Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:16Я не казав що засуджую тих, хто втратив роботу. Я просто вживаю слова у їхньому значенні. Втрата роботи це програш, за яким може слідувати перемога.
Але втрата це втрата, а не "успішність".

Програшем за умовчанням не може бути те, що не залежить від твого контролю. Якщо ти сам винний у тому, що втратив роботу - погано працював чи робив щось непотребне (крав чи харасив співробітницю, наприклад), то це фейл.

А якщо ти був чудовим професіоналом, але твою пораду скоротили або ринкова ситуація змінилася (таких ситуацій за останні 20 років була купа як в Канаді, так і у світі), то це не твоя провина і фейлом не може вважатися.

Взагалі нема людей, у яких в житті все ідеально. У всіх завжди є якісь випробування. Успішні люди, коли падають з коня, завжди встають, розтирають забиті місця, струшують пилюку з джинсів і будь-якими способами потрапляють назад у сідло. Хто відразу хвацько заскакує, хто після декількох зусиль, пітніючи і матюкаючись, а кого і підсадити треба. Але вони знову у сідлі.

А лузери будуть лежати під конем, плакати, жерти пилюку, чекати порятунку і обвинувачувати всіх і вся - кляту коняку, ящірку в кущах, що її налякала, сам факт, що довелось кудись паритися у тому сідлі і так далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:18Є.
Не обзивав. Діагнозував.

ЛОЛ!

ЦитатаАле не претендую на істину в останній інстанції.

Тут уже краще  :)

ЦитатаПро його успіхи, конкретні.

Ну хоча б що у нього була гарна любляча жінка, діточки. Це вже успіх.

В архітектори кого попадя теж не беруть. Той факт, що 1) він потрапив у цю програму і 2) відома фірма взяла його у стажери, говорить дуже багато про його рівень інтелекту та професіоналізм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:35Але ти його переплюнула, а я тебе припер.   ;D  ;D  ;D  до стіни.

І тут wishful thinking  8).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 18:51Ти сьогодні дрінків скільки вжила?  :o

Ніскільки. По-перше, я не п"ю, а по-друге, я ж вже написала, що я на пігулках з суботи (антибіотики). На щастя, вже почали трохи працювати (і тижня не пройшло).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:40нема проблеми "нещасності" росіян. Кацапи роблять те, що роблять не тому, що вони нещасні, а тому що можуть. Треба не копирсатися у першопричинах, а зробити так, щоб не могли. Щоб у них не було на це часу та ресурсів. Досягти останнього - цілком реально.

Багато хто можуть робити те, що роблять кацапи, але навіть і гадки не мають робити. Тобто "можуть" не причина. А зробити так, щоб не могли, це дійсно цілком реально, як показує досвід-1991. І як показує цей же досвід-1991, що якщо при цьому не копирсатися у першопричинах, тобто лишити первопричину і надалі при кацапах, то з часом, і то в історичному масштабі зовсім з невеличким часом, вони знов зможуть.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 23, 2023, 21:23Багато хто можуть робити те, що роблять кацапи, але навіть і гадки не мають робити. Тобто "можуть" не причина. А зробити так, щоб не могли, це дійсно цілком реально, як показує досвід-1991. І як показує цей же досвід-1991, що якщо при цьому не копирсатися у першопричинах, тобто лишити первопричину і надалі при кацапах, то з часом, і то в історичному масштабі зовсім з невеличким часом, вони знов зможуть.

Ну це теоретично правильно, а практично це зовсім інші речі.

Але Ви маєте право на свою думку і повне право тут її висловлювати. І сподіваюсь, будете продовжувати це робити на нашому ресурсі  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:17Ось мої слова із відповіді номер 1 у темі:

Коментар про "перевчатися" не був по відношенню до Джошуа, він був загальним коментарем у відповідь на твою ремарку про вік студента:

Моя ремарка стосувалася конкретного шиза, а не "загальної" демагогії.
Незачот.    :P

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:23Програшем за умовчанням не може бути те, що не залежить від твого контролю. Якщо ти сам винний у тому, що втратив роботу - погано працював чи робив щось непотребне (крав чи харасив співробітницю, наприклад), то це фейл.

А якщо ти був чудовим професіоналом, але твою пораду скоротили або ринкова ситуація змінилася (таких ситуацій за останні 20 років була купа як в Канаді, так і у світі), то це не твоя провина і фейлом не може вважатися.

Взагалі нема людей, у яких в житті все ідеально. У всіх завжди є якісь випробування. Успішні люди, коли падають з коня, завжди встають, розтирають забиті місця, струшують пилюку з джинсів і будь-якими способами потрапляють назад у сідло. Хто відразу хвацько заскакує, хто після декількох зусиль, пітніючи і матюкаючись, а кого і підсадити треба. Але вони знову у сідлі.

А лузери будуть лежати під конем, плакати, жерти пилюку, чекати порятунку і обвинувачувати всіх і вся - кляту коняку, ящірку в кущах, що її налякала, сам факт, що довелось кудись паритися у тому сідлі і так далі.

Бла-бла-бла.

абабагаламага

#89
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:27Ну хоча б що у нього була гарна любляча жінка, діточки. Це вже успіх.

Сміявсі. ©

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:27В архітектори кого попадя теж не беруть. Той факт, що 1) він потрапив у цю програму і 2) відома фірма взяла його у стажери, говорить дуже багато про його рівень інтелекту та професіоналізм.

Яку "цю програму"?
В які архітектори?
Яка відома фірма?
В які стажери?
Пруфів як не було так і нема
Бла-бла-бла, інтелект, професіоналізм.
Сама придумала?   
Плачу, ридаю.   :'(



абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 20:30Ніскільки. По-перше, я не п"ю, а по-друге, я ж вже написала, що я на пігулках з суботи (антибіотики). На щастя, вже почали трохи працювати (і тижня не пройшло).

Нє вєрю. ©  ;D
Пруфи?

Wednesday

#94
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 22:42Сміявсі. ©


Косиш під того, чий нік я не буду згадувати?

Це не найкращий приклад для наслідування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 22:30Моя ремарка стосувалася конкретного шиза, а не "загальної" демагогії.
Незачот.    :P

А моя ремарка, що стосувалася конкретної людини, не мала у собі слова "перевчатися".

Що і треба було довести.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#97
Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 22:46Яку "цю програму"?
В які архітектори?
Яка відома фірма?
В які стажери?
Пруфів як не було так і нема
Бла-бла-бла, інтелект, професіоналізм.
Сама придумала? 
Плачу, ридаю.  :'(

Пошукай в гуглі статті з Calgary Herald про цей випадок, там і знайдеш назву фірми.

Що значить сама придумала? Архітектор за визначенням - інтелектуальна еліта, поряд з лікарем, професором і банкіром.

А що не так?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 24, 2023, 01:23А моя ремарка, що стосувалася конкретної людини, не мала у собі слова "перевчатися".

Що і треба було довести.

Demagogue вкотре детектед.  :)