Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:35помиляєтесь. Городів може не бути, але квітники, кущики, дерева... їх обробити, доглянути потрібно?
А просто потішитись з сім'єю на свіжому повітрі, я вже не кажу про те, щоб з сусідом по пляшці пива випити.
Яка робота, Ви про що, які фізичні навантаження)))
Вони ледачі, як тхорі

Я це дуже добре розумію...
Але не виправдовую, звичайно.
Просто розумію.
Це одним словом можна назвати.
Стрес.
Все життя, від народження, стрес.
І від нього спасіння нема ані відпочинку.
Це не ледачість, це парускі - бєзісходность.

Тепер я зрозумів Ваш стан, ситуацію.
Таки повертатись, може не додому, а до тієї ж Польщі?...

Золотий карась

#121
Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:30Я це дуже добре розумію...
Але не виправдовую, звичайно.
Просто розумію.
Це одним словом можна назвати.
Стрес.
Все життя, від народження, стрес.
І від нього спасіння нема ані відпочинку.
Це не ледачість, це парускі - бєзісходность.

Тепер я зрозумів Ваш стан, ситуацію.
Таки повертатись, може не додому, а до тієї ж Польщі?...
ні, лише додому. Я вже старий для різких змін. В США немає стресу - тут все легко і просто. Адаптуватись тут елементарно, два місяці вистачить.
Але це яскрава обгортка, а всередині - порожнеча. Начинка не має смаку

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Лютий 19, 2023, 06:34Загалом, підсумовуючи своі понад 5 років життя в США можу констатувати, що я задоволений здобутим новим життєвим досвідом.
Такого пиздеця, якого я бачив тут, я не міг собі ніколи раніше уявити, хоча в Україні по своїй професіі спілкувався теж не лише з вершками суспільства. Таких гнилих стосунків між людьми, такого способу життя, такого інвалідського фізичного і психологічного стану, до якого люди тут самі себе доводять. Це теж Америка.

І ще це - плата за могутність наддержави.

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:32ні, лише додому. Я вже старий для різких змін. В США немає стресу - тут все легко і просто. Адаптуватись тут елементарно, два місяці вистачить.
Але це яскрава обгортка, а всередині - порожнеча. Начинка не має смаку

Так, начинка не має смаку.
І в цьому - стрес.

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:32ні, лише додому. Я вже старий для різких змін.

Тут теж все змінюється.
Жахливо швидко.

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:35І ще це - плата за могутність наддержави.
та хай би вона була наддержавою, я готовий вагому частку за це заплатити.
Вона має бути світовим лідером, світовим жандармом...
Я за це вболіваю, за те, щоб цю країну поважали і боялись...щоб вона була могутньою

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 19, 2023, 06:42Чесно кажучи, мене завжди дивували Ваші відгуки з цього приводу. В мене абсолютно протилежний досвід. Правда, я в основному спілкуюсь з канадцями (ну як, під цим словом я маю на увазі і народжених тут канадців, і імігрантів з різних країн світу). У мене є, звичайно ж, знайомі українці і друзі з них, але це, англійською, classy people, яких я поважаю і від яких багато вчуся.

За 20+ років тут у мене не було ні секунди ностальгії. Навпаки, до цього часу сняться кошмари, що я в Україні і не можу виїхати в Канаду. Типовий імігрантський сон.

І навпаки, кожного разу, коли я приїздила в Україну після еміграції (це було тричі), у мене був страшний депресняк та невроз. Не знаю, як це пояснити.

Я підсвідомо колись, коли думав про еміграцію, колись давно мій товариш емігрував до США,... то думав про Канаду... саме тому... А він - тільки США. Тепер згадалося.  :)

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:40Тут теж все змінюється.
Жахливо швидко.
та я розумію. Це вже зовсім не та країна, в якій я був останній раз в 2020 році.
Але я відчуваю необхідність бути там, разом з вами. Там у мене пройшли найкращі роки життя. Я мушу відчути цю війну на власній шкірі.

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:48та я розумію. Це вже зовсім не та країна, в якій я був останній раз в 2020 році.
Але я відчуваю необхідність бути там, разом з вами. Там у мене пройшли найкращі роки життя. Я мушу відчути цю війну на власній шкірі.

Повертайся, але спочатку отримай громадянство США, як страховку... Чи вже?

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:44Я підсвідомо колись, коли думав про еміграцію, колись давно мій товариш емігрував до США,... то думав про Канаду... саме тому... А він - тільки США. Тепер згадалося.  :)

це залежить від багатьох факторів. Вік, освіта, соціальний статус, характер - основні.
Я не їхав сюди від поганого життя чи від нестачі грошей (хоча грошей завжди мало).
Навпаки, лише тут я повною мірою оцінив, яке хороше і якісне життя в мене було.
Пам'ятаю, 25 вересня 2020 року вчергове приїхав сюди і сказав: «Украіна, в порівнянні з Америкою, це рай на Землі»
Я говорив це щиро

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 12:51Повертайся, але спочатку отримай громадянство США, як страховку... Чи вже?
ох ти хитрий жук!
Ще ні, за процедурою затримка

абабагаламага

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 13:07ох ти хитрий жук!
Ще ні, за процедурою затримка

Це ще питання хто хитріший.   ;D

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:05Пройшлися ми по 1-2 поверховій Америці, загалом 4-5 км. Вулиці, будинки... хто вгадає, скількох людей по дорозі ми побачили?
Нуль.

І що, за цей час не побачили жодної людини, що вигулює собаку? Не вірю. У нас у будь-яку погоду у будь-який час люди вигулюють своїх собак, rain or shine.

ЦитатаА на подвір'ях скільки ми людей побачили, враховуючи, що двори без парканів?

Люди роблять барбекю і тусуються не на front lawn, а на their backyards. Навіть без парканів, Ви не могли бачити, хто і що там робить, бо цього з вулиці не видно.

Цитата]Скажете, люди були на роботі... дзуськи! Машини іхні стояли перед будинком.

Ви у який час гуляли? Якщо після 5 вечора, то люди якраз у цей час вечеряють. Тут вважається некультурним і грубим телефонувати комусь після 5 годин до 7 вечора, бо це час для вечері. Хоча деякі родини вечеряють пізніше, але такий соціальний код.

ЦитатаТому, звичайно, США для мене асоціюються з пустелею.

Що, просто так все США? Дійсно, suburbs більш спокійні, але в кожному даунтауні кожного американського міста життя б"є ключем!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 11:16Це тому, напевно, що в них городів під хатою немає як в нас. А все є в супермаркетах. Сівілізація, а не пустеля. Вже й в нас по селах в звичайних селян, не бізнесюків, газони підстрижені замість городів під хатою. Час летить невблаганно.
Та й вихідні для того й є щоб відпочити, а не для фізичних вправ на подвір'ях. Може тим америкосам навантажень фізичних на роботі вистачає?

Та купа людей тут займається садівництвом. Здоровенних городів дійсно нема, як у нас. Але у багатьох (включаючи мене) різні грядочки, купа вирощує різні овочі та фрукти (і це у зоні, де весна починається в кращому випадку в середині травня!). Gardening дуже поширені, це величезна індустрія і може, навіть, більша, ніж в Україні.

Також є така річ, як community gardens. Навіть місто виділяє території, де люди собі збираються і вирощують що хочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:40я про інше, тут так цілий рік. Люди живуть в соціальній ізоляції. І нема розподілення на місто чи село в нашому, європейському сенсі. Тут є конгломерат, Детройт плавно переходить в N, N переходить в М, М переходить в l, і так далі...
Всюди однотипні будинки, магазини, заправки, фастфуди...

Можна купити маєтка і жити подалі від цього. У чому проблема?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:47Це не Європа. От живе Сергій в Кельні, вдягнув модну футболочку та шорти, і вийшов у місто... і себе показав, і на людей подивився...
Так само Хорват, хоч він в селі, чи хтось інший в європейському місті чи селі.
А тут срака. Виходиш з будинку в піжамі, пройшов пару метрів у кращому випадку до машини, вклав своє, як правило, жирне і неповоротке тіло на сидіння і поїхав у магазин.
І все. Вернувся в машині з магазину. Поза магазинами чи роботою, за невеликими виключеннями, ти взагалі людей не бачиш

Це просто Ваш особистий стиль життя, а не досвід всієї Америки чи Канади. Що Вам заважає поїхати в даунтаун і піти в хороший ресторан, на концерт чи погуляти в центрі, де людей як колорадських жуків у відрі з труткою (С)?

Тільки в нашому місті, наприклад, фестиваль Стампіда, куди приїздять з усього світу, ще ціла купа різних фестивалів, від фолк-музики до техно до вуличних фестивалів, до різних інтернаціональних, до гастрономічних і так далі.

Купа клубів, ресторанів, театрів, стадіонів, а природа яка!

Куди тій загазованій, забитій мігрантами, дорогій Європушці. Хіба що музеїв та історичних пам"яток більше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:52Є дорогі райони, там дорогі будинки, кажучи нашою мовою, у лісі. І що?
Соціальна ізоляція

Чому Ви так вирішили? Ці люди ходять в клуби, грають в гольф, хокей, ходять на партіз, черіті івентс.

Те, що особисто Ви їх не бачите і з ними не спілкуєтесь, не означає, що вони в якійсь ізоляції.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:07Не вірте емігрантам з США чи Канади. В них нема життя. Життя є в Сергія, Хорвата, Хоми...життя в Європі, де є цінності, пам'ятки архітектури, де щохвилинне спілкування з людьми...
Тут нема культури, немає історії, немає довгих традицій...
Широчезні дороги, височезні хмарочоси, природні багатства - так!
Зборище аферистів,відчайдухів  та нащадків рабів.

Яка фігня! Вважаю канадців кращими людьми за українців за моральними якостями.

По решті я вже писала - це повня дурня, вибачте на слові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:21Бабло - так! Більші можливості заробити, значно більші, ніж в Європі. Ну то треба про це прямо сказати, а не брехати...
Ми тут, тому що бабло

Я тут не через бабло, а тому що я ментально і ціннісно ближча до канадців (я маю на увазі всіх, хто мене оточує - індусів, китайців, іранців, ірландців, українців, шотландців, італійців і так далі, незалежно від того, де і коли вони народилися).

І навпаки, я не асоціюю себе з так званими українцями, які дозволяють собі, наприклад, займатися булінгом у зграї. Або тирити бабло у ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 12:48Я мушу відчути цю війну на власній шкірі.

Ну, це похвально. Підете в ЗСУ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.