Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:29Та давненько вже.
Пам"ятаю що я поліз у фб до тієі жіночки——і виявилося що зовсім вона не така як іі уявляють судачі з зовнішності.
Та й досить часто в житті я зтикався з такими диссонансами))——
Я якийсь час після першого шлюбу з модельками зажигав в Чернівцях))——
Вони такі неприступні на вигляд були, такі всі з себе "принцески"——
Одна подружка була——ми іі за зріст називали Маяк))—— красотка —моделька.
І від тієі красоти неземноі——виявляється в них і проблеми були зі стосунками))——
Пацанчики попростіше——боялися навіть заговорити до них.
Ну а я завжди був без особливих комплексів))—— і досить успішно з ними там зажигав))
То виявляється вони коли трошки вип"ють та розлабляться——ще й непогано іронізували на ці теми))

Красивим і розумним дівчатам найважче знайти собі пару.

Стереотипи, що якщо гарна, то хвойда чи буде поганою жінкою.

Спочатку липне всіляка шваль, що хоче просто сексу.

А коли починаєш пуш бек і вантажити інтелектом, то не кожен чувак і витримає у плані его.

Тільки рівноцінні чоловіки можуть мати з такою продуктивні відносини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:08я поки ніяких процедур ще не робила, але з часом зроблю. Якщо технології є, то чому б ними і не скористатися?

Але не ін"єкції чи силікон, а десь шліфанути лазером і з часом підтяжку.

З лазера тільки починається. 
А потім піде далі і більше.
Щасти.  Відмовляти не збираюся.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:33З лазера тільки починається. 
А потім піде далі і більше.
Щасти.  Відмовляти не збираюся.

Побачимо, як піде.

Що відновлювати не збираєшся - пароль?  :)

Відмовляти! Уфф! відлягло. Я вже подумала, що мої коменти змусили тебе покинути форум  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:08Тому що мені подобається працювати

Для того щоб працювати достатньо зробити макіяж, але теж не крикливий. І дбати про фізичний тонус, працездатність.
І будь готова до того, що як переборщиш, то ефект буде протилежним - працювати не зможеш.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:11Ну як я можу на тебе злитися і за що? За те, що не погоджуєшся зі мною і у мене є партнер для дискусій? То це ж, навпаки, класно!

Тим більше що я тебе у цій суперечці перемогла, хехе  ;D  ;D  ;D

І дійсно, як я опростоволосився!   :(
Горе мені, ой, горе!

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:38Для того щоб працювати достатньо зробити макіяж, але теж не крикливий. І дбати про фізичний тонус, працездатність.
І будь готова до того, що як переборщиш, то ефект буде протилежним - працювати не зможеш.

Ну це зрозуміло.

На даному етапі мені, крім схуднути, в принципі нічого не треба.

Єдине, я помітила, що коли просинаюся (а я сплю на боці), то стиснутий фейс розпрямляється не так швидко, як раніше.  Тому вдягаю таку маску для очей, що допомагає їх не здушувати. Дехто вчиться спати на спині, у мене поки не виходить.

І я вже не можу дозволити собі недоспати, як у 20 років.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:12пс. Пан Галамага——не пройдете Ви тест на толерантність)))


Завжди проходив, в реалах.
Деколи буває, правда, що доводиться й послати, особливо нетолерантних до мене. Бу-га-га!

;D

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:12і чи то припаркувалася не так—чи ще щось подібне

Ну, отже так і було, як я й припускав - справа не в губах була, а в тому що ті губи робили.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:40І дійсно, як я опростоволосився!   :(
Горе мені, ой, горе!

 ;D

Є одне слово, яке я зараз ніяк не згадаю, яке підкреслює саме цю рису характеру, яку ти зараз демонструєш, і вона в чоловіках суперкрута і я б сказала, визначальна.

Тому дякую тобі, що ти такий  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:23Звісно, що це, просто ти проінтерпретував через власну парадигму.

Ні, це ти колоду не помітила.

 ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:46Є одне слово, яке я зараз ніяк не згадаю, яке підкреслює саме цю рису характеру, яку ти зараз демонструєш, і вона в чоловіках суперкрута і я б сказала, визначальна.

Тому дякую тобі, що ти такий  :)
Впертість?))

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:46Ну, отже так і було, як я й припускав - справа не в губах була, а в тому що ті губи робили.
Так я і написав——за косяк треба притягнути.
А все що навколо того——то все зайва балаканина((

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:31Ну Ви ось цим своім публічним остракізмом саме і намагаєтеся нав"язати комусь якісь "стандарти краси"((

Не нав'язати, а навчити, пояснити.
Грубо?
А не треба було мене тупими губами і ще тупішою маячнею з тих губ дратувати. Толерантніше зі мною треба!
Бу-га-га!

;D

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 07, 2023, 23:49Впертість?))

Ні. Український еквівалент англійського noble.

О! Згадала!

Шляхетний  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:33Тільки рівноцінні чоловіки можуть мати з такою продуктивні відносини.

Яке їхало таке здибало?
Ггггг
Та це ж відома мудрість житейська.

  :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:42коли просинаюся (а я сплю на боці), то стиснутий фейс розпрямляється не так швидко, як раніше.  Тому вдягаю таку маску для очей, що допомагає їх не здушувати.

Масажиста може тре найняти?   ;)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:46Є одне слово, яке я зараз ніяк не згадаю, яке підкреслює саме цю рису характеру, яку ти зараз демонструєш, і вона в чоловіках суперкрута і я б сказала, визначальна.

Тому дякую тобі, що ти такий  :)

На здоров'я!   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 07, 2023, 23:57Масажиста може тре найняти?   ;)

Ні, просто з віком менше колагену і шкіра не така пружна. До речі, лазер може стимульнути і ще деякі процедури.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 23:52Ні. Український еквівалент англійського noble.

О! Згадала!

Шляхетний  :)

Не підлизуйся, не допоможе!

;D

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 08, 2023, 00:00Ні, просто з віком менше колагену і шкіра не така пружна. До речі, лазер може стимульнути і ще деякі процедури.

А мене зацікавила процедура фоточку з рекламою якоі я кидав))——
Ьам людину на 3 хвилини закривають у мінус 85 градусів))——
І типу це має дати поштовх клітинам шкіри на оновлення.