Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 28, 2023, 07:25А де я казав таке?
Побоювання можуть виникати як логічний висновок з цієї 9-сторінкової писанини.

Це називається паранойя.

Не мої проблеми  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 28, 2023, 07:23Ну ти мені пропонував спілкуватися в реалі, а я сказала, що хочу все залишити як є - у віртуалі.

Було? Було.

Так що я, крім твого нікнейма, нічого на тебе не маю. І не планую.

Можеш спати спокійно  :).

До речі, поки ніхто більше не читає, я можу це стерти. Так що тільки скажи.

І що?
Спілкування голосом по телефону чи вайберу/вацапу це явно краще ніж писанина, хоча б тому, що чуєш інтонації співрозмовника, живий голос і маєш відчуття більшої реальності. Хіба не так?
Нічого терти не треба.
Бо нема жодних причин для цього.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 28, 2023, 07:32І що?
Спілкування голосом по телефону чи вайберу/вацапу це явно краще ніж писанина, хоча б тому, що чуєш інтонації співрозмовника, живий голос і маєш відчуття більшої реальності. Хіба не так?
Нічого терти не треба.
Бо нема жодних причин для цього.

OK - але для мене це лише в рамках віртуального спілкування і не більше.

Тому можеш ні за що не переживати, хехе  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 28, 2023, 07:26Це називається паранойя.

Не мої проблеми  :).

Диспетчера, що з необережності чи через технічні несправності своїми діями призвів до авіа-катастрофи, ти пропонувала повісити за яйця.

Ти виправдовуєш психічно хворих виродків, які по-звірячому, ножем, багатьма ударами вбивають свої жертви.

Поліцейські, які бачили місце злочину, проходять тривалу психологічну реабілітацію, а тобі пофіг.

Хіба не логічно буде тебе побоюватися після такого?

Wednesday

#224
Цитата: абабагаламага від Березень 28, 2023, 07:45Диспетчера, що з необережності чи через технічні несправності своїми діями призвів до авіа-катастрофи, ти пропонувала повісити за яйця.

Ти виправдовуєш психічно хворих виродків, які по-звірячому, ножем, багатьма ударами вбивають свої жертви.

Поліцейські, які бачили місце злочину, проходять тривалу психологічну реабілітацію, а тобі пофіг.

Хіба не логічно буде тебе побоюватися після такого?

Ні. Тому що Джошуа - теж жертва своєї хвороби. Він не зробив це усвідомлено і не є злочинцем і тим більше виродком. Так вважають всі нормальні люди і така позиція є нормальною з точки зору сучасної суспільної моралі.

Мені вже набридло це по п"ятому разу пояснювати. Я не зміню своєї думки.

Let it go.

Можеш мене побоюватися - я не маю над цим ніякого контролю. Якщо ти боїшся когось, кого ніколи не побачиш, то як я вже сказала, fill your boots.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#225
Цитата: Wednesday від Березень 28, 2023, 07:49Ні. Тому що Джошуа - теж жертва своєї хвороби.

А "герой" Калоєв? Чого він "жертва"?
Суддів, слідчих, які його засудили, "всі нормальні люди" як карати збираються? Теж ножем чи ракетами, як Медведєв?

білий хорват

Я так зрозумів, що шизофренію ми вже розглянули.

Тепер настав час розглянути параною?

;D

абабагаламага

#227
Цитата: білий хорват від Березень 28, 2023, 08:07Я так зрозумів, що шизофренію ми вже розглянули.

Тепер настав час розглянути параною?

;D

Шизофренія це, так би мовити, загальна назва хвороби. Параноя - один з типів шизофренії.
Взагалі, ми тут "російську помилку лідерів західного світу" розглядаємо.
Ті "лідери" вже усвідомили, сподіваюся, ту російську параноїдну шизофренію і не виправдовують її, на відміну від пані Середи.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 28, 2023, 08:07Я так зрозумів, що шизофренію ми вже розглянули.

Тепер настав час розглянути параною?

;D

Я по цій темі вже сказала все, що у мене було, і розвивати її із свого боку далі не збираюся. Не кажучи вже про те, що це був масивний оффтоп.

Хто хоче, може. Enjoy!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#229
Цитата: Wednesday від Березень 28, 2023, 15:41це був масивний оффтоп

Здрастє!
А суцільна параноя і шизофренія рускава міра з кремлем і всіма змі расєї разом?
А шизофренія неіснуючого рускава народа з краденою історією? А "народ" "новоросії"? А "кримчанє", а всі інші "асвабадітєлі"?
А трієдіний нарот?

Ті "лідери західного світу" шукають формулу миру?
Так ось, формула та має сенс тільки тоді, коли всі крапки над і будуть поставлені, в т.ч. - діагнози. Все інше - чергова маячня про гражданскую вайну і територіальні суперечки.
Тут не один гаазький суд потрібен, а кілька трибуналів, в т.ч. - історичний трибунал. Готові вони до цього? Ось де питання. І ось де помилка.

І дуже добре, що ти приклади навела. Вони тут якраз не офтоп, це просто підсвідомо проговорилася ти. Проговорилася, що суть, причина воєн в 21 столітті - психіатрія.
А ще ж буде війна в Китаї - теж "трієдіний" нарот буде воювати.

Franchuk

Визнання вини і забезпечення безпеки, це якісь схоже різні речі. Припустимо чувак зарізав свою сім'ю і сусідку замість своєї найменшенької, але визнаний судом невинуватим, бо то хвороба, яка не залежить від його бажань. То що тепер, нехай собі знов живе далі своїм ніби як щасливим вільним життям?

Wednesday

Цитата: Franchuk від Квітень 02, 2023, 01:50Визнання вини і забезпечення безпеки, це якісь схоже різні речі. Припустимо чувак зарізав свою сім'ю і сусідку замість своєї найменшенької, але визнаний судом невинуватим, бо то хвороба, яка не залежить від його бажань. То що тепер, нехай собі знов живе далі своїм ніби як щасливим вільним життям?


Пан Франчук, Ви читали, що виграли 50 доларів?  :) Скажіть, як Вам їх передати.

Щодо Вашого комента, то той конкретний чувак вбив себе і проблема була знята.

Але я знаю ще два схожі випадки. У одному шизофренік студент вбив цілу купу студентів на вечірці (теж у нашому місті), а інший на очах у решти пасажирів відрізав голову нещасному мужчині в рейсовому автобусі та ще й зайнявся канібалізмом.

Цих двох визнали непідсудними і їх посадили у спецзаклад.

Одному дозволили виходи в люди без нагляду:

In September 2019, Matthew de Grood was granted unsupervised outings by the Alberta Review Board, although they say that he "remains a significant risk to the safety of the public.

Іншому теж дозволили жити вільно:

On February 10, 2017, the Manitoba Criminal Code Review Board ordered Li be discharged. Li was granted an absolute discharge. There will be no legal obligations or restrictions pertaining to Li's independent living.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#232
Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 02:07Цих двох визнали непідсудними і їх посадили у спецзаклад.

Не непідсудними, а неосудними або обмежено осудними. Це по-перше.
А по-друге, це вирішував саме суд, а не газетярі чи друзі/родичі, тобто їх якраз судили.
Так само, підозрюю, було з тим "жити вільно" чи "без нагляду", це "термінологія" із серії обс або журнашлюшна, а не юридична. Напевно є умови звільнення з того психіатричного закладу і контроль за виконанням тих умов. Якщо такого нема, то це повториться, бо шизу медицина вважає невиліковною хворобою.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Квітень 02, 2023, 12:41Не непідсудними, а неосудними або обмежено осудними. Це по-перше.

Я не юрист і не буду сперечатися.

ЦитатаА по-друге, це вирішував саме суд, а не газетярі чи друзі/родичі, тобто їх якраз судили.

А хто казав про щось таке? Просто у випадку із Джошуа Лалом не було кого судити чи обстежувати.

ЦитатаТак само, підозрюю, було з тим "жити вільно" чи "без нагляду", це "термінологія" із серії обс або журнашлюшна, а не юридична. Напевно є умови звільнення з того психіатричного закладу і контроль за виконанням тих умов. Якщо такого нема, то це повториться, бо шизу медицина вважає невиліковною хворобою.

Я дала конкретні цитати як є з Вікіпедії, які пояснюють в цілому, що їх не вважають загрозою у майбутньому.

Хоча я абсолютно погоджуюсь із тобою і вважаю, що з точки зору менеджменту ризиків (probability is low, but impact is high) їх треба закрити до кінця життя.

У нас в Канаді взагалі система правосуддя дуже лояльна до порушників - багатьох з них навіть не садять (бо вони жертви дискримінації), а вони йдуть і нападають на когось знову і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 02:07Пан Франчук, Ви читали, що виграли 50 доларів?  :) Скажіть, як Вам їх передати.

Тепер прочитав,
на paypal olexandr@hotmail.com
Оце то несподіванка :-)

Franchuk

Цитата: Wednesday від Квітень 02, 2023, 16:08
ЦитатаНапевно є умови звільнення з того психіатричного закладу і контроль за виконанням тих умов. Якщо такого нема, то це повториться, бо шизу медицина вважає невиліковною хворобою.

Я дала конкретні цитати як є з Вікіпедії, які пояснюють в цілому, що їх не вважають загрозою у майбутньому.
Хоча я абсолютно погоджуюсь із тобою і вважаю, що з точки зору менеджменту ризиків (probability is low, but impact is high) їх треба закрити до кінця життя.
У нас в Канаді взагалі система правосуддя дуже лояльна до порушників - багатьох з них навіть не садять (бо вони жертви дискримінації), а вони йдуть і нападають на когось знову і так далі.

Випадок Росії явно не шиз, а набагато гірше, але ризик застосування до Росії такої лояльності явно є :-( 
 

Wednesday

Ну що, румунам довелося офіційно підтвердити обстріл кацапами Румунії. НАТО знову втреться, як з обломками "польської" ракети?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.