Чому не виходять нові відео на Каналі?(

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

—задаються таким питанням числені поціновувачі))
Насправді все простше ніж хтось собі там щось надумав)——

Після простуди тиждневоі сильно сів голос)——
Мені на роботі часто потрібно кричати——а я починаю зриватися і хриплю—сиплю(
пс. До речі помітив що це поширене явище зараз)—— вже декількох чув з таким же голосом)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 12, 2024, 00:53—задаються таким питанням числені поціновувачі))
Насправді все простше ніж хтось собі там щось надумав)——

Після простуди тиждневоі сильно сів голос)——
Мені на роботі часто потрібно кричати——а я починаю зриватися і хриплю—сиплю(
пс. До речі помітив що це поширене явище зараз)—— вже декількох чув з таким же голосом)

Так, відчувається порожнеча без твоїх відео  :gigi:.

Сподіваюся, скоро одужаєш і будеш тішити нас новим контентом  :hot:.

Я ось ніяк відео не зліплю із свого відпочинку в липні  :facepalm:. До цього часу навіть файли не зібрала, а ще треба завести акаунт десь на альтернативних платформах, щоб копірайт музики не пиляло. Адже на ютубі поки не завантажиш, то воно не скаже, чи пройде копірайт, а потім знову все переробляти?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Нічо, будеш говорити пошепки захрипшим голосом, як Leonard Cohen або Дітер Болен.

 :smilie1:




Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 13, 2024, 10:02Нічо, будеш говорити пошепки захрипшим голосом, як Leonard Cohen або Дітер Болен.

 :smilie1:


Якщо це типовий стан для людини, то це навіть харизматично  :shuffle:.

Але якщо це ненормально, то гірше не буває. В мене колись були сильні ларінгіти і це дуже фруструвало, коли майже віднімало голос  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 16:18Якщо це типовий стан для людини, то це навіть харизматично  :shuffle:.

Але якщо це ненормально, то гірше не буває. В мене колись були сильні ларінгіти і це дуже фруструвало, коли майже віднімало голос  :smilie9:.


Саме смішне це коли ми з малою вчора повернулися з Карнавалів——вона зі своєі тусовки, а я з роботки——прийшли майже разом о 4— тій ранку)——
І вже обидва з сівшими голосами)
А мені на роботі кричати потрібно(——
І це капець як незручно)
Але то таке)—пройде і це)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 13, 2024, 20:23Саме смішне це коли ми з малою вчора повернулися з Карнавалів——вона зі своєі тусовки, а я з роботки——прийшли майже разом о 4— тій ранку)——
І вже обидва з сівшими голосами)
А мені на роботі кричати потрібно(——
І це капець як незручно)
Але то таке)—пройде і це)

Так, жахливе відчуття. Почуваєш себе безсилим - а ще якщо треба багато говорити. Я до приїзду в Канаду працювала викладачем. Хочу наїхати на студентів як завжди, і не можу - а вони ржуть  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 13, 2024, 21:25Так, жахливе відчуття. Почуваєш себе безсилим - а ще якщо треба багато говорити. Я до приїзду в Канаду працювала викладачем. Хочу наїхати на студентів як завжди, і не можу - а вони ржуть  :gigi:.

Мені реально треба кричати)——
З висоти —щоб піднесли необхідний матеріал.
Починаю "кричати"——а вони ржуть))