Виживання Жінки в Сучасному Суспільстві

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#60
Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 03:04Чому фу? Означає лише одне - he is HOT!



76 років йому, який hot? 
Хіба слину має ще гарячу.   ;D
А тому другому - 80.
Обоє рябоє вже давно.

абабагаламага

Байд
Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 08:02Русинська (українська) імігрантка у США, 1906.



Цікаво, яким було її життя. Але точно можна сказати, що її діти, внуки та правнуки мали можливість жити у найвільнішій країні світу. А це вже велике досягнення.

Це за умови, що вона там залишилася, бо не всі європейці залишалися тоді як і тепер. Їздили на заробітки просто. Мій прадід десь у той же час був на заробітках чи то в Канаді чи то в США, не знаю, і повернувся до сім'ї, до дітей, воював у І Світовій, помер вже після ІІ Світової, при совєтах.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 08:02Русинська (українська) імігрантка у США, 1906.



Цікаво, яким було її життя. Але точно можна сказати, що її діти, внуки та правнуки мали можливість жити у найвільнішій країні світу. А це вже велике досягнення.
Колись особисто проявляли з друзями фотографії.
Що можна сказати про саму фотку? При проявленні фотографії перетримали її в реактивах, за сильно темна вийшла, тому обличчя вийшло не натуральне. Можливо боялися, що як замало потримають, то вийде за світле чоло.

Темні місця на лиці вказують на загар, причому загар не рівномірний, з одного боку більший, це говорить про то, що довго працювала в полі, в одній позі до сонця.
Чоло світле, значить мала косинку на чолі.
А от чому довкола очей світло? Невже в ті часи були вже окуляри?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Березень 08, 2023, 11:17А от чому довкола очей світло? Невже в ті часи були вже окуляри?


Мабуть це не зовсім або не тільки загар, а й щось типу
ластовиння?

білий хорват

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 11:24Мабуть це не зовсім або не тільки загар, а й щось типу
ластовиння?
А дійсно, може бути і це.
Тому такі темні плями на фото.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 09:4376 років йому, який hot? 
Хіба слину має ще гарячу.   ;D
А тому другому - 80.
Обоє рябоє вже давно.

Є такі чоловіки, що і у 80 років hot. І навпаки.

У мене, я вже казала, родич є. Йому трошки більше за 80. Абсолютно активний, все ще працює як юрист, так, лисий, як коліно, але енергії від нього - аж динамо заряджай. Звісно ж, я не сприймаю його як сексуальний об"єкт із зрозумілих причин (не тому, що старий, а тому що родич і не мій чоловік), але в плані життєвої енергії в нього її більше, ніж у деяких 20-річних.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 08, 2023, 11:17Темні місця на лиці вказують на загар, причому загар не рівномірний, з одного боку більший, це говорить про то, що довго працювала в полі, в одній позі до сонця.
Чоло світле, значить мала косинку на чолі.
А от чому довкола очей світло? Невже в ті часи були вже окуляри?

Може, що була нагнутою при роботі в полі?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 09:59Це за умови, що вона там залишилася, бо не всі європейці залишалися тоді як і тепер. Їздили на заробітки просто. Мій прадід десь у той же час був на заробітках чи то в Канаді чи то в США, не знаю, і повернувся до сім'ї, до дітей, воював у І Світовій, помер вже після ІІ Світової, при совєтах.

Це в основному якщо чоловіки самі їздили на заробітки, а якщо родиною, то мені здається, то назавжди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 01:58Є такі чоловіки, що і у 80 років hot. І навпаки.

У мене, я вже казала, родич є. Йому трошки більше за 80. Абсолютно активний, все ще працює як юрист, так, лисий, як коліно, але енергії від нього - аж динамо заряджай. Звісно ж, я не сприймаю його як сексуальний об"єкт із зрозумілих причин (не тому, що старий, а тому що родич і не мій чоловік), але в плані життєвої енергії в нього її більше, ніж у деяких 20-річних.

Це може бути як в тому анекдоті:
- І ви кажіть! ©.

  ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 02:01Це в основному якщо чоловіки самі їздили на заробітки, а якщо родиною, то мені здається, то назавжди.

Навіть якщо не родиною, а самі жінки,  ;)  тоді теж, як показує досвід вже сучасний, часто залишаються надовго або й назавжди.   

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 13:09Це може бути як в тому анекдоті:
- І ви кажіть! ©.

  ;D

Якби я не мала рацію, то старші чоловіки не мали б молодих жінок і дітей з ними. Подивіться на Клінта Іствуда - яка жінка не захоче з ним бути?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 13:12Навіть якщо не родиною, а самі жінки,  ;)  тоді теж, як показує досвід вже сучасний, часто залишаються надовго або й назавжди.   

Хіба на той час жінки могли кудись їхати самостійно без чоловіків?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 13:15Якби я не мала рацію, то старші чоловіки не мали б молодих жінок і дітей з ними. Подивіться на Клінта Іствуда - яка жінка не захоче з ним бути?

Ну, де Клінт Іствуд, а де бідонотрампони?    ;D


ЦитатаДвічі розлучений Іствуд за своє життя мав безліч випадкових і серйозних стосунків різної тривалості та інтенсивності, у значній кількості випадків він водночас мав кілька стосунків. Відомо, що у нього вісім дітей від шести жінок[294][295], причому лише половина з них була ним відразу визнана[296][297]. Іствуд відмовляється підтвердити точне число своїх нащадків[298], й у засобах масової інформації існують великі розбіжності щодо їхньої кількості[299]. Він не бажає обговорювати свої сім'ї зі ЗМІ, заявляючи: «Це вразливі люди. Я можу захистити себе, а вони — ні»[300]. Його біограф, Патрик Макджилліган, заявив на камеру, що загальна кількість дітей Іствуда неясна, і що «одна дитина була, коли він ще навчалася у вищій школі»[301].

Якщо на нього все життя баби вішалися, заробітки дозволяли, то чому б і ні?   :D

І Трампові він теж пістон вставив, до речі.  :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 13:46Ну, де Клінт Іствуд, а де бідонотрампони?    ;D


Якщо на нього все життя баби вішалися, заробітки дозволяли, то чому б і ні?   :D

І Трампові він теж пістон вставив, до речі.  :D


Ну то я про що і кажу. Деякі люди до глибокої старості залишаються бажаними і цікавими для протилежної статі. І гроші чи слава тут ні до чого. Харизма така.

Трамп для свого віку дуже енергійна та харизматична людина. Звичайно ж, я жартую і тролю щодо його сексінес і т.д., але у нього дійсно енергії хоч відбавляй та і Меланія все-таки його не кинула, а це багато про що говорить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 13:49та і Меланія все-таки його не кинула, а це багато про що говорить.

А кому вона ще потрібна крім нього?
А та Конвей і йому не потрібна, стара шкапа.  :P

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 14:04А кому вона ще потрібна крім нього?
А та Конвей і йому не потрібна, стара шкапа.  :P

То Ви теж місогініст, як Люксик? Меланія у свої 50+ набагато гарніша, ніж 99 відсотків жіночої попупяції навіть у віці 19-20 років.

I'd do her  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#76
Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 01:24А однолюбство - це псижічна патологія.

Фу!
Навпаки - це той проміскуїтет - патологія, точніше - симптом патології.

 ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 09, 2023, 14:08То Ви теж місогініст, як Люксик? Меланія у свої 50+ набагато гарніша, ніж 99 відсотків жіночої попупяції навіть у віці 19-20 років.

I'd do her  ;D

Ні, я - баболюб.   :D
А вони обидві - старі шкапи, вішалки.   ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 14:27Фу!
Навпаки - це той проміскуїтет - патологія, точніше - симптом патології.

 ;D

Проміскуітет - біологічна норма, навіть для жінок. Є хороша книжка на цю тему - Sex at Dawn.

Причому я погоджуюсь, що схильність до цього має генетичний чинник. Є дослідження і традиційно у "старі добрі часи" дивилися на репутацію родини хлопця чи дівчини. Якщо батько гулящий, то висока ймовірність, що і наречений буде таким же.

"Однолюбство" - це зацикленість на одній особі. Я маю на увазі, наприклад, якщо тобі не можуть відповісти взаємністю, а ти "любиш" ту особу, тому що це означає, що твоя психіка недостатньо пластична, щоб закохатися у когось ще і бути щасливим.

Я знаю таких осіб і це їм скалічило життя.

Коли мої перші справжні стосунки закінчилися, мені було так фізично і емоційно боляче, що я два місяці не спала і не їла. Аж поки не сходила на масаж шиї, який мені призначили від мігреней (я страждала практично з 13 років).

Приходжу, а там такий масажист ... І хоч у нас нічого більше не було, крім професійного масажу, він повернув мені віру і надію у майбутнє :) Я зрозуміла, що я жива і мені можуть подобатися інші чоловіки :)

Як співається у вікопомній пісні:

I'm alive, they say it's gonna rain, but I'll survive
And though I'm cryin' out that I'm in pain, I will love again!




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 09, 2023, 14:32Ні, я - баболюб.   :D
А вони обидві - старі шкапи, вішалки.   ;D

А є приклад, хто для тебе не стара шкапа і не вішалка?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.