Dumb and Dumber ... Або Когнітивно-Інтелектуальний Занепад Укрнету

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 10, 2023, 20:39Вибрали, жеріть?
Так, з одного боку.
Крім того - Батьківщину не вибирають, як і сусідів. Але майбутнє можна вибрати.
І якщо більшості твоїх земляків - "какая разніца", а тобі - ні, то може ще в 2019 треба було зробити вибір якщо не раніше? 30 років кожен з нас мав вибір, а зараз він залишився тільки в дітей, жінок і старих, а решту вибору позбавили.
Чому сирієць має вибір, а українець ні?
Варто задуматися.


Ух, нарешті ... Back to our conversations :)

Я теж казала про те саме у 2019. А хто був "твій" кандидат? Теж Порох на той момент?

У жінок, дітей та старих тим більше вибору нема. Мені особливо шкода дітей і молодь. Коли я відвідувала Україну, молодь була найпозитивнішим враженням для мене. Чудова, талановита, яка заслуговує на найкраще.

А діти, що проживають через війну ... це ж психічна травма на все життя :( особливо у родинах з втратами   >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 04:41Ух, нарешті ... Back to our conversations :)

Я теж казала про те саме у 2019. А хто був "твій" кандидат? Теж Порох на той момент?

У жінок, дітей та старих тим більше вибору нема. Мені особливо шкода дітей і молодь. Коли я відвідувала Україну, молодь була найпозитивнішим враженням для мене. Чудова, талановита, яка заслуговує на найкраще.

А діти, що проживають через війну ... це ж психічна травма на все життя :( особливо у родинах з втратами   >:(  >:(  >:(

В 2019 я закликав Порошенка зняти в 2 турі власну кандидатуру, щоб вибори не відбулися і були повторні. Ніхто не підтримав. Всі тупо пливли за течією. Потім закликав Верховну Зраду не інавгурувати зе і не розпускатися.
Теж ніхто не підтримав.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 11, 2023, 13:24Теж ніхто не підтримав.

Вони зробили це разом. Українці в більшості дуже неінтелектуальні і думають, що війна змінила Зе. Вибачте, він який був, такий і залишився, тому що сіра речовина не відростає тільки тому, що тепер ти в бункері.

І не тільки українці. Спілкувалася недавно з деякими канадськими родичами - вони дійсно думають, що зебіл - найвеличніший лідер сучасності  ;D

Поржала  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 17:37Вони зробили це разом. Українці в більшості дуже неінтелектуальні і думають, що війна змінила Зе. Вибачте, він який був, такий і залишився, тому що сіра речовина не відростає тільки тому, що тепер ти в бункері.

І не тільки українці. Спілкувалася недавно з деякими канадськими родичами - вони дійсно думають, що зебіл - найвеличніший лідер сучасності  ;D

Поржала  ;D .

Те, що Порошенко пролітає, було ясно всім, в т.ч. йому самому. Він відбував номер як і та вся Верховна Зрада і решта чинуш. Тут великого інтелекту не треба щоб очевидні речі бачити. Так само великого інтелекту не треба для розуміння,що таке те зе і що воно теж відбуває номер.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1113510.msg27106582#msg27106582

ЦитатаRe: Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобил
Трололо
cьогодні в 01:51
IP/Host: 2601:44:181:2610:dd1c:6fb4:3557:---

Важель, подкацапник. Вчи українську.

ВажIль, кацапе. Вчи українську.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#125
Тиждень почався непогано  ;D  ;D  ;D

Наші улюблені персонажі продовжують тішити нас своїм іскромьотним (щоб не сказати ікромьотним) інтелектом  8)

Тут можна побачити, що юзери, власне, пишуть про свій практичний досвід  ;D  ;D  ;D :



У твоєму випадку, Славцю, опція лише одна - виділена  :-* :



Гарно бачити, що Люксик і Кексик помирилися. А може, стануть друзями, і може, навіть with benefits, хехе ... А що? Як кажуть, від ненависті до кохання один крок. А хтось в Адмінці кулачками потрясає, всю малину псує.




Га-га-га! Не тема, а просто gold!  ;D  ;D  ;D



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#126


Хехе, я б написала, що це Alien vs. Predator, але мені вже самій набридла ця метафора.

Краще так:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#127
Такі пости надихають мене на створення рейтингу "Тупий і Ще Тупіший Фупу". Звісно ж, окремий список для 1) пенісоносців (у кого таке є) і 2) вареничків моїх (С).

На сьогодні список для 1) виглядає так:

1. Аналітик
2. Поки не можу визначитися - pin чи ця особь:



Для 2) поки ще не закінчила аналіз.

Але вже маємо номінантку. Вона також казала, що пуйло не нападало при Трампі, бо чекало якоїсь сакральної дати у 2022 році. Правда, напало зовсім у інший день, але то таке.



Мені цікаво - люди дійсно серйозно вірять в такі речі чи це якийсь травматичний синдром, самонавіювання?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли я читаю 90 відсотків контенту, який генерується юзерами на Єрмачці, у мене опускаються руки. Тому що якщо це дійсно так, що Єрмачка є відображенням українського суспільства, то в України немає ніякого світлого майбутнього  >:(.

Оч хоча б взяти оцю тему:

Перспективи - моя маячня.

Єдине, що у ній позитивного та розумного - це правильно поставлений діагноз словом "маячня". Все решта - від поста топікстартера до коментарів тих, хто взяли участь у обговоренні - жахливий треш.

У людей нема ніякого поняття про причинно-наслідкові зв"язки, лонгітюдний, стратегічний чи системний аналіз і просто елементарну логіку.

І це ми говоримо навіть не про умовного Слава, з якого нічого взяти, крім аналізів.

Це пише людина з нікнеймом Радник, у якого 350+ сорочок!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А коментарі та тисяча тем про Трампа ... о Боже! Це навіть коментувати нема ніякого сенсу. Скажу лише одне - у окопах про це зовсім не переживають, чи виграє Трамп вибори через два роки, чи ні.

Вони переживають, чим будуть відстрілюватися від ворога вже завтра, а за це відповідає кращий друг України Бідон.

Про що, до речі, тиша як у холодильнику.

Pun intended.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хорват, ти бачив? Твою прихильницю попєрдоліло  ;D  ;D  ;D



Я давно так не реготала! Треба відкривати окрему тему - "A Cognitive and Intellectual Decline of the SPFP Alliance"

Їх плєшиве пуйло - не єдине, у кого кукуха поїхала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 15:56Хорват, ти бачив? Твою прихильницю попєрдоліло  ;D  ;D  ;D



Я давно так не реготала! Треба відкривати окрему тему - "A Cognitive and Intellectual Decline of the SPFP Alliance"

Їх плєшиве пуйло - не єдине, у кого кукуха поїхала.
Мда...

Як там все запущено
Гірше, ніж я думав.

білий хорват

А у всій цій справі з Мікі виявилось, що Марек любить трохи прибрехати.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 23, 2023, 17:59А у всій цій справі з Мікі виявилось, що Марек любить трохи прибрехати.

Марек якраз сказав правду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Шокована темою на Єрмачці під дивною назвою "Girl Power".

Дивною, тому що в англійській мові під цим виразом розуміють святкування жінок, які добилися чогось своїм розумом, своєю працею, своєю сміливістю - власне, тим, за що боролися у плані рівних прав з чоловіками.

А що у темі?

Світлини Камали Харіс, відомої у всьому світі як KamelHoe, яка в буквальному розумінні слова насмоктала свою політичну кар"єру, обслуговуючи на 30 років за неї старшого і ОДРУЖЕНОГО мера Сан-Франциско Віллі Брауна.

Браун сам написав про це у відомій статті, де визнав, що допоміг своїй коханці з її політичною кар"єрою:

Yes, we dated. It was more than 20 years ago. Yes, I may have influenced her career by appointing her to two state commissions when I was Assembly speaker.

And I certainly helped with her first race for district attorney in San Francisco. I have also helped the careers of House Speaker Nancy Pelosi, Gov. Gavin Newsom, Sen. Dianne Feinstein and a host of other politicians.



Камалу зневажають у США і у всьому світі навіть більше, ніж Джо Байдена, у якого зараз найнижчий за всю історію рейтинг як президента. Камала лінива, відмовляється виконувати свої прямі обов"язки, інтелектуально обмежена, щоб не сказати тупа, і відома тим, що не може зв"язати навіть пари слів на публіку і  намагається прикрити таку ганьбу ідіотським беззмістовним реготом.  Її шанси очолити країну практично нульові.

Світлини Каролін Еллісон, страшної як атомна війна подружки не менш бридкого inside and out колишнього очільника криптофонда FTX Сема Бенкмен-Фріда, який довів FTX до банкротства, та ще і вкрав страшні мільярди у інвесторів для власних потреб. Каролін також відома тим, що її пускали по колу учасники "тісного кола" однодумців, які керували компанією. Іхъ нрави (С).



Світлини Меркель, Грети, Юлі, Фаріон ... you get the drift.

Єдині нормальні жінки там - принцеса Діана та Саманта Фокс.

А по решті - яка Єрмачка, такі і їх girls, прости Господи.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#135
У цій темі я систематично знущаюсь з ідіотів укрнету та різних форумів (в основному ФУП), але сьогодні той рідкісний випадок, коли я роблю навпаки і висловлюю своє захоплення та ріспект особам, у кого інтелект-таки присутній (на жаль, на Єрмачці таких можна порахувати на пальцях одної руки - ну добре, двох рук).

Ця особа на сьогодні - юзер Дрейк. Я отримала велике інтелектуальне і моральне задоволення, читаючи його майстерно відшліфовані відповіді і retorts у цій темі, проти яких у лома просто нєт прійома!

Браво, бравіссімо, дякую за фан!

Цитат не даю - там все gold (у тому числі liquid)  ;) .

Чи не дивно, що Дрейка вчергове забанено з формулюванням "злісний флуд і спам".

Дівчаткам із цукровими колінцями просто заздрісно, що вони ТАКЕ згенерувати не здатні. Ех ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як називається феномен, коли людина на власному прикладі демонструє те, про що говорить?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=910544.msg27132896#msg27132896

ЦитатаRe: кацапи -манкурти. опис. все сходиться
oleg kievsky
26 березня 2023 16:57:13
IP/Host: ---.cgn.sunrise.net
Дуже цікаво. Чому це так? Бо ще десь у 1968-1969 я вперше почув слово манкурт відносно нас від нашої класної керівниці Віри Іванівни Величко. Вона була українкою. Вона кохала нас і як могла намагалася не згубити наші українські коріння. Вона вчила нас як могла розмовляти та писати українською мовою. Ми ходили у музеї, на вистави у театр ім. Франко, ставили самі  у школі вистави, писали та співали пісні українською мовою. Але все було майже навмання.
Бо українська мова у київській школі була іноземною. Навчання було на російській, розмовляли російською... Інколи Віра Іванівна не витримувала нашої байдужості і називали нас манкуртами. Я це добре запам'ятав, бо іншої лайки в наш бік ми не чули від неї. І дивуюсь, що начебто вперше совки слово манкурт дізналися від Чінгиза Айтматова у 1980 році.

Невже ніхто раніш в Україні не чув слово манкурт? 

Погано ж тебе навчила української мови Віра Іванівна, Олеже  >:( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що сталося з Алі (ЮА)? Був же ж колись ніби розумний чоловік. А зараз перетворився у ходячу дефініцію "an agreeable man" за Петерсоном. Ну не боєць, і у тому числі, як видно, інтелектуального фронту.



Алі, ти дійсно вважаєш, що воїни ЗСУ черпають інфу про те, що відбувається, з Єрмачки? Та їх реальність у тисячі раз гірша і страшніша, про що там може написати найдовше забанений пандіт.

А тут, ну що це за жалюгідне плазування?


Online Ali(UA)
Ветеран форума
******
Повідомлень: 8907

ЦитатаRe: Єбланівці почали зливать Україну
« Reply #31 : Березня 26, 2023, 12:59:49 00:59 »

Ліна, Укі, а чому ви ЦЬОГО ВИ***ДКА не забаните?

Чому ви дозволяєте йому серти на чесних форумчан?

Чи на цьому форумі правила не існують.

Так, не існують, і модератор Ліна у грубій формі сказала, що забанить не бота Татуся, а Алі (ЮА).

Алі (ЮА) ненавидить жінок у владі, але як бачимо, любить to be pussy-whipped, бо обтерся, нікуди не пішов і продовжує брати участь там, де його зневажають.

Good luck!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще одна номінантка у категорії вареничків. Я вже давно, ще десь рік назад, відмітила для себе надзвичайно низький інтелектуальний рівень цієї дописувачки, і її "креатив" продовжує переконувати, що мій початковий аналіз був вірним.

Ось як оцим перлом:



Думаю, це найкращий жіночий еквівалент ніку Аналітика, if you know what I mean.

А взагалі такої, кацапською, дічі, як у темі про Китай, я давно не читала. Один Шаблезуб там, як завжди, адекватний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, Карась знову за своє  :o  :o  :o



Людина ніколи не чула і не бачила ігрових площадок, рекреаційних центрів, парків, променадів і різних спеціалізованих дитячих закладів типу з машинками, пейнтболом і надувними замками!

І це після надцяти років в США!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.