Канадське Життя-Буття

Попередня тема - Наступна тема

Золотий карась

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2024, 15:41А в США є місця світового рівня для пенсії - Арізона, Флоридушка ... наші канадці там і живуть по півроку на пенсії. Жили б увесь час, але такий закон, що треба тримати канадську резидентуру і проживати певний час тут.
американські пенсіонери, та й не лише пенсіонери, також їздять на Флориду «перезимувати».

Золотий карась


Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 05:05чого б це раптом?


ЄС буде перетворений у концтабір, це вже видно зараз, бо саме тому протестують фермери. Брити недаремно від"єднались.

В країн ЄС не залишилось ніякої автономії, глобалісти забезпечать так, щоб без повного цифрового контролю та обмеження прав людини існування тих націй було неможливим.

Якщо США пощастить і Трамп прийде до влади, в США є шанс вистояти і не допустити того там. В Канаді, як я вже написала, є шанс в Альберти, якщо вона збереже свій консервативний уряд і матиме автономну поліцію та банківську систему.

В України дуже сумне майбутнє в найближчі роки, навіть якщо війна закінчиться. Думаю, не треба пояснювати, чому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 05:03американські пенсіонери, та й не лише пенсіонери, також їздять на Флориду «перезимувати».

Тому і кажу - якщо вже є американське громадянство, нащо міняти шило на мило? Тим більше що життя в США набагато вільніше, ніж в Європі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Золотий карась

Ну в нас є дописувачі з різних країн Європи, вони вважають, що їхнє життя перетворюється на життя в концтаборі?
Сумніваюся)

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 15:53Ну в нас є дописувачі з різних країн Європи, вони вважають, що їхнє життя перетворюється на життя в концтаборі?
Сумніваюся)

Більшість з них не мають критичного мислення і нездатні сприймати речі системно.

А що рівень їх життя падає, це і вони усвідомлюють.

Була недавно тема про Англію, наприклад. А тих, що живуть і заробляють в Європі, не так і багато.

Біженців викреслюємо, вони самі нічого не заробляють і податків не платять.

Поляків теж викреслюємо, бо ще донедавно це була найкраща країна в Європі, оскільки уряд був консервативним і тримав її на плаву, так що вони не нічого відчути не встигли.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Золотий карась від Березень 20, 2024, 15:53Ну в нас є дописувачі з різних країн Європи, вони вважають, що їхнє життя перетворюється на життя в концтаборі?
Сумніваюся)
Цитата: Wednesday від Березень 20, 2024, 16:20Більшість з них не мають критичного мислення і нездатні сприймати речі системно.

А що рівень їх життя падає, це і вони усвідомлюють.

Була недавно тема про Англію, наприклад. А тих, що живуть і заробляють в Європі, не так і багато.

Біженців викреслюємо, вони самі нічого не заробляють і податків не платять.

Поляків теж викреслюємо, бо ще донедавно це була найкраща країна в Європі, оскільки уряд був консервативним і тримав її на плаву, так що вони не нічого відчути не встигли.
До часів "перетворення життя в концтабір" ми не доживемо.

Тут проблеми скоріше виникнуть з війною в Україні.
На Україні це не закінчиться.

Проблеми будуть мати всі в Європі.

Золотий карась

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2024, 11:17До часів "перетворення життя в концтабір" ми не доживемо.

Тут проблеми скоріше виникнуть з війною в Україні.
На Україні це не закінчиться.

Проблеми будуть мати всі в Європі.
кацапи можуть спробувати зробити різні проблеми в Європі, без сумніву.
Але, в кінцевому результаті, Європа переможе, все буде добре.
За Польщу я чомусь спокійний, сильна країна, в економічному та військовому аспектах, об'єднана нація

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2024, 11:17До часів "перетворення життя в концтабір" ми не доживемо.

Тут проблеми скоріше виникнуть з війною в Україні.
На Україні це не закінчиться.

Проблеми будуть мати всі в Європі.

Так уже жили - при ковіді. Не могли нічого робити і нікуди їхати - і на підставі чого? фейку.

А зараз буде те саме, тільки на стероїдах.

Різниця в тому, що країни Північної Америки мають шанс вирішувати за себе, що їм робити і які правила вводити (якщо виберуть нормальну владу), а країни Євросоюзу не мають власного воєвиявлення і будуть робити те, що їм каже купка бюрократів з Брюселя.

Протести фермерів - хороший приклад. І це тільки перший дзвіночок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Золотий карась від Квітень 01, 2024, 15:46кацапи можуть спробувати зробити різні проблеми в Європі, без сумніву.
Але, в кінцевому результаті, Європа переможе, все буде добре.
За Польщу я чомусь спокійний, сильна країна, в економічному та військовому аспектах, об'єднана нація

Так було до того, поки в Польщі не прийшов лівацький уряд. Тепер Туск нагне і ослабить Польщу так, що мало не покажеться. Вже хитають на всі сторони і він сам кацапський агент.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2024, 11:17До часів "перетворення життя в концтабір" ми не доживемо.

Тут проблеми скоріше виникнуть з війною в Україні.
На Україні це не закінчиться.

Проблеми будуть мати всі в Європі.

Так це якраз чудовий приклад для закручення гайок і влаштовування концтабору.

Ви дивіться, як в Україні вже повним рухом диджиталізація - і починають вони з поголів"я чоловіків під приводом підготовки ЗСУ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Альберта, відома своїми захоплюючими пейзажами та динамічними містами, посіла четверте місце в рейтингу найщасливіших провінцій Канади. Незважаючи на те, що виклики залишаються, зокрема якість повітря та психічне здоров'я, жителі Альберти продовжують знаходити причини зберігати свій оптимізм.


Недавнє дослідження, проведене Lucky Days, проаналізувало вісім ключових показників якості життя, оцінивши їх за десятибальною шкалою. У звіті зібрано дані з різних джерел, зокрема Національного статистичного управління, Статистичного управління Канади та уряду Канади.

Загальний показник щастя Альберти становить 4,73, що поміщає її в п'ятірку найкращих провінцій, але далеко від Квебеку, який займає перше місце в рейтингу, який посів перше місце з результатом 8,63.

Незважаючи на такі економічні проблеми, як висока інфляція та конкурентний ринок житла, у звіті про якість життя від Фундації Здоров"я Калгарі відзначено збільшення рівня щастя в найбільшому місті Альберти з року в рік. Проте занепокоєння щодо вартості життя та фінансової стабільності зберігаються, особливо враховуючи те, що вартість життя продовжує зростати.

«Люди цінують сім'ю, друзів, а також піклуються про гроші, оскільки вартість життя в цьому місті зростає», — сказав Тейлор Баррі, віце-президент із комунікацій Фонду Калгарі. «Отримання хорошого доходу важливіше, ніж будь-коли, тому це пріоритет».

Хоча Альберта набрала 10 балів за середній річний дохід сім'ї, є сфери, які потребують покращення. Наприклад, сприйняття психічного здоров'я було значно нижчим, що вказує на те, що багато мешканців борються з такими проблемами, як самотність і загальне самопочуття.

Однією з найзначніших перешкод у провінції є якість повітря, де вона набрала нуль. Жителів Альберти попередили про майбутню посуху в майбутньому літньому сезоні та можливі обмеження води в деяких районах провінції.

Трьома провінціями, що випереджають Альберту в дослідженні Lucky Days, є Квебек, Британська Колумбія. і Онтаріо. На останньому місці з результатом 3,27 знаходиться Саскачеван.

ПС. У мене є фото поряд із цим знаком у день, коли я стала постійним жителем Канади. Для цього мене друзі відвезли на американський кордон, де мене завернули і я "повернулась" в Канаду і стала landed immigrant. Тому що, щоб отримати статус, треба було потрапити в Канаду ззовні або через повітряний шлях, або наземний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.