Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

com

Цитата: вело від Квітень 20, 2024, 04:59так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.
Ого як завернув. І що, там добре платять?

А коли війни нема - можна працювати на себе чи на дядю. Чи на того, хто більше платить.

На владу - ну, тобто також і на власників форуму, вчасно стукати і повідомляти - хто що порушив.

com

А з 14 по 19 рік на владу працювати не потрібно було, БО Ж:
1. То була не ТАКА війна.
2. То була якась не ТАКА влада.

білий хорват

Цитата: com від Квітень 20, 2024, 12:28А з 14 по 19 рік на владу працювати не потрібно було, БО Ж:
1. То була не ТАКА війна.
2. То була якась не ТАКА влада.
3. Була інша робота, якої зараз немає, тому приходиться працювати там, де є можливість.

білий хорват

Цитата: com від Квітень 20, 2024, 10:31Ого як завернув. І що, там добре платять?

А коли війни нема - можна працювати на себе чи на дядю. Чи на того, хто більше платить.

На владу - ну, тобто також і на власників форуму, вчасно стукати і повідомляти - хто що порушив.
Так


Цікаво
Вело, на багатьох вже доніс?
На чому полягає твоя робота?

білий хорват

Цитата: вело від Квітень 20, 2024, 04:59так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.
Вело, а як ти дивишся на такий перебіг подій?

В Україні настає двовладдя.
Стара влада, в лиці ЗЕ, який повністю піддався маніпуляції і впливу старих регіоналів типу Єрмака, Татарова і тд.

І нова влада, в лиці Залужного і патріотичних сил, яким Україна і все українське понад усе, і для яких життя українського воїна найцінніше.

Кому будеш служити в такій ситуації?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 16:11Так

Цікаво
Вело, на багатьох вже доніс?
На чому полягає твоя робота?

Напевно, у тому числі доносить куди потрібно, що ми пишемо на цьому ресурсі.

Але ми тут нічого не пишемо, що за смислом відрізняється від мейнстрім соціальних медіа. А за формою ми набагато культурніші  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ооо! скільки смачного в адмінці! :lol:  :lol:  :lol:

Ресурсу цей форум не потрібен взагалі. Він компрометує  ресурс, тому що переважна кількість дописувачів мають наздзвичайно низьку інтелектуальну та загальну культуру.

Карову та медведа недаремно ж заперли у передбанник - вони практично загадили той віртуальний простір нечистотами.

Решта дописувачів просто верзуть маячню різного рівня крінджу. Юзер Дрейк це добре підмітив.

Прикрити ту помийку - не тільки не палевно, а єдиний правильний вихід. Чому цього не зроблено до цього часу і чому вони хочуть утримувати його і запустити нових юзерів, при цьому повипилювавши найрозумніших - питання цікаве.



А за фактом Єрмачка більш потрібна "волонтерам", ніж вони їй. Де ж вони будуть побиратися - на фейсбуці?

Конкуруючи з рештою 10500+ "волонтерів 54-ї бригади"?

ЛОЛ! :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Елку за критику модера - в передбанник.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2024, 07:49Враховуючи раптову підвищену генерацію контенту на Єрмачці Славом і той факт, що всі четверо забанених сьогодні вважаються ним кацапськими агентами (один за критику Бідона, другий за критику зебільних наративів та інфи, і ще два - за критику Слава особисто), не здивуюсь, якщо йому знову дали кнопку або виконують його вказівки.

Тому що інші, які давно заробили на бан (наприклад, Але чи 2П) взагалі не забанені.

Ну що я казала??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

#2149
Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 16:11Так


Цікаво
Вело, на багатьох вже доніс?
На чому полягає твоя робота?
на жаль доповіді ніде не фіксуються, то ж доказів нема. Думаю за 10 років 10 доповідей, в основному за ксенофобію. Після ШМВ пару раз стукав на рамблера і бяку, мене банили після спілкування з ними. Десь з серпня 2022 принципово не роблю доповідей. На цьому форумі тиснув один раз - на лідерку, то більше по приколу.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2024, 23:59Елку за критику модера - в передбанник.

всі хто у передбаннику - за критику модера.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 21, 2024, 07:18на жаль доповіді ніде не фіксуються, то ж доказів нема. Думаю за 10 років 10 доповідей, в основному за ксенофобію. Після ШМВ пару раз стукав на рамблера і бяку, мене банили після спілкування з ними. Десь з серпня 2022 принципово не роблю доповідей.

Може, малося на увазі, що доповіді були не модерам Єрмачки, а в СБУ чи ще кудись?

ЦитатаНа цьому форумі тиснув один раз - на лідерку, то більше по приколу.

 :facepalm1: А коли це було? я щось такого не пам"ятаю. Ніби галамага на мене тиснув  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 21, 2024, 07:19всі хто у передбаннику - за критику модера.

Ну, Болукан ще за правдорубство. А медвед і карова - за чорний рот і жахливі мати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 21, 2024, 07:28Ну, Болукан ще за правдорубство. А медвед і карова - за чорний рот і жахливі мати.
ЛКу воєнком забанив. Корова швидше за мати в бік модера. А за медведа не знав, списку ж нема.
Ще цікаво, що раніше можна було писати у передбаннику і спілкуватись поштою, тепер ні.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 21, 2024, 07:38ЛКу воєнком забанив. Корова швидше за мати в бік модера. А за медведа не знав, списку ж нема.
Ще цікаво, що раніше можна було писати у передбаннику і спілкуватись поштою, тепер ні.

Якщо натиснути на його нік, то видно, що він у передбаннику.

Не знала про неможливість переписки. Я написала Болукану запрошення сюди по особистій пошті - значить, він не отримав :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: вело від Квітень 20, 2024, 04:59так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.


Основний склад старого ФУПу сформувався з українських патріотів, які підтримували або самі ходили на "Україну без Кучми", Оранжевий Майдан, Революцію Гідності, боронили свою Батьківщину в АТО.   В їхньому патріотизмі немає чого сумніватись, і вони, в свою чергу, добре розбираються, хто із наших колишніх і теперішніх керівників справжній проукраїнський Патріот, а кому немає разніци чия тут буде армія, мова і віра. От тому і не дивуйтесь  чому 80% фупчиків не поділяють ваші погляди, а спробуйте зрозуміти їхню думку.  Зелені пройдисвіти вирішили підімнути ФУП під себе, а ви їм несвідомо підігруєте.

P.S.  Разом з тим дякую Вам за те, що тверезо оцінили абсурдність формулювання мого річного бану на ФУПі і зробили спробу заступитись.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 21, 2024, 14:35P.S.  Разом з тим дякую Вам за те, що тверезо оцінили абсурдність формулювання мого річного бану на ФУПі і зробили спробу заступитись.

Так, це, безперечно, характеризує пана Вело з позитивного боку, і він робить це і по відношенню до інших.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

На Єрмачці чергові бани.

Ну, Амірану соросятина зразу закрила рота, це було очікувано.

Банді теж рано чи пізно б забанили - кнопок було натиснуто чимало.

Вроду за що? Постила собі культурно і нікого не зачіпала, Гервасій заробив.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А тим часом на СУПі міс Марпл медвед проводить розслідування :Sho_za: .



Ну, з медведа такий Еркюль Пуаро, як з мене балерина Большого тіатра :facepalm:.

По-перше, навіть якщо припустити, що він має рацію з технічних питань, невже там нема жодної людини, яка могла це виправити? Той же Марсер, наприклад, чи ще хтось.

По-друге, ну яка з Ларти модераторша? Вона порохоботка і сама сиділа в довгому бані, а порохоботів там систематично зачищають.

В мене є підозра на зовсім іншу даму ... але часу поки нема завершити розслідування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

А казав що не стукає. А створення окремої теми - не считается!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140420.0
ФУП тепер - форум стукачів. Хто не стукав - майже усіх вже забанили чи запередбанили.