З ким ви, майстри культури: через творчість про політику

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага


Це переможець Оскара. Ви зробили це разом.

Wednesday

Дякую за кліп, потім подивлюся.

А взагалі Оскари і Голівуд давно деградували. Ними керує woke crowd, переможці визначаються не за параметрами артистичної майстерності (хоч це і декларується), а за політичними та ідеологічними чинниками.

Я перестала дивитися Оскарів з моменту, коли Мелу Гібсону не дали нагороду за, безперечно, феноменальний фільм Апокалипто. Здається, за костюми щось там дали.

Фільм був просто бомбезний, але Мел був поганий хлопчик, ще і християнин.

Ось і все.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Березень 13, 2023, 11:04

Це переможець Оскара. Ви зробили це разом.

Ми подужали хвилин 15 і виключили((
Хоча декілька фільмів з останніх——що в усіх "на устах"—— більш—менш зайшли.

Wednesday

Трейлер жахливий. Але ця актриса мені дуже подобається. Її звати Мішель Ю (Michelle Yeoh).

Цікава цитата від неї:

Martial arts is just practice. Being a geisha requires complete control. To be a geisha, you have to have to an iron-clad layer around you - around your physical body and your heart.

Бойові мистецтва - це просто практика. Бути гейшею вимагає повного контролю. Щоб бути гейшею, ви повинні мати залізну оболонку навколо себе - навколо вашого фізичного тіла та вашого серця.

Вона гарно зіграла у цьому фільмі:


Там ще сцена весільної церемонії супер-офігенна:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 14, 2023, 05:45Трейлер жахливий. Але ця актриса мені дуже подобається. Її звати Мішель Ю (Michelle Yeoh).

Та актори чудові, без сумніву, але що вони грають???

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 14, 2023, 09:25Та актори чудові, без сумніву, але що вони грають???


То питання цікаве. В мене після прогляду того кліпу була ще гірша реакція, ніж після прочитання поста "того" про 3 см цього ранку  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#6
Jason Aldean - американський співак, що працює в стилі кантрі. П"ять днів тому назад він виклав на Ютуюб відео своєї нової пісні - "Тільки спробуй це в малому місті", який вже набрав 3.5 мільйони проглядів.

Що ж зробило цю пісню такою популярною? Джейсон піднімає в ній болючу проблему сучасного американського суспільства - його лівацьку деградацію, терор та погроми сучасних коричневих сорочок - Антифа і БЛМ, взагалі безлад і хаос великих міст, де лівацькі керівники відбирають фінансування у поліції, що у свою чергу призводить до високого рівня злочинності.


Звісно, ліваки не можуть змиритися з тим, що їм показують їх справжню сатанинську натуру. Джейсона намагаються канселювати, ліваки різних мастей обливають його лайном і окремі радіостанції навіть знімають його пісню з прокату.

Але правду не зупинити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вдариш кулаком в лице когось на тротуарі
Наїдеш на стареньку на червоне світло
Погрожуватимеш пістолетом власнику магазину з алкоголем
Думаєш, це круто? Ну то поводься як дурень
Обізвеш поліцейського, плюнеш йому в лице
Потопчешся по прапору і підпалиш його
Так, думаєш, ти міцний горішок.

Спробуй це в маленькому містечку
Побачим, як далеко ти втічеш по дорозі
Тут ми турбуємось про своїх
Перейдеш лінію - і довго не займе
Для тебе взнати, як саме.
І я не рекомендую тобі
Спробувати це в маленькому містечку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Музичне Кантрі Телебачення (CMT) викликало хвилю суперечок та обурення фанатів кантрі музики і просто патріотів, знявши з проканту музичний кліп Джейсона Олдіна «Try That In A Small Town», який містить сцени з бунтів Antifa-BLM.

Джейсон отримав величезну підтримку за свою соціальну та політичну позицію. Його слова перед одним із виступів потонули у шквалі аплодисментів.

"Це був довгий тиждень. І я бачив багато чого. Я бачив багато речей, які вказували на те, що я такий, що я сякий. Гей, ось у чому справа. Ось у чому річ. Це те, що я відчуваю. Я відчуваю, що кожен має право на свою думку. Ви можете думати що завгодно. Це не означає, що це правда, чи не так?

Я гордий американець. Я пишаюся тим, що звідси. Я люблю нашу країну. Я хочу, щоб її відновили до того, якою вона була колись, до того, як уся ця фігня почала відбуватися з нами.

Я люблю свою країну. Я люблю свою сім'ю і зроблю все, щоб захистити її. Я можу вам це сказати прямо зараз. Ось що я хочу сказати. Є багато речей і одна річ, яку я люблю, ви, хлопці, знаєте, як це сьогодні. Культура канселювання - це річ. Це те, що якщо людям не подобається те, що ви говорите, вони можуть скасувати вас, що означає спробу зруйнувати ваше життя, зруйнувати все. Одна річ, яку я бачив цього тижня, — це купа шанувальників кантрі-музики, які могли розгледіти всю ту фігню, ок?

Ви знаєте, про що я. Ти це знаєш. Ви знаєте, за що я виступаю. Я ніколи не уникав цього взагалі.

І я знаю, що багато з вас виросли, як я. У вас ті ж цінності, ті ж принципи, що й у мене, ми хочемо водити наших дітей у кіно, а не хвилюватися про те, що туди прийде якийсь мудак, який нас розстріляє, так?

Отже, коли хтось запитав мене, привіт, чувак, ти збираєшся зіграти цю пісню сьогодні ввечері?"

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.