Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ти розумієш різницю мід "порку" і "тролити" і погрозами звільнення, нищення майна, фізичної розправи?

Так чи ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:35Наче все відповів. Можна йти спокійно?
Хто на твою думку пише форум про залупи?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:36Тебе - так.

Дякую, прийнято. Нарешті!

Але це ще не все. Hold on!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 23:32А про "психічно хвора" і "золофт"?

На це відповідай.

Ти поважаєш людей, що пишуть про умовну морозилку та золофт?

Так чи ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:37Хто на твою думку пише форум про залупи?
Залупа, не лізь коли розумні люди спілкуються. Лізь на жердину. Вважай що залупа - то хворум Хоми і там пишу я. Якщо в тебе є якісь докази - прошу.

Ребе Моше

Наче все. Лайла тов. Якщо є питання - імейл знаєш.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:39Залупа, не лізь коли розумні люди спілкуються. Лізь на жердину. Вважай що залупа - то хворум Хоми і там пишу я. Якщо в тебе є якісь докази - прошу.

В мене є докази, я про це писала - козинський айпі.

Будь чесним, the truth will set you free-2.

Ти поки держишся непогано, don't screw it up.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:39Залупа, не лізь коли розумні люди спілкуються. Лізь на жердину. Вважай що залупа - то хворум Хоми і там пишу я. Якщо в тебе є якісь докази - прошу.

Тобто злився і тут((

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 26, 2023, 23:40Наче все. Лайла тов. Якщо є питання - імейл знаєш.

Ні, не все. Я тільки що запостила вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:41Тобто злився і тут((

Невже звалив?

Дивись, на які питання він не відповів - isn't it something.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 23:43Невже звалив?

Дивись, на які питання він не відповів - isn't it something.

Обісцявсі ((
А був би мужиком——написав би на фупі тему щоб розібратися((

Wednesday

Хома не відповів на оце питання:



і оце питання:



А це ключові питання.

Він не відповів, бо побоявся з якихось причин? Боїться, що вони йому зроблять те, що робили мені, Сергію і Хорвату?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 26, 2023, 23:48Обісцявсі ((
А був би мужиком——написав би на фупі тему щоб розібратися((

На фупі писати нема сенсу, знесуть. А йому там ще на траки збирати.

Але тут-то міг нарешті написати.

До речі, для мене недостатньо того, що він сказав, що шкодує про булінг мене, тому що він до цього часу продовжує виправдовувати булінг у вашу сторону.

Тролити Хорвата по доброму - це коли він обіцяв пошкодити його паркана і писав про лазенку вспульну та мама з татом? А плєшиве погрожувало його звільнити?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, а що плєшиве писало з приводу волонтерства? Я на тій помийці з 31 січня не була, тому не в курсі

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:40До речі, Хома зробив погрозу викласти адресу школи моєї дитини, якщо я поділюсь з кимось фото його та дружини на пляжі.

Це фото просто зараз висить в його соціальних мережах і кожен з акаунтом його може побачити. Коли я зробила донат і почала переписуватися з Хомою, це буквально одна із найперших речей, про що я йому сказала! Бо це було моїм найбільшим кошмаром, що хтось би пошарив ту фотку, а я б за це вигребла (вірніше, моя ні у чому не винна дитина).

До речі, одна місцева дама тричі (!) питала, де вчиться моя донька (хоча це її в приципі цікавити не повинно було).

А знайомі у нього тут є, сам казав.
а через що ви тоді посралися і влаштували той срач ? бо я пропустив цю тему взагалі.
постив фото гарних бегемотиків у гілках де ви сралися. визнаю. постив фотки бегемотиків з Епіцентру.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 00:06Сергій, а що плєшиве писало з приводу волонтерства? Я на тій помийці з 31 січня не була, тому не в курсі



Ну наприклад глузував що Ви "шантажуєте хому шкарпетками"—— а "алкану" якразь потрібні шкарпетки щоб йти у військомат((
Щось таке.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 27, 2023, 00:20Ну наприклад глузував що Ви "шантажуєте хому шкарпетками"—— а "алкану" якразь потрібні шкарпетки щоб йти у військомат((
Щось таке.

ЛОЛ! Тоді дійсно бідний Хома.

Йому дійсно краще зі мною не спілкуватись.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 00:17Хома до мене перший причепився. Ще в кінці 2020 року, я йому відповідала. Ну і панєслась.

Різниця в тому, що одна справа - тролити, а інша погрожувати розбірками у реалі. Я йому ніколи таким не погрожувала, він мені - так. І не тільки мені.

Також різниця у тому, що одна справа - тролити, а друга зводити наклепи, як Асті і Трололо, що я психічно хвора.

Як ти думаєш, Марек, психічно хворі можуть заробити такі гроші, які я задонувала на ЗСУ? Тим більше як Трололо писав, що я безробітна?

До речі, сьогодні Асті у тій темі, яку знесли, знову повторила, що я психічно хвора.



Хоч одна особа на фупі, крім Сергія, має гонади нарешті заткнути її поганий рот? Хома злився.

Ви не можете з одного боку, брати великі суми (хоча справа не у цьому) на умовні траки, а з другого боку 1) дружити з покидьками і 2) робити вигляд, що нічого не відбувається.

пані середа, на моє примітивне бачення ситуації ( я взагалі не володію питанням про що як коли взагалі і в прицнипі йшла і йде мова і чому ви усі сретеся донині) - нині у знесеній гілці не про вас писав нік Асті. а про Сергія. це моє миттєве примітивне бачення. я звісно можу помилитися. тому істину я вам не скажу аж ніяк. перепрошую.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 27, 2023, 00:20Ну наприклад глузував що Ви "шантажуєте хому шкарпетками"—— а "алкану" якразь потрібні шкарпетки щоб йти у військомат((
Щось таке.

у мене той сайт навіть з ноуту не показує вже. як ти то бачиш ?

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 27, 2023, 00:24пані середа, на моє примітивне бачення ситуації ( я взагалі не володію питанням про що як коли взагалі і в прицнипі йшла і йде мова і чому ви усі сретеся донині) - нині у знесеній гілці не про вас писав нік Асті. а про Сергія. це моє миттєве примітивне бачення. я звісно можу помилитися. тому істину я вам не скажу аж ніяк. перепрошую.

Вона писала саме про мене, а про Сергія написала, що хвороба заразна, тобто ніби це я його своєю "хворобою" заразила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.