"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

MareK

#540
так.
Нова пошта прекрасна. шоб ти розуміла - Словянськ Краматорськ Дружківка і тд. обстрілюються щоденно. ці міста у які возить Нова пошта - на лінії вогню.
а Нова пошта везе. вони крутезні. в час війни спочатку заїжджає Нова Пошта а потім АТБ і Сільпо. так і живе Україна на лінії вогню.


Wednesday

Пакунок отримано. Від дверей до дверей - 20 днів на доставку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

фотка в гілці 54

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 20, 2023, 12:01фотка в гілці 54

Так, ось вона:



Але там трошки дивно, що шкарпетки зверху. Зверху повинно було бути так:



Перший шар (нижній) були тільки шкарпетки. Другий шар - середній - картонні упаковки вітамінів і декілька упаковок шкарпетків. Два мішечки вітамінів у круглих тубиках було запхано між шкарпеток. Зверху - третій шар - упаковки компактних полотенець і лист з інструкціями.

Напевно, пакунок відкрили не з верхнього боку, а з нижнього - тому видно лише шар шкарпеток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Впевнена, що все зайшло як потрібно. Сподіваюся, що військовим все підійде. Моя місія у цьому проекті виконана.

ПС. I do hope, що у шкарпетки не на***ть і не пошлють назад, як рекомендують друг натіві Турч та його соратники на своєму форумі Z. Ржака (С), як сказав один із них, ще один відомий волонтер, нік якого не називаю.

Хоча після всього, що сталося, мене таке зовсім не здивує. Залишилося запостити фото і відео бегемота, і коло замкнеться повністю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Банді/Марек спрацював на відмінно. Ефективно переслав пакунок і завжди, негайно і чітко комунікував.

It has been a pleasure doing business with you, Sir!

І не побоявся to call out Плєшиве щодо обіцяних 3К. Правда, на нашому форумі, а не на фупі, але краще так, ніж нічого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 20, 2023, 16:07До речі, Банді/Марек спрацював на відмінно. Ефективно переслав пакунок і завжди, негайно і чітко комунікував.

It has been a pleasure doing business with you, Sir!

І не побоявся to call out Плєшиве щодо обіцяних 3К. Правда, на нашому форумі, а не на фупі, але краще так, ніж нічого.
Марек молодець

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 20, 2023, 15:02Так, ось вона:



Але там трошки дивно, що шкарпетки зверху. Зверху повинно було бути так:




Перший шар (нижній) були тільки шкарпетки. Другий шар - середній - картонні упаковки вітамінів і декілька упаковок шкарпетків. Два мішечки вітамінів у круглих тубиках було запхано між шкарпеток. Зверху - третій шар - упаковки компактних полотенець і лист з інструкціями.

Напевно, пакунок відкрили не з верхнього боку, а з нижнього - тому видно лише шар шкарпеток.

можливо знизу відкрили. я не відкриваю ніколи такі речі. тому не скажу.
головне шо пакунок в пацанів. вони розберуться . а якшо є інструкція то тим більше.

MareK

It has been a pleasure doing business with you, Sir!

тре буде моя допомога - звертайтесь. шо я тільки не передавав за цей рік. сотні посилок. шо там всередині було - довідувався коли фото отримки бачив.  ;D ну приціли для снайперських гвинтівок було ненайстрашніше.  ;D

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 20, 2023, 22:25тре буде моя допомога - звертайтесь;D

Можливо, ще й доведеться звернутись.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 06:57Отже, the above call to donate was made at almost 12:00 AM April 1, 2023 Kyiv time, а зараз вже майже 7 ранку за київським часом.

Усі ці години пан Вовчик-Карась провів у розповідях про жахливе життя у загниваючих США, але суму власної донації на новий трак так і не назвав. Щось підказує мені, що вона дорівнює ... Буду рада помилятись.


І тішина ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

вам теж "благодарочка". ви ж теж донатили на Трояна.
у хлопців все у звичному бойовому режимі. 18-й місяць без ротації.
кидають на важливі напрямки.
слідкуйте за К2 - будете в курсі.

MareK

до речі. скоро Л-200 з Уельсу буде на рембазі. 8 авто від фупу . Медичну реанімацію ( 6 авто) ми з Хомою здобули для к2 безкоштовно.
а шоб мені скучно не було вечорами і на вихідні  ;D
а фінансові питання - вирішить фінвіділ і бухгалтерія.

Wednesday

Недавно на УП опублікували статтю, яка мене трохи шокувала. Я абсолютно не була в курсі, що для того, щоб в Україні можна було збирати кошти на ЗСУ, треба бути зареєстрованим волонтером.

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/7/698865/



Я збиралася задати це питання тут, але Сергій мене випередив на Єрмачці:



Враховуючи той факт, що я сама донувала значні суми через ФУП (конкретний список дивіться тут), чи не виникнуть у мене та інших донорів проблеми з compliance з українським законодавством?

Сподіваюсь, що ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще і як повинно. Якщо щось відбувається не за правилами чинного законодавства, можливо, що і донорам загрожують якісь негативні наслідки.



Тому і задала своє запитання.

Адже я думала, що кеш збирати то ок, поки не побачила цю статтю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цей лойк треба розуміти, що натіві таки не зареєстрована?



Тобто донори не мають права знати, кому і на якій підставі вони шлють гроші?

Малчать і данатіть, данатіть і малчать?

І як після цього українці ще можуть щось говорити про правову державу, дотримання законів, боротьбу з корупцією?

Коли на таке просте питання видатні "волонтери" не бажають надати чіткої відповіді - так чи ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаRe:  [ua] Збираємо потрібне та корисне для 54 ОМБр
sergey1974007
cьогодні в 18:49
IP/Host: 2a0a:a541:f899:0:752f:4734:a284:---

пс. Чому виникло питання?——
Збираюся знімати черговий ролик ——і треба знати чи можна розповсюджувати інформацію про цей збір коштів серед людей проживаючих в Німеччині наприклад?

Сергій, сподіваюсь, що після того, як "волонтери" повели себе по відношенню до тебе і ОСОБЛИВО після сьогоднішніх откровень та зашкварів ти не будеш продовжувати робити рекламу цим людям?

Чесно кажучи, якби я була власником Єрмачки, я б запросила юристів проконсультуватися щодо вищенаведеного.

Саме тому фандрейзинг на цьому ресурсі заборонений правилами форуму.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 08, 2023, 22:42Так.
Теж здивувався такій позиціі((

Так це ж не нова позиція, було озвучено раніше.

Але в даному плані "волонтер" відмовляється надати інформацію про свій офіційний статус, і при цьому продовжує вимагати гроші.

Це ж уже не тільки про неї - це про донорів, які беруть у цьому участь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Натіві треба спитати, чи є вона зареєстрованим волонтером, як описано у статті:

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/7/698865/

А не "офіційним". Якщо волонтер зареєстрований, то буде відповідний сертифікат з номером і так далі.

Ті грамоти - до одного місця і вони не мають ніякого значення з точки зору податкового статусу волонтерів та законів держави Україна. Впевнена, що такі ж грамоти вони видали всім "своїм" - ТЧ3Н, Бандерівцю і так далі.

Найсмішніше, що вони ще і заплатили за ці грамоти із зібраних коштів  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А держава Україна стверджує протилежне виділеному. Вона стверджує, що всі, хто не зареєстровані як волонтери, повинні сплачувати податок на зібрані гроші. А якщо не хочуть платити такий податок, то повинні зареєструватися як волонтер.



Донатори мають повне право поцікавитися статусом того, хто збирає гроші на благочинність, що юзери Єрмачки і роблять.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.