Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#240
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:10але чим тобі не вгодили шушу і дмхз ? не бачу логіки у твоїх діях, земляче.

Тому що вони ієзуїтки з подвійною чи потрійною мораллю. Ну, і не тільки вони, але вони найбільш prominent.

Це і є корупція у чистому вигляді - коли своїм одне, а решті - інше.

До речі, в первісному значенні слова корупція - це фізичний і моральний розпад, розкладання, гниття. Лише з 15-го сторіччя слово почало вживатися у розумінні, яким ми користуємось зараз.

https://www.etymonline.com/word/corruption

mid-14c., corrupcioun, of material things, especially dead bodies, "act of becoming putrid, dissolution, decay;" also of the soul, morals, etc., "spiritual contamination, depravity, wickedness," from Latin corruptionem (nominative corruptio) "a corruption, spoiling, seducing; a corrupt condition," noun of action from past-participle stem of corrumpere "to destroy; spoil," figuratively "corrupt, seduce, bribe" (see corrupt (adj.)).

Meaning "putrid matter" is from late 14c. Of public offices, "bribery or other depraving influence," from early 15c.; of language, "perversion, vitiation," from late 15c. Meaning "a corrupt form of a word" is from 1690s.
Корупція, до речі, означає буквально
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:14я запитаю. зараз поки є нет.

Good luck  ;D  ;D  ;D. Especially getting your money  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ценітєльніца недавно видала БАЗУ, звісно ж, її забанили.

Шкода, що вона сюди не хоче - а я її запросила у числі перших (хоч не впевнена, що я їй подобалась  8) ).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не можу дочекатися, коли почне писати новий юзер Котьоночкін. Цікаво, хто це?

Був у нас один персонаж, який любив котів. Невже ...?

Було б кул, якби він приєднався. Реально розумний і цікавий юзер, коли хоче. Bad boi behaviour notwithstanding.

Але навряд чи це йому дозволять. We shall see.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

Взагалі-то виділене - одна із, напевно, 5 істот, who are not welcome here.

Йому навіть нема сенсу тут реєструватися, тому що на місці буде забанений за пунктом 1 Правил Форуму.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 08:11
Цитата: Ребе Моше від Січень 24, 2023, 15:16Турч, реєструйся тут! Ганс - вже.

Взагалі-то виділене - одна із, напевно, 5 істот, who are not welcome here.

Йому навіть нема сенсу тут реєструватися, тому що на місці буде забанений за пунктом 1 Правил Форуму.


Чому за 1 пунктом?

білий хорват

Цитатая завжди захищав сергія з першого дня і ти це знаєш.
На відміну від тебе, я не Сергія захищав, але тобі мабуть це важко буде зрозуміти.

білий хорват

ЦитатаВК у порівнянні із тобою це як матір божа і курва у борделі в гданьську. 
Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Це говорить лише про твої моральні вартості. І вони нічим не відрізняються наприклад від тої помічниці депутата, яка раділа перепустці в центр Львова, бо для своїх все, а для чужих закон.

Бо можна повийобуватись.
Безкарно.

Ну ОК
Тоді чому ви плачите, коли у відповідь починають копирсатися у вашому житті, у ваших сім'ях та родинах?

От взяти наприклад тебе.
Такого пияка, в якого гумор залежить від кількості випитих опілля, не витримала би навіть жодна курва з Гданська не те що нормальна дівчина, тому ти і сам все життя, земляче.

Подумай над цим.

білий хорват

Цитатаале чим тобі не вгодили шушу і дмхз ? 
Шкода, що їх тут нема, правда?

Зараз би прибігли і почали б повчати, як ти смієш переходити на родини дописувачів?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 05:27Не можу дочекатися, коли почне писати новий юзер Котьоночкін. Цікаво, хто це?

Був у нас один персонаж, який любив котів. Невже ...?

Було б кул, якби він приєднався. Реально розумний і цікавий юзер, коли хоче. Bad boi behaviour notwithstanding.

Але навряд чи це йому дозволять. We shall see.
Прийдеться тут нам всім котів ховати.

Darina

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:02
Цитата: DiDUS від Січень 24, 2023, 16:35Забанили ВК.

Вимушений Киянин   

Дискредитація влади, побутовий антисемітизм.   

24.01.2023    27.01.2023 08:48

Єврея за антисемітізм?  ;D
Андрій(ВК) не єврей.
хз, але точно ідіот

Darina

#251
Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:10
Цитата: білий хорват від Січень 23, 2023, 08:53ще за довго до славнозвісних срачів, коли на ФУПі були ще рештки модерації, жив собі бував собі такий нік KOZAK.

Він постійно переходив на особистості, на родину. Ображав дружину Сєрьогі, писав про чукчу, постив огидні фотки.

І ні одна моралізаторша не звернула на це увагу. Благо тоді на ФУПі були ще рештки модерації і Kozaka забанили навічно.

Але згодом він відновився під новим ніком - Вимушений Киянин.

Той самий стиль, ті самі образи, той самий перехід на родину, ті самі дописи про чукчу. Всі все розуміли, хто це і що це.

Але знову ж таки, ні Шуша, ні дмхз не звертали на це увагу.
Єта другоє.

І про другий нік Ось власне за таку огидну поставу я і тролю постійно дмхз і Шушу.
ВК у порівнянні із тобою це як матір божа і курва у борделі в гданьську.
дійсно, ВК бруднорота курва а хорват порядний чоловік

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07
ЦитатаВК у порівнянні із тобою це як матір божа і курва у борделі в гданьську. 
Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Це говорить лише про твої моральні вартості. І вони нічим не відрізняються наприклад від тої помічниці депутата, яка раділа перепустці в центр Львова, бо для своїх все, а для чужих закон.

Бо можна повийобуватись.
Безкарно.

Ну ОК
Тоді чому ви плачите, коли у відповідь починають копирсатися у вашому житті, у ваших сім'ях та родинах?

От взяти наприклад тебе.
Такого пияка, в якого гумор залежить від кількості випитих опілля, не витримала би навіть жодна курва з Гданська не те що нормальна дівчина, тому ти і сам все життя, земляче.

Подумай над цим.
лайк

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:10
Цитатаале чим тобі не вгодили шушу і дмхз ? 
Шкода, що їх тут нема, правда?

Зараз би прибігли і почали б повчати, як ти смієш переходити на родини дописувачів?

Ага, це була їх коронна фішка. Особливо про унітази, мороженки і тати і мами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 25, 2023, 00:10ВК у порівнянні із тобою це як матір божа і курва у борделі в гданьську.

Ну, ми зрозуміли, як ти позиціонуєш Хорвата вс. ВК.

А от цікаво, як ти позиціонуєш себе вс. ВК?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Ну там були ще наїзди на малолітніх, за які можна в США присадити, і "апостол адольф", ЛОЛ!

Все це немає сенсу обговорювати. Пишуть, насправді дуже хороша людина, але ...

Для мене особисто риску підвели дві фоточки, які у свій час хтось виклав на фупі. Одна із шторами, де кільця внизу, а друга - де ВК та його родина вирядилися у якісь прозорі кондоми для "захисту" від ковіду.

Case closed.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

MareK

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07ти і сам все життя, земляче.

ух ти. 
я тебе чимось образив ? та ніби не зачіпав ніколи.
сам все життя. після майже 20 років щасливого офіційного шлюбу. 

MareK

#258
Цитата: Darina від Січень 25, 2023, 18:37
Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 16:33
Цитата: білий хорват від Січень 25, 2023, 09:07Тобто ти не бачиш нічого поганого в переході на родину, на дружину, на сім'ю? І це Kozak робив ще задовго до того, як всі між собою сралися.
А згодом ВК і на мою дружину почав бочку катити. Ти і в цьому не бачиш нічого поганого?

Пишуть, насправді дуже хороша людина
то хтось несповна розуму таке міг написати, або під наркозом

я можу стверджувати. ВК в реалі дуже хороша і достойна людина. ми знайомі з ним. і з 1 дня він зараз на війні. а шо люди витворяють на форумах - це просто гра. ми з ВК на форумі срались так, що залишалось хіба морду один одному набити. а коли настала війна - люди показують свою істинну сутність діями. не словами в інтернеті. дехто поліз у льох а деххто під кулі пішов.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2023, 05:27Не можу дочекатися, коли почне писати новий юзер Котьоночкін.
кароффка :)