Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага


Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:27Тільки після того, як побачу пруф, що ти не вагітний.

Deal?

Що?   :o

абабагаламага

#101
Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:26Пошукай в гуглі статті з Calgary Herald про цей випадок, там і знайдеш назву фірми.

Навіщо?   :o
З якої радості я маю це робити?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:26Що значить сама придумала? Архітектор за визначенням - інтелектуальна еліта, поряд з лікарем, професором і банкіром.

А що не так?

Сама придумала якусь історію, чи журнашлюхи прибрехали, а тепер пропонуєш мені її підтверджувати.
Що це за абсурдна логіка?

Я не вважаю той опис подій і характеристику персонажів правдоподібними і маю підстави для цього. "Раптових" "шизофреній" без  раніших ознак і симптомів не буває, це нонсенс.
Або приносиш пруфи на достовірні джерела і таких же експертів або це із розряду ОБС.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 08:34Demagogue вкотре детектед.  :)

Не демагогія, а констатація факту. Див. мої повідомлення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 10:51Навіщо?   :o
З якої радості я маю це робити?

Ну це ж не я вимагала сказати, як називається архітектурна фірма, де Джошуа працював стажером.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 11:04Сама придумала якусь історію, чи журнашлюхи прибрехали, а тепер пропонуєш мені її підтверджувати.
Що це за абсурдна логіка?

Журналісти не прибрехали, бо не було спростувань, а значить, всі факти були наведені вірно. Якщо це тебе не задовольняє, то подальша дискусія на цю тему не має сенсу.

Цитата"Раптових" "шизофреній" без  раніших ознак і симптомів не буває, це нонсенс.

Це брехня і я навела посилання на Вікіпедію та інші джерела, у яких чорним по білому написано, що продромальна стадія існує лише у 75 відсотках випадків, що автоматично означає, що у 25 відсотках випадків її нема (як у випадку із Джошуа. Якщо ти не згодний з цим твердженням, подай скаргу у Лігу Сексуальних Реформ.

ЦитатаАбо приносиш пруфи на достовірні джерела і таких же експертів або це із розряду ОБС.

Див. коментар вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 14:55Журналісти не прибрехали, бо не було спростувань, а значить, всі факти були наведені вірно. Якщо це тебе не задовольняє, то подальша дискусія на цю тему не має сенсу.

Твердження логічно хибне.


Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 14:55Це брехня і я навела посилання на Вікіпедію та інші джерела, у яких чорним по білому написано, що продромальна стадія існує лише у 75 відсотках випадків, що автоматично означає, що у 25 відсотках випадків її нема (як у випадку із Джошуа. Якщо ти не згодний з цим твердженням, подай скаргу у Лігу Сексуальних Реформ.

Ок, я подам одну скаргу, що відповідає тим 25 відсоткам, але ти тоді подавай вже три скарги, що буде відповідати тим 75 відсоткам.

;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 18:12Твердження логічно хибне.

Це ще чому? Інформація у трьох різних публікаціях в різних часописах від різних журналістів була ідентичною. Навіть взяли інтерв"ю у власника тої архітектурної фірми.

ЦитатаОк, я подам одну скаргу, що відповідає тим 25 відсоткам, але ти тоді подавай вже три скарги, що буде відповідати тим 75 відсоткам.

Технічно зіскочив!

 ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:02Це ще чому?

Л - логіка.


Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:02Інформація у трьох різних публікаціях в різних часописах від різних журналістів була ідентичною. Навіть взяли інтерв"ю у власника тої архітектурної фірми.

Я пояснював вище - всі брешуть.
Причина - уникнення відповідальності, навіть моральної, тупо самозахист, це все - елементарно і очевидно.
І ті *25%* - з тієї ж опери.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 20:11Я пояснював вище - всі брешуть.
Причина - уникнення відповідальності, навіть моральної, тупо самозахист, це все - елементарно і очевидно.
І ті *25%* - з тієї ж опери.

Ну брешуть - значить, брешуть. Не треба так переживати.

Що тут ще обговорювати?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 20:17Ну брешуть - значить, брешуть. Не треба так переживати.

Що тут ще обговорювати?

А хто переживає?
Я даю власну оцінку того - як я бачу ті події і ту ситуацію.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 24, 2023, 21:30А хто переживає?
Я даю власну оцінку того - як я бачу ті події і ту ситуацію.

Ну дивись.

Ти кажеш - всі брешуть.

Значить,  у твоєму світі за умовчанням я брешу і ти брешеш.

Якщо ми обоє брешемо, то який сенс щось взагалі обговорювати? адже ти не будеш вірити нічому, що я скажу, в принципі.

Я так не думаю - я завжди вірю і завжди довіряю, поки у мене не буде доказів зворотнього.

Тому я завжди відкрита до дискусії і приймаю факти та позиції опонентів as is - але це не означає, що я обов"язково буду з ними погоджуватись. Я буду вести дискусію серйозно, апелювати, наводити аргументи і контраргументи, тому що я виходжу із позиції, що мій опонент is acting in good faith.

Твоя ж позиція - bad faith твого опонента за умовчанням.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:11Ну дивись.

Ти кажеш - всі брешуть.

Значить,  у твоєму світі за умовчанням я брешу і ти брешеш.

Нічого такого це не значить.
Я вище наводив приклад, уривок серіалу Доктор Хаус. Дивилася?   8)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 02:11Якщо ми обоє брешемо, то який сенс щось взагалі обговорювати? адже ти не будеш вірити нічому, що я скажу, в принципі.

Я так не думаю - я завжди вірю і завжди довіряю, поки у мене не буде доказів зворотнього.

Тому я завжди відкрита до дискусії і приймаю факти та позиції опонентів as is - але це не означає, що я обов"язково буду з ними погоджуватись. Я буду вести дискусію серйозно, апелювати, наводити аргументи і контраргументи, тому що я виходжу із позиції, що мій опонент is acting in good faith.

Твоя ж позиція - bad faith твого опонента за умовчанням.

Знов логічні хиби, висмоктування з пальців і інсинуації.
Ще раз - переглянь Доктора Хауса, дуже корисно.  :)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 07:47Нічого такого це не значить.
Я вище наводив приклад, уривок серіалу Доктор Хаус. Дивилася?   8)

Як це не значить?

Звісно, що дивилася - яка сучасна людина не дивилася?

Але цитату Хауза можна інтерпретувати лише в одному значенні - його пацієнти щось приховують. І не більше. Тому що тоді брешуть всі, включаючи і його (як я написала у попередніх постах).

Тут нема пацієнтів, а є інфа, викладена журналістами, причому різними журналістами у різних виданнях.

Якщо користуватися твоєю логікою, то нічому цьому не треба довіряти.

І знову-таки, чи є сенс тоді щось обговорювати?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:59Як це не значить?

Звісно, що дивилася - яка сучасна людина не дивилася?

Але цитату Хауза можна інтерпретувати лише в одному значенні - його пацієнти щось приховують. І не більше.

Більше.
Подивися ще раз, бо ти була неуважною, коли дивилася.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 16:59Тому що тоді брешуть всі, включаючи і його (як я написала у попередніх постах).

Тут нема пацієнтів, а є інфа, викладена журналістами, причому різними журналістами у різних виданнях.

Якщо користуватися твоєю логікою, то нічому цьому не треба довіряти.

І знову-таки, чи є сенс тоді щось обговорювати?

Кому, як не тобі, знати якими журнашлюхами бувають журналісти?

 :D

Сенс обговорювати є. Немає сенсу товкти воду в ступі.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 19:00Кому, як не тобі, знати якими журнашлюхами бувають журналісти?

 :D

Сенс обговорювати є. Немає сенсу товкти воду в ступі.

То не читай газет і не бери участь у обговоренні інфи з них, включаючи по поставках зброї, наприклад. Мало що ті хвойди журналісти могли собі нафантазувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 25, 2023, 18:57Більше.
Подивися ще раз, бо ти була неуважною, коли дивилася.   ;D

Ну розкажи мені, тупенькій, своє бачення. Бо у мене воно своє і не таке, як у тебе, очевидно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 25, 2023, 19:29То не читай газет і не бери участь у обговоренні інфи з них, включаючи по поставках зброї, наприклад. Мало що ті хвойди журналісти могли собі нафантазувати.

Знов перекручуєш?
Я казав тільки і виключно про той випадок.