Нудить: Безславність та ганьба українських гнид

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 19, 2023, 13:53Ти з дуба впала?  ;D
Це після УСЕРЕСЕРу залишилися старезні чеські тролейбуси і ікаруси угорські допотопні.
Потім була ера маршруток. А зараз все нарешті змінюється.
У Львові вже кілька років як їздять нові автобуси, тролейбуси і трамваї, хоча старих ще трохи залишилося.
В інших містах так само йде заміна парків. Маршруток ще є багато, але час їхній закінчується.

Ну, ікаруси у нас їздили як мінімум в середині 90-х. Саме у такому мене обплював один із поціновувачів, ЛОЛ!

Потім у другій половині 90-х і на початку 00-х були такі маленькі маршрутки-бусики, абсолютно ніким і нічим не регульовані. Зупинялись де хотіли, брали людей скільки хотіли.

А коли я приїхала після довгої перерви у 2017-му, то їздили маршрутки такі як колись були сільські маршрутні автобуси - здається, виробництва "Богдан"? жахливо незручні і трусилися, як кістки пластикового скелета на вітрі у ніч на Хеловін.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#161
Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2023, 16:26Ну, ікаруси у нас їздили як мінімум в середині 90-х. Саме у такому мене обплював один із поціновувачів, ЛОЛ!

Потім у другій половині 90-х і на початку 00-х були такі маленькі маршрутки-бусики, абсолютно ніким і нічим не регульовані. Зупинялись де хотіли, брали людей скільки хотіли.

А коли я приїхала після довгої перерви у 2017-му, то їздили маршрутки такі як колись були сільські маршрутні автобуси - здається, виробництва "Богдан"? жахливо незручні і трусилися, як кістки пластикового скелета на вітрі у ніч на Хеловін.

Вже так не є, нові сучасні великі міські автобуси, тролейбуси і трамваї витісняють старі маршрутки. Принаймні у справжніх містах типу Львова.  В твоєму райцентрі, типу селі, звичайно, ще не так.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 19, 2023, 19:29Принаймні у справжніх містах типу Львова.

Іч, який спесивий Хома (С) галичанин, носа задер - просто як колись маасквічі у свій час! Ну зараз ми тебе опустимо на грішну землю  ;D

ЦитатаВ твоєму райцентрі, типу селі ;D

В моєму селі люди жили ще з пізнього неоліту (науково доведено з артефактами), а твоє місто засноване у якомусь 1235 році.

Це як болонка поряд із сфінксом, уахаха!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#163
Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 04:14В моєму селі люди жили ще з пізнього неоліту (науково доведено з артефактами), а твоє місто засноване у якомусь 1235 році.

Це як болонка поряд із сфінксом, уахаха!

На всій території України, а не тільки в твоєму болонковому селі, люди жили в пізньому неоліті і навіть раніше, дєтка. Це науково доведено.

:D

До речі, ти так і не сказала як називається те твоє пізньонеолітичне село.   8)

  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 20, 2023, 08:03На всій території України, а не тільки в твоєму болонковому селі, люди жили в пізньому неоліті і навіть раніше, дєтка. Це науково доведено.

Ні, не всюди. На території Львова таких артефактів не знайдено, уахаха!

ЦитатаДо речі, ти так і не сказала як називається те твоє пізньонеолітичне село.   8)

Це персональна інфа. До того ж, маю родичів-героїв УПА з обох сторін, і цим пишаюсь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#165
Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 08:07Це персональна інфа. До того ж, маю родичів-героїв УПА з обох сторін, і цим пишаюсь.

Що персональна інфа?
Мала Батьківщина?
Абсурд.
Ніхто тобі не каже давати П.І.П. і домашню адресу.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 20, 2023, 08:27Що персональна інфа?
Мала Батьківщина?
Абсурд.
Ніхто тобі не каже давати П.І.П. і домашню адресу.

Я вам нічєго нє должен (С). Із села - значить, із села. І цього в контексті обговорення цілком досить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 08:07Ні, не всюди. На території Львова таких артефактів не знайдено, уахаха!

Для того, щоб знайти, треба шукати, а для того, щоб шукати, треба рити землю. Як ти cобі уявляєш розкопки у Львові, у великому місті з історичною забудовою?
Знести увесь історичний центр для того щоб кілька черепків знайти?

На, тримай, розкопки біля Трускавця:

ЦитатаТак званий «довгий дім» доби неоліту, якому сім тисяч років, нещодавно виявили археологи Рятівної археологічної служби під час розкопок поблизу Трускавця
https://dyvys.info/2020/09/30/na-lvivshhyni-zavershyly-polovu-chastynu-robit-nazemnyh-sporud-doby-neolitu/

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 08:34Я вам нічєго нє должен (С). Із села - значить, із села. І цього в контексті обговорення цілком досить.

Отож.
Вапросав больше нє імєю. ©

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 20, 2023, 08:43Для того, щоб знайти, треба шукати, а для того, щоб шукати, треба рити землю. Як ти cобі уявляєш розкопки у Львові, у великому місті з історичною забудовою?
Знести увесь історичний центр для того щоб кілька черепків знайти?

На, тримай, розкопки біля Трускавця:
https://dyvys.info/2020/09/30/na-lvivshhyni-zavershyly-polovu-chastynu-robit-nazemnyh-sporud-doby-neolitu/

Ми порівнюємо ЛЬвів з моїм селом, а не інші місцини з моїм селом. І це ти перший почав ображати мою історичну батьківщину.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 20, 2023, 08:45Отож.
Вапросав больше нє імєю. ©

От і не задавай. Люди діляться інфою настільки, наскільки хочуть. Я у твоє персональне життя не лізу і не розпитую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#171
Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 08:50Ми порівнюємо ЛЬвів з моїм селом, а не інші місцини з моїм селом.

На, в Гуглі забанена, тримай ще, про Львів, наукова стаття:

http://publications.lnu.edu.ua/collections/index.php/archaeologic/article/view/75/77

Там є карта пам'яток Палеоліту, в т.ч. - на території Львова.

абабагаламага

#172
Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 08:50І це ти перший почав ображати мою історичну батьківщину.

Я нікого ніколи не ображаю, хіба кацапів.  Про Львів маєш посилання на наукову працю вище.
Може перестанеш нести цю нескінченну маячню на всі теми?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 19, 2023, 19:29Я нікого ніколи не ображаю, хіба кацапів. 

Та ми бачили - очевидно, жителі села для тебе то нижча каста.

ЦитатаВ твоєму райцентрі, типу селі, звичайно, ще не так.   ;D 

Я прожила в селі всього 5 років свого життя, а решту перед еміграцією - у чудовому старовинному місті - обласному центрі - із не менш багатою і кривавою багатостраждальною історією, ніж ЛЬвів. І старішому, ніж Львів, до речі.

Але я пишаюся тим, звідки походжу, як і своєю родиною. І не вважаю жителів села нижчими за себе. Це теж українці, і це сіль української землі, без якої України не було і не буде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 17:21Та ми бачили - очевидно, жителі села для тебе то нижча каста.

Це був стьоб. ©

Фейспалм.

білий хорват

#175
От чим мені подобається Зеленський, що він не зіпсований тою корупційною машиною, на відміну від всіх попередників до нього, включаючи і Порошенка, і Тимошенко, і Ющенка.

Простий хлоп, прості рішення.
Але як же ж правильні.


Зеленський попросив Залужного відправити тилових воєнкомів на фронт

Тилових воєнкомів із центрів комплектацій будуть відправляти на фронт, а на їхні місця ставитимуть бійців, які отримали поранення.

Джерело: міністр оборони Олексій Резніков, якого цитує Укрінформ

Пряма мова Резнікова: "Є одна із простих рекомендацій президента України. Він дав серйозну рекомендацію главкому Валерію Залужному – переважну більшість воєнкомів, які давно сидять (у центрах комплектацій - ред) відправляти як військовослужбовців на лінію фронту.

А скеровувати на їх місце військовослужбовців, які отримали поранення, які знають, у тому числі, як правильно проводити роботу з реалізації мобілізаційних потреб".

https://www.pravda.com.ua/news/2023/04/28/7399843/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 28, 2023, 14:57От чим мені подобається Зеленський, що він не зіпсований тою корупційною машиною, на відміну від всіх попередників до нього, включаючи і Порошенка, і Тимошенко, і Ющенка.

Простий хлоп, прості рішення.
Але як же ж правильні.

Ото ти вже вірний фанат Зеленського :)

На мою думку, то галімий популізм і піар, бо він про це знав цілий рік і нічого не робив  ;D

Та і не його це робота - лізти в операційні питання певних відомств та керувати вручну.

І потім, одне декларація, а інше - імплементація. Навряд чи це матиме якийсь суттєвий вплив на щось.

Краще б кварталівців-кабанів повернули з екзилу і в окопи. То був би правильний месидж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що Пінчук і решта "світової еліти" - root cause війни в Україні і того факту, що Україна за 30 років, починаючи як могутня індустріальна країна, докотилася до такого стану.



І про це ми тисячу раз писали тут і тут, наприклад.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вражена вчорашнім постом Гео і реакцією на нього.

З одного боку, оце. Це українські загиблі солдати, яких навіть не можуть забрати з поля бою через височенну інтенсивність бойових дій. Уявляєте - навіть не можуть доставити їх тіла родинам, щоб оплакати і поховати.





А з іншого - огидний форум Z, на якому скачуть перевертні Турчинов і ко, і отаке на Єрмачці:







І цих чомусь не банять ні за офтопіки, ні за флуд!

Воїстину, українські гниди. Інших слів не знаходжу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Он воно як.

Кабса читати - себе не поважати.
Гео читати - себе не поважати.
Солдата ЗСУ слухати - а не пішов би ти на три веселі літери, ми тебе туди не посилали.



Коли я повернулася на Єрмачку, я попросила увести правило про образи воїнів ЗСУ. Правило не увели, нік протон забанили назавжди. Терер маємо те, що маємо.

Воїни ЗСУ, що ризикують своїм життям - бидло, російсько-демівські пропагандисти - цяці. Підіть і порахуйте, скільки раз були в бані Кабс, Гео та інші воїни, і скільки раз татусі та редьки.

І єрмачцівці це жеруть! Хоч один кнопку на Редька натиснув?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.