Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ідіоти - зло. Якщо нововведення дозволить знизити їх поголів"я, тоді для України буде шанс /s.



Придурки, в Канаді і інших цивілізованих країнах все так і працює. Всі ліки потребують рецепту лікаря, особливо антибіотики та певні обезболюючі.

Адвіл, аспірін, певні краплі в очі та певні антибактеріальні смокталки та креми можна купити без рецепта.

То тільки в Україні жеруть непотрібні пігулки пачками і самолікуються. В результаті мають низьку тривалість життя і купу хронічних хвороб після 30.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мене страшенно вибішує, коли у 2023 році, під час війни, так звані "слуги народу", які дихають, жеруть і с***ть практично на мої гроші, до цього часу не здатні оволодіти державною мовою. І як вони здавали всі ці так звані тести, якими похвалялися, коли вони не можуть сформулювати навіть примітивну сентенцію українською?


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще на цю тему:



Як любить казати автор зацитованого, це жерсть. Я не знаю, що додати. Цед***п.

Хоча якби він не був ізичним у побуті, то написав би ьцед***п.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дмхз не розчаровує. Порівняння модераторів ресурсу, на який вас допустили, з ЧВК Вагнера, які вбивають захисників України - це, виявляється, "цілком прийнятний жарт".



А на мою думку, і жарт, і його виправдання - an ultimate definition of 'stupid'. He кажучи про кацапізм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#144
А хто сказав, що Люкс співробітник УП і модер? це не більше ніж витвір гарячкової уяви одної особи, яка з такою ж маніакальною впертістю стверджувала до останнього, що ЧП - це я, а другий нік Мура - Авіатор. Це хвороба, залежність (С).



Тому і банять за постійні брехливі звинувачення та паранойю при відсутності доказів протилежного.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, ЕльХ***ка геть з котушок з"їхала. Може, юзери ще і Pledge of Allegiance повинні виголошувати і кожного ранку під прапором Єрмачки славня співати з піонерським салютом разом?



Таких, як ТЧ3Н, треба леліяти як дописувача. А не чморити.

ЕльХ***ка, признайся, ти ревнуєш до популярності ТЧ3Н? Ревнощі - це ознака слабкості, btw.

А ТЧ3Н випустіть, іроди. He is highly entertaining, а так зараз, напевно, скніє out of the limelight на малолюдному кацапському форумі Z  >:( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тема про фупчегів, що перестали писати, епічна, і в принципі belongs to "Подвійні Стандарти ФУПу". Але оскільки деякі просто шокували мене перлами ідіотизму, мусово відобразити це тут.

Думка першого з цих фріків, медвежоночка Данінга-Крюгера, оскопленого катаною, дуже важлива для нас:



Ще і одного у моєму списку of the filthiest men on FUP.



С упорством, достойным лучшего применения (С).


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стара брехуха ВІЗОТМ знову непотребно шквариться у своєму лицемірстві.



Адже, оскільки вона сама дописує на форумі Z, вона чудово в курсі, що батарейка теж там. Я легко ідентифікувала його за певними фразами у сторону дітей Кадри.

А на фуп батарейка ні ногою тому що його відразу випиляють назавжди, враховуючи, що він влаштував там за декілька днів до вторгнення. Те саме, за що його раніше забанила назавжди сама Правда.

Втім, власне, це і є причиною створення форуму Z. У фупівської кацапури плєшивого пуйла Турча, Трололо, мудведа, рст, батарейки та інших є непереборне бажання гризти українців. І вони знають, що їм на Єрмачці просто цього не дозволять, ось і створили свою помийку. І вони про це навіть не соромляться казати, про що можна побачити скріни у відповідній темі на нашому форумі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#148
Ну нащо так відкрито декларувати, що ти - покидьок?  :-*



Тим більше що всі давно знають, де його можна знайти.



Аааааа! Я думала, дно було давно пробито, але сурпрайз! I love Yermachka!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Твій зелений уряд, який ТИ ВИБРАЛА, відмовився від лендлізу і сказав, що він невигідний і що все є.



Тому прості українці гинули, гинуть і будуть гинути, поки такі, як ти, мають право голосу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Йо, brother, по лендлізу з травня 2022 року не було поставлено ні на цент, цей закон до цього часу не імплементовано і не буде імплементовано. Закон закінчиться через декілька місяців у травні 2023 року.



Тому Україна зараз, скажем так, не виграє і платить надто високу ціну людськими життями, чого можна було б уникнути, якби лендліз працював.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Откровення Вовчика-Карася за сьогодні, м"яко кажучи, шокують. Ось які особи у підтанцьовці Плєшивого Пуйла Єрмачки та форуму Z. Ще й антисеміт до того ж.



Не могти дозволити собі страхування ... це багато що пояснює. Можна лише побажати Вовчику-Карасю скоріше отримати ненависний американський паспорт і повернутися домів, залишивши кляті прогнилі США behind як страшний сон.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#152
Це вже перепив чи ще недопив?



Не знаю, як кому, а мені спостерігати п"яні істерики 53-річних чоловіків бридко.

Мій 24-річний героїчний родич міг би залишитися у Польщі, де його застала війна, але він зібрав рюкзачок, перейшов кордон і відправився прямо на передову. На істерики просто не було часу.

А оце ... Хоч би утримувалися від виливання цього лайна у ефіри  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 00:05А хто сказав, що Люкс співробітник УП і модер? це не більше ніж витвір гарячкової уяви одної особи, яка з такою ж маніакальною впертістю стверджувала до останнього, що ЧП - це я, а другий нік Мура - Авіатор. Це хвороба, залежність (С).



Тому і банять за постійні брехливі звинувачення та паранойю при відсутності доказів протилежного.
якщо він не співробітник то за що забанили Хому?

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 02, 2023, 09:18якщо він не співробітник то за що забанили Хому?

Пункт 4.1 про зневагу до ресурсу та керівництва. ТЧ3Н назвав модераторів ЧВК, прирівнявши до кацапів. Див. мій пост вище.

А банив його та інших у той день Амід.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще одна "патріотка" калічить українську мову під час війни - при цьому доколупуючись до "рублів" інших.

Це лише хлопці в окопах мають на таке моральне право. А 55+ річні перефарбовані кацапки, що постять свої нікому не потрібні словеса в інеті, могли б і скористатися словниками, щоб не ображати почуття справжніх українців.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як не про ціни, якщо у відео конкретно показані продукти, ціни на них і подані з цього приводу конкретні коментарі?



Інтелектуальний та моральний релятивізм не є добре.

ПС. А пан вело сам часом не дотичний до адміну Єрмачки? Дуже йому її репутація болить :) і, як я вже писала у відповідній темі, активність ніка магістр теж підозріла  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Пригадую вашу тему з таблицями. От би і Сергію про ціни так само.
А до адмінів недотичний, теж в банах буваю.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 02, 2023, 21:38Пригадую вашу тему з таблицями. От би і Сергію про ціни так само.
А до адмінів недотичний, теж в банах буваю.

В нього відеоформат - але на нашому форумі він може, звісно ж, додати таблиці у свою тему і дати посилання на них під відео  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Данінг-Крюгер сьогодні видав:



Що там щодо Біллі Клінтона з синім платтячком та Кеннеді, який трахав все, що рухалося, у тому числі фізично у Білому Домі?

Трамп під час його каденції як президента нічим таким не зганьбився.

Comments? Thoughts? Suggestions?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.