Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 20:32Ну, чо, в Макарона теж різниця у віці з жоною 26 років, правда зі знаком "мінус", але какая разніца?
Виживати в суч. суспільстві всім треба.

 ;D

Ну, вік поняття відносне. Є різні ситуації. Я, якби мені треба було, змогла б елементарно знайти собі щось молодше, тим більше що багато чоловіків, які молодші за мене, виглядають старшими за мене (чи навпаки).

Але мені завжди зносило дах від старших чоловіків. В Україні мені такі не траплялись (тому що старші були в основному вже одруженими). Зате мій чоловік старший за мене і цим все сказано  :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 20:41Зате мій чоловік старший за мене і цим все сказано  :).

Татусик це добре.   :)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 20:41Ну, вік поняття відносне. Є різні ситуації.

Ситуація тих мердоків, обох, це не шлюб, а симбіоз, тобто, угода. Там виживають обидва партнери.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 21:10Татусик це добре.   :)

Ярлики-с. Мій чоловік - не просто партнер, а мій найкращий друг. І не тільки  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 21:14Ситуація тих мердоків, обох, це не шлюб, а симбіоз, тобто, угода. Там виживають обидва партнери.

Щр значить "виживають"? Він один із найбагатших чоловіків планети, йому не треба виживати, і тим більше не треба бути поряд з тим, з ким не хоче.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 21:16Щр значить "виживають"? Він один із найбагатших чоловіків планети, йому не треба виживати, і тим більше не треба бути поряд з тим, з ким не хоче.

Йому скоро на той світ.
Прально, не те слово вжив, не виживати, а доживати.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 21, 2023, 21:23Йому скоро на той світ.
Прально, не те слово вжив, не виживати, а доживати.

Так тим більше. Якщо він свій дорогоцінний час, що залишився, при всіх своїх багатствах та можливостях вирішив провести поряд саме з цією жінкою - значить, для нього вона дійсно особлива.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



А коли я відкриваю ютуб, то бачу лекції Іларіонова, кето-рецепти і нові кліпи від Deep House  :o .

Що зі мною не так??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 27, 2023, 21:53

А коли я відкриваю ютуб, то бачу лекції Іларіонова, кето-рецепти і нові кліпи від Deep House  :o .

Що зі мною не так??

Спеціально пішов перевірити у себе в Ютубчик))
В мене——
Музичка, гумор, машинки, спорт, війна.

абабагаламага

#170
Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 08:37Роз"яснюючи правду про глобалізм та глобалістів.

Викручуватися і не відповідати на запитання ти вмієш.   ;D
Запитаю прямо - ти за чи проти заборони абортів і чому?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 31, 2023, 09:01Викручуватися і не відповідати на запитання ти вмієш.  ;D
Запитаю прямо - ти за чи проти заборони абортів і чому?

Де глобалізм, а де аборти.

Відповідаю - я проти абортів в принципі, тому що вважаю, що це вбивство живої людини.

Хоча я не проти того, щоб аборти були доступні. Краще зробити офіційно, ніж підпільно.

Із задоволенням подискутую на цю тему, але зараз - спатки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 09:08Де глобалізм, а де аборти.

Ти написала про аборти, я попросив уточнити, ти перевела тему на глобалізм, а винен я?   ;D

абабагаламага

#173
Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 09:08я проти абортів в принципі, тому що вважаю, що це вбивство живої людини.

Хоча я не проти того, щоб аборти були доступні. Краще зробити офіційно, ніж підпільно.

Отже - ніззя, але як дуже хочеться то можна.
Подвійні чи потрійні стандарти?   ;D

Вище ти вже писала про право і моральність народжування дітей жінками без шлюбу, без батька і т.д.

Отже - моє тіло, що хочу те роблю, хочу народжую, а не хочу то вбиваю, хочу подаю на аліменти, а не хочу не подаю, хочу залишаю дитину в роддомі, а не хочу - забираю, пенісоносці мені не указ. Так?

Виходить, що Люкс - правий, вареники волохаті це дуже дорого і брудно. Навіть гірше - тиранія вареників проглядається і терор. Де ж тут гуманізм тоді? Що Шаблезуб каже про це, ти ж на нього і гуманізм посилалася?

Wednesday

#174
Цитата: абабагаламага від Березень 31, 2023, 09:15Отже - ніззя, але як дуже хочеться то можна.

Щось тут все в одну купу звалено, наплутано, якийсь інтелектуально-моральний mess.

ЦитатаПодвійні чи потрійні стандарти?  ;D 

І не те, і не друге, і не трете. Тому що є суспільна мораль, яка виражена у тому числі у відповідних юридичних артифактах, які називаються законами, і індивідуальна. А індивідуальна - тому так і називається - відрізняється від індивіда до індивіда. Я можу казати лише за свою особисту мораль, а вона відрізняється від суспільної.

ЦитатаВище ти вже писала про право і моральність народжування дітей жінками без шлюбу, без батька і т.д.

Отже - моє тіло, що хочу те роблю, хочу народжую, а не хочу то вбиваю, хочу подаю на аліменти, а не хочу не подаю, хочу залишаю дитину в роддомі, а не хочу - забираю, пенісоносці мені не указ. Так?

З точки зору моєї моралі, якщо людині дарують життя - це завжди добре. Є батько, нема батька, у шлюбі жінка чи ні, якщо вона вирішила народити нову дитину - навіть якщо вона віддасть її комусь на виховання - вона має мій респект і підтримку. Тому що народження будь-якої дитини, з точки зору моєї моралі - це надія для людства.

З точки зору моєї моралі, якщо у людини забирають життя - це завжди погано. І навіть якщо це робиться з етичних міркувань, як ось полегшити страждання. Я вважаю, що це - втручатися у домейн бога. Але, з іншого боку, якщо якась дама хоче живцем розчленити на частинки свою ненароджену дитину, це цілком легально і це її рішення. Я їй заважати у цьому не буду і краще, хай вона це зробить офіційно у лікаря, а не в брудному підвалі вішалкою у абортмахера.

ЦитатаВиходить, що Люкс - правий, вареники волохаті це дуже дорого і брудно. Навіть гірше - тиранія вареників проглядається і терор.

Так jedem das seine. Хто винен, що умовний Люкс був нездатний знайти собі нормальну адекватну жінку, яких, безперечно, мільярди на земній кулі?

Якість шлюбного матеріалу - це виключно проблеми і відповідальність тих, хто робить відповідний вибір.

Тиранія вареників - це коли shriveled prunes вибрали furry perogies in the first place.

Не вибирайте вареників, і не буде вам тиранії. It's a free world.

ЦитатаДе ж тут гуманізм тоді? Що Шаблезуб каже про це, ти ж на нього і гуманізм посилалася?

Гуманізм Шаблезуба полягав у тому, що 1) він виступав проти абортів і проти шкідливої вакцинації дітей і 2) терпляче роз"яснював істотам з Єрмачки про глобалізм. Я на це давно забила, бо не вважаю єрмачківців вартими порятунку. Та і вони все одно до Шаблезуба чи мене не дослухаються.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 15:45З точки зору моєї моралі, якщо людині дарують життя - це завжди добре. Є батько, нема батька, у шлюбі жінка чи ні, якщо вона вирішила народити нову дитину - навіть якщо вона віддасть її комусь на виховання - вона має мій респект і підтримку. Тому що народження будь-якої дитини, з точки зору моєї моралі - це надія для людства.

З точки зору моєї моралі, якщо у людини забирають життя - це завжди погано. І навіть якщо це робиться з етичних міркувань, як ось полегшити страждання. Я вважаю, що це - втручатися у домейн бога. Але, з іншого боку, якщо якась дама хоче живцем розчленити на частинки свою ненароджену дитину, це цілком легально і це її рішення. Я їй заважати у цьому не буду і краще, хай вона це зробить офіційно у лікаря, а не в брудному підвалі вішалкою у абортмахера.


Отже, з точки зору твоєї моралі ані дитина ані чоловік не мають жодних прав в справі народження, всі права має виключно жінка.
Це не мораль, це амораль.




Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 15:45Гуманізм Шаблезуба полягав у тому, що 1) він виступав проти абортів і проти шкідливої вакцинації дітей і 2) терпляче роз"яснював істотам з Єрмачки про глобалізм. Я на це давно забила, бо не вважаю єрмачківців вартими порятунку. Та і вони все одно до Шаблезуба чи мене не дослухаються.

Я тільки про виділене питав. Дякую.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 31, 2023, 20:12Отже, з точки зору твоєї моралі

Давай цитату, яка показує, що це висмоктане з пальця твердження відноситься до моєї моралі.

Цитатаані дитина ані чоловік не мають жодних прав в справі народження, всі права має виключно жінка.

За чинним законодавством згода батька чи дитини на аборт не потрібна.

З точки зору моєї особистої моралі, якщо жінка завагітніла, то батько має право знати про вагітність.

З точки зору моєї моралі вагітність не можна переривати в принципі, тому решту інсинуацій коментую лише в плані того, що подальший вибір дій залежить від моральності осіб, що приймають рішення, а не від того, що я про це думаю.

В цілому питання дітей надто важливе, щоб його не обговорювати, наприклад, на найранніших стадіях стосунків, якщо вони серйозні, звичайно. Тому що це фундаментальна цінність.

Наприклад, ми з майбутнім чоловіком обговорили, що хочемо стати батьками, ще за рік до одруження. А якщо один партнер хоче, а інший ні (є такі особи на Єрмачці), то про це треба декларувати чесно і відразу.

Також кожна жінка і чоловік повинні серйозно ставитися до свого статевого життя і здоров"я. Якщо пхати у все, що рухається, і відповідно приймати від усього, що ворушиться, то потім не дивуйтеся, що наступає неочікувана вагітність з відповідними неприємними рішеннями та наслідками.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Балдію від цієї дамочки  :)





Це проституція чи ні?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 21:15Давай цитату, яка показує, що це висмоктане з пальця твердження відноситься до моєї моралі.

Я надав цитату, яку прокоментував, отже нічого не висмоктував.
Ти не згадувала ані разу до цього про права батька, а про права дитини і зараз не говориш.
Отже, виходячи з цього, я й роблю висновок, що права батька і права дитини тебе не цікавлять зовсім.

абабагаламага

#179
Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 21:15За чинним законодавством згода батька чи дитини на аборт не потрібна.

Чинне законодавство це те, що залишилося від савєцького чинного, тому нічого дивного в цьому нема.
Чи яке чинне ти маєш на увазі?
І ще, як ненароджена дитина може давати чи ні згоду на аборт?