Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

До речі, мій екс після приблизно 9 чи 10 місяців дейтингу теж запропонував мені співжиття. Був культурно посланий.

Нащо мені таке? З цього мені не було ніякої вигоди (а репутація важливіша, ніж 300 баксів у місяць, які я на той час могла зекономити на ренті, якби ми з ним ділили житло).

І правильно зробила. Бо ще через декілька місяців ми розійшлися. Я потім зустріла багато хороших кандидатів в депутати і свого майбутнього чоловіка, вийшла заміж і маю щасливий шлюб.

А він до цього часу не одружений.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 15:23"Однолюбство" - це зацикленість на одній особі. Я маю на увазі, наприклад, якщо тобі не можуть відповісти взаємністю, а ти "любиш" ту особу, тому що це означає, що твоя психіка недостатньо пластична, щоб закохатися у когось ще і бути щасливим.

Я знаю таких осіб і це їм скалічило життя.

Пардон, я не зрозумів був про що мова.  :D
Так, звичайно, нормальній психіці повинно бути достатньо твердої відмови для того, щоб моментально знайти такий дефект в об'єкті, який ту любоф вб'є на місці.  ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 15:28А є приклад, хто для тебе не стара шкапа і не вішалка?

Гмм, звичайно.  :D

Раз:



абабагаламага


Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 19:20Пардон, я не зрозумів був про що мова.  :D
Так, звичайно, нормальній психіці повинно бути достатньо твердої відмови для того, щоб моментально знайти такий дефект в об'єкті, який ту любоф вб'є на місці.  ;D


ЛОЛ! Іноді дефектів взагалі нема і все ніби ідеально, але насправді, коли тобі не дають того, що тобі треба, це вже не справжня любов. Бо справжня любов завжди позитивна за суттю і не змушує тебе страждати.

Якщо чоловік відмовляється дати тобі те, що ти хочеш, він тебе не любить. Тому чим раніше відкинеш такий баласт, тим краще для тебе. Бо тоді є час знайти щось краще.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 19:29Гмм, звичайно.  :D
Раз:

Як публіцист та журналіст, Яніна робить непогану роботу. Вона приваблива і у хорошій формі (дай Бог їй здоров"я, бо має серйозну хворобу), але до Меланії Трамп їй як до неба рачки.

Меланія, вона елегантна. Вона десь там високо у хмарах, а зграї ненависників біснуються десь внизу у болотах (ну як  шавки на форумі Z по відношенню до мене  ;D ).

А Яніна трошки вульгарна. Ізична від природи плюс багато тусувалася у кацапстані. Але це не тому вона така - я помічаю таку вульгарність у багатьох українських жінках (подивіться на тих же фупкинь, майже кожна грубо матюкається).

Про манери, вміння вдягатися я вже мовчу - це жінки в абсолютно різних категоріях.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 19:40Два:

:D


Класика кінематографа  ;D

Шарон Стоун сьогодні за українським часом виповнюється 65 років. God, як то кажуть,  Bless! 

У фільмі вона стовідсоткова природна красуня - не те, що сучасні дешеві надувні баби. Як у декого (хто просто зараз не спить і сидів чекав мого повернення з роботи, хоча в Україні 3 години ранку), членом ткнув - ботокс полився.  But we digress.

Та і зараз нічогенька (на цій фотці їй 63. При бажанні зморшки можна було прибрати, але вона цього не робить. Медведка фапав на неї пару рочків назад, хехе.



А сцена з фільму абсолютно дебільна. Чоловіків показано якимись слабкими кобеляками, які пітніють і облизують губи, всіляко йошкаються і смикаються, замість того, щоб виконувати свою роботу. Професійні слідчі ніколи б не поставили себе у такі умови, а накинули б на тьотю простиньку, надягли  наручники, відібрали сигарету і коректно допитали у присутності адвоката.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#88
Піпець! В Україні нема ще і 4 ранку, а тут вже стільки знайомих фейсів (щоб не сказати гірше). Дехто сидів у засідці серед глупої ночі і чекав мого повернення, а як тільки побачив, зразу зафігарив купу нових постів  :)

Ото популярність! Ото емоційні інвестиції! Моє велике его просто ROFL  ;D  ;D  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Четверо під Тором  :)

Гагага! Я і так знаю, хто ви  :-*
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#90
Хахаха, тра**ер ботоксу вважає себе елітою.

Плєшиве, ти за умовчанням недоторканий, бо кацап. Лупа під ... oops, might be a touchy subject.

Squealing ensues to the count of 1! 2! 3!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наступила пауза ...  Ouchie! І куди коменти зникли?




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#92
Щось заткнуло фонтан. Хм. Даю вам ще 5 хв і переключаюсь на інші теми.

After all, моя увага - це великий привілей and a very big treat for lowly vermin like you :-* .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#93
Хто б сумнівався? Плєшивий алкан може лише раз у місяць і то з надувним силіконом. І не соромиться це визнати!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 10, 2023, 02:48ЛОЛ! Іноді дефектів взагалі нема

Я.. ммм... не договорив ...   ;D
... той "дефект" тоді є в собі і його треба "знайти"...   ;D

Згадуючи Франка чи інші історичні постаті... вибір може бути невеликим за певних обставин, звідси й те "зациклення".

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 10, 2023, 03:40А сцена з фільму абсолютно дебільна. Чоловіків показано якимись слабкими кобеляками, які пітніють і облизують губи, всіляко йошкаються і смикаються, замість того, щоб виконувати свою роботу. Професійні слідчі ніколи б не поставили себе у такі умови, а накинули б на тьотю простиньку, надягли  наручники, відібрали сигарету і коректно допитали у присутності адвоката.

Дебільна, але правдива.   ;D
Чоловіки такі чоловіки.    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 10, 2023, 06:36Я.. ммм... не договорив ...   ;D
... той "дефект" тоді є в собі і його треба "знайти"...   ;D

Згадуючи Франка чи інші історичні постаті... вибір може бути невеликим за певних обставин, звідси й те "зациклення".

В смислє знайти уявний недолік і приписати його суб"єкту? І таке буває  ;D

Whatever works, щоб позбавитися ярма емоційної залежності!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 10, 2023, 06:44Дебільна, але правдива.   ;D
Чоловіки такі чоловіки.    ;D

Справжні чоловіки тримають себе в руках. Якій жінці подобається a slobbering bloodhound?

Я не уявляю групу сучасних чоловіків у подібній ситуації з подібною реакцією.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 10, 2023, 06:36Згадуючи Франка чи інші історичні постаті... вибір може бути невеликим за певних обставин, звідси й те "зациклення".

Коли я і мої університетські подруги були студентками, у нас переважно не було бф, то ми себе заспокоювали оцим  ;D :

Чтоб мудро жизнь прожить, знать надобно не мало,
Два важных правила запомни для начала:
Ты лучше голодай, чем что попало есть,
И лучше будь один, чем вместе с кем попало.

                Омар Хайям.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.