Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:37Так, начинка не має смаку.
І в цьому - стрес.

Моя начинка не тільки має смак, а і найкраще, що я їла у своєму житті.

Найбільші кошмари - що я приїхала в Україну, а назад в Канаду виїхати не можу. Це типовий сон щасливого імігранта.

А коли приїздила в Україну, то завжди накривав жорсткий депресняк, включаючи фізичні аспекти - останнього разу навіть захворіла там :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:55це залежить від багатьох факторів. Вік, освіта, соціальний статус, характер - основні.
Я не їхав сюди від поганого життя чи від нестачі грошей (хоча грошей завжди мало).
Навпаки, лише тут я повною мірою оцінив, яке хороше і якісне життя в мене було.
Пам'ятаю, 25 вересня 2020 року вчергове приїхав сюди і сказав: «Украіна, в порівнянні з Америкою, це рай на Землі»
Я говорив це щиро


Та ЛОЛ! Я теж з Волині, ну не треба таке писати :) Ви коли-небудь були на справжньому Поліссі? Який на фіг рай, у людей елементарного нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 13:07ох ти хитрий жук!
Ще ні, за процедурою затримка

А нащо Вам громадянство, якщо Ви тут жити не збираєтесь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:55це залежить від багатьох факторів. Вік, освіта, соціальний статус, характер - основні.
Я не їхав сюди від поганого життя чи від нестачі грошей (хоча грошей завжди мало).
Навпаки, лише тут я повною мірою оцінив, яке хороше і якісне життя в мене було.
Пам'ятаю, 25 вересня 2020 року вчергове приїхав сюди і сказав: «Украіна, в порівнянні з Америкою, це рай на Землі»
Я говорив це щиро

А якщо не секрет, чим займався в Україні, де працював?

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 16:15Моя начинка не тільки має смак, а і найкраще, що я їла у своєму житті.

Найбільші кошмари - що я приїхала в Україну, а назад в Канаду виїхати не можу. Це типовий сон щасливого імігранта.

А коли приїздила в Україну, то завжди накривав жорсткий депресняк, включаючи фізичні аспекти - останнього разу навіть захворіла там :(.

Блін))
Я згадав що мені десь місяць тому саме такий сон наснився))——
Тіпа що я в Чернівцях і мій знайомий мені каже——"а ти ж тепер виіхати не зможеш"((——
І в мене холодний піт))
А це виявляється " типовий сон щасливого емігранта"))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 04, 2023, 17:34А це виявляється " типовий сон щасливого емігранта"))

Ага  :)

В мене ще підваріант цього сну - що типу я в Україні, а в Канаді у мене залишився бф, і я на поганому інтернеті з дайал апом не можу з ним зв"язатися  ;)

А ще підваріант - що я знайшла в Україні роботу, але знаю, що мені треба в Канаду, і мене там чекають.

Просинаюсь, бачу реальність, зітхаю з полегшенням  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 17:52Ага  :)

В мене ще підваріант цього сну - що типу я в Україні, а в Канаді у мене залишився бф, і я на поганому інтернеті з дайал апом не можу з ним зв"язатися  ;)

А ще підваріант - що я знайшла в Україні роботу, але знаю, що мені треба в Канаду, і мене там чекають.

Просинаюсь, бачу реальність, зітхаю з полегшенням  ;D

Кошмари такі кошмари.
Сергія, між іншим, таки не випустити можуть льохко. Хіба що він вже громадянин.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 18:27Сергія, між іншим, таки не випустити можуть льохко. Хіба що він вже громадянин.

Не знаю, як це працює. Нібито за законами України громадянство України має пріоритет.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Не переймайтесь за Сергія))
пс.У Сергія в найближчі 5 років інші Плани((

абабагаламага

#149
Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 16:16Та ЛОЛ! Я теж з Волині, ну не треба таке писати :) Ви коли-небудь були на справжньому Поліссі? Який на фіг рай, у людей елементарного нема.

Немає змісту сперечатися.
Тут якраз той випадок, коли мають рацію обидві сторони.   :D
Бо просто дивляться на питання з різних точок зору і обговорюють різні площини і перерізи. 
Та ще й з різним освітленням.  )))

абабагаламага

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 19:18Та ще й з різним освітленням.  )))

Крім того Карась вже казав, що їхав для того, щоб спробувати і щоб потім не шкодувати, що не спробував.
Так що у вас була різна мета приїзду. Всьо намана, люди завжди були і будуть різними. До речі, щось Кадра мовчить, цікаво було б її думку послухати,якщо вона в неї  вже встигла сформуватися ...

Золотий карась


Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 16:17А нащо Вам громадянство, якщо Ви тут жити не збираєтесь?
більше свободи. Можливість обирати країну для подорожей, без всяких візових обмежень. Незабаром, по дорозі в Україну, заїду до рідного брата в Англію, вільно, непотрібно звертатись в посольство за візою, чекати на відповідь і т.д.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2023, 16:12Ну, це похвально. Підете в ЗСУ?
так. Хотів би в прикордонні війська в рідній області, але вже як вийде. В цьому питанні не все від мене залежить

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 06:20З поверненням! Де пропадали?
дякую)
Доця була в нас, до співбесіди готувався, та й взагалі здалось, що забагато віртуалу.
Тепер дитина поїхала, екзамен склав на відмінно, можна повернутись.
Як Ви?

Золотий карась

Бачу, що 19.03. була найбільша кількість відвідувачів, це класно, нарешті перебили попередній максимум за 9.01

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 06:24дякую)
Доця була в нас, до співбесіди готувався, та й взагалі здалось, що забагато віртуалу.
Тепер дитина поїхала, екзамен склав на відмінно, можна повернутись.
Як Ви?

Ні дня без фану  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 23, 2023, 06:29Бачу, що 19.03. була найбільша кількість відвідувачів, це класно, нарешті перебили попередній максимум за 9.01

То, скоріше всього, різні боти-кролери (є три основних, треба забанити). Хоча наш форум дійсно активно читають, а дехто 24х7  ;) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Ех, Європа! Можна вийти зі свого, нехай відносно скромного житла і насолоджуватись! Колоритно. Якісь пам'ятки архітектури, просто старі доглянуті будинки, гарні вулички чи сквери з парками поруч з тобою... тротуарчики, кафешки, кав'ярні, цукерці, просто малі магазинчики з класною і різноманітною випічкою...Можна йти пішки з точки А в точку Б, або їхати велосипедом, чи різними(!) видами громадського транспорту. Можна зайти в супермаркет і побачити, як біла дівчинка придбала собі один йогурт і один банан, а не чорна, жирна мавпа, яка ледве рухає ногами, набрала два візки чипсів і всякої замороженої хєрні.
Можна, щоправда, змінити касу, і знову побачити чорну (або білу) мавпу з жирною сракою діаметром майже два метри, яка купляє багато літрів «соди», але сидить на візочку, бо ходити вже не може.
Хіба можливо побачити таке чудо повсякденно у Львові, Кракові, Празі чи Франкфурті?