Життя в США для українців

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:57Ну, вийшло так, що ніхто про це більше не сказав, з того, що мені відомо.

Тому я й кажу - бі мор керфул.   :D

Wednesday

#281
Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 19:43В сенсі, що ти постійно реагуєш на все, що вони пишуть, дуже переймаєшся цим і їх це ще більше надихає.

Ну так я їх тролю. Це двосторонній процес.

Але не булю.

ЦитатаЗнаючи реалія, я з цього сміявсі (с) 

Але ж справа не в практичних реаліях, а в самому факті, що ці люди хотіли це зробити, хотіли нашкодити тобі. Це ж не тролінг, це ж булінг, причому жорсткий, з переходом у реал.

Наприклад, мені було зовсім не смішно, коли я це читала. І я про це писала на супі у той час багато раз, зокрема, тут і тут.

ЦитатаЄдине, що мене заділо, це безкарність.
Хтось буде робити якісь речі, дзвонити чужим тьощам, писати комусь на роботу і думати, що його ніколи не дістануть.
Тому я і відповів, реал за реал.

І навіть це вони намагалися повернути проти тебе.

А можна особисте питання? Якщо не хочеш чи не можеш відповісти, я зрозумію.

Ти пробачив ТЧ3Н і іншим це все?

Я коли перечитую ті всі погрози і оте все, то здається, що реагую навіть сильніше, ніж тоді. Для мене це настільки дико, що крім фактору психічних хвороб, я раціонально таке пояснити не можу.

Я на даний момент не готова це пробачити, про що написала у темі про дружбу, яка тепер у темі про булінг.

І не в тому плані, що я шукаю якихось репарацій, а просто в плані думати краще про людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:17Тому я й кажу - бі мор керфул.   :D

Ну давай цитату, де ще хтось про то сказав.

After all, everybody lies (C).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:39Але за лінк дякую.
Офігєнний текст Юлії Мостової там прочитав:


Знайшов кого цитувати. Панталонниця накрала стільки через чоловіка (він найбридкіший в українському політикумі, з моєї точки зору), що їй більше ніде місця не буде і ніде вона не потрібна.

Ти потрібен сам собі і в тебе нема крадених мільярдів на щасливу старість.

Думай(те). Я рада, що нарешті одна моя знайома таки мене послухала - вже дочекалась того, що мусили у візку з нного поверху у будинку без ліфта зносити.

Зараз задоволена, а я щаслива.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:47Отже, переплигнула сама, але звинуватила в цьому мене.

 ;D

Ні, то ти просто не вкурив.

 8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаАле ж справа не в практичних реаліях, а в самому факті, що ці люди хотіли це зробити, хотіли нашкодити тобі. Це ж не тролінг, це ж булінг, причому жорсткий, з переходом у реал.
Так, саме це мене обурило найбільше, що ці люди з віртуалу захотіли перейти в реал. І думали, що такий перехід буде односторонній, що їх це не задіне.
І я готовий був до того, щоб показати їм, що відповідь буде адекватна.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 20:29Так, саме це мене обурило найбільше, що ці люди з віртуалу захотіли перейти в реал. І думали, що такий перехід буде односторонній, що їх це не задіне.
І я готовий був до того, щоб показати їм, що відповідь буде адекватна.

Молодець. Але відповідь була б лише Плєшивому, а іншим? Городу, наприклад?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:17Я коли перечитую ті всі погрози і оте все, то здається, що реагую навіть сильніше, ніж тоді. Для мене це настільки дико, що крім фактору психічних хвороб, я раціонально таке пояснити не можу.

Я на даний момент не готова це пробачити, про що написала у темі про дружбу, яка тепер у темі про булінг.

І не в тому плані, що я шукаю якихось репарацій, а просто в плані думати краще про людей.

А...  навіть боюся таке запитати, але... пан або пропав... як би ти зреагувала на... скажімо, чисто теоретично, звичайно... на... ммм... якби тебе хтось...  ммм ... по-дружньому... ммм...
ні, боюся таке питати...  :o  :-[

;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:19Ну давай цитату, де ще хтось про то сказав.

After all, everybody lies (C).

Про що? я вже заплутався.   ;D

білий хорват

ЦитатаА можна особисте питання? Якщо не хочеш чи не можеш відповісти, я зрозумію.

Ти пробачив ТЧ3Н і іншим це все?

Я коли перечитую ті всі погрози і оте все, то здається, що реагую навіть сильніше, ніж тоді. Для мене це настільки дико, що крім фактору психічних хвороб, я раціонально таке пояснити не можу.

Я на даний момент не готова це пробачити, про що написала у темі про дружбу, яка тепер у темі про булінг.

І не в тому плані, що я шукаю якихось репарацій, а просто в плані думати краще про людей.
Поки вони не перейдуть в реал, я до них буду відноситись, як до клоунів, які щось там пишуть, щось там намагаються зробити.

Звичайно, що нічого спільного з ними мати не хочу.

І так, правильно сказав авіатор, це психічно хвора людина, це шизофренія.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:34А...  навіть боюся таке запитати, але... пан або пропав... як би ти зреагувала на... скажімо, чисто теоретично, звичайно... на... ммм... якби тебе хтось...  ммм ... по-дружньому... ммм...
ні, боюся таке питати...  :o  :-[

;D

Тролінг по дружньому - ок. Ніколи не мала з цим проблем.

Різницю між тролінгом і булінгом треба пояснювати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:39Про що? я вже заплутався.   ;D

Ти сказав, що мій посил про грасрутс партії не новий і біла пані з Альберти прийшла паучати паучат. Я от, наприклад, читала фуп з 2004 до моменту вибрання Януковича і потім з початку Революції Гідності, і не пам"ятаю, щоб хтось про таке писав чи казав.

Якщо я помиляюсь, наведи цитату.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:40Тролінг по дружньому - ок. Ніколи не мала з цим проблем.

Різницю між тролінгом і булінгом треба пояснювати?

Я мав на увазі не це... ммм...  ;D

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:34Молодець. Але відповідь була б лише Плєшивому, а іншим? Городу, наприклад?
Город це взагалі смішний клоун, щось там рив на мене. І так нарив, що в мене сусіди чи то турки виявились чи то ще хтось.

Ні, на города я взагалі увагу не звертав, така собі смішна безобідна шестьорка була.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:42Ти сказав, що мій посил про грасрутс партії не новий і біла пані з Альберти прийшла паучати паучат. Я от, наприклад, читала фуп з 2004 до моменту вибрання Януковича і потім з початку Революції Гідності, і не пам"ятаю, щоб хтось про таке писав чи казав.

Якщо я помиляюсь, наведи цитату.

Що таке грасрутс?  :o

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 20:39Поки вони не перейдуть в реал, я до них буду відноситись, як до клоунів, які щось там пишуть, щось там намагаються зробити.

Звичайно, що нічого спільного з ними мати не хочу.

І так, правильно сказав авіатор, це психічно хвора людина, це шизофренія.


Але ж вони уже перейшли в реал з моменту пошуку на тебе інфи, а вони шукали, ти сам казав.

І це ж не один Плєшивий - я маю на увазі ТЧ3Н та інших. Плєшивому вже нічого не допоможе, he is gone.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:44Що таке грасрутс?  :o

У тому топіку все пояснено і у цитатах вище. Партія людей, які і фінансують. Буквально по 10 гривень.

А не олігархи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 25, 2023, 20:43Город це взагалі смішний клоун, щось там рив на мене. І так нарив, що в мене сусіди чи то турки виявились чи то ще хтось.

Ні, на города я взагалі увагу не звертав, така собі смішна безобідна шестьорка була.

Але ж сам факт, що рив. До речі, я про нього написала у іншій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.