Слово про покидька невідомого народу

Попередня тема - Наступна тема

Franchuk

Слово про покидька невідомого народу


Саме по собі неприродне відхилення "пнн" (пнн – покидьок невідомого народу, латинкою "homo amorale" або скорочено "hamo", цілком придатне через хамовитість пннів) – є як і більшість неприродних суттєвих відхилень від людської норми явищем не так поганим, як гідним жалю. Як і усі носії протиприродних суспільних явищ, пнни виродилися з народів.
   
На ранніх етапах суспільного розвитку пнни поза їх організованими формами називались просто покидьками.
   
Стиль життя безрідного покидька, наповненого ненавистю до всіх народів – а перш за все до народу, з якого пнн виродився – визначає поведінку пнна. Не вдаючись в історію раннього етапу зародження, розвитку та пізнішого об'єднання організованої пннії різних народів у всесвітню злочинну форму, перейдемо до розгляду індивідуального функціонування типового пнна наших днів на землі українського народу.
   
У наші дні, коли в природі з'явився Інтернет, пнн активно намагається використовувати його для поширення свого способу життя довкола себе. Але огидність суті пнна – брехливість, ненависність та злоба проти всього нормального людського постійно перешкоджає пнну робити це. Підсвідомо відчуваючи убогість свого паскудного ненависного способу життя і як наслідок елементарних логічних протиріч оного, пнн не здатний його відстоювати тривалий час відкрито і тому завжди – після деякого мінімального числа спроб щось висловити своє пнняче – хутко робить повні штани і зникає в ближчих кущах. Тому пнн частенько намагається замаскуватися під якусь іншу, нормальну людину. В Інтернеті це призводить до створення клонів і крадіжки чужих ніків – пнни взагалі злодійкуваті. Красти чужі тексти і видавати їх за свої (плагіат), а також навпаки, приписувати опоненту свої висмоктані з власного пальця ідіотські бздури (наклеп) – це цілковита норма для пересічного пнна. Але це окрема тема.
   
Під прикриттям камуфляжу чужого ніку типовий пнн починає паскудити нишком. Нерідко приписує іншим свої фантазії сексуального характеру, адже поширення пннії, це те ж саме, що деморалізація. Оскільки пнн не є окремим біологічним видом, а є підвидом людини, ураженої вірусом пннії, то він намагається прагнути до зараження здорових людей – навіть не так для поповнення свого поголів'я, як для перш за все створення сприятливих (внаслідок чисельності пннів) для самообману типу "бути пнном – це норма" обставин. Але хвороба на жаль для хазяїв пннів є явно контагіозною із знаком "мінус", тобто навіть давно і здавалося б дуже стійко заражений пнн при навіть незначних ознаках наявності свідомості (у пннів свідомість для зручності маніпуляції ними мусить бути відсутньою) завжди подає ознаки видужання. Через це саме поняття свідомості для пнна є категорично забороненим, а слово "свідомість" є страшною лайкою.
   
Незважаючи на всі старання хазяїв пннів, їх поголів'я, не кажучи вже про чисельність залежних від пннів нормальних людей, з ростом доступності правдивої інформації не тільки не зростає, але й за усіма ознаками швидко зменшується, оскільки головним засобом їх поповнення завжди була масова безальтернативна брехня, успішність якої завжди була підперта убивствами незручних (вже незручних) чи з очевидною перспективою скорої незручності людей.
   
Для пнна характерна ненависть до українського народу, в якому пнн живе, з різних форм виявів якої окрім ненависті до української мови слід назвати також ненависть до навіть і найпрекраснішого народного одягу, серед якого пнн найбільше ненавидить вишиванку, усіляко намагаючись спотворити навіть саме це слово.
   
Популяція пннів в наших широтах досить таки рівномірно розподілена (ще з часів повного контролю хазяїв пннів над українською землею) по всій території України, незважаючи на досить таки відмінний рівень залежності від них людей в різних її районах. Однак останнім часом спостерігається пнн-паніка через вже зазначені причини – внаслідок надзвичайно низької стійкості пнна до ефекту посилення решток його свідомості правдивою інформацією (тобто реморалізацією) та втратою через це інтересу колишніх пннів до впливу на нормальних людей для реалізації злочинних інтересів їхніх хазяїв – та зменшення через це ж саме їхньої власної популяції, так що мабуть цілком можливо порівнювати внутрівидові популяційно-міграційні процеси пннів з чутками про вплив випромінювання стільникових мереж на поширення тарганів.
   
Так що рештки пннів цілком логічно наповнені висмоктаним з хазяйської інфоканалізаційної мережі на українській землі величезним жалем щодо того, що вони голодоморами, репресіями, іншими засобами підлого убивання українського народу зуміли у свій час убити не всіх українських дітей, а тільки щоразу по кілька мільйонів.
   
Звичайно що це всього-на-всього дуже коротеньке повідомлення – і це далеко не все, що сучасна наука знає про пннів. Але із задачею показати в такому стислому об'ємі більшу частину основних відомих сучасній науці речей, стосовних пннів, сподіваюся ми тут впорались.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 14, 2023, 13:12На ранніх етапах суспільного розвитку пнни поза їх організованими формами називались просто покидьками.
   
У наші дні, коли в природі з'явився Інтернет, пнн активно намагається використовувати його для поширення свого способу життя довкола себе. Але огидність суті пнна – брехливість, ненависність та злоба проти всього нормального людського постійно перешкоджає пнну робити це. Підсвідомо відчуваючи убогість свого паскудного ненависного способу життя і як наслідок елементарних логічних протиріч оного, пнн не здатний його відстоювати тривалий час відкрито і тому завжди – після деякого мінімального числа спроб щось висловити своє пнняче – хутко робить повні штани і зникає в ближчих кущах.
   
Під прикриттям камуфляжу чужого ніку типовий пнн починає паскудити нишком. Нерідко приписує іншим свої фантазії сексуального характеру, адже поширення пннії, це те ж саме, що деморалізація. Оскільки пнн не є окремим біологічним видом, а є підвидом людини, ураженої вірусом пннії, то він намагається прагнути до зараження здорових людей – навіть не так для поповнення свого поголів'я, як для перш за все створення сприятливих (внаслідок чисельності пннів) для самообману типу "бути пнном – це норма" обставин. Але хвороба на жаль для хазяїв пннів є явно контагіозною із знаком "мінус", тобто навіть давно і здавалося б дуже стійко заражений пнн при навіть незначних ознаках наявності свідомості (у пннів свідомість для зручності маніпуляції ними мусить бути відсутньою) завжди подає ознаки видужання. Через це саме поняття свідомості для пнна є категорично забороненим, а слово "свідомість" є страшною лайкою.
   
Для пнна характерна ненависть до українського народу, в якому пнн живе, з різних форм виявів якої окрім ненависті до української мови слід назвати також ненависть до навіть і найпрекраснішого народного одягу, серед якого пнн найбільше ненавидить вишиванку, усіляко намагаючись спотворити навіть саме це слово.
   

Написано чудово. І просто стовідсотковий опис кацапської наволочі з форуму Z.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#2
Цитата: Wednesday від Березень 15, 2023, 02:07Написано чудово. І просто стовідсотковий опис кацапської наволочі з форуму Z.

Дякую! Це поняття продовжує бути актуальним, хоч стаття написана 14 років тому :-)
І буде актуальним IMHO ще довго :-(

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 15, 2023, 11:32Дякую! Це поняття продовжує бути актуальним, хоч стаття написана 14 років тому :-)
І буде актуальним IMHO ще довго :-(

На жаль, так. А після війни буде ще гірше. Бо купа патріотів вже загинула і загине, а ці пнн відсидяться і будуть свинячити самим фактом свого існування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 15, 2023, 13:19На жаль, так. А після війни буде ще гірше. Бо купа патріотів вже загинула і загине, а ці пнн відсидяться і будуть свинячити самим фактом свого існування.

До цієї статті слід додати, що в процесі досить таки інтенсивного багаторічного обміну думками з пнн-ами було плюс до описаного вище встановлено, що оскільки вони неспроможні сказати щось по суті того чи іншого питання, як через інтелектуальну неспроможність, так і через, і це головне, через усвідомлення своєї ницості і неправоти, їхня злоба проти нормальних людей спонукає їх а чи не геть усе те, що вони знають про самих себе, намагатись приписувати тим, кого ненавидять, наприклад: "брехливий ... кгбістськими ... хитрі кацапи ... таварісчем майором" і так далі.
І хоч вони діють в тих місцях, де вони присутні, під прикриттям, тобто анонімно проголошуючи себе нібито українцями, щоб паскудити небезпечним ресурсам зсередини, але роблять вони це точнісінько так само, як і цілком відверті московські холуї, холопи та посіпаки, називаючи українців наприклад фашистами.

абабагаламага

#5
Цитата: Franchuk від Березень 17, 2023, 14:18, наприклад: "брехливий ... кгбістськими ... хитрі кацапи ... таварісчем майором" і так далі.


До Франчуке ніяк не дійде усвідомлення того, що його ідея "врятувати расєю" це маячня, манія, абсурд.
Тонкі натяки і прямі заперечення йому про це інших дописувачів на обох чи більшій кількості форумів не дали ефекту жодного, тому я йому сказав це грубо. Все одно не доходить, більше того, він починає творити іншу теорію-маячню, одну, другу, третю. Замкнений цикл виходить. Тупик і абсурд. Мряка повна.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 17, 2023, 14:18До цієї статті слід додати, що в процесі досить таки інтенсивного багаторічного обміну думками з пнн-ами було плюс до описаного вище встановлено, що оскільки вони неспроможні сказати щось по суті того чи іншого питання, як через інтелектуальну неспроможність, так і через, і це головне, через усвідомлення своєї ницості і неправоти, їхня злоба проти нормальних людей спонукає їх а чи не геть усе те, що вони знають про самих себе, намагатись приписувати тим, кого ненавидять, наприклад: "брехливий ... кгбістськими ... хитрі кацапи ... таварісчем майором" і так далі.

Саме так.

"Пігулки", "золофт" - а насправді самі на них.

"Заздрить моїй красі і молодості" - а насправді ні краси, ні молодості, ні популярності, ні ... ну ви в курсі.

ЦитатаІ хоч вони діють в тих місцях, де вони присутні, під прикриттям, тобто анонімно проголошуючи себе нібито українцями, щоб паскудити небезпечним ресурсам зсередини, але роблять вони це точнісінько так само, як і цілком відверті московські холуї, холопи та посіпаки, називаючи українців наприклад фашистами.

Саме так.

Бо лише, як я уже написала у іншій темі, лише ганебне кацапйо та слабкі та безпринципні українці будуть писати брехню та наклепи на інших українців і намагатися морально чи фізично їх знищити.

Як оце просто зараз робить the SPFP Alliance, який практично на 100 відсотків складається із кацапорогої ізичної мерзоти з відповідними цінностями та мораллю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#7
Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 15:38Саме так.

"Пігулки", "золофт" - а насправді самі на них.

"Заздрить моїй красі і молодості" - а насправді ні краси, ні молодості, ні популярності, ні ... ну ви в курсі.

Саме так.

Бо лише, як я уже написала у іншій темі, лише ганебне кацапйо та слабкі та безпринципні українці будуть писати брехню та наклепи на інших українців і намагатися морально чи фізично їх знищити.

Як оце просто зараз робить the SPFP Alliance, який практично на 100 відсотків складається із кацапорогої ізичної мерзоти з відповідними цінностями та мораллю.

То він не пігулки цитує, а мене.    ::) 
Мене покидьком обзиває, чмо старе йобнуте.
Про золофти і пігулки воно не в курсі ніби.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 15:43То він не пігулки цитує, а мене.    ::) 
Мене покидьком обзиває, чмо старе йобнуте.

От любите ви драму. Але якщо хочете пообзивати один одного, то fill your boots  ;D

Тільки не переходьте межу між тролінгом і булінгом - ми ж не Z-опариші, в кінці-то кінців  8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#9
Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 15:43То він не пігулки цитує, а мене.    ::) 

Кожен його слова інтерпретує у своєму контексті.

Мій контекст є чудовою ілюстрацією його посилів та прикладом, як кацапи нищать українців різними методами.

Якщо так подумати і розглянути послідовність подій, що сталися, окремі фупівці із своїми наклепами та Плєшивий з його болотом ініціювали огидний булінг ряду дописувачів і в результаті добилися того, що 54 бригада не отримає наступний трак і більше гуманітарної допомоги (принаймі від мене).

Але вони би цього ніколи не досягнули лише своїми зусиллями. Мовчання та ігнорування цього і окремими індивідами, яких я раніше вважала друзями, кому я довіряла і кого поважала, і Єрмачкою в цілому де-факто легімітизували те, чим ці особи займалися і продовжують займатися, що в результаті і стало кінцевим фактором у моєму рішенні.

Почали з брехні про пігулки та фоточок "Брєжнєва" на форумі Z, і закінчили втратою тисяч доларів на ЗСУ.

Непогано кацапи спрацювали.

Хоча я все одно буду допомагати ЗСУ і зараз займаюся вибором, кому.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 15:52Кожен його слова інтерпретує у своєму контексті.

Та що там інтерпретувати, коли воно цитує дослівно? Не треба нічого  додумувати якщо сказано прямо.
Діагноз тре ставити, анамнезу достатньо назбиралося вже.
Розмовляє само з собою, зациклене повністю.

Wednesday

#11
Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 16:45Та що там інтерпретувати, коли воно цитує дослівно? Не треба нічого  додумувати якщо сказано прямо.
Діагноз тре ставити, анамнезу достатньо назбиралося вже.
Розмовляє само з собою, зациклене повністю.

Ну, це конкретний специфічний випадок - я не кажу, що він цього не робить. Але мені набагато цікавіша ширша інтерпретація того, про що він говорить.

Адже йде не лише фізична війна кацапів проти українців, де вони вбивають наших військових та цивільних.

Йде ще одна війна - війна цінностей, війна руського міру проти українського.

Я вбачаю таку війну цінностей в 1) самому факті існування форуму Z і 2) факті СПЕЦІАЛЬНОГО і СИСТЕМАТИЧНОГО замовчування того, що там відбувається.

Тому що коли люди пишуть, що із задоволенням і усвідомлено приходять туди, щоб знущатися та принижувати українців, про що це говорить?

Або коли люди роблять вигляд, що не знають, що там відбувається, і замовчують це непотребство?

Коли там, вже навіть не прикриваючись, знущаються над невинними родичами людей, які не тільки нічого поганого нікому не зробили, але і навпаки, допомагають ЗСУ? Над самими ЗСУ?

Коли там, навіть не прикриваючись, обговорюють доведення когось до самогубства, фізичне знищення?

То саме про це і пише пан Франчук, на мою думку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 17:45Ну, це конкретний специфічний випадок - я не кажу, що він цього не робить. Але мені набагато цікавіша ширша інтерпретація того, про що він говорить.

Тобто не інтерпретація, а апроксимація чи інтерполяція?  :D
На хворумах такий метод називають натягуванням сови на глобус чомусь.  ;D 
Та не знає він нічого про хвупо-зето-страсті, "статті" пише окодємік, сам пише і сам читає.
Та нехай собі, не баньте уїбана. ©
Але майте на увазі.  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 18:00Тобто не інтерпретація, а апроксимація чи інтерполяція?  :D
На хворумах такий метод називають натягуванням сови на глобус чомусь.  ;D 
Та не знає він нічого про хвупо-зето-страсті, "статті" пише окодємік, сам пише і сам читає.
Та нехай собі, не баньте уїбана. ©
Але майте на увазі.  ::)

Та мені все одно, знає він чи ні. Я читаю слова і у мене виникають асоціації та коментарі.

Так, це інтерпретація і так, це екстраполяція.

Я роблю це по відношенню до будь-яких коментарів будь-яких інших дописувачів, а не тільки його.

А ваші особисті з ним розбірки до моїх міркувань вголос не мають ніякого відношення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 17:45Я вбачаю таку війну цінностей в 1) самому факті існування форуму Z і 2) факті СПЕЦІАЛЬНОГО і СИСТЕМАТИЧНОГО замовчування того, що там відбувається.

Тому що коли люди пишуть, що із задоволенням і усвідомлено приходять туди, щоб знущатися та принижувати українців, про що це говорить?

Або коли люди роблять вигляд, що не знають, що там відбувається, і замовчують це непотребство?

Та воно взагалі, думаю, не варте жодної уваги. Судячи зі стилю тієї писанини там, пише все це одна людина від імені всіх "дійових осіб" ізощряєтса в астраумії.
Нам своє робить. ©
Та й на хвупі, якщо вникнути, більшість не бере участі в тих срачах і ігнорує їх.
Ми робимо, по суті, ведмежу послугу всім, звертаючи на цей непотріб увагу. Годуємо троля.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 17:45То саме про це і пише пан Франчук, на мою думку.

Та ні, він пише виключно якісь власні мантри про своє власне. Інші його не цікавлять від слова зовсім.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 18:14Та ні, він пише виключно якісь власні мантри про своє власне. Інші його не цікавлять від слова зовсім.

Це не стільки про те, що ВІН пише, це більше про те, що Я читаю і що Я думаю  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 18:05Та мені все одно, знає він чи ні. Я читаю слова і у мене виникають асоціації та коментарі.

Так, це інтерпретація і так, це екстраполяція.

Я роблю це по відношенню до будь-яких коментарів будь-яких інших дописувачів, а не тільки його.

Не заперечую.  ;)
Хоча, такі мислії по древу швидше можна назвати варіаціями.   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 18:18Це не стільки про те, що ВІН пише, це більше про те, що Я читаю і що Я думаю  :)

І я теж аналогічно роблю часом.
Хтось - про Хому, а я  - про Єрьому. ©

Тут ми подібні трохи.  ;)

:D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 18:39І я теж аналогічно роблю часом.
Хтось - про Хому, а я  - про Єрьому. ©

Тут ми подібні трохи.  ;)

:D


Це абсолютно нормально, рефлексія і саморефлексія називається.

Ключова функція думаючої людини.

Під ланчу по місцевому часу зайду :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.