Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:30Ну розкажи мені, тупенькій, своє бачення. Бо у мене воно своє і не таке, як у тебе, очевидно.

Ти не тупенька, просто сприйняла це як серіал, напевно з рекламами дивилася, а вони відволікають?
Ну, тобі хоч сподобався той Хаус, герой, чи так собі?   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:22Ти не тупенька, просто сприйняла це як серіал, напевно з рекламами дивилася, а вони відволікають?
Ну, тобі хоч сподобався той Хаус, герой, чи так собі?   :D


Dr. House is HOT!

Звичайно, що сподобався і Хауз, і серіал - це один із найкращих.

Але його фраза не підходить до контексту нашої дискусії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:19Знов перекручуєш?
Я казав тільки і виключно про той випадок.

Висвітлення того випадку нічим не відрізняється від будь-якого іншого висвітлення.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:26Висвітлення того випадку нічим не відрізняється від будь-якого іншого висвітлення.

Тобто, таки брешуть завжди і про все?

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:26Dr. House is HOT!

Звичайно, що сподобався і Хауз, і серіал - це один із найкращих.

Але його фраза не підходить до контексту нашої дискусії.

Ну, не підходить то не підходить.
Праєхалі.

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:46Тобто, таки брешуть завжди і про все?

 ;D

Так, якщо тобі так легше  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:47Ну, не підходить то не підходить.
Праєхалі.

 ;D

Ну ось, а я сподівалась почути твою власну інтерпретацію.

Нє судьба  :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага


абабагаламага

#128
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 20:49Ну ось, а я сподівалась почути твою власну інтерпретацію.

Нє судьба  :(

Краще, ніж виклав сам Хаус, я не викладу, отже - не судьба.   :-\

 ;D


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 20:59Краще ніж виклав сам Хаус я не викладу, отже - не судьба.   :-\

 ;D

Я так і знала.

Наочна демонстрація "процесу" без "результату"  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 21:01Я так і знала.

Наочна демонстрація "процесу" без "результату"  ;D

Результат був, - врятовані життя пацієнтів.
Ми ж про це говоримо, чи не так?   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 21:06Результат був, - врятовані життя пацієнтів.
Ми ж про це говоримо, чи не так?   :D

Ні, я про все це обговорення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#132
Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 21:20Ні, я про все це обговорення.

Ну, як же обговорення без результату?
Результат є якраз.  :D
Я тебе припер до стінки, ти злилася, ось таким є результат.  ;D

Конкретно про обговорення того шиза-вбивці в Калгарі. Жодних пруфів-доказів того, що не прогавили, не приховали проблему ти не надала. Бо й слідчі не шукали, навіщо це їм, адже перебувати в полоні ілюзій, що все добре, спокійніше.  Для чого їм цей геморой?
Кто ж знал? ©.  ::)

А що стосується тієї "російської помилки лідерів західного світу", то й там - те саме, повна аналогія - приховування, ігнорування ними проблеми - дикості і дегенеративності, шизоїдності недозруйнованої расєянської імперії і більше того - закривання очей на фальшивість самої псевдо-нації рускіх-савєцкіх-імперців, псевдо-культури, фальсифікованої історії привело нарешті до війни, геноциду, і невідомо чим це закінчиться.

І так буде до того часу поки не "лідери західного світу", а науковці, історики і культурологи, хвілософи не поставлять крапку, не назвуть фальш фальшем, а брехню брехнею. Ось тоді буде результат - діагноз точний всім дійовим особам і виконавцям.
І не тільки національним, але й соціальним - рабочє-крєстьянам тупим.
Може ордер на арешт Хуйла зрушить нарешті з місця цей процес?
Щоб потім ордер на арешт Сі не довелося ще виписувати.

Wednesday

#133
Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 11:52Ну, як же обговорення без результату?
Результат є якраз.  :D

Хіба що в твоїй уяві, як голоси Джошуа Лала  ;).

ЦитатаЯ тебе припер до стінки, ти злилася, ось таким є результат.  ;D 

Ще не народився той, хто припре мене до стінки у чесному двобої.

Звичайно, я можу не знати якихось фактів, але це не приперти до стінки, тому що це нормально.

А у нечесному двобої типу як "виграв" у карти, змахлювавши, виграти у мене неможливо. Тому що bad faith за умовчанням завжди програє. Там газлайтнув, там спеціально пропустив, там перекрутив, там використав непідходящу до контексту фразу із серіалу, мету чого так і не прояснив, там зробив вигляд, що не побачив, а там технічно зіскочив - і потім кричить - я пабєділ!

ЦитатаКонкретно про обговорення того шиза-вбивці в Калгарі. Жодних пруфів-доказів того, що не прогавили, не приховали проблему ти не надала.

А нащо надавати "докази" на висмоктане з пальця, що не має ніякого стосунку до ситуації?

Тобі двічі пояснили, що у 25 відсотків шизофреніків така ж сама ситуація, як у Джошуа, коли не було ніяких симптомів. Не подобається такий науковий факт? Я вже сказала, у яку лігу слід писати і скаржитися.

ЦитатаБо й слідчі не шукали, навіщо це їм, адже перебувати в полоні ілюзій, що все добре, спокійніше.  Для чого їм цей геморой?

Які слідчі, що ти таке городиш? Він вбив свою родину і себе, що тут можна розслідувати і проти кого висовувати звинувачення? Які ілюзії, геморой?

ЦитатаМоже ордер на арешт Хуйла зрушить нарешті з місця цей процес?
Щоб потім ордер на арешт Сі не довелося ще виписувати.

Дехто вірить у існування Санти і пасхального зайчика. І ти вір  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 19:42Ще не народився той, хто припре мене до стінки у чесному двобої.

Халва, халва...    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 26, 2023, 19:52Халва, халва...    ;D

Просто краще це відразу прийняти як данність  ;D

Легше буде  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#136
Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 19:42Тобі двічі пояснили, що у 25 відсотків шизофреніків така ж сама ситуація, як у Джеремі, коли не було ніяких симптомів. Не подобається такий науковий факт?

Це не ваша заслуга, а наша недоработка ©
Не факт, а відсутність даних.

Дехто й слона не помітить, а потім нарікає, що він "раптом" з'явився.

На виправдання тим всім "друзям", які нічого не помічали, може бути тільки одне, єдине - вони просто "не помічали" бо просто не знали, що той чи інший симптом є саме симптомом шизи, а не чимось іншим, незначним, нешкідливим, безпечним.
Це як "не помічати" відсутність тяги в димарі, яка приводить до смерті від отруєння чадним газом, "не помічати", бо не знати як це буває і що це таке - чадний газ.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 19:42Я вже сказала, у яку лігу слід писати і скаржитися.

Я правильно зрозумів, що ти вже три таких написала?   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 19:42Які слідчі, що ти таке городиш? Він вбив свою родину і себе, що тут можна розслідувати і проти кого висовувати звинувачення?

Поцікався в поліції чи відкривається кримінальна справа і чи проводиться розслідування в таких випадках.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 19:42Дехто вірить у існування Санти і пасхального зайчика. І ти вір  :).

Угу, - в трьох сант і трьох зайчиків. 

 ;D