Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ні, нешановна, не тому.



Насправді в Україні нічого не змінилося.

Такі, як Трололо і я, виїхали тому, що при владі були такі, як 2П, а такі, як димихизи, їх вибирали. Ні я, ні Трололо не вибирали цих покидьків і ніколи за них не шилили, як до цього часу робить димихизи.

Проблема України у балансі таких, як я і Булька, вс. таких, як 2П і димихизи. Таких, як 2П і димихизи, більше. У нас був вибір - загинатися разом з ними чи рятувати себе.

Тепер, порятувавши себе, ми are in much better position допомогти Україні. Це як в літаку, коли падають маски. Ти повинен спочатку натягнути її на себе, а вже потім на свою дитину.

2П і димихизи зовсім не змінилися за цей час. Вони як були паразитами, так і продовжують паразитувати - на цей раз на тілах воїнів ЗСУ, які роблять важку роботу і кладуть свої життя, поки 2Р та димихизи булять "під бомбами" благочинників та донаторів української армії  :smilie9:.

Україна виживе лише в одному випадку - якщо до влади прийдуть ті, хто приклалися до її розбудови власними руками (наприклад, військові), а ця вся корумпована лицемірна шушера згине, як роса на сонці  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І тракер все правильно написав, але не дописав:

ЙОГО та інших діти вигрібають, а діти та чоловіки 2П, тороса та димихизи - НІ.

Ось коли і їх діти, і їх чоловіки, і самі вони вигребуть так само, як всі інші, взявши зброю в руки і виносячи ті ж самі випробування заради України, тоді і матимуть право роззявляти на щось рот.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2024, 19:48Тупе, безкультурне, неосвічене, люмпенське бидло  :smilie10:  :facepalm:  :lol:  :smilie9:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27858600#msg27858600
Ну чому Єрмачка терпить цю багаторічну наругу :smilie10: ??

Випороть скотт і випилять назавжди к ***ій матері! :super:

#2P


Бугага))
Я теж посміявся з намагань кацапа)
І ніхто ще не поправив його там?)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2024, 19:29Speaking of Слав, на СУПІ обговорюється, як нібито він надав пропозицію власнику світу, він же чупа-чупс, який звалив з України після початку повномасштабного вторгнення, продати той форум.


Цікаво, скільки він запропонував за той ресурс?

Адже сам движок абсолютно нічого не коштує, а хостинг можна знайти за сотку умовних баксів у рік.

Але якщо це правда і новим власником буде Слав, там зразу частина звалить саме через Слава. Хоча частина і прийде.

Там питаються - а з якою метою він купує?

Ну з якою метою, блін, ніби ви лише вчора народилися? Чесати своє Его і упиватися владою над людьми, і отримувати сексуальне задоволення (С) від того, як відправляє людей в бан - особливо тому що МОЖЕ.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128902.msg26871775#msg26871775
Як Берія в 1937 - різниці ніякої :smiley24: .

#slav

Прикольно)
А той Зденик то Слав?——

Я дуже рідко туди заходжу і не розбираюсь хто там ху(
пс. Але нещодавно була там тема від того Зденика що він там 10 років вже ( здається)
Чомусь за "зденик" в мене щось згадується——хтось так чи до мене звертався чи щось подібне було( ( чи нік такий був нафупі)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2024, 19:22Членом, чим ще? Так само, як і 2П. Одружився на багатій нареченій :facepalm1:.



Вангую, як все було. Враховуючи просунутий вік сина Слава, думаю, що його колишня не заморочувалася такими питаннями, як цнота до весілля. Навряд чи її батько дозволив би їй вийти заміж за такого, як Слав, якби вже не було пізно. Ось так Слав під мудрим керівництвом тестя і став тим самим "алєгархом".

В мене навіть є схожа сторія. Прийшла нас раз просити на весілля молода - з синім від синяків фейсом. Папаша побив, коли взнав, що вона залетіла, причому до легального віку одруження - треба було брати в Заксі спеціальний дозвіл. А залетіла з крутеликом - першим хлопцем у умовному селі, багатим, ще й із зовнішністю Андрея Державіна.

По бистрячку одружились, народилась дитина, багатство, але був нюанс. Не сподобалось муженьку, як молода дружина зварила борщ - він за тарілку і борщ ллється їй на голову. Звісно, шлюб розпався.

But we digress.

#slav

Ну про Слав ходили там ці чутки про те що одружився на доньці місцевого олєгарха.
Але якось пофіг хто там на кому.
пс. Десь на ФБ фотки були його дружини.
ппс. Але  до Слава з того всього кагалу відношуся нейтрально——навпаки колись подобалась мені його "історія успіху"( як то виглядало на той час не знаючи всіх подробиць)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2024, 19:082П размєчтався, одноглазий :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27858406#msg27858406
"Накопичує", а не "копить", морда ти кацапська  :smilie9:.

Ми не підглядаємо, а спостерігаємо за вами як за мавпами в зоопарку :pooh_lol: і ржемо над вашими shenanigans :laugh:.

Іноді приходимо, підкидаємо банана чи тикаємо паличкою  :laugh:

А я ще й дослідження проводжу :smiley14:.
Саме так)
В мене теж "дослідження")—— намагаюсь повторити досліди коллеги Павлова)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 31, 2024, 22:46Ну про Слав ходили там ці чутки про те що одружився на доньці місцевого олєгарха.
Але якось пофіг хто там на кому.
пс. Десь на ФБ фотки були його дружини.
ппс. Але  до Слава з того всього кагалу відношуся нейтрально——навпаки колись подобалась мені його "історія успіху"( як то виглядало на той час не знаючи всіх подробиць)


Ну, це просто щоб сказати, що він не "сам себе зробив". От ми з тобою і Булькою - та і в принципі М-3 і більшістю емігрантів - самі себе зробили.

Приїхали в чужі країни без нічого, крім своїх рук та мізків, і збудували своє життя. Та і в Україні впахували теж.

Звісно, добрі люди нам допомагали (ніколи не забуду допомоги своїх колег, коли я приїхала - вони і квартиру мені допомогли знайти, і шопінг організували все купити, і багато чого забезплатно повіддавали, і допомагали з порадами, як і що), але в принципі у нас не було папєньок-алєгархів і зажиточних тестів чи свекрів з мегатонами бабла.

До Слава в мене лише одна претензія - йому не можна адмініструвати чи модерувати форуми.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 31, 2024, 22:41Прикольно)
А той Зденик то Слав?——

Ні, Зденик - то Зденик :). Він мені нічого поганого не зробив і нічого поганого за ним не пам"ятаю.

Насправді на супі порядок навести дуже просто.

Забрати кнопку у притрушеної соросячої соски Ліни і у коммі Юкі.

Випиляти токсичного статево збоченого дідка ЮАР і матюкливого РГ (хоча він у порівнянні менше зло), які до всіх чіпляються.

Старий ідіот Бувалий - третій із брудноротого ларца - там зараз мало пише.

Я про це їм казала ще три роки назад, але не слухали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 31, 2024, 22:48Саме так)
В мене теж "дослідження")—— намагаюсь повторити досліди коллеги Павлова)


 :smiley24:

 :laugh:  :laugh:  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 31, 2024, 22:37Бугага))
Я теж посміявся з намагань кацапа)
І ніхто ще не поправив його там?)

Більшість з них теж не знають різниці  :lol:  :lol:  :lol:.

Я просто балдію, як там їх жарить Булька :smilie10: .

Навіть не очікувала від нього такого правдорубства  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це вже вдруге Але накинувся на воїна ЗСУ  :smilie10:.


Ну добре, Аутлендер не часто пише, але сидіти на форумі безвилазно 2 роки і не знати, хто такий тракер??

Значить, нажерся знову до свинячого писку, як Торос, тим більше що Булька на попередній сторінці чорним по білому написав, що тракер - офіцер ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Звісно, що нема. Записатися в ЗСУ і щось робити для перемоги - то не варіант ні для мізерабля, ні для плєшивої карли :smilie2: .



Нічого більше не залишається, як нажиратися, як свиня і навалювати тони лайна на Єрмачці та брудно переслідувати благочинників ЗСУ :Prapor2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1493
WOW!



Булька asserted himself як top dog у тій зраї :smiley24:.

Але, підібгавши хвоста та мовчазно скавулячи in his mouth, ганебно відповз :smilie10:.

У треді запанувала тиша  :laugh:.

Oops, I spoke too soon  :gigi:.

Але огризнувся у відповідь, але якось слабувато і непереконливо  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

#1495
Ну, якщо самому під 60 і поряд "дєвачка" під 60, "з якою прожив все життя", то і чоловічий член жінкою здаватиметься :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140229.msg27863877#msg27863877
Цитататак За**па — она ж женского рода!

А тут, до речі, вимальовується струнка теорія. Тому що у практично кожного, хто додовбувався до Сергія, нема поряд молодої, красивої, динамічної жінки. Все 40-60-річні "дєвачкі" приблизно того ж віку, що і фігуранти, які "поряд" 20+ років і які сексуально вже в печінках, напевно :facepalm1: .  А в декого і того немає :smilie2: .

Ось і виміщують свою фрустрацію булінгом :Sho_za: . Вони не здатні змінити свою ситуацію, бо унилі, непривабливі та боягузливі for the most part, тому краще б хай записалися на бокс чи притаскали додому кусок колоди та й гризли б її по вечорах, коли особливо припікає :laugh:.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1030678.msg27864786#msg27864786
ЦитатаПро toros. Він і його земляки не забирали в воїнів ВСУ броню і зброю, як це робили жітєлі Донбаса. І придурковаті бабусі з іконами не перекривали дороги для ВСУ. Він є жертва війни, а не співучасник її розпалу як жітєлі Донбаса.

Единожди прєдав (С) ...

Якщо Торос не мав проблем зрадити Україну, взявши кацапський паспорт, то так само не матиме проблем взяти в руки кацапську зброю і направити її проти українців.

Він не є цільною людиною, в нього нема кодексу честі. Шилити за огидну кацапуру і брати участь у брудному груповому булінгу за шматок недоїдженого шашлика може лише повний дегенерат, ница, опущена істота.

І прикривати факт зради України своєю матір"ю - теж. Йому всього 57 (я думала, 87 :smilie10:), і купа інших чоловіків з матерями на ТОТ вступили в ЗСУ і це їм не завадило.

Завжди дивіться не на слова, а на дії. А його крокодилячі сльози та п"яні шмарклі про любов до України хай запхає собі увачко  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пролетарська заздрість холопа до баріна детектед  :smiley24:.



Кадра - в окремій квартирі в Нью-Йорку серед білих людей.

2П - в задрипаному, забутому Богом укроКозині на болотах, де навіть каналізації нема :weep: .

Діти Кадри - заможні бізнесмени з мільйонними контрактами у одній із найдинамічніших економік планети. Практично мільйонери.

Діти 2П - фотографша в майже 30 років (це навіть не професія і не кар"єра) і студент, який мусить заробляти на життя порушенням контрактів з лендлордом, незаконно беручи в хату тварин (за словами "багатого" папєньки, який навіть не може зняти сину окрему квартиру - про будинок я вже мовчу).

Ось і вся різниця!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У 2П в його випаленому етанолом і ковідними вакцинами мозку ще залишились якісь синапси чи уже всьо?  :smilie10:

ЦитатаЛіфт! Як мене за**пав ліфт. Це ж пістец - його треба визивати, чекати, їхати.

 :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1499
Фор хум хау. Для sheep shagger і Куїв - цивілізація  :smilie10:.



Особисто я рада, що ми проїздили Київ маршруткою вночі по дорозі в аеропорт і мені не довелося червоніти перед чоловіком за цю так звану столицю  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.