Carpe Diem. Seize the Day. Лови Мить. Екзистенційно-Побутова Тема

Попередня тема - Наступна тема

Administrator

Незважаючи на війну та випробування, Україна та українці продовжують жити, рефлексувати та любити. Це тема про
життя-буття і все, що входить у це широке поняття в залежності від вашої інтерпретації  8).


Wednesday

Прикольний котик :) Поки що небагато "хто тут", але це той випадок, коли якість важливіша за кількість :).

А я зараз склепаю парочку постів і піду пекти медовик до Різдва. Тисячу років вже його не їла.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Юкі, я обіцяла тобі відповісти сьогодні ввечері, але не було коли. Підготовка до Різдва. Постараюсь найближчим часом :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#4
В Україні вже Святий Вечір, а у нас поки що день, але ми готуємося. Вже спечена шинка і зварені холодець та овочі на пісний салат, і ще вариться кутя. Добре, що працюю з дому, інакше було б важче підготуватися.

А думкою з родиною та тисячами інших родин, бо знову в Україні, як співається у одній колядці, яку я почула, лише коли переїхала в Канаду, сумне Різдво. Тоді співали про стіл без батька, якого вивезли у Сибір, а зараз батька, сина, чоловіка, мами, доньки, дружини нема за столом, бо воюють або вже вступили у небесне військо ...

Тому бажаю всім українцям здоров"я, щастя, миру, але ніколи не втрачати надію і залишатись сильними та мужніми, незважаючи ні на що.



Напрочуд прекрасна колядка, улюблена моєї бабусі:


А тут колядка у виконанні ЗСУ:


Щасливого Різдва і Веселих Свят!

А якщо хтось скаже - о, вона з кацапами святкує, то ми святкуємо із своєю церквою - Українською Православною Церквою Канади. Якщо вона перейде на інший календар, то і ми перейдемо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Після пізнього різдвяного сніданку чоловік повіз малу волонтерити, а я знову маю трохи часу і може, нарешті, відповім Юкі :).

Я в хорошому настрої, тому що шинка, холодець і тортик вдались на славу :).





Останній раз я їла цей торт роки назад. Можна було б замовити - купа місцевих, у тому числі біженців, пропонують різні варіанти. Ціна питання - від 40 до 60 кад. Але навряд чи в них ті ж інгредієнти. Наприклад, я не споживаю продукти з карагінаном, а тут його містять майже всі комерційні вершки та сметана. Тому купувала органічні вершки, де крім виробленого корівками матеріалу, нема нічого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2023, 15:59Як вставити відео з facebook?

https://www.facebook.com/reel/5533302180132759/?s=ifu

На жаль, поки ніяк. Для цієї версії форуму поки нема модифікації, що працює. Сподіваюсь, що через певний час з"явиться. Те ж для твітера.

Але я подивилася за твоїм посиланням, прикольно. Зараз по соціальних медіа багато хто робить варіанти танцю Венсді, який уже де-факто став класикою. Ось оригінал для тих, хто не бачив.


Акторка Дженна Ортега (якій всього 20 років, але яка не тільки чудова акторка, але й велика розумниця з не менш чудовим почуттям гумору), що виконує роль Венсді (Середи) із одноіменного серіалу, не є професійною танцюристкою, але вона сама придумала цей танець, вивчаючи різні стилі від твісту 50-х до готів з 80-х до гранджу 90-х.

До речі, я ще не бачила серіал, але кажуть, що він класний. Ну, і якщо ви ще не зрозуміли, Венсді мені дуже подобається як сильна, розумна і цілісна особистість  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#8
Сьогодні Маланки, Щедрий Вечір, коли на столі треба мати мінімум 12 страв. Маланки та Василя (завтра) супроводжуються купою народних традицій, як ось у цьому відео:


Коли ми вчилися в університеті, то так само хлопців вдягали у дівчат, вдягали їм перуки з довгими косами, малювали губи. Як зайшли защедрувати під час наради до декана, то всі випали в осад (якраз у неї була якась делегація з Києва, чи що, яка такого, напевно, в житті не бачила). Але всі були приємно вражені, а один викладач, від якого ми менш всього таке чекали, вибіг за нами і вручив нам купу гривень у кращих щедрувальних традиціях :).

На жаль, одного з тих хлопців більше немає, як і моєї найкращої подруги. Але теплі спогади залишилися.

Вітання для всіх, хто святкує.

Класика:


І сучасний варіант:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачили новий спред Мадонни у часописі Веніті Фейр?

Це просто сатанізм в натурі.

https://www.designscene.net/2023/01/madonna-vanity-fair-italia-february-2023.html
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Цікавий випадок. Жінка знайшла донора нирки через оголошення на своєму авто.

https://www.westernstandard.news/news/saskatoon-woman-needing-kidney-finds-donor-in-her-city-through-car-ad/article_0388fcca-9fff-11ed-9f74-5785904c5a48.html?utm_campaign=blox&utm_source=facebook&utm_medium=social

Деббі Онищенко на власні очі переконалась, що реклама працює. Жителька канадського міста Саскатун, хвора на діабет, втрачала ниркову функцію і потребувала нову нирку. Вона була у списку на донорську нирку 5 років, але за цей час так і не знайшла підходящого донора.

Онищенко чула про історію жителя Онтаріо, який помістив оголошення на своє авто і знайшов собі донора. Вона вирішила зробити так само. Багато людей телефонували на місцеве радіо, але з того нічого не виходило, поки не подзвонив Брент Крюгер, який теж жив у Саскатуні.

Крюгер пройшов через місяці тестів, аналізів та сканів і нарешті отримав результати від медиків, що він підходяща кандидатура для Деббі.

Брент релігійна людина, і у тому, що доля звела його з Деббі, бачить Божу волю. Деббі вже мала починати діаліз, а зараз це їй зовсім не потрібно.



Як можна подякувати людині, що врятувала тобі життя? Деббі каже, що ні слів, ні жестів не вистачить. Нема нічого достатнього на цьому світі, щоб висловити всю її вдячність. Але тепер вони будуть друзями на все життя.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Popandopula

#12
Цитата: Wednesday від Січень 24, 2023, 06:46Бачили новий спред Мадонни у часописі Веніті Фейр?

Це просто сатанізм в натурі.

https://www.designscene.net/2023/01/madonna-vanity-fair-italia-february-2023.html

де ви таких слів набралися ? :) епотажна бабка, та й все...


Wednesday

Учасниця конкурсу Міс Всесвіт від України Вікторія Апанасенко продала крила ангела із свого костюма і виручені 10 з лишком тисяч доларів передала на благочинність:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Із фейсбука:

Якщо ви худі, ви вживаєте наркотики.
Якщо ви товсті, вам потрібно схуднути.
Якщо ви п'єте, ви алкоголік.
Якщо ви гарно одягаєтесь, ви зарозумілі.
Якщо ви погано одягаєтесь, ви запустили себе.
Якщо ви говорите, що думаєте, ви хамло.
Якщо ви нічого не говорите, ви сноб.
Якщо ви комунікабельні, ви любитель вечірок.
Якщо ви тихі, ви відчужені.

Ми не можемо і кроку ступити, щоб нас не критикували.  Ми живемо в суспільстві, де люди не можуть існувати, якщо вони не засуджують і не обговорюють людину поряд.

Давайте розвивати і підтримувати один одного. Ми всі здатні на найкраще в цій грі під назвою життя.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 12, 2023, 08:25
Із фейсбука:

Якщо ви худі, ви вживаєте наркотики.
Якщо ви товсті, вам потрібно схуднути.
Якщо ви п'єте, ви алкоголік.
Якщо ви гарно одягаєтесь, ви зарозумілі.
Якщо ви погано одягаєтесь, ви запустили себе.
Якщо ви говорите, що думаєте, ви хамло.
Якщо ви нічого не говорите, ви сноб.
Якщо ви комунікабельні, ви любитель вечірок.
Якщо ви тихі, ви відчужені.

Ми не можемо і кроку ступити, щоб нас не критикували.  Ми живемо в суспільстві, де люди не можуть існувати, якщо вони не засуджують і не обговорюють людину поряд.

Давайте розвивати і підтримувати один одного. Ми всі здатні на найкраще в цій грі під назвою життя.



Реклама( правда російською) саме про це))——


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хахаха! Вдало підмічено :) Якби комусь показали цю картинку у 1995 році, що б вони подумали?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#18
Вчора мала чи не найкращий за останні роки гастрономічний експірієнс (плюс за дуже помірну ціну, враховуючи обдиралівку на День Святого Валентина) - обід із чотирьох страв, приготований чудовими кухарями одного із місцевих готелів.

Жаль, не зберегла меню, а на вебсайті його нема - де описані всі ці чудові страви. Залишились лише фотки (деякі не дуже хорошої якості).

Перша страва - устриці. Я їх їла, здається, вперше. Нічого, але nothing to write home about. Це було перше, що я з"їла після закінчення 48-годинного посту. Поки що жива  ;D



Різні варіанти хлібних виробів, випечені просто в готелі. Булочки були ще теплі - на фото половини вмісту кошичка вже нема  ;D



Друга страва - для мене та доньки салат (чоловік вибрав гребінці). Купка салатної маси загорнута у тоненький шар огірка, козячий сир, полуниці і вінегрет були супер-свіжими і добре скомбінованими.



Третя страва - основна, філе міньйон з картопляним крокетом (здається, так воно називається) і овочами. М"ясо було дуже добре приготованим, а такого варіанту картоплі я ще не їла. Типово тут подають до стейка чи м"яса тупо запечену картоплю в мундирі або пюре. А це були тоненькі пластівці картоплі, складені у башточку і скріплені ніжним молочним соусом. Смакотища.



Мала вибрала рибу з різото:


Четверта страва - десерт. Я взагалі люблю муси, і це був не просто фестиваль смаку (особливо та біла кулька і всередині сердечка), а ще і візуальний шедевр. Зверніть увагу, що на шоколадних сердечках ще і нанесені малесенькі сердечка червоним кольором.



І все це свіженьке, чудово приготоване чудо коштувало ... $65 КАД на носа, або 40 фунтів, або 50 американських доларів на людину. Що за сучасними мірками - ніщо, враховуючи, що більшість ресторанів за більш примітивне меню гребли від 100 КАД на носа і вище.

Правда, на це ще 18 відсотків чайових плюс ціна алкогольних напоїв, кава і чай.

ПС. Зразу видно, де digitally savvy generation, а де old timers like me, за якістю фото  ;D .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.