Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 19:46На IP я би сильно не покладався, маючи можливості, можна зробити любе IP.


Та ну. В цьому випадку айпі - просто айпі, ніхто їх "робити" не буде. На фупі є один чи два з мого міста. Я не стверджую, що це стовідсотково так. Але просто вчорашні натяки мене дуже здивували.

Цитата]До речі, треба було Мирославі дозволити сюди зайти і подивитися хто це і що це, бо вона ногами і руками впирається, що це не вона.

Як вона сюди зайде, якщо вона не зареєстрована? І що вона може "побачити", якщо той акаунт було відхилено? я вже показала скрін - його сфейкувати неможливо, і той айпішник був німецький. Природньо, що я подумала, що це вона.

А що вона постійно бреше, то я її на цьому вже не раз ловила. Наприклад, я точно знаю, що вона читає форум, тому що вона зробила специфічний коментар по контенту, якого більш ніде не було, і який можна було взяти тільки звідси. Я вище на це давала посилання (це ще під час розбірок про волонтерів, здається, коли Кадра ще тут дописувала).

Це дуже нечесна і непорядна особа і її словам не можна довіряти. Може, і деменція, бо я не раз тикала її у власні слова, які вона стверджувала, що не казала.

ЦитатаМоже хтось з Німеччини під неї намагався підшитися?

Абсолютно технічно можливо. Але нащо це комусь? у неї хіба є вороги з Німеччини?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А звідки ти знаєш, що вона впирається ногами і руками - ти з нею переписуєшся?

А що там ще було в тій темі? Мені лінь логінитися і шукати її десь там по смітниках  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:03А звідки ти знаєш, що вона впирається ногами і руками - ти з нею переписуєшся?

А що там ще було в тій темі? Мені лінь логінитися і шукати її десь там по смітниках  :)
Ні, я з нею не переписуюсь.

Зайди в цю тему і почитай.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 19:23Тим більше що прецедент уже був - ти і Хорват.

З геотегами і погрозами.

І Хома брав у цьому участь.


Погрозами? 
Це ж кримінал.
Як це було?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 20:07Ні, я з нею не переписуюсь.

Зайди в цю тему і почитай.

В яку? Хіба її не знесли?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 20:20Погрозами? 
Це ж кримінал.
Як це було?

Ну, я їм у свій час казала звернутися у поліцію.

Погрожували звільнити з роботи, пошкодити паркан. Хома тут дуже просив за пана Пшеницю, який погрожував сконтактувати малолітню дитину Олдвуда, також він вже харасив тещу Олдвуда.

Скажу чесно, коли я побачила погрози Хоми викласти адресу школи моєї дитини і "передати цукерки" через сина Плєшивої Радості, який тут вчиться, я сконтактувала свого юриста, який порадив негайно звернутися у поліцію. Тут з такими погрозами не чикаються.

І лише добре і розважливе серце мого чоловіка, який порадив поки цього не робити і поспостерігати, що буде далі, зупинило процес.

А це він, виявляється, нічого такого не мав на увазі. Пошуткував. З ким не буває?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:03А що там ще було в тій темі? Мені лінь логінитися і шукати її десь там по смітниках  :)
Так її перенесли, але посилання на неї ще до сих пір є на першій сторінці ФУПа.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:33Ну, я їм у свій час казала звернутися у поліцію.

Скажу чесно, коли я побачила погрози Хоми викласти адресу школи моєї дитини і "передати цукерки" через сина Плєшивої Радості, який тут вчиться, я сконтактувала свого юриста, який порадив негайно звернутися у поліцію. Тут з такими погрозами не чикаються.


До речі, Хома зробив погрозу викласти адресу школи моєї дитини, якщо я поділюсь з кимось фото його та дружини на пляжі.

Це фото просто зараз висить в його соціальних мережах і кожен з акаунтом його може побачити. Коли я зробила донат і почала переписуватися з Хомою, це буквально одна із найперших речей, про що я йому сказала! Бо це було моїм найбільшим кошмаром, що хтось би пошарив ту фотку, а я б за це вигребла (вірніше, моя ні у чому не винна дитина).

До речі, одна місцева дама тричі (!) питала, де вчиться моя донька (хоча це її в приципі цікавити не повинно було).

А знайомі у нього тут є, сам казав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 20:34Так її перенесли, але посилання на неї ще до сих пір є на першій сторінці ФУПа.

Не бачу, але у будь-якому випадку я не залогінена, і не побачу її.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:40До речі, Хома зробив погрозу викласти адресу школи моєї дитини, якщо я поділюсь з кимось фото його та дружини на пляжі.

Це фото просто зараз висить в його соціальних мережах і кожен з акаунтом його може побачити. Коли я зробила донат і почала переписуватися з Хомою, це буквально одна із найперших речей, про що я йому сказала! Бо це було моїм найбільшим кошмаром, що хтось би пошарив ту фотку, а я б за це вигребла (вірніше, моя ні у чому не винна дитина).

До речі, одна місцева дама тричі (!) питала, де вчиться моя донька (хоча це її в приципі цікавити не повинно було).

А знайомі у нього тут є, сам казав.

:o
Це хто?

Wednesday

І тому, після того, як я зробила свій перший донат і почала з ним спілкуватися, одною із перших речей, яку я зробила, це попередила про мерзотників у його компашці. За його словами, він був шокований і сказав, що зробив висновки.

Якби це була я, я б ніколи в житті не продовжувала контактів і не подала б руки таким людям ні за яких умов (а ОСОБЛИВО під час війни).

А що ми бачимо? "Пане Трололо" і "людина, яку я поважаю".

Тому що це і є суть. Він не змінився, він ні про що не жалкує, він робив це раніше і до цього часу виправдовує це.

А оскільки the best predictor of future behavior is past behavior, він зробить це знову.

>:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 20:53:o
Це хто?

Місцева особа, до форуму відношення не має.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:33Скажу чесно, коли я побачила погрози Хоми викласти адресу школи моєї дитини і "передати цукерки" через сина Плєшивої Радості, який тут вчиться, я сконтактувала свого юриста, який порадив негайно звернутися у поліцію. Тут з такими погрозами не чикаються.

І лише добре і розважливе серце мого чоловіка, який порадив поки цього не робити і поспостерігати, що буде далі, зупинило процес.

Я б не зупинився. Ще якби погрози мені були, але дитині?
За таке йти до кінця, щоб в нікого більше таких хворих ідей не виникало.

абабагаламага

Тепер мені ясніше стало набагато, що, чому і де?

Wednesday

Але якщо чесно, мені по цій темі, власне, сказати більше нічого.

Крім того, що ... і навіть це не будемо  ;).

Хай роблять, що хочуть, хай живуть, як хочуть.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 21:02Я б не зупинився. Ще якби погрози мені були, але дитині?
За таке йти до кінця, щоб в нікого більше таких хворих ідей не виникало.

І після цього я йому дала повний карт-бланш, повірила у його так звані вибачення. Вірила у нього - поки не побачила той вчорашній пост.

Це, звичайно, не порівняти, але це як я запросила Медведила на форум після того, як він намагався мене випиляти з фупу. Ще і захищала тут (я дійсно вважаю, що він не порушив тоді правил, тому і захищала). Щоб вчергове отримати лайна на голову.

Ну і дурепа!

Але я не шкодую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 20:58Місцева особа, до форуму відношення не має.

Те саме. Офіцер поліції може наполегливо поцікавитися в тієї особи про причину її такої цікавості.
Самого цього може бути достатньо для того щоб та особа забула назавжди і дорогу до тебе і всі контакти того, хто її до тебе прислав.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 21:14Те саме. Офіцер поліції може наполегливо поцікавитися в тієї особи про причину її такої цікавості.
Самого цього може бути достатньо для того щоб та особа забула назавжди і дорогу до тебе і всі контакти того, хто її до тебе прислав.


Я над цим думала. Якщо у мене будуть хоч мінімальні підстави вважати, що ця нечисть лізе у моє приватне реальне життя, то, звісно ж, відповідні заходи будуть імплементовані. Мій чоловік цілком в курсі цього всього, і не тільки мій чоловік.

А у поліцію я вже телефонувала, вони навіть запропонували приїхати і зняти покази (то було під час ковіду). На той момент мені була потрібна була порада і консультація про my options.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата."передати цукерки" через сина Плєшивої Радості, який тут вчиться
Плєшивая Радість ще грозився, що він попросить свого сина піти і пофотати твій будинок в Канаді.

А мені обіцяв подзвонити чи написати на роботу.

Але коли я пообіцяв передати привіт йому через його дочку, яка живе у Варшаві, Плєшивая Радість обісрався зі страху і дав задню.

Його дочка працює чи доробляє фотографом.

Певні люди хотіли замовити фотосесію по Варшаві.

З Гавноєдом тільки так треба розмовляти.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 26, 2023, 21:20Плєшивая Радість ще грозився, що він попросить свого сина піти і пофотати твій будинок в Канаді.

А мені обіцяв подзвонити чи написати на роботу.

Але коли я пообіцяв передати привіт йому через його дочку, яка живе у Варшаві, Плєшивая Радість обісрався зі страху і дав задню.

Його дочка працює чи доробляє фотографом.

Певні люди хотіли замовити фотосесію по Варшаві.

З Гавноєдом тільки так треба розмовляти.

Так, я пам"ятаю.

Ну, ми тут працюємо суто легальними методами, хоча для Плєшивого твоя обіцянка, напевно, страшніша, ніж наша місцева поліція  ;D

То вони ще скавчали, нібито це ти його доньці погрожуєш.

Ага.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.