Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну, я не обговорюю такі речі публічно, тому що це ознака дешевизни і поганого виховання. Я ж не трейлер треш, яка писала у відкритому форумі на тисячну на той час аудиторію, що пестить себе оголеною :smilie10:. Яка пристойна і психічно здорова жінка буде описувати таке? І що про це подумав би її співмешканець, якби знав?

Але ти сам подумай, Плзеньок, у кого з нас з цим краще - у тебе, який писав про сімейні трабли, чи у мене, в кого нормальні сімейні стосунки і довготривалий шлюб?


Жінка, якій чоловік зносить голову в цьому плані, ніколи не буде себе так поводити, як ти описуєш.

Але я не хочу більше педалювати цю тему, бо і так тебе шкода. Хоч ти і лайно, а не людина, навіть ти заслуговуєш, щоб тебе любили і цінували.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ось тут Плзеньок збрехавши.


Чого б це я йому писала, якби він мене не зачіпав?

Але ж він спеціально приперся за мною на суп, щоб викакатися там на мене в плані моєї зовнішності. І кожен може знайти його пост, який був зроблений десь в кінці 2021 чи на початку 2022 року.

Уявляєте, яке мстиве маленьке лайно? Він постійно ображався, що я відмовлялася з ним собачитись, бо він мені був мало цікавим і я йому постійно це казала. Коли я пішла з супу, він, який там взагалі не пише, привалив туди і спеціально, щоб копнути мене.

Ну я йому і написала все, що думала. І я це пам"ятаю і саме тому сказала йому сьогодні ще раз, що не вважаю його чоловіком.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну хоч в цьому повів себе як порядна людина.



Хоча в тих приватах нічого не було, крім 1) "ти козел" в культурній формі 2) харє булити людей і 3) перед тим, як ржати над чиєюсь зовнішністю, подумай про обставини (наприклад, розбите коліно).

Я десь навіть і не можу їх знайти - значить, вони для мене не настільки важливі, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І цей 60+ туди ж :facepalm1:.

Сподіваюсь, він не сприйняв приват про те, як правильно пишеться назва апарата Ілізарова, як домагання?  :weep:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Можливо, одиночний протест - соло-флешмоб, whatever.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27898195#msg27898195
ЦитатаГарно Інанна ім солі на хвіст насипала)——до сих пір скавчать)

Так, креатив зайшов на ура! Укроухилянтам особливо  :laugh:. Адже вони перші в черзі виконувати свій громадянський обов"язок, а емігранти взагалі не зобов"язані.

І зайшло не тільки козьїнській пітушарі в анал. Скільки фідбеку отримала від того ж ЛампоГлаза, який теж анально хник-хник, бо боляче  :laugh:.

А Анал Але в бані зі злості грати зубами гризе, напевно ... how sad  :lol:  :lol:  :lol:.

Вилюбили вас емігранти у всі orifices, і ви вже нічого не зробите.

Можу тільки сигаретку запропонувати і упаковочку Plan B на всякий пожежний  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140428.msg27898195#msg27898195
ЦитатаКоз"інське гівно своі звички поведінки в сім"і приміряє на інших(

Ну, в них дійсно такі сімейні традиції. Патьортоє нав"ючене сідло називаються.

Ось що буває, коли в жінки нема освіти і кар"єри, а чоловік - лайно. Одні фрустрації.

Але треба бути позитивним. Ось мушкетери скрипіли на нав"ючених сідлах, але не здалися! :smiley24:



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:facepalm:  :Sho_za:  :smilie2:



Якщо її правильно нафарбувати, то буде модель.

Тому що від природи реально красивих жінок, яким не потрібна косметика, дуже мало. Більшість українських і не тільки "красунь", якщо їх відмити та прибрати різні штучні enhancements, будуть виглядати так само - тобто звичайно.

І що за сексизм? Вона ж не на дейтинг-сайті, а в якості адвокатеси, можна сказати, професіонала. Яка різниця, як вона виглядає?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, передай будь ласка, Тепесу на Єрмачку, що саме депутат Госдуми:

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2,_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

депутат Государственной думы Федерального собрания Российской Федерации первого, второго, третьего и четвёртого созывов.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ото підгорає у "патріотів"!

Вау, як навіть "найчесніші" заскавчали!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 26, 2024, 21:31А нафіга комусь пертися в Україну, особливо якщо нема до кого?

Насолодитися українським хамством?

Помилуватися великою помийкою під назвою Куїв?

Поінджоїти бридкі графіті і нестрижені газони у Львові?

Повикручувати ноги на тротуарах, які не ремонтувалися з кінця 70-х у практично кожному обл- чи райцентрі?

Сто раз подивитися, чи не женеться десь на 200+ черговий п"яний водій, щоб безпечно перейти вулицю?

Поспілкуватися з погано вихованими вульгарними матюкливими укрочоловіками та укрожінками?

В Олександра є тисяча і один набагато кращий спосіб, як витратити свої гроші.

А на квиток не вистачило у сина 2П, який не приїхав навіть віддати останні почесті своїй бабусі :smilie2:.

Не пройшло і декількох годин після мого допису, і вже сумна ілюстрація  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну звичайно, мають.



Сто раз пояснювали:

1) Емігранти Україні нічого не винні, вони будуть воювати за свої країни, бо там живуть. Вони не є і не можуть вважатися ухилянтами. Те, що вони нібито щось мусять, бо формально мають громадянство - вигадки другої категорії, яка не хоче воювати і хоче загрібати жар їх руками.

2) Українці Україні винні, бо вони там живуть і мусять і будуть за неї воювати. Вони є ухилянтами, якщо купили собі броню чи інші фейкові ніштяки, щоб уникнути призову. Вони не хочуть воювати самі і не хочуть, щоб воювали їх діти, тому і розкачали хейт проти емігрантів штучно.

Але з цим у них нічого не вийде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Реально і з практичної точки зору, українці чи в Україні, чи поза її межами можуть хоч голови розбити і битися у припадку з приводу емігрантів, як одна зациклена на Сергії істеричка з Німеччини чи інші неадеквати, але це нічого не змінить для них.

Ну не приїдуть вони за вас воювати і в України нема і не буде ніяких способів змусити їх це зробити.

Тому починайте вибивати двері берцями і витягувати за вуха внутрішніх ухилянтів, тому що їх багато і тому що це можна імплементувати.

І Тернопольчанину та іншим апологетам укроухилянства - приготуватися теж.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А взагалі що в Україні нема мобілізаційного резерву - це ІПСО від єрмачків.

В одному Києві можна кілька мільйонів мобілізувати.

Але ж ні, там всі "свої", "бронь" на "броні" їде і "бронею" поганяє.

Мусять Сергії їхати за них воювати  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Корумпанти, які 30 років розграбовували країну і тепер самі не хочуть за неї воювати, а намагаються загнати в окопи емігрантів, скавчать і виють не по дитячому.



Це добре - значить, знають, що я права.

Але самі за кордон втекти не зможуть, ось і біснуються :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І це зараз, а що ж буде, коли кацапи будуть ближче до Києва, а емігранти не приїдуть?

Хоч на Єрмачку не заходь - будуть жерти один одного! :super:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хто вірить, що цей чувак - психіатр?

Він напівграмотний, та ще й тупий, як пробка! :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тим, що якщо в когось є подвійне чи потрійне громадянство, то воно має пріоритет в країні проживання.

Де написано, що в Канаді чи в Німеччині для громадянина Канади чи Німеччини має пріоритет українське громадянство? Чи що Україна може змусити громадян цих країн щось робити для себе?

Пальчиком покажіть, а не можете, то запхайте того пальця туди, where the sun don't shine. Тому що це не більш ніж укроухилянтські мєчталкі і хатєлкі. Багатійте далі думкою, поки кацапи село за селом беруть - і це констатація факта :smiley14:.



Тому так, має йти воювати ахвіцер з Козина, програмер із ЛЬвова, юрист з Димерки і психіатр з Тернополя. А емігрант з Торонто, Лондона чи Кельна - не піде, як би ви не скакали і не казилися :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що там?

Бачу, коз"їнський ухилянт-пітушара махає крилами і кричить ко-ко-ко, а харківська самка ухилянта скаче на, кхм, жердині, весело хохоча (С)?

What else is new? :facepalm:

Що цікаво, Новодворская фапала на фотки М-3, а від Сергія і Хорвата вона взагалі балдіє. Постійно про них думає і згадує, хоче, щоб вони і тільки вони приїхали її захищати. Ну тому що вона бачить їх справжніми чоловіками.

А щоб вона робила це по відношенню до 2П, я не пригадую. Навіть вона знаходить його надто негарним, бридким і unf**cable?

А ось він її хвалив, як вона заплив свій в басейні виклала, або, як це прийнято у них казати, ли**ав.

А вона не хоче відповісти взаємністю :cray:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво спостерігати, як єрмачківці прореагували на мою "мрію", де описаний справедливий устрій, відсутність корупції і порядок. Вони назвали це лайном.

І потім почали обговорювати, як все погано - упакованих відпускають за хабарі, женуть вчергове на комісію за хабарі.

А на фронті - біда, ті, хто не мали чим відкупитися і хто поки що вижив, в окопах два роки без перерви. А "упаковані" в козинах, печерськах і львівських променадах живуть своїм житям. А кацапи беруть село за селом, поки відбувається все це "свято життя".

Ось гарі метає ікру з приводу слів якогось чувак. І тут поряд з ним під боком такий же ухилянт і дружина та мати ухилянта сидять і займаються непотребностями. То той хлопець в Німеччині хоч вчиться і працює і може, дійсно, який донат перешле, поки козинська шваль тратить бабло на видосики під час війни  :bluet:.

Лайно, а не люди (С).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.