Іпотечна криза в Німеччині?

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці


Сергій Чернівці


Wednesday

#2
Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 19, 2023, 14:00Тривожно за Лондон(

ЛОЛ! А мені абсолютно пофіг. Мені деталі не відомі і мені воно не треба - то їх особисті проблеми. Він з дружиною далеко не вчора народився, розміняли 5-й десяток, то вже, думаю, мають якийсь досвід і впевнена, прийняли найбільш оптимальне рішення. Автор мема #33 (це він рахував, скільки ТОБІ доведеться платити мортгидж) не може бути іпотечним лохом, чи не так?  ;D  ;D  ;D

Хоча він дійсно трохи зациклений на баблі. Наприклад, вважає, що якщо хтось робить шляхетну річ, the right thing to do, то це треба тільки за гроші, бо інакше ти лошара.

А скільки він писав на тему "призів" на цьому форумі! Зараз Хорвата нема, то уявляю, що як він обсмоктує цей факт з мудведом, 2П і рештою їх помийки - нема донатів, нема постів від Хорвата ;D  ;D  ;D.

А по ситуації в цілому його коменти в принципі правильні. У нас те ж саме відбувається. Середня ціна будинку в моєму місті - півмільйона доларів. Молодь фактично каже, що ніколи не зможе дозволити собі мати власне житло. Багато, якщо не більшість, канадців живе від зарплати до зарплати і справи будуть ще гірше, якщо при владі будуть продовжувати бути глобалістичні уряди.

Я вже пояснила це тут.

Це об"єктивні фактори - стан економіки, політика урядів і так далі.

А є ще суб"єктивні. Наприклад, одна дамиця із Єрмачки під ніком Світлана глузувала з мене, що я мало подорожую. Типу що я ніщєбродіна і не можу поїхати десь там у Мексику чи ще кудись, на що я їй казала, що я краще ці тисячі доларів на пенсію відкладу.

Справа в тому, що "відкласти на пенсію" в Канаді - це майже єдиний спосіб знизити персональні податки. Що я і робила. Нащо їх платити державі, якщо держава може повернути гроші тобі? І ще мета була виплатити моргидж, і ми це зробили з чоловіком вже давно частково через збіг обставин, але і також тому, що ми прийняли рішення не тринькати ті гроші на різні витребеньки, а відповідально поставитися до своїх боргів (іпотека була єдиним).

Так от, більшість канадців можуть про таке лише мріяти, але частково це тому, що вони тупо витрачають гроші на дурне, замість того, щоб серйозно ставитися до своїх фінансів.

А те, що ця криза реальність, можна побачити по рівню донатів від емігрантів на Єрмачці. Ті, що донують, то переважно по 100 доларів, а переважна більшість не донує ні цента.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 19, 2023, 14:00

Справа у тому, що раніше, коли interest був низький, було вигідно брати variable, плаваючий мортгидж. Але більш консервативні люди, як ми з чоловіком, закривали, наприклад, на 5 років по трохи вищому відсотку, але він був гарантований.

Зараз багато на variable чи на закритих, але коротких термінах, повлітало, бо рейт піднявся.

Але це нічого у порівнянні, що тут творилося у 80-х, коли Трудо-старший увів так звану Національну Енергетичну програму, коли купа людей втратила роботу. У нас в Альберті до цього часу пам"ятають і через це ненавидять Трудо, тому що люди просто залишали ключі від будинків на столах, пакували родини у вени і виїздили світ за очі.

Це насправді травматичні речі і сподіваюсь, нікому таке переживати не доведеться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Серпень 19, 2023, 16:57А є ще суб"єктивні. Наприклад, одна дамиця із Єрмачки під ніком Світлана глузувала з мене, що я мало подорожую. Типу що я ніщєбродіна і не можу поїхати десь там у Мексику чи ще кудись, на що я їй казала, що я краще ці тисячі доларів на пенсію відкладу
завжди вважав, що найкращий відпочинок - щоденний і щотижневий. З собакою на річку щодня і щось в радіусі 100 км двічі на місяць.

Wednesday

Цитата: вело від Серпень 19, 2023, 19:15завжди вважав, що найкращий відпочинок - щоденний і щотижневий. З собакою на річку щодня і щось в радіусі 100 км двічі на місяць.

Звісно, що в кожного свої преференції і кожен має право проводити свій вільний час так, як хоче. Для мене ближчий схожий відпочинок десь на природі, щоб була мінімальна кількість людей навколо і щоб мене ніхто не чіпав. Ніж десь в якомусь ол інклюзів, де ще надцять оголених лисніючих від спеки тушок (деякі з них з венеричними хворобами чи яким грибком), які по-свинськи бухають просто в басейні і ще й напевно, люрять у воду при цьому. Беее.

Я взагалі-то люблю подорожувати, але не люблю літати. Якби я жила в Європі, я б не вилазила з поїзда чи машини. А одна думка, що треба сісти на літак, щоб фігарити десь в Мексику, мені жахлива :) Можливо, з часом це зміниться, адже в юному віці я обожнювала літати.

Але я тут більше про тих, хто вважає, що якщо подорожує, то це вже якесь супер-пупер досягнення, яким треба пишатись та вихвалятись.  В мене є такі знайомі, які у дорогих відпустках два-три рази на рік і при цьому авто в кредит, хата в кредит і ще maxed out кредитні картки. Тобто люди за фактом по вуха в боргах, зате люблять постити красиві фоточки з Гаваїв, а потім просити, щоб дали бушний одяг дитині, бо "одяг такий дорогий".

Але мають право - в кожного різні пріоритети.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 19, 2023, 19:26Звісно, що в кожного свої преференції і кожен має право проводити свій вільний час так, як хоче. Для мене ближчий схожий відпочинок десь на природі, щоб була мінімальна кількість людей навколо і щоб мене ніхто не чіпав. Ніж десь в якомусь ол інклюзів, де ще надцять оголених лисніючих від спеки тушок (деякі з них з венеричними хворобами чи яким грибком), які по-свинськи бухають просто в басейні і ще й напевно, люрять у воду при цьому. Беее.

Я взагалі-то люблю подорожувати, але не люблю літати. Якби я жила в Європі, я б не вилазила з поїзда чи машини. А одна думка, що треба сісти на літак, щоб фігарити десь в Мексику, мені жахлива :) Можливо, з часом це зміниться, адже в юному віці я обожнювала літати.

Але я тут більше про тих, хто вважає, що якщо подорожує, то це вже якесь супер-пупер досягнення, яким треба пишатись та вихвалятись.  В мене є такі знайомі, які у дорогих відпустках два-три рази на рік і при цьому авто в кредит, хата в кредит і ще maxed out кредитні картки. Тобто люди за фактом по вуха в боргах, зате люблять постити красиві фоточки з Гаваїв, а потім просити, щоб дали бушний одяг дитині, бо "одяг такий дорогий".

Але мають право - в кожного різні пріоритети.

На рахунок "олл інклюзиву"—— нам сподобалося в Турціі в тому готелі де ми були. Сподобалося в тому числі і тим що там в наші числа було зовсім мало людей.
Там перше відео з пляжу——де на пляжу було десяток людей.І в басейні я часто плавав один.
На рахунок пріорітетів——
В мене теж пріорітети інші аніж машинка наприклад)——
Мені часто закидують——" коли ти машинку купиш"—— а я зараз в роздумах чи не прикупити ще квартирку на здачу)—— піду якось в банк і запитаю чи погодять мені ще одну іпотеку)
пс. А щоб купити машинку вже більш—менш щоб іхала та виглядала ——мені треба відкладати грощі аж 4—6 місяців)

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 19, 2023, 16:57ЛОЛ! А мені абсолютно пофіг. Мені деталі не відомі і мені воно не треба - то їх особисті проблеми. Він з дружиною далеко не вчора народився, розміняли 5-й десяток, то вже, думаю, мають якийсь досвід і впевнена, прийняли найбільш оптимальне рішення. Автор мема #33 (це він рахував, скільки ТОБІ доведеться платити мортгидж) не може бути іпотечним лохом, чи не так?  ;D  ;D  ;D

...

Так от, більшість канадців можуть про таке лише мріяти, але частково це тому, що вони тупо витрачають гроші на дурне, замість того, щоб серйозно ставитися до своїх фінансів.


Та й мені насправді пофіг)
Але смішно коли "автор мему про 33"——отримує бумеранг)
Ну заслужив напевно.
пс. Про стан речей з іпотекою в Німеччині——
Десь приблизно так само як і у вас——німці такі ж безалаберні і тратять своі кошти на всіляку дурню—— на відміну від наших людей тут.
Наші вже давно купляли тут щось коли мали таку можливість—— моі знайомі купили будиночок вже років десять тому.
Ну побачимо як з часом буде змінюватися ситуація.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 19, 2023, 21:16На рахунок "олл інклюзиву"—— нам сподобалося в Турціі в тому готелі де ми були. Сподобалося в тому числі і тим що там в наші числа було зовсім мало людей.
Там перше відео з пляжу——де на пляжу було десяток людей.І в басейні я часто плавав один.

Звісно, що є маса варіантів. Я про типовий з того, що бачу в Мексиці, куди в більшості їздять канадці.

ЦитатаМені часто закидують——" коли ти машинку купиш"—— а я зараз в роздумах чи не прикупити ще квартирку на здачу)—— піду якось в банк і запитаю чи погодять мені ще одну іпотеку)
пс. А щоб купити машинку вже більш—менш щоб іхала та виглядала ——мені треба відкладати грощі аж 4—6 місяців)

Правильно думаєш. Машина втрачає свою цінність при виїзді з ділершипу, плюс страхування, бензин, ремонт.

Квартира - набагато краща інвестиція. В нас це типовий вид інвестицій серед простих людей. Я б теж в принципі не проти придбати ще один будинок "на старість", але бунгало тут живуть на ринку день чи два :). Я люблю розглядати картинки в інеті, їду на роботу, бачу, висить табличка на продаж. Приходжу додому, заходжу на ріелтерський сайт, а лістинга і нема -  в той же день продали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ну в нас з нерухомістю теж така ситуація——
За більш—менш прийнятну ціну розлітається все(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 19, 2023, 21:27Ну в нас з нерухомістю теж така ситуація——
За більш—менш прийнятну ціну розлітається все(

У нас в деяких юрисдикціях канадці практично за бортом, не можуть купити нічого. Торонто, Ванкувер особливо - це жерсть.

Знову народ повалив до нас з інших провінцій за дешевим житлом (півмільйона то дешево, ха!) і тягне з собою свою лівацьку психологію (хоча вона їм нічим не допомогла там, звідки вони приїхали).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я такої жерсті давно не читала. У когось не тільки іпотечна, а ще й інтелектуальна криза (втім, це взаємопов"язані речі).



Яким боком платня Сергія, яка йде з бізнес-рахунків його роботодавця, до особистих фінансів роботодавця, з яких він виплачує відсотки на іпотеку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 20, 2023, 19:30Я такої жерсті давно не читала. У когось не тільки іпотечна, а ще й інтелектуальна криза (втім, це взаємопов"язані речі).



Яким боком платня Сергія, яка йде з бізнес-рахунків його роботодавця, до особистих фінансів роботодавця, з яких він виплачує відсотки на іпотеку?

Це кляйне хомо намагається вкусити Сергія за палець)
А виходить завжди не "вкусити", і не "палець"(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 20, 2023, 22:46Це кляйне хомо намагається вкусити Сергія за палець)
А виходить завжди не "вкусити", і не "палець"(


Та я в шоці від такої фінансової беграмотності. А ще позиціонувався як акула ріал-істейту  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикольний чувак він взагалі-то  ;D  Виявляється, покупка якихось, тим більше потрібних, речей - це "інвестиція".



Цікаво, він в нові труси "інвестує" чи ходить постійно в старих десятирічної давності?

А поїздка на курорт (тим більше під час війни) - це теж "інвестиція"?

Чим більше читаю, тим більше офігіваю - особливо дивлячись на свої свіжопридбані ляльки  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Серпень 20, 2023, 23:12Прикольний чувак він взагалі-то  ;D  Виявляється, покупка якихось, тим більше потрібних, речей - це "інвестиція".



Цікаво, він в нові труси "інвестує" чи ходить постійно в старих десятирічної давності?

А поїздка на курорт (тим більше під час війни) - це теж "інвестиція"?

Чим більше читаю, тим більше офігіваю - особливо дивлячись на свої свіжопридбані ляльки  ;D  ;D  ;D

А могла б замість ляльок "інвестувати" в Украіну(——
Кляйне хомо ж так завжди робить?)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Серпень 20, 2023, 23:42А могла б замість ляльок "інвестувати" в Украіну(——
Кляйне хомо ж так завжди робить?)

Бомбануло бідолашку не по дитячому сьогодні. Аж шкода стало. Чим більше я тебе хвалю, тим більше у нього бомбить  :)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ой, ну хто б казав. Сергій якраз вже зробив ремонт своїми силами, хоч квартира і невелика, вона виглядає сучасно і якщо він її захоче, то елементарно фліпне за два дні із прибутком. Бо в цьому сегменті великий попит.



А ти у своєму таунхаухзі времйон завоєванья Крима часів королеви Вікторії ремонт уже зробив? Ото mind your own business, а за Сергія не переживай.

Різниця між 40 і 45 невелика. Можу побитися об заклад, що він свій мортгидж виплатить скоріше, ніж ти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.