Спека(

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Басейн з феміністками—нудистками)
Коротше я до них підійшов і виказав респект за те що вони вільно виражають своі погляди у такій формі)
Фоткатися вже не став(——якось не в тому гуморі був напевно)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 18, 2023, 19:43Басейн з феміністками—нудистками)
Коротше я до них підійшов і виказав респект за те що вони вільно виражають своі погляди у такій формі)
Фоткатися вже не став(——якось не в тому гуморі був напевно)

Ну там дивлячись які нудистки :). З того, що я колись бачила (в реалі ніколи, лише в інтернет), 99.9 відсоткам нудистів краще б взагалі не роздягатися :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці


Сергій Чернівці

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 18, 2023, 23:15Ці в басейні були норм——молоді дівчата років по 20—22.
Інших я по життю і не зустрічав особливо(——
Ну і все ж таки "топлесс"— це не зовсім нудистки.
Топлес і в Затоці в моєму дитинстві  дівчата загоряли.

Wednesday

Я ніколи, але один раз купалася взагалі без нічого. У нас була одногрупниця, яка після закінчення унту запросила нас до себе, а жила вона в одному із курортних місцин біля великого озера. І ось пізно увечері, коли було вже темно і крім місяця, не було ніякого світла (і то він періодично ховався за хмарами), ми пішли на прогулянку біля озера. Не було нікого, і одна із подружок кинула клич - а давайте скупнемся!

Ми, навіть довго не думаючи, поскидали все що мали, і поскакали у воду! Це було супер - настільки вільною людиною я себе на той час ніколи не відчувала  ;D

Найсмішніше, що поки ми плескалися в озері, на березі з"явилися якісь місцеві чуваки  ;D  вони ще нас підколювали, то довелося трохи покиснути, поки вони нарешті відчалили і ми змогли вийти з озера і вдягнутися  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.