Російська помилка лідерів західного світу

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:09Нічого він не неприємний. Причому що він фізично більш привабливіший, ніж в середньому по палаті, особливо ніж мужички в Україні, які типово виглядають старше і старіше свого віку, і мають дебілкуватий вигляд з отими чубчиками або напівлисими стрижками під зека. Єрмачка дає sample для аналізу.

Мені - так.
Тобі може бути приємним і привабливим.
Не маю нічого проти.

  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:14"Вищий від середнього" не "переучується", це нелогічно.
А якщо припустити, що в його випадку було саме так, то що це як не симптом хвороби?????

Якраз логічно. Тому що успіх - це постійна динаміка, а не статика, це постійний ріст, самовдосконалення, постійні виклики для себе.

Ні, це не симптом хвороби, а абсолютна норма - рух вперед.

Причому дуже багато людей перевчаються з нуля. Наприклад, повтрачали роботу в нафтогазі (говоримо про сотні тисяч людей) і знаю одного чувака, який перевчався на котельника (дуже технічна спеціалізована професія з купою вимог та сертифікацій). Причому йому тоді було в районі 50-ти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:16Припустимо.
І шо?
"Переучування" виліковує від наркоманії?

При тому, що "недостатньо успішний" , бо переучується, а значить, психічно хворий.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#43
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:10Уже. Я отримала купу різних сертифікатів за час, що в Канаді, і може, ще доведеться отримати.

Тут це абсолютно нормально. Як і змінювати спеціалізацію.

Не увілівай.  ;D
Коли збираєшся змінювати професію з рієлтора на "архітектора"?  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:24Мені - так.
Тобі може бути приємним і привабливим.
Не маю нічого проти.

  ;D

Ну ОК тоді. Я можу прийняти такий аргумент  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:11Із слів рідних, колег та друзів, які доступні.

Вони не можуть приховувати, брехати?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:18А я стверджував протилежне?
Чи ти сама з собою дискутуєш?

Ну ти ж назвав їх дегенератами. За що?

До речі, у психічно хворих може бути дуже високий рівень інтелекту. Серед них багато вчених, художників, музикантів, просто суперхаризматичних інтелектуально цікавих людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:22І?
Тобто, ти погоджуєшся, що "переучування" у випадку психічно хворого є симптомом хвороби?

Ні, переучування - це норма і якраз ознака здорової пластичної психіки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:27Те увілівай.  ;D
Коли збираєшся змінювати професію з рієлтора на "архітектора"?  ;D

На архітектора я не потягну. А так уже змінила після приїзду в Канаду як мінімум двічі. Зараз змінювати нема потреби, бо є ринковий попит.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:24Див. вище.

Шо див. вище?
Які підстави в тебе є вірити беззастережно співвинуватцям тих трагічних подій?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:32Шо див. вище?
Які підстави в тебе є вірити беззастережно співвинуватцям тих трагічних подій?

Співвинуватцям? Гагага! A good one!

 ;D  ;D  ;D

Піду вже в ліжечко. Завтра продовжим!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:26Якраз логічно. Тому що успіх - це постійна динаміка, а не статика, це постійний ріст, самовдосконалення, постійні виклики для себе.

Шо-шо?

І з чого конкретно до чого конкретно він "ріс", "переучуючись"?
Ти про це не сказала.

Якщо з сантехніка на архітектора, тоді я погоджуся, це ріст.
Але яка ж тоді "успішність" була у сантехніка?    ;D
Тоді може це не "переучування" тоді, а зовсім інше?
Тоді це називається просто здобуттям освіти, а не якимось "переучуванням" "успішно"-неуспішного.  ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:40Шо-шо?

І з чого конкретно до чого конкретно він "ріс", "переучуючись"?
Ти про це не сказала.

Якщо з сантехніка на архітектора, тоді я погоджуся, це ріст.
Але яка ж тоді "успішність" була у сантехніка?    ;D
Тоді може це не "перекачування" тоді, а зовсім інше?
Тоді це називається просто здобуттям освіти, а не якимось "переучуванням" "успішно"-неуспішного.  ;D


Пояснюю на пальцях. Тут не вчаться зразу на "когось". Наприклад, він міг мати бакалавра у чомусь. Щоб стати архітектором, той бакалаврат не відміняється, а просто треба довчитися, добрати певні курси. Він на той момент вже стажувався у архітектурній фірмі.

Я не розумію, як тут із пальця можна було висмоктати якусь проблему.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:26Причому дуже багато людей перевчаються з нуля. Наприклад, повтрачали роботу в нафтогазі (говоримо про сотні тисяч людей) і знаю одного чувака, який перевчався на котельника (дуже технічна спеціалізована професія з купою вимог та сертифікацій). Причому йому тоді було в районі 50-ти.

Якщо втратив роботу, то це поразка, а не "успішність", незалежно від причин тієї поразки.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:27При тому, що "недостатньо успішний" , бо переучується, а значить, психічно хворий.

Що це було?   :o  :o  :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 23, 2023, 07:44Якщо втратив роботу, то це поразка, а не "успішність", незалежно від причин тієї поразки.

Піпець!

Все, я відключаюсь  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:29Ну ти ж назвав їх дегенератами. За що?

Назвав, а не обізвав.
Тому не за що, а чому?

Тому, що риси обличчя і його вираз, на мою думку, про це свідчать.

ЦитатаДегенерат (від лат. degenerare — вироджуватися): людина, якій притаманні ознаки виродження фізичного або духовного
https://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/u/book/sis.pl?Article=5810&action=show

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:29До речі, у психічно хворих може бути дуже високий рівень інтелекту. Серед них багато вчених, художників, музикантів, просто суперхаризматичних інтелектуально цікавих людей.

І дуже добре.

То який рівень інтелекту був у того конкретного нещасного?
Якою була його освіта, професія і успіхи до початку того "переучування" на архітектора?
Чіста канкрєтна, в рєалє?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:30Ні, переучування - це норма і якраз ознака здорової пластичної психіки.

Тоді до чого був цей твій пост: https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=7513

Щоб сказати щось, не кажучи нічого конкретно, тобто, бла-бла-бла і з'їхала з теми?

 ;D

То ким був той "успішний" з "великою кількістю друзів" конкретно?

абабагаламага

#59
Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 07:31На архітектора я не потягну. А так уже змінила після приїзду в Канаду як мінімум двічі. Зараз змінювати нема потреби, бо є ринковий попит.

Отже, є успішність, з якої логічно випливає відсутність потреби людині здоровій психічно "переучуватися".

:D

Што і трєбовалось доказать, тобто, те, що я стверджував, а ти опиралася, бо так "родичі і друзі" того шиза сказали/збрехали?
Отже.
Раз в нього була потреба "переучуватися" то одне з двох, або "успішності" не було, за умови, що він був здоровим, або та "успішність" була, але шиза вже косила по повній. А третя можливість - перше і друге разом.  (((