Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1560
Нарешті маю час подочитувати, що вони там натрусили написали :laugh:.

Це він про який фейс пише, на який струшує - Сколотий БотоксомТМ чи якоїсь хвойди, з якою лигався у баньці за спиною у Лоріка? :smilie10:

ЦитатаЦе найніжчий ранг жінкі яка таке робить. С такими навіть не цілюються та презирають як брудних повій. Тількі можуть струсити на неї без якоі набуть поваги. Zero tolerance. Не розумію таких збочень взагалі.

Чи це суто теоретично і він тільки таємно мріє про такі речі?  :laugh:

Якщо можна струсити без поваги, то можна струсити з повагою? Цікаво, в чому різниця? :smilie11:

Ось як воно буває в житті. Дожила підстаркувата спита карла майже до 60 років і до імпотенції, а до цього часу так і не вкурила, що якщо ти з бажаною жінкою чи чоловіком, то нема нічого, що не ок, якщо для обох цих людей це ок.

І що ні про які "приниження" не може бути й мови, якщо обом партнерам це в кайф.

І коли ти бачиш, що твій партнер кайфує від тебе, це зносить тобі дах ще більше, ніж твій власний кайф.

Особисто я не практикую anything beyond the vanilla paradigm, але написати, що секс може когось принизити в принципі, може тільки глибоко закомплексована хвора людина з рядом патологій  :smilie10:  .

Птічьку Лоріка жалько  :cray:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1561
І ще один приклад, як підстаркувата карла дожила до сивих гонад, а так і не вкурила базових речей в житті.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27874331#msg27874331
ЦитатаТи ж сама казала що спражвній чоловік має ставити на місце низькорангову брехливу сучку!

Саме так. В тій ситуації йшла мова про особу, яка посилала свої фото чужим чоловікам, будучи у довготривалих серйозних ексклюзивних відносинах із своїм бойфрендом, які вона сама називала "шлюбом". Або її партнер знав про це і толерував (що робить його куколдом), або вона робила це без його відома за його спиною, що дефакто було еквівалентом подружньої зради.

Високорангові жінки і самі не опускаються до такої поведінки, і не будуть толерувати її у своїх партнерах. Якби мій чоловік щось таке робив, думаю, справа б закінчилася розлученням.

Ця ж дама неодноразово дозволяла собі грубі образи інших людей, у тому числі жінок, використовуючи вульгарні слова та вирази, мати і іншу непристойну поведінку.

У ситуації, про яку йдеться, вона безцеремонно полізла у родину опонента, використовуючи хабалячий стиль ведення дискусії, і грубо ображаючи його та його сім"ю.

В результаті цей чоловік, який дуже довго і терпляче намагався в культурній цивілізованій формі донести цій особі свою позицію, нарешті зрозумів, що є лише один метод поставити цю низькоякісну жінку на місце. Що він і зробив, і це - спрацювало.

ЦитатаЩо до речі постійно з тобою високорангові чоловікі тут на ФУПі і роблять.

Це не більше ніж ілюзія. Адже я ніколи не поводила, не поводжу і не буду поводити себе, як та дама. Тому я в принципі не можу бути низькоранговою.

Але, 2П, М-3 і інші слабкі, чорнороті, негонорові, невпевнені в собі f**wits - за умовчанням низькорангові. А низькорангові чоловіки в принципі не можуть образити високорангову жінку, тому що їх всесвіти просто не пересікаються.

Як би вони не гавкали, скавуліли та крутили хвостами в її сторону  :laugh:  :laugh:  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це що за наклепи?  :Sho_za:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139649.msg27874965#msg27874965
ЦитатаСходи до психіатра і менше шастай на бложику - поганому навчать) 

Відповідаємо за кожне слово скрінами і цитатами - Дамбас наш ресурс паражняк нє гоніт :super:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли вже цій пєтушарі заклинить те ко-ко-ко?

В Україні війна.

В людей реальні проблеми, і всі роблять що можуть.

Хто на фронті кацапів б"є.

Хто волонтерить.

А хто на інформаційному фронті, як ми.

А воно купило собі броню і огидно скаче із своїми нерелевантними покаками - фу, мєрзость! :smilie9:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27876124#msg27876124
ЦитатаКо-ко-ко-ко

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140326.msg27876107#msg27876107
Ко-ко-ко-ко ... (с) ко-ко-ко-ко
Цитатаhttps://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140326.msg27876107#msg27876107

Скоріше б вже затих! Але воно настільки старе і бридке, що з нього навіть холодець не звариш  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1564
Нєдолго мучалась старушка
В високовольтних проводах (С)

Так їй я нерелевантна і так моя думка їй нецікава, що аж на третій день після дискусії не полінилася настукати своїми гачкуватими digits оцей унилий текст  :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27876224#msg27876224
ЦитатаЧи стане розумна людина - якій вже стопіццот разів різними юзерами чітко і однозначно вказано "Твоя думка нікому не цікава, вона нерелевантна, позаяк є купа фактів, якими знівельовано навіть можливість розглядати тебе як просто варту якоїсь уваги" - отак наполегливо вже котрий рік поспіль приходити на форум аби повідомити нікчемну для ВСІХ присутніх деталь - кого вона там поважає, а кого не поважає? Кому цікава і небайдужа повага людини, у якої зразки для наслідування - двоє ущербних україножерів

Це кого ця стара с**ка назвала україножерами? Сергія та Хорвата, які сукупно задонували тисячі євро на ЗСУ і допомагали біженцям, ділячи з ними свій хліб і дім?  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:

Тоді як ця особина, плотнєнько сівши - ні, навіть не дочці на шию - а на німецький соціал, і десятої частки на ЗСУ не задонувала  :smilie9:.

Так чия думка тоді більш релевантна?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мої коментарі з приводу бану Медведила, Трололо, скулбоя і Камрада.

Скулбоя випиляли за колективним стуком Слава і ко. На Єрмачці не можна дивитися уверх і піддавати сумнівам ніщо, що йде від зеленої влади. Навіть якщо її постійно ловлять на брехні і якщо її цифри, дані, слова, публікації є тупо абсурдними. Чувака забанили до 2025 року!  :smilie10:

Камрада забанили за стуком пропутінських демоскабеєвих Татуся, Редька та інших. Надто хвацько він викривав їх переніальну брехню, а це не можна дозволити. Screw ЗСУ, кажуть редьки та татусі, хай там пуйло візьме хоч ЛЬвів - головне, вибрати Байдена!

Медведила, одного із небагатьох на Єрмачці з критичним мисленням, забанили за те ж, що Скулбоя. А ось ботів з їх "Україна вже перемогла", які працюють на пуйла, бо заколихують укросуспільство і не дають йому консолідуватися, таким чином ослабляючи його, ніхто не банить.

Трололо забанили за наїзди на Але, ще одного провладного бота, який робить те ж саме, що боти вище, тільки іншими методами.

Хоча є в цьому і позитивний нюанс. Але, не маючи Трололо у якості спарінг-партнера, вже встиг вчепитися у ще одного еміга - СлавРедька. Ну, це нам на руку  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Медведило, заходь і дописуй. Я готова дати тобі новий карт бланш, якщо тільки поважатимеш правила цього ресурсу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну все, пішла вода в хату  :laugh:.



Дочка Редька навряд чи привела негра. Це публічна інформація, її давав сам Редько на Єрмачці.

https://imk.ca/en/team/olga-redko/

SHE·HER·ELLE :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1568
ЦитатаКоли вже цій пєтушарі заклинить те ко-ко-ко?

В Україні війна.

В людей реальні проблеми, і всі роблять що можуть.

Хто на фронті кацапів б"є.

Хто волонтерить.

А хто на інформаційному фронті, як ми.

А воно купило собі броню і огидно скаче із своїми нерелевантними покаками - фу, мєрзость! :smilie9:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27876124#msg27876124
ЦитатаКо-ко-ко-ко

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140326.msg27876107#msg27876107
Ко-ко-ко-ко ... (с) ко-ко-ко-ко
Цитатаhttps://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140326.msg27876107#msg27876107

Скоріше б вже затих! Але воно настільки старе і бридке, що з нього навіть холодець не звариш  :lol:  :lol:  :lol: 

Ну мерзенна же потвора! І це він писав саме тоді, коли скакав на огидному форумі Z!


Ще і "справжній патріот України" з кацапським паспортом  :bluet:.


Читаєш оце і серце кров"ю обливається за Гео, Люстрацію, Старого та сотні тисяч родин, де кращі українці віддали свої життя :smilie2:.

А це - скаче по їх могилах і глумиться  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27876684#msg27876684
ЦитатаЯк то кажуть, скажи мені хто твій друг. А там ще та компанія - кадра, авіатор, нумерний.

І всі ви сукупно і волосинки їх не варті :bluet: .

Я зневажаю вас за булінг, слабкість, відмову нести відповідальність за свої дії, брехливість, подвійну мораль, невдячність, дволичність і лицемірство.

За емігрантохейт.

За тупість. Тому що тупість в умовах війни - а саме поширення свідомо чи несвідомо неправильної інформації - може коштувати комусь життя.

І так, я жорстко висміюю вас на своєму ресурсі, тому що є за що.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як тобі - чужі чоловіки :smiley14:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.msg27876508#msg27876508
ЦитатаВін просто дрочун обикновєнний, чужі дружини в Кракові спокою не дають)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.msg27876503#msg27876503
Цитата]Чим обговорювати в інтернеті віртуальних чужих дружин, розкажи краще по яким документам ти виїхав за кордон, краківське ти наше чудо)[/quote
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1571
Не так  :Sho_za:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.msg27876462#msg27876462
ЦитатаОн в 43 года бл**довать пошел, когда малому было 7 лет. Снимал 18-летних сосок на сельских дискотеках. Спалился вчера в ветке про американскую допомогу, великоу-дымерковский алегарх.

Він, за власними словами, одружений двічі. Сам напівкацап, був одружений на кацапці, з якою в нього була донька. Жінка ця кинула його, забрала доньку і поїхала в Мааскву. Тепер, за його ж словами, ця донька в Швейцарії.

Він страждав і до цього часу страждає, але в 43 роки пузотьором з надлишковою вагою таскався по дискотеках, куди типово ходять вдвічі і більше молодші діти.

Але десь підчепив нікому більше не потрібну тьолку (як для набагато молодшої - у тих, хто потрібний іншим, є кращий вибір, ніж розлучений непривабливий та психологічно і можливо, психічно хворий повний підстаркуватий "кавалер" з причепом :facepalm1:) і одружився на ній (allegedly).

Якщо він каже, що його сину зараз 5 і він ходить у садочок, а йому зараз 47 і буде 48, цілком можливо, він підчепив ту тьолку на одній з цих дискотек :smilie10: плюс 9 місяців на вагітність.

:facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 11, 2024, 03:27Це ж коли він про біполярку та манію, це ж він про себе пише?  :smilie10:

У спілкуванні онлайн стадія манії вирізняється підвищеною вербальною активністю (тоді як у стадії депресії хворі взагалі мало або зовсім не комунікують), різко вираженими сексуальними overtones і навіть поведінкою (тоді як в стадії депресії they can't even get it up - спитайте колготочну про золофт і бойфренда. Може, вона тому і посилала чужим чоловікам всі ці фотки і непристойно патякала про волосяний покров в трусах теж чужих чоловіків :smilie10:. Словами цих же чоловіків, роззявляла рот на чуже  :laugh: ).

Це цілком пояснює його поведінку, всі ці смоктання членів і неймовірну плодючість.

Зараз піду порахую, скільки він нагенерував повідомлень за останніх 24 години - б"юсь об заклад, сьогодні він побив всі рекорди!

Також зафіксуємо, що він теж серед ночі просто зараз онлайн. Це теж ознака манії - підвищена активність і безсоння.



Вчора не мала часу, рахую сьогодні.

За період часу між 10 квітня 2024 06:40:06 (коли він зіп"явся) (пост 608) і 11 квітня 2024 03:39:45 (коли він нарешті пішов спати) (пост 168) я нарахувала ...

DRUMRROLLS!

... 441 пост! :smilie10:

За період часу з 11 квітня 2024 07:38:47 (коли він зіп"явся) (пост 168) до cьогодні (12 квітня) в 00:14 (коли він пішов спати) (пост 1) - 168 постів  :smilie10:

І це писала одна і та ж людина, бо стиль ідентичний.

Це просто ЖЕРСТЬ!!

Та він дійсно психічно хворий!  :smilie10: 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Квітень 11, 2024, 21:25Медведило, заходь і дописуй. Я готова дати тобі новий карт бланш, якщо тільки поважатимеш правила цього ресурсу.

Я писать тут буду, только если на этом форуме кроме канадки, американки, немца и поляка появится хотя бы пару десятков украинцев. Работай над этим. Для этого тебе надо заткнуть свой фонтан про "булинг", "донаты" и "гонады", извиниться перед киевлянами за "Куев", прекратить защищать тупых, пасть на колени за свои высеры, что украинцев содержит дияспора и т.д. мне лень все писать. Главное — украинцы чтоб были на форуме, потому что мне вообще неинтересна ваша эмигрантская компашка. Привлечешь сюда украинцев — я подумаю.

Ах, да, вот обязательное условие еще: Нумерной не может быть модератором!  :laugh:

білий хорват

Цитата: Медведылло від Квітень 12, 2024, 13:24Я писать тут буду, только если на этом форуме кроме канадки, американки, немца и поляка появится хотя бы пару десятков украинцев. Работай над этим. Для этого тебе надо заткнуть свой фонтан про "булинг", "донаты" и "гонады", извиниться перед киевлянами за "Куев", прекратить защищать тупых, пасть на колени за свои высеры, что украинцев содержит дияспора и т.д. мне лень все писать. Главное — украинцы чтоб были на форуме, потому что мне вообще неинтересна ваша эмигрантская компашка. Привлечешь сюда украинцев — я подумаю.

Ах, да, вот обязательное условие еще: Нумерной не может быть модератором!  :laugh:
А патриндєть?

От скажи, що ти особисто доброго зробив для розбудови України?

За кого ти постійно голосував?

Wednesday

#1575
Я прокинулась, побачила цей missive, офігіла від нахабності і думала відповісти однією фразою - пішов наХХХ!

Але перечитала і зрозуміла, що тут до мене особисто є ряд претензій, тому я поставлюся до цих закидів серйозно і відповім теж серйозно.

Також, можливо, інформація у моїй відповіді буде корисна іншим.

Цитата: Медведылло від Квітень 12, 2024, 13:24Я писать тут буду, только если

Я думаю, що дуже багато осіб не розуміють однієї фундаментальної речі. МЕНІ особисто не потрібно, щоб ви тут дописували чи не дописували. Я дала вам таку можливість, опцію, і всі зареєстровані користувачі можуть нею користуватися в будь-який час в межах правил.

Я повторяю внадцяте, що цей форум - це не vanity project. І він був створений не для того, щоб почесати моє его, а як реакція на придушення свободи слова і волюнтаризм на інших ресурсах. В першу чергу я створила його для себе, щоб могти вільно висловлювати свою думку.

У мене ця ідея виникла дуже давно - більше 4 років назад, але події кінця 2022 року на Єрмачці з моїм власним баном і довготривалими банами інших юзерів (у тому числі М-3 і тебе) нарешті підштовхнули мене до цього.

Якщо ви думаєте, що якщо будете дописувати тут, то будете мені робити приємно, ви погано знаєте мене і не розумієте мою природу.

Якщо мені буде приємно від чогось, то не від самого факту ваших дописів ТУТ, а від того, що ви можете реалізувати своє право на свободу слова і отримати від цього ресурсу value add для себе особисто.

При цьому поводячи себе цивілізовано і намагаючись не порушувати правил. Яка цінність у тому, що десь багато користувачів, але вони не створюють нічого, крім купи лайна?

В цьому плані мене більше влаштовує статус кво, бо хоч тут мало дописувачів, модерація практично не потрібна як така.

Підсумовуючи, якщо хтось дописує тут, то це тому, що це потрібно їм, а не мені. Take it under advisement.

Цитатана этом форуме кроме канадки, американки, немца и поляка появится хотя бы пару десятков украинцев.

На цьому форумі всі українці, які проживають в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Цей форум для українських патріотів, а не виключно для власників українського паспорта чи тих, хто фізично проживає в Україні.

Переважна більшість зареєстрованих тут - українці з України (включаючи таких користувачів, як Вело, Франчук, антик і так далі). А що вони тут не пишуть чи пишуть мало, це інше питання.

ЦитатаРаботай над этим.

Це не моя проблема і це не входить у мої обов"язки. Як я вже тобі день назад відповіла, це вільний світ і кожен, хто хоче, може прийти, зареєструватися тут і активно дописувати.

Якщо тобі це треба, ось і займись цим. Що ти особисто зробив для розвитку цього форуму, крім лайки та обливання його лайном?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1576
ЦитатаДля этого тебе надо заткнуть свой фонтан про "булинг"

Ну то заткніть свій булінг, і моєї реакції на нього не буде. Ваш булінг реальний, він продовжується роками, і поки він продовжується, я буду реагувати. Тому що я не з тих, хто буде бачити, як гопники юрбою копають людину, і відвертатись.

Цитата"донаты" 

Наші донати теж реальні, вони значні, і я не бачу причини, чому ми повинні цього соромитися і мовчати про них. Тим більше що ці донати згадуються тільки і виключно в контексті непрофесійності "волонтерів" і невдячності українців та їх поведінки по відношенню до донаторів. Не подобається читати таке - не читай.

Цитата"гонады"

Ну ти ж не переймався цими питаннями, коли малював свою фотожабу, чи не так? Але вимагаєш compliance від інших.

Я вже багато раз пояснювала, що "гонади" et all - атвєтка. Поки буде "Бегемотівна", доти буде "плєшива карла". Поки буде "х**сос", доти буде "Анальний Але" і так далі. Є ряд дописувачів, які перестали нас зачіпати, і я, чесно кажучи, забула про їх існування.

Тому так - подобається це комусь чи ні. Take it or leave it.

Цитатаизвиниться перед киевлянами за "Куев"

Київ - це російськомовне місто, переповнене корумпованими чиновниками, ватними понаєхами-лімітою, колаборантами, ждунами і просто байдужими громадянами, кому все одно, яка буде влада в Україні. Його жителі отримують бенефіти найкращого захисту від ракет, недоступного в будь-якому іншому місті України. Це місто практично не зачеплене мобілізацією і його жителі тусуються по клубах, спортзалах і взагалі насолоджуються життям, поки прості українці з інших регіонів страждають від обстрілів, сидять в окопах або вже на кладовищі.

Я вважаю культуру Києва В ЦІЛОМУ на сьогоднішній день несумісною з парадигмою українства і антидержавницькою за суттю (хоч звісно, там є великі патріоти, як і в будь-якому іншому населеному пункті України). Поки це не зміниться, для мене він буде Куєвом.

Це моя особиста думка, яка, можливо, є неправильною і з якою хтось може не погоджуватися, але яку я маю право висловлювати в рамках правил цього форуму.

Цитатапрекратить защищать тупых

Тут тупих нема, це раз. А тупих я не тільки не захищаю, а жорстко висміюю у темі "Тупий і ще тупіший"  :gigi:.

Цитатапасть на колени за свои высеры, что украинцев содержит дияспора и т.д.

:laugh:

Я не збираюсь вибачатися за правду. Україна існує за рахунок чужих платників податків, це доконаний факт. Діаспора і емігранти є частиною цих платників податків. Я вже писала і не раз, що помимо державної допомоги, українські емігранти задонували з власних кишень мільярди доларів після початку повномасштабного вторгнення.

Я завжди буду тикати невдячних українців носом у їх лайно, якщо вони будуть продовжувати обливати ним емігрантів. Подобається це комусь чи ні  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатамне лень все писать.

Ну, я теж могла б вимагати вибачень від тебе, що ти намагався випиляти мене з Єрмачки ще у 2021 році взагалі ні за що, хоча міг би просто не заходити в мої теми. І при цьому не тільки їх не ігнорував, а серед ночі заходив туди і вичитував там кожне слово  :facepalm:.

Чи за те, як ти три роки підряд займався системним булінгом і переслідуваннями Сергія, Хорвата і Кадри, і брав участь у булінгу мене на різних ресурсах, включаючи ті, де мене намагалися довести до самогубства.

Але твоя проблема не в цьому.

Твоя фундаментальна проблема - що ти, майже 60-річний чоловік, по суті залишився совком і рабом і не розумієш принципу, по якому живуть у вільному суспільстві, і який виражається фразою Live and Let Live.  Твоя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини.

Ти постійно хочеш когось виправити, заткнути, перекроїти на свій лад, випиляти, знищити, бо тобі щось не подобається.  Замість того, щоб просто писати по суті і спілкуватися з тим, хто тобі цікавий, більшу частину своїх зусиль ти витрачаєш на нав"язування свого бачення іншим. А потім плачеш і шкодуєш, що це зробили з тобою.

Те, що ти намагався зробити зі мною, Сергієм і Кадрою, з тобою постійно робив Слав та Амід. Як просто вчора. Різниця лише в тому, що у умовного Слава є влада, а у тебе - нема.

Поки ти не усвідомиш і не скоригуєш свою позицію, твоя доля на будь-якому ресурсі, куди б ти не пішов, буде одинаковою.

ЦитатаГлавное — украинцы чтоб были на форуме, потому что мне вообще неинтересна ваша эмигрантская компашка. Привлечешь сюда украинцев — я подумаю.

Я вже дала на це відповідь вище.

ЦитатаАх, да, вот обязательное условие еще: Нумерной не может быть модератором!  :laugh:

Сергій чудовий і справедливий модератор - до речі, набагато кращий за мене. В мене нема причин його змінювати і я йому вдячна, що він погодився бути модером (хоча тут наразі модерація як така непотрібна).

Безвідносно до цього, призначення модератора - прерогатива власника ресурсу. Це записано у правилах, які кожен зареєстрований юзер погодився поважати при реєстрації.  І це не обговорюється.

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі це питання і яйця виїдженого не варте.

Багато хто хоче тут дописувати, але через складні відносини зі мною особисто гордість їм не дозволяє :facepalm:.

Ну то я пропоную їм запхати ту гордість в одне місце і зробити так:

1) Поставити мене і інших, хто їм тут не подобається, в ігнор.

2) Запросити сюди кого хочуть і спілкуватися виключно з ними.

Звісно, у рамках правил.

Вуаля і ніяких проблем!

І нікому не треба ставити ніякі умови!

І не працювати по приватах, переконуючи тих, хто тут два слова написав, більше цього не робити  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

В тему вашоі дискусіі)—прочитав буквально зараз——

Ви дивуєтеся з їх ненaвисті до нас? Не варто.
 Андре Моруа чудово описав цей психологічний момент:
«Мeрзотнuки завжди беруть гору над порядними людьми тому, що вони поводяться з порядними людьми, як із мepзотниками, а порядні люди поводяться з мepзотниками, як із порядними людьми.
 Нерозумний не любить розумного, неосвічений – освіченого, невихований –вихованого і т.д.
 І все це прикриваючись якою-небудь фразою: "Я людина проста ...", "я не люблю мудрувань", "я прожив своє життя і без цього", "все це від лукавого" і т.д.

А в душі – ненависть, заздрість, почуття власної неповноцінності».
 «Ви все життя будете зустрічати людей, про яких із подивом скажете:
«За що він мене не злюбив?
Я ж йому нічого не зробив".
  Помиляєтеся!
Ви нанесли йому найтяжчу образу: ви – живе заперечення його гнuлої натури».