Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Квітень 08, 2023, 11:33Вільні люди питання можуть задавати будь-де, будь-коли і будь-які.
Це тільки рабам рот закривають.


Ось!
Рабів до Раю не пускають! ©

 :D

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:33Красивим і розумним дівчатам найважче знайти собі пару.

Стереотипи, що якщо гарна, то хвойда чи буде поганою жінкою.

Спочатку липне всіляка шваль, що хоче просто сексу.

А коли починаєш пуш бек і вантажити інтелектом, то не кожен чувак і витримає у плані его.

Тільки рівноцінні чоловіки можуть мати з такою продуктивні відносини.
Не погоджусь з цією тезою

Притягуються протилежності (за характером)

А рівноцінні, тобто такі самі, відштовхуються.

От ти б наприклад з галамагою не змогла б жити, бо ви б постійно сварилися, доказували б один одному, хто мудріший і хто виграв. І ваше життя проходило б в постійних ривалізаціях.

абабагаламага

#342
Цитата: білий хорват від Квітень 08, 2023, 11:56Не погоджусь з цією тезою

Притягуються протилежності (за характером)

А рівноцінні, тобто такі самі, відштовхуються.

От ти б наприклад з галамагою не змогла б жити, бо ви б постійно сварилися, доказували б один одному, хто мудріший і хто виграв. І ваше життя проходило б в постійних ривалізаціях.

:D

Та галамага це лагідне телятко, може жити будь з ким.
Головне - не зобіджати сильно його, бо може стати дибки.

 ;D

абабагаламага

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 09:13Якщо самотня і шукає чоловіка то це можна робити одягненою.

П.С. Анекдот згадався:
- Дєвочка, одєвайся і сопротівляйся!

 ;D

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Квітень 08, 2023, 11:33Вільні люди питання можуть задавати будь-де, будь-коли і будь-які.
Це тільки рабам рот закривають.


Ну да))
І в цю сторону це теж працює)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 09:02Основне - рухатися. Пішки. Хоча б десяток кілометрів не день. Я вже не кажу про цибульку там, бурячки чи картопельку на городі прополоти.   ;)

ЛОЛ!

До речі, в Україні всі ці сільські жінки (включаючи мою бабусю) впахували по чорному, але все одно мали надлишкову вагу, тиск, серцево-судинні хвороби. Моя бабуся померла від інсульту, хоча все життя важко фізично працювала і ходила теж багато.

А  на городах я впахувала все життя, коли жила в Україні, і саме тому переїхала аж через океан, щоб більше цим не займатися :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 09:13Це все дуже добре, але навіщо наголяса власні фото виставляти?
Якщо самотня і шукає чоловіка то це можна робити одягненою.

Якщо є щось показати, то чому б і ні? Тим більше що їй навряд чи хороша фізична форма впала з неба - напевно, впахує у джимі, слідкує, що їсть. Може, її успіхи когось надихнуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 09:20Про що там?

Ну ти ж знаєш англійську.

Чувиха на ток шоу розповіла про досвід, що пішла на перше побачення, а чувак відмовився заплатити повністю і запропонував розділити рахунок.

Це їй не сподобалося. Хост питає - а в чому справа? Вона - я традиційна жінка, вважаю, що чоловік повинен платити за все.

Хост - а ти традиційна жінка?

Вона - ну так, я себе такою вважаю.

Хост - почекай, ти ж сказала, що у тебе body count - 16 (це кількість мужиків, з якими вона переспала). Ну так ти не можеш вважатися традиційною жінкою. Традиційна жінка - цнотлива до шлюбу.

Занавіс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 08, 2023, 11:56Не погоджусь з цією тезою

Притягуються протилежності (за характером)

Я мала на увазі цінності, інтелект. При цьому характери, темпераменти можуть бути схожими чи різними.

Для успішного шлюбу, крім кохання, треба, щоб у партнерів були схожі цінності по фінансових питаннях, питаннях моралі та питаннях по дітях. Дехто ще вважає, що політичний аспект важливий.

ЦитатаОт ти б наприклад з галамагою не змогла б жити, бо ви б постійно сварилися, доказували б один одному, хто мудріший і хто виграв. І ваше життя проходило б в постійних ривалізаціях.

Ну, по-перше, це інтернет і тут люди поводять себе трохи по-іншому, включаючи мене. Я в житті не зовсім така, якою представляю себе в інтернеті  ;D

По-друге, безвідносно до персоналій, чув приказку - "милые бранятся, только тешатся"? Певним особистостям потрібна драма, щоб життя прісним не здавалося, і в цьому нема нічого поганого, якщо не доходить до екстріму.

По-третє, я можу посперечатися із своїм чоловіком по якихось побутових питаннях, але у великій картині світу він у мене на такому п"єдесталі, що у мене шия завертається дивитися, як високо у моїй ієрархії він знаходиться :)

Так що все відносно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 18:50ЛОЛ!

До речі, в Україні всі ці сільські жінки (включаючи мою бабусю) впахували по чорному, але все одно мали надлишкову вагу, тиск, серцево-судинні хвороби. Моя бабуся померла від інсульту, хоча все життя важко фізично працювала і ходила теж багато.

А  на городах я впахувала все життя, коли жила в Україні, і саме тому переїхала аж через океан, щоб більше цим не займатися :).

Ню-ню.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 18:51Якщо є щось показати, то чому б і ні? Тим більше що їй навряд чи хороша фізична форма впала з неба - напевно, впахує у джимі, слідкує, що їсть. Може, її успіхи когось надихнуть.

Та просто не має що їсти, напевно.
Або має глистів.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 18:55Ну ти ж знаєш англійську.

Чувиха на ток шоу розповіла про досвід, що пішла на перше побачення, а чувак відмовився заплатити повністю і запропонував розділити рахунок.

Це їй не сподобалося. Хост питає - а в чому справа? Вона - я традиційна жінка, вважаю, що чоловік повинен платити за все.

Хост - а ти традиційна жінка?

Вона - ну так, я себе такою вважаю.

Хост - почекай, ти ж сказала, що у тебе body count - 16 (це кількість мужиків, з якими вона переспала). Ну так ти не можеш вважатися традиційною жінкою. Традиційна жінка - цнотлива до шлюбу.

Занавіс.

Англійскій са славарьом.   ;D

Добре їй впердолив, молодець!

 :D  :D  :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 19:02Я мала на увазі цінності, інтелект. При цьому характери, темпераменти можуть бути схожими чи різними.

Для успішного шлюбу, крім кохання, треба, щоб у партнерів були схожі цінності по фінансових питаннях, питаннях моралі та питаннях по дітях. Дехто ще вважає, що політичний аспект важливий.

Ну, по-перше, це інтернет і тут люди поводять себе трохи по-іншому, включаючи мене. Я в житті не зовсім така, якою представляю себе в інтернеті  ;D

По-друге, безвідносно до персоналій, чув приказку - "милые бранятся, только тешатся"? Певним особистостям потрібна драма, щоб життя прісним не здавалося, і в цьому нема нічого поганого, якщо не доходить до екстріму.

По-третє, я можу посперечатися із своїм чоловіком по якихось побутових питаннях, але у великій картині світу він у мене на такому п"єдесталі, що у мене шия завертається дивитися, як високо у моїй ієрархії він знаходиться :)

Так що все відносно.

І знову в тебе в одному пості одне речення суперечить іншому.

ЛОЛ

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 21:43Англійскій са славарьом.   ;D

Добре їй впердолив, молодець!

 :D  :D  :D

Я так і думала, що тобі сподобається. Я теж такої думки.

Є дурепи, які надцять років чекають, поки їм запропонують заміж. А їм не запропонують. Чому? тому що заміжжя це для традиційних жінок. А традиційні жінки кажуть "ні" на пропозицію shacking up.

Є дурні, які закохуються і одружуються на жінках, які не є традиційними. А потім ображаються, що небриті вареники пошили їх у дурні. Ну то хто їм тоді винний? Бачили очі, що купували.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 21:47І знову в тебе в одному пості одне речення суперечить іншому.

ЛОЛ

Чому? він на п"єдесталі саме через його цінності, які у тому числі виражаються у наявності двох вищих освіт, наприклад. Які б не були можливими без інтелекту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 21:54Чому? він на п"єдесталі саме через його цінності, які у тому числі виражаються у наявності двох вищих освіт, наприклад. Які б не були можливими без інтелекту.

Мовчу. ©

 :D

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 08, 2023, 21:41Та просто не має що їсти, напевно.
Або має глистів.

 ;D

Віддає свою іжу тваринкам((

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 18:50А  на городах я впахувала все життя, коли жила в Україні, і саме тому переїхала аж через океан, щоб більше цим не займатися :).
Оце тебе городи налякали.
По ночам городи не сняться?

;D

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 21:54Чому? він на п"єдесталі саме через його цінності, які у тому числі виражаються у наявності двох вищих освіт, наприклад. Які б не були можливими без інтелекту.
Галамага мав на увазі, що раз ти аж шию завертаєш, щоб підняти голову на його інтелект (дві вищі освіти) значить ви вже не рівні, значить ти набагато тупіша (жарт)  ;D набагато менш розумніша від нього.  ;D

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 09, 2023, 08:31Галамага мав на увазі, що раз ти аж шию завертаєш, щоб підняти голову на його інтелект (дві вищі освіти) значить ви вже не рівні, значить ти набагато тупіша (жарт)  ;D набагато менш розумніша від нього.  ;D

За освітою я крутіша, тому що PhD, а в нього два Masters. А за людськими якостями він - він надзвичайно добра, шляхетна та порядна людина. Я далеко не така  ;D.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.