Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:15
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 18:37
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

я можу стверджувати. ВК в реалі дуже хороша і достойна людина.
тобто без вагань піде з тобою виривати матки українкам?

Darina

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:15
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 18:37
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

я можу стверджувати. ВК в реалі дуже хороша і достойна людина. ми знайомі з ним. і з 1 дня він зараз на війні. а шо люди витворяють на форумах - це просто гра. ми з ВК на форумі срались так, що залишалось хіба морду один одному набити. а коли настала війна - люди показують свою істинну сутність діями. не словами в інтернеті. дехто поліз у льох а деххто під кулі пішов.
мене взагалі не цікавить хто з анонімів куди пішов у реалі, то їхня справа і форумів не стосується взагалі, тим більше що перевірити це нереально, та і не потрібно, а гідна порядна людина ніколи собі не дозволить опускатися до скотськоі поведінки, в тч на форумах.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:13
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07ти і сам все життя, земляче.

ух ти. 
я тебе чимось образив ? та ніби не зачіпав ніколи.

А ти що, образився?

Та ну, перестань.
Це ж гра (с)

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 20:35
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:13
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07ти і сам все життя, земляче.

ух ти. 
я тебе чимось образив ? та ніби не зачіпав ніколи.

А ти що, образився?

Та ну, перестань.
Це ж гра (с)
в жодному випадку ні. а чому ти написав негаразд що я вічно самотній ?
просто цікаво стало.

MareK

Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 19:37
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:15
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 18:37
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

я можу стверджувати. ВК в реалі дуже хороша і достойна людина. ми знайомі з ним. і з 1 дня він зараз на війні. а шо люди витворяють на форумах - це просто гра. ми з ВК на форумі срались так, що залишалось хіба морду один одному набити. а коли настала війна - люди показують свою істинну сутність діями. не словами в інтернеті. дехто поліз у льох а деххто під кулі пішов.
мене взагалі не цікавить хто з анонімів куди пішов у реалі, то їхня справа і форумів не стосується взагалі, тим більше що перевірити це нереально, та і не потрібно, а гідна порядна людина ніколи собі не дозволить опускатися до скотськоі поведінки, в тч на форумах.

дам вам пані рецепт - не ходіть на форуми і нічого не пишіть. ніколи. і все у вас буде добре і чудесно в житті.

Darina

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 21:56
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 19:37
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 19:15
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 18:37
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

я можу стверджувати. ВК в реалі дуже хороша і достойна людина. ми знайомі з ним. і з 1 дня він зараз на війні. а шо люди витворяють на форумах - це просто гра. ми з ВК на форумі срались так, що залишалось хіба морду один одному набити. а коли настала війна - люди показують свою істинну сутність діями. не словами в інтернеті. дехто поліз у льох а деххто під кулі пішов.
мене взагалі не цікавить хто з анонімів куди пішов у реалі, то їхня справа і форумів не стосується взагалі, тим більше що перевірити це нереально, та і не потрібно, а гідна порядна людина ніколи собі не дозволить опускатися до скотськоі поведінки, в тч на форумах.

дам вам пані рецепт - не ходіть на форуми і нічого не пишіть. ніколи. і все у вас буде добре і чудесно в житті.
за рецепт дякую, але що з ним робити не розумію, адже в моєму житті все добре і чудесно, і воно ніколи не залежало від форумів, до того ж я звикла сама вирішувати куди мені ходити і що де писати.

Wednesday

#266
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 19:25
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 05:27Не можу дочекатися, коли почне писати новий юзер Котьоночкін.
кароффка :)

Там the skillset too advanced як для кароффки.

До речі, а чому ніхто не обурюється, як під час війни на першій сторінці постійні офтопи:

ЦитатаХто вирощує цитрусові, поділіться своїм досвідом
Palermo
25 січня 2023 21:27:34
IP/Host: 91.123.150.---
Тема лимонів на балконі, або навіть в теплиці - справа не з легких. Можливо, хтось має досвід, буде корисно почитати.

Можливо, хто зможе поділитися гилячкою для розведення

Пишіть, цікаво)

Де поліція чистоти фупу?

Чи то тільки для Сергія зась? І навіть многоуважаємая Молі там, не печуть їй нічиї лисі фотки. О, і Хома там, з огірками.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130577.720

ЦитатаАндрійІФ
cьогодні в 00:16
IP/Host: ---.broadband.kyivstar.net
Бандер1вець, cьогодні в 00:14
якби ти не написав провідник.

я промовчу......стрим аюсь.
Я кляцнув доповідь через образу по нацознаці.
А по доброму цього кацапа давно забанити треба, воно з себе троля корчить, а мізків нуль цілих фуй десятих

Так це ж фуп. Там кацапів не тільки не банять, а ще і в десна лупляться з ними, обціловують.

А українців, воїнів ЗСУ та АТО гноблять і випилюють назавжди або садять на довгий термін.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаЧому за 1 пунктом?

Тому що москаль нєкрасівий (С). Авіатор у порівнянні - мужній бандерівець-мельниківець. І ідеологічно, і фізично, хехе!



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ржу ... я дуже наївна особа в деяких питаннях, ну от як, наприклад, тут.

Тому коли мені хтось каже, що я занудна і мої пости не читають і просто пропускають, я вірю їм на слово.

А насправді ця особь не тільки читає кожне слово у моїх постах, а ще і відслідковує і перепощує ну просто in real time. Зазначу, посеред глупої ночі за українським часом! A classic definition of 'invested'.

Oh well. Скільки таких "поціновувачів" було, є і ще буде. Nothing new under the sun.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#270
Факера ботоксу реально штирить. А це ж не з мого личка його можна добувати відрами, ЛОЛ!

Дурбецало, запам"ятай одну річ.

Є два типи жінок. Одні (і красиві, і не дуже) нещасні. Бо самотні або мають таких чоловіків чи бойфрендів, як ти. Які їх юзають, не поважають, роками брешуть, що одружуватися не на часі, які їм зраджують і так далі.

А інші (і красиві, і не дуже) - вимагають і отримують те, чого заслуговують. They don't settle for less. Їх люблять і цінують. Падають перед ними на коліна у снігу з діамантами (true story, bro), розуміють і задовільняють їх потреби і, хехе, розчісують їх каштанове волосся тихими зимовими вечорами (С). От навіть як сьогодні, коли я лежала у ліжечку з мігренню, мій чоловік прийшов зі словами "My poor Baby is not feeling well ... what can I get you to make you feel better?" Я попросила голубики, він кинув все, чим займався, поїхав, купив і привіз.

Сподіваюсь, що у цьому не буде потреби для мене особисто, але такі, як я, і в 70 будуть оточені чоловіками. Якщо захочуть.

Тому що, як я вже написала тут:

We are wanted and desired beyond age and appearance, and this burning unquenching desire is stronger than sex.

We are unique, special and unforgettable, and some will remember us until their last breath.

I know it, you know it, they know it.

Тому декого і ковбасить.

А тепер пшло, дегеративне. Привіт Вікторії Спарц ;D  ;D  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І взагалі чого ця кацапюра до мене придовбалася? Хай йде до "своїх", а то причепився як банний лист. Не вилазить з форуму, тут йому як медом намазано.

Може, мазохіст? Є case in point.

https://web.archive.org/web/20150315014207/https://www.vanityfair.com/news/2014/01/Catherine-robbe-grillet-interview

Запишися до мадам Robbe-Grillet, і мо', попустить.

А тут тобі більше не подадуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 26, 2023, 04:22
ЦитатаЧому за 1 пунктом?

Тому що москаль нєкрасівий (С). Авіатор у порівнянні - мужній бандерівець-мельниківець. І ідеологічно, і фізично, хехе!




;D

білий хорват

Про подвійні стандарти в трьох цитатах:

"Це ж гра" ©

"Можна буде повийобуватись" ©

"А мене за що? Що я тобі поганого зробив?" ©

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 26, 2023, 11:40Про подвійні стандарти в трьох цитатах:

"Це ж гра" ©

"Можна буде повийобуватись" ©

"А мене за що? Що я тобі поганого зробив?" ©

Коли це робиться за рахунок інших, то це ок.

Скавчання починається, коли проходяться по їх шкурках.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 26, 2023, 11:40Про подвійні стандарти в трьох цитатах:

"Це ж гра" ©

"Можна буде повийобуватись" ©

"А мене за що? Що я тобі поганого зробив?" ©
респект! Влучно підмічено

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 26, 2023, 16:36
Цитата: білий хорват від Січень 26, 2023, 11:40Про подвійні стандарти в трьох цитатах:

"Це ж гра" ©

"Можна буде повийобуватись" ©

"А мене за що? Що я тобі поганого зробив?" ©

Коли це робиться за рахунок інших, то це ок.

Скавчання починається, коли проходяться по їх шкурках.
ця огидна риса спільна для усіх істот з мерзотного турчевого альяну - наприклад Мирослава полюбляє обливати брудом дітей неугодних юзерів, а коли хтось пише про її доньку, вона відразу ригає гноєм і бажає смерті.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 26, 2023, 11:32
ЦитатаТому що москаль нєкрасівий (С). Авіатор у порівнянні - мужній бандерівець-мельниківець. І ідеологічно, і фізично, хехе!

;D

Хтось реально такого порівняння не витримав. І це не тільки Плєшивая Радость.

Pathetic!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#278
Цитата: Darina від Січень 26, 2023, 19:04ця огидна риса спільна для усіх істот з мерзотного турчевого альяну - наприклад Мирослава полюбляє обливати брудом дітей неугодних юзерів, а коли хтось пише про її доньку, вона відразу ригає гноєм і бажає смерті.

О, абсолютно!

І так само це стосується фейкового патріотизму і обвинувачень у ватності. У своєму оці колоди не бачать.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 26, 2023, 11:40Про подвійні стандарти в трьох цитатах:

"Це ж гра" ©

"Можна буде повийобуватись" ©

"А мене за що? Що я тобі поганого зробив?" ©

ну і ? Це просто гра. (с) ти якщо цитуєш класика то цитуй буквально.