Концерн Райнметалл( Rheinmetall)

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Останнім часом зацікавили мене новини щодо того концерну.
Насамперед——пройшли чутки що Райнметал проводить перемовини ( до речі чому більшість пише "переговори"?) щодо побудови Танкового Заводу в Украіні.
Почав шукати це в німецькій пресі——
Дійсно було інтерв"ю з генеральним директором заводу з цього приводу.
Ось посилання——
https://www.stern.de/news/rheinmetall-plant-panzerfabrik-in-der-ukraine-33252078.html

Особисто мене зацікавив ще один невеличкий моментик, про який я розповім пізніше))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 21, 2023, 20:35Останнім часом зацікавили мене новини щодо того концерну.
Насамперед——пройшли чутки що Райнметал проводить перемовини ( до речі чому більшість пише "переговори"?) щодо побудови Танкового Заводу в Украіні.
Почав шукати це в німецькій пресі——
Дійсно було інтерв"ю з генеральним директором заводу з цього приводу.
Ось посилання——
https://www.stern.de/news/rheinmetall-plant-panzerfabrik-in-der-ukraine-33252078.html

Особисто мене зацікавив ще один невеличкий моментик, про який я розповім пізніше))

Чекаємо продовження  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Ну і про "моментик", який зацікавив особисто мене))——
Як ви всі знаєте——Чернівці є містом—побратимом міста Дюсельдорф))——
І саме в місті Дюсельдорф розташований головний офіс концерну Райнметал))
Провів розслідування))( як це полюбляє робити пані Венсді))—— і виявилося що мер Чернівців зачастив до Дюсельдорфу останнім часом))
Ну і фоточку нарив де мер Чернівців зустрічається з гендиром концерну))
Ось і думаю та сподіваюся))——
А могли би німці побудувати завод в Чернівцях?))
Було би непогано з усіх сторін))

пс.До мера в мене відношення таке собі((—— але як заведе в місто таку потужну промисловість—— то треба буде переглянути своє до нього ставлення))
Фоточка——



ппс. Як думаєте——будуть будувати Завод?
Чи просто побалакати вийшли?((

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 21, 2023, 21:42Ну і про "моментик", який зацікавив особисто мене))——
Як ви всі знаєте——Чернівці є містом—побратимом міста Дюсельдорф))——
І саме в місті Дюсельдорф розташований головний офіс концерну Райнметал))
Провів розслідування))( як це полюбляє робити пані Венсді))—— і виявилося що мер Чернівців зачастив до Дюсельдорфу останнім часом))
Ну і фоточку нарив де мер Чернівців зустрічається з гендиром концерну))
Ось і думаю та сподіваюся))——
А могли би німці побудувати завод в Чернівцях?))
Було би непогано з усіх сторін))

пс.До мера в мене відношення таке собі((—— але як заведе в місто таку потужну промисловість—— то треба буде переглянути своє до нього ставлення))
Фоточка——



ппс. Як думаєте——будуть будувати Завод?
Чи просто побалакати вийшли?((

Даремно б не їздили. Сподіваюсь, українська сторона не буде вимагати "особливих" умов, if you know what I mean.

Keeping my fingers crossed!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

У Німеччині чоловіка, який носив Z-футболку, зобов'язали задонатити на допомогу українцям

49-річний житель Вісбадена російського походження, який працює електриком, живе в Німеччині з 1992 року і має німецьке громадянство. На суді він заявив, що інформацію про світ і поточні події отримував переважно з російських ЗМІ - тому вважав, що в Україні до влади прийшли "нацисти".

Футболку з літерою Z чоловіку приніс "російський друг". Він носив її на роботі на противагу українському прапору, який його роботодавець демонстративно підняв над будівлею компанії після початку повномасштабної війни.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/03/21/7394491/


А в мене таке питання

А що у вас там в Німеччині ще до сих пір є російське телебачення?

В Польщі вже давно всі їхні канали поблокували.

абабагаламага

#5
Цитата: білий хорват від Березень 22, 2023, 09:4149-річний житель Вісбадена російського походження, який працює електриком, живе в Німеччині з 1992 року і має німецьке громадянство.

"Репатріанти" йобані тупорилі, мають пару процентів німецької крові, а по суті - рашен швайне. Тут нічого не зробиш, мусять виздихати, бо німцями вони не стануть ніколи.
Але те, що за них німці взялися, хоча б так, це вже добре.

Wednesday

В Німеччині дуже багато кацапського бидла з Кацапстану і просто бидла з України. На цужику і Єрмачці можна знайти чимало образчиків.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.