"Волонтерські" Питання

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 15:21А хто запостив відео на фупі? Адже Сергій там забанений.
Хорвата я попросив((
Підставив його ще й((
Можливо треба було окрему тему зробити))—— бо натіві "модерує" "свою" тему))

пс. Але ще буде продовження звичайно))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 06, 2023, 15:25Хорвата я попросив((
Підставив його ще й((
Можливо треба було окрему тему зробити))—— бо натіві "модерує" "свою" тему))

пс. Але ще буде продовження звичайно))

Як я сказала, видали нафіг посилання на них. Тому що, поширюючи їх банківські координати, ти до певної міри несеш за цей збір відповідальність. Ми маємо справу з неетичною поведінкою і я б таке не промотила.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 06, 2023, 15:25Хорвата я попросив((
Підставив його ще й((
Можливо треба було окрему тему зробити))—— бо натіві "модерує" "свою" тему))

пс. Але ще буде продовження звичайно))
Не модерує
Бо писала, що буде просити модераторів видалити відео.

А мені в приват написала, щоб я немедленно видалив відео сам.

Wednesday

#503
Цитата: білий хорват від Березень 06, 2023, 19:03Я не проти

В мене є певні наробки з цього питання, але поки що мій to do list такий довгий, що до цього руки не дійдуть як мінімум декілька тижнів. Я взагалі-то планувала і далі допомагати через фуп, незважаючи на мої попередні розбірки з Натіві чи Хомою, але за певних умов (про це далі буде), але те, що сталося сьогодні, створило новий контекст.

Давайте побачимо, що буде далі з цими грошима і пакунком (моїм і Сергія).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, прикольно було б, якби наш форум купив би для К-2 власний трак.

Хорват вже показав, що таких траків є у Польщі, а фінансування постараємось забезпечити (у мене навіть деякі знайомі висловили бажання приєднатися).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 19:53До речі, прикольно було б, якби наш форум купив би для К-2 власний трак.

Хорват вже показав, що таких траків є у Польщі, а фінансування постараємось забезпечити (у мене навіть деякі знайомі висловили бажання приєднатися).


Залишилось тільки знайти когось, хто відібрав би машину з Перемишля.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 06, 2023, 19:55Залишилось тільки знайти когось, хто відібрав би машину з Перемишля.

Я готова заплатити водієві - може, Марек дасть рекомендації.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 19:56Я готова заплатити водієві - може, Марек дасть рекомендації.
А далі, в Україні як?
Є хтось?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 06, 2023, 19:57А далі, в Україні як?
Є хтось?

Нема. Але знову-таки, фірма Марека ремонтує ці траки для різних клієнтів і не тільки для фуп.

Якщо ж на нього люди з фупу будуть здійснювати тиск, як оце у ситуації з Сергієм, розглянемо інші варіанти.

Поки що це, звісно ж, суто теоретична дискусія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#509
1. дякуємо.
2. у відео все прекрасне крім мяча. хтось зовидів і всьо. навіщо було ? як малі діти їй Богу.
3. якшо купите авто - я вам допоможу з усім. так само як допомагаю фупу.
4. фуп для нас (нашої банди ) лише мізерна частинка. я фупу обіцяв помогти і помагаю.
5. з Перемишля заберуть мої коліжанки дівчата. круті дівахи. завтра на Кривий ріг два пікапи повезуть. за 1400 км :)
6. на ремонт треба в залежності від стану 30-60 тисяч гривень в Україні. цим автомобілям 20+ років і вони дуже занедбані. оплата за ремонт здійснюється шляхом перерахунку гривнями на рахунок сервісу.
вирішите питання оплати - от так шоб я грошей взагалі не бачив а ви якось оплачували самі то всьо - я вам допоможу.
Боротьба триває. Україна переможе.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 06, 2023, 22:266.Взагалі не проблема.——
В мене в Чернівцях живе мій Консіл"єрі, який займається моіми справами в Украіні))

Питання тут в іншому——це досить значні сумми одноразові ( на купівлю)—— і я не готовий одноразово переказувати більше аніж можу собі дозволити((
Поки що це——теоретичне питання((


З цим розрулимо. Для покупки трака треба кошти у злотих або американських доларах (наприклад). Хорват, оскільки він живе у Польщі, напевно, може зробити собі пейпал, а бажаючі зможуть переслати туди кошти, якщо вони за кордоном.

А по коштах по Україні я можу попросити родичів з цим допомогти як варіант. Але до цього ще далеко.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 22:31З цим розрулимо. Для покупки трака треба кошти у злотих або американських доларах (наприклад). Хорват, оскільки він живе у Польщі, напевно, може зробити собі пейпал, а бажаючі зможуть переслати туди кошти, якщо вони за кордоном.

А по коштах по Україні я можу попросити родичів з цим допомогти як варіант. Але до цього ще далеко.

десь так. шоб купити - вам треба пейпал.
шоб оплатити сервіси - родичі в україні які перерахують гроші на рахунок сервісу.
вот і всьо (с)

білий хорват

Pay Pal в мене є.

Основне питання тут в грошах.
Я не настільки багатий, щоб значно докластися.

А нас трохи замало, щоб самим потягнути це.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 07, 2023, 07:32Pay Pal в мене є.

Основне питання тут в грошах.
Я не настільки багатий, щоб значно докластися.

А нас трохи замало, щоб самим потягнути це.

Ну ніхто не очікує, що всі будуть складатися одинаково, тим більше що є інші способи зробити внесок (наприклад, час чи зусилля, які вартують не менше). Це поки що лише теоретична дискусія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#514
Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 16:24Ну ніхто не очікує, що всі будуть складатися одинаково, тим більше що є інші способи зробити внесок (наприклад, час чи зусилля, які вартують не менше). Це поки що лише теоретична дискусія.

остання наша поїздка на Схід для фупу.
Ніссан куплений фупом і Паджеро - нажитий нами з Хомою задарма.
Паджеро затарений допомогою від волонтерської групи із Самбора (мої друзі дали ) там їжі з Польщі на 25 кілогривень дали але : шо мене довело до сліз - великий ящик домашньої консервації. варення, салати, помідорчики огірочки, тушонки ...це небагаті люди які допомагають тим чим можуть. от вони приносять своє з дому.
а порвало на німецький хрест - коробка копченого домашнього сала, з кульочком часнику і банкою меду.

от це все - розрив мене був. я як то сало з кульком часнику побачив - ледь не плакав. а потім ше мед домашній. дякуємо цим людям. вони чудесні.  от консервація, копчене сало з часником і мед - десь там в машині. ми то  всьо привезли пацанам.
будьяка допомога важлива і дуже цінується тими хто на війні.




абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 16:24Ну ніхто не очікує, що всі будуть складатися одинаково, тим більше що є інші способи зробити внесок (наприклад, час чи зусилля, які вартують не менше). Це поки що лише теоретична дискусія.

До речі, про волонтерство.
Чим закінчилася ця історія, хто знає:
https://www.radiosvoboda.org/a/volontery-dopomoha-humanitarka-viyna/32011853.html
??


Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

маю дуже мало часу тому повторюсь.
1. Сергій молодець але мяч був лишнім. на моє бачення.
2. ви великі молодці що допомагаєте.
3. не потрібно купувати якийсь окремий трак якшо усі наші спільні гроші є в усіх 7 траках.
4. от не займайтесь хєрньою - ше бракувало аби ті хто підтримує військо як може - пересрались між собою.


вам там за бугром робити нема шо,  шо сраєтесь ?
збийтесь.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 10, 2023, 07:25Кадра молодець, під'їбнула їх чьотко.

Кадра взагалі завжди молодець  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#519
Сергію - твоя посилка завтра на базі.
подумайте і скажіть як ви вважаєте вартує зробити краще
1. я завтра відправляю твою посилку на схід до пацанів.
2. чекаємо посилку пані Середи з Канади і відправляю обидві ваші посилки разом.
скажете завтра ваше рішення. так і зроблю.