Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

Я можу узяти його завтра, у кредит. Але я цього не робитиму.

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 20:04
Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 19:45
Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 19:10
Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 18:42, ти нібито нову машину купив
Не купив, сенсу нема, мій ланос має пробіг 25к миль.

Гмм, дивно. Айтішники ланосами не їздять, щось тут не те. 
Якийсь неправильний айтішник, спорчений. ///
Ланос це умовно. В мене звичайний suv без наворотів, бензин 2.0. Порівняно з Лексус гібридом - Жигулі.

Аа, ну, це зовсім інша справа!
Налякав!  Свят-Свят!!!  (хрещуся і йду пити пігулки від переляку)

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 20:09Я можу узяти його завтра, у кредит. Але я цього не робитиму.

Якась дивна упередженість до кредитів.
Нагадує якихось бабушок зі села.  (((

Ребе Моше

Кредити є рідні, на авто = зло

абабагаламага

Цитата: Ребе Моше від Лютий 22, 2023, 20:32Кредити є рідні, на авто = зло

Таки типовий "терапевт".
Вони теж кеш полюбляють.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 20:28Якась дивна упередженість до кредитів.
Нагадує якихось бабушок зі села.  (((

Ребе має рацію. Кредит на нерухомість має сенс, бо краще виплачувати мортгидж на свою хату, аніж платити рент, який іде в кишеню лендлорду. Плюс нерухомість типово росте в ціні.

А машина як інвестиція втрачає свою цінність з моменту виїзду з ділершипу. Хоча зараз в ПА черги, щоб купити авто (нам навіть запропонували свою продати майже за ту ж ціну, що ми її купили, ЛОЛ), але тим не менше.

А кому ці понти потрібні. Він правильно думає. Ми на попередній виїздили біля 15 років і ще б їздили, але треба було робити певний ремонт, тому вже і купили нову.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:06зараз в ПА черги, щоб купити авто

Це якийсь пипець,
з жиру бісяться.

  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 22, 2023, 21:41Це якийсь пипець,
з жиру бісяться.
  ::)

Supply сhain issues. Навіть на нашу нову ми декілька місяців чекали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 22, 2023, 21:47Supply сhain issues. Навіть на нашу нову ми декілька місяців чекали.

Найкраща машина в наш час - безчіпова. 
На них черга якраз повинна була б бути.
 )))

Золотий карась

В минулий вівторок чи середу, вже не пам'ятаю, була гарна погода, +10+12, сонячно, без вітру.
Вирішив вигуляти дитину «по району», бо вона приїхала до нас і два дні виконувала свою роботу дистанційно, сиділа за компом майже безперервно.
Ну що вам сказати? Це не перша наша прогулянка, звичайно, але раніше не було цього форуму.
Пройшлися ми по 1-2 поверховій Америці, загалом 4-5 км. Вулиці, будинки... хто вгадає, скількох людей по дорозі ми побачили?
Нуль.
А на подвір'ях скільки ми людей побачили, враховуючи, що двори без парканів?
Нуль.
Скажете, люди були на роботі... дзуськи! Машини іхні стояли перед будинком.
Тому, звичайно, США для мене асоціюються з пустелею.

Золотий карась

Ну як, курва, в теплий сонячний весняний день не вийти на вулицю?
Просто посидіти на сонці, побавитись з дітьми м'ячем, посмажити овочі, попоратись на грядці...
Ні, воно буде сидіти в хаті, з гаджетами і чіпсами. Уйобіщна країна.
Пустеля.

абабагаламага

#111
Цитата: Золотий карась від Березень 04, 2023, 11:05В минулий вівторок чи середу, вже не пам'ятаю, була гарна погода, +10+12, сонячно, без вітру.
Вирішив вигуляти дитину «по району», бо вона приїхала до нас і два дні виконувала свою роботу дистанційно, сиділа за компом майже безперервно.
Ну що вам сказати? Це не перша наша прогулянка, звичайно, але раніше не було цього форуму.
Пройшлися ми по 1-2 поверховій Америці, загалом 4-5 км. Вулиці, будинки... хто вгадає, скількох людей по дорозі ми побачили?
Нуль.
А на подвір'ях скільки ми людей побачили, враховуючи, що двори без парканів?
Нуль.
Скажете, люди були на роботі... дзуськи! Машини іхні стояли перед будинком.
Тому, звичайно, США для мене асоціюються з пустелею.


Це тому, напевно, що в них городів під хатою немає як в нас. А все є в супермаркетах. Сівілізація, а не пустеля. Вже й в нас по селах в звичайних селян, не бізнесюків, газони підстрижені замість городів під хатою. Час летить невблаганно.
Та й вихідні для того й є щоб відпочити, а не для фізичних вправ на подвір'ях. Може тим америкосам навантажень фізичних на роботі вистачає?

абабагаламага

Та й, до речі, та їхня одноповерхова Гамерика це не село, а місто.
В нас теж в містах не так багато людей під будинками порається у вихідні.

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 11:16Це тому, напевно, що в них городів під хатою немає як в нас. А все є в супермаркетах. Сівілізація, а не пустеля. Вже й в нас по селах в звичайних селян, не бізнесюків, газони підстрижені замість городів під хатою. Час летить невблаганно.
Та й вихідні для того й є щоб відпочити, а не для фізичних вправ на подвір'ях. Може тим америкосам навантажень фізичних на роботі вистачає?
помиляєтесь. Городів може не бути, але квітники, кущики, дерева... їх обробити, доглянути потрібно?
А просто потішитись з сім'єю на свіжому повітрі, я вже не кажу про те, щоб з сусідом по пляшці пива випити.
Яка робота, Ви про що, які фізичні навантаження)))
Вони ледачі, як тхорі

Золотий карась

Цитата: абабагаламага від Березень 04, 2023, 11:22Та й, до речі, та їхня одноповерхова Гамерика це не село, а місто.
В нас теж в містах не так багато людей під будинками порається у вихідні.
я про інше, тут так цілий рік. Люди живуть в соціальній ізоляції. І нема розподілення на місто чи село в нашому, європейському сенсі. Тут є конгломерат, Детройт плавно переходить в N, N переходить в М, М переходить в l, і так далі...
Всюди однотипні будинки, магазини, заправки, фастфуди...

Золотий карась

Це не Європа. От живе Сергій в Кельні, вдягнув модну футболочку та шорти, і вийшов у місто... і себе показав, і на людей подивився...
Так само Хорват, хоч він в селі, чи хтось інший в європейському місті чи селі.
А тут срака. Виходиш з будинку в піжамі, пройшов пару метрів у кращому випадку до машини, вклав своє, як правило, жирне і неповоротке тіло на сидіння і поїхав у магазин.
І все. Вернувся в машині з магазину. Поза магазинами чи роботою, за невеликими виключеннями, ти взагалі людей не бачиш

Золотий карась

Є дорогі райони, там дорогі будинки, кажучи нашою мовою, у лісі. І що?
Соціальна ізоляція

Золотий карась

Не вірте емігрантам з США чи Канади. В них нема життя. Життя є в Сергія, Хорвата, Хоми...життя в Європі, де є цінності, пам'ятки архітектури, де щохвилинне спілкування з людьми...
Тут нема культури, немає історії, немає довгих традицій...
Широчезні дороги, височезні хмарочоси, природні багатства - так!
Зборище аферистів,відчайдухів  та нащадків рабів.

Золотий карась

Вони сидять по своїх норах-берлогах, і життя їхнє порожнє. Або розглядають чужі фотки (рецепти, історії тощо) у фейсбуці, або присідають на руSSТБ, окремі вишукані екземпляри на форумах тусуються...

Золотий карась

Бабло - так! Більші можливості заробити, значно більші, ніж в Європі. Ну то треба про це прямо сказати, а не брехати...
Ми тут, тому що бабло