Страшний сон емігранта(((

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Наснився мені сьогодні знову "страшний сон емігранта"(((——
Я по якихось незначних справах в Украіні——ходжу по місту і розповідаю другові про нерухомість))——
Аж тут десь поруч вилітає ракета——
Ми розуміємо що це наша ППО——
Дивимося на небо——а там підарський десант ——сотні парашутів з самолів типу Мріі((——
І зразу думки——це ж підари хочуть відрізати нас від Заходу——перекрити постачання зброі((
Повністю відчув ту атмосферу війни(((—— як вживу((
А найбільший жах почався пізніше——коли почав думати що не можу виіхати назад на Захід——" додому" ж вже(((——
І знов аналіз——
Це ж всі моі здобутки ——іпотеки та квартирки з роботами——підуть по одному місцю(((
І реально холодний піт і відчуття що руйнується все життя(((
Реально відчув весь той жах, сум і печаль мільйонів людей((
І полегшення коли зрозумів що я "вдома"(((

А прокинувся——і ютубчик ще цю пісню підтягнув((——
І зовсім сумно стало((
Ніби все й добре в мене ——навіть чудово——
А на душі сум і боляче(((


Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 26, 2023, 00:31Дивимося на небо——а там підарський десант ——сотні парашутів з самолів типу Мріі((——
І зразу думки——це ж підари хочуть відрізати нас від Заходу——перекрити постачання зброі((


Це цілком реальний сценарій і сподіваюсь, керівництво країни та ЗСУ до нього готові.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 07:21Це цілком реальний сценарій і сподіваюсь, керівництво країни та ЗСУ до нього готові.

Не долетять вони туди.
А якщо і долетять—— то іх там кожна собака місцева постарається хоч за п"ятку вкусити))
Такий десант——це нереально.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 26, 2023, 10:46Не долетять вони туди.
А якщо і долетять—— то іх там кожна собака місцева постарається хоч за п"ятку вкусити))
Такий десант——це нереально.


Я мала на увазі, якщо полізуть з Білорусі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Мені ще давніше снився сон, що я в Криму.
Потім в сні ловлю себе на думці, але ж Крим зараз під окупацією, можуть зараз мене арештувати. Але в глибині острова ніхто на нікого не звертає уваги, можна ходити туда-сюда, ніхто тебе не рухає. Контролі і перевірки тільки при виїзді з Криму. І я такий думаю, а як же я звідси виберусь, це ж обов'язково попаду на перевірку. І цілий сон-кошмар, як я вибираюся з Криму. Якимись дорогами бічними, якимись лазєйками.
;D  :D  :D

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Квітень 17, 2023, 11:10І я такий думаю, а як же я звідси виберусь, це ж обов'язково попаду на перевірку. І цілий сон-кошмар, як я вибираюся з Криму. Якимись дорогами бічними, якимись лазєйками.
;D  :D  :D

Це денні стреси вночі у снах вилазять. З емігрантством не пов'язано, швидше з незручною позою в ліжку чи незвичними звуками вночі. Кожному деколи кошмари сняться, потім просинаєшся і ще поки пам'ятаєш сон то трохи моторошно.  :D
Мені колись, давно вже, після переїзду/переселення мало не щоночі снився кошмар, що в мене з-під хати машину крадуть, я ніби вибігаю за ворота, а вона вже далеко, кидаюся в погоню, але не доганяю.  ;D
Потім вже дійшло до мене, що хата при дорозі і вночі, коли тиша, будь-який сторонній звук дуже добре чути, а це місцеві п'янички любили під огорожею пляшку розпити, по старій пам'яті, бо в тій хаті, що я купив, колись брат власника проживав, сам алкаш і ще й торгував лівим спиртним.
То видно мене ті звуки вночі й провокували на кошмари.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 14:32Це денні стреси вночі у снах вилазять. З емігрантством не пов'язано, швидше з незручною позою в ліжку чи незвичними звуками вночі. Кожному деколи кошмари сняться, потім просинаєшся і ще поки пам'ятаєш сон то трохи моторошно.  :D
Мені колись, давно вже, після переїзду/переселення мало не щоночі снився кошмар, що в мене з-під хати машину крадуть, я ніби вибігаю за ворота, а вона вже далеко, кидаюся в погоню, але не доганяю.  ;D
Потім вже дійшло до мене, що хата при дорозі і вночі, коли тиша, будь-який сторонній звук дуже добре чути, а це місцеві п'янички любили під огорожею пляшку розпити, по старій пам'яті, бо в тій хаті, що я купив, колись брат власника проживав, сам алкаш і ще й торгував лівим спиртним.
То видно мене ті звуки вночі й провокували на кошмари.  ;D


А звідки ти переїхав/переселився?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 16:10А звідки ти переїхав/переселився?

Та з однієї хати до другої, точніше з квартири до хати. Географічно - біля 15км.   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 19:13Та з однієї хати до другої, точніше з квартири до хати. Географічно - біля 15км.   :D

Ти завжди жив у Львові, тобто корінний галичанин?

Куул!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#9
Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 19:31Ти завжди жив у Львові, тобто корінний галичанин?

Куул!

Ая!
Не те, що декотрі селюки й селючки.  ;)

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 20:19Ая!
Не те, ще декотрі селюки й селючки.  ;)

 ;D

And proud of it!

А Львів мені, до речі, не сподобався. Проїздом з аеропорту майже 5 років назад була вражєна занедбаністю. На клумбі перед аеропортом не квіти, а будяки, по усьому місту купа графіті, навіть на старих будівлях.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 21:06And proud of it!

А Львів мені, до речі, не сподобався. Проїздом з аеропорту майже 5 років назад була вражєна занедбаністю. На клумбі перед аеропортом не квіти, а будяки, по усьому місту купа графіті, навіть на старих будівлях.

Аеропорт (старий чи новий?) і решта будяків, з Задовими включно, це ілюстрація того факту, що не все "наслєдіє совка" вже роздерибанене/прихватизоване у Львові.
А графіті це ознака не занедбаності, а приналежності до світової урбаністськості, продвинутості.   :P

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 17, 2023, 22:45Аеропорт (старий чи новий?) і решта будяків, з Задовими включно, це ілюстрація того факту, що не все "наслєдіє совка" вже роздерибанене/прихватизоване у Львові.
А графіті це ознака не занедбаності, а приналежності до світової урбаністськості, продвинутості.   :P

 :D

Новий, і мені все одно, хто за то відповідає. Результат невтішний, а це обличчя міста.

Як і графіті. Нема кому ловити малолітнє лайно і впаювати штрафи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 17, 2023, 22:50Новий, і мені все одно, хто за то відповідає. Результат невтішний, а це обличчя міста.

Як і графіті. Нема кому ловити малолітнє лайно і впаювати штрафи.

Провінційне місто, не центр світу, не Парі і не NY. Але й не село, принаймні не всюди Сихів.  ;D
Графіті різні бувають, це не слова з 3 літер, є навіть художні, мистецькі витвори. Не лайно, не видумуй. Краще графіті ніж тупі лозунги.

Сергій Чернівці

Мені знов подібний сон приснився((
Типу ідемо по Чернівцях на машинці у справах——я прошу мене висадити——виходжу і розумію що я в Украіні і мене в любий момент може забрати якийсь військовий патруль((
І вони дійсно на кожному кроці стоять і когось зупиняють( І я такий матюками обходжу, кудись біжу(( І постійно думка——"нафіга я сюди приіхав"?((
пс. Це історію одну почув нещодавно від друга з Чернівців(( —в нього на очах когось запихували в бусік—а жінка з собачкою маленькою не давали це зробити і кричали про допомогу((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Грудень 03, 2023, 10:45Мені знов подібний сон приснився((
Типу ідемо по Чернівцях на машинці у справах——я прошу мене висадити——виходжу і розумію що я в Украіні і мене в любий момент може забрати якийсь військовий патруль((
І вони дійсно на кожному кроці стоять і когось зупиняють( І я такий матюками обходжу, кудись біжу(( І постійно думка——"нафіга я сюди приіхав"?((
пс. Це історію одну почув нещодавно від друга з Чернівців(( —в нього на очах когось запихували в бусік—а жінка з собачкою маленькою не давали це зробити і кричали про допомогу((

А ось 2П спить спокійно, впевнена. І не питайте, чому він ще не в ЗСУ.

Тому я сумніваюсь, що при такій двокастовій системі Україна має шанси на перемогу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Я не розповідав)
А мені нещодавно ще один такий сон наснився)——
Типу іду в тролейбусі по Чернівцях——і заходить військовий патруль——чомусь всі жінки і просять показати ваші "посвідчення з воєнкомату"(
В кого немає——зсажують та йдуть на ВЛК)
Знов——холодний піт та все таке)

А тільки що наткнувся на тік ток ось такий)
І зрозумів що це вже цілий Феномен)

https://vm.tiktok.com/ZGe4f6WCc/

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 26, 2024, 17:34А тільки що наткнувся на тік ток ось такий)
І зрозумів що це вже цілий Феномен)

https://vm.tiktok.com/ZGe4f6WCc/

Ага, "сон емігранта" with a twist  :laugh:.

А мені вчора приснився не сон емігранта, а як кажуть, "в руку".

Я проснулась вранці, перевірила новини (я це постійно роблю з початку повномасштабки) і все було плюс-мінус спокійно.

Потім заснула знову і сниться мені, нібито я на якійсь конференції в готелі біля аеропорту. І ми сидимо за банкетним столом і бачимо, як йде пасажирський літак на посадку, але якось надто низько він пролітає над готелем, і різко майже перпендикулярно бере уверх (тобто абортує посадку).

І через декілька хвилин, хоч ми цього і не бачимо, таке відчуття, що літак розбився  :smilie2:.

І ось я просинаюсь через декілька годин (а я дуже довго спала, майже до 11) і читаю в новинах, що розбомбили Епіцентр в Харкові  :smilie2:.

А сьогодні мені теж фіговий сон приснився, ніби мого родича загриз наш домашній пес, і мені треба того собаку вбити  :smilie2:. Може, так мозок відреагував на це відео, яке я запостила, перед тим як іти спати :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.