Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 05, 2023, 21:55Кожна людина, це те, що вона РОБИТЬ. Тут в діалогах, це її слова. Дивлячись на слова цієї людини, читати Ваше їх визначення "галамага - цікавий, інтелектуальний і харизматичний дописувач", це так перепрошую смішно, що навіть огида від слів цієї людини не перешкоджає смішності :-)
Що ж до ненависті і звинувачень в бік антіка цього як Ви називаєте галамаги, то це проблема звинувачення, чи не так, надати докази. Їх нема, Ви ж не заперечуєте. Інакше кажучи, антік нормальна людина. А дика злоба, заздрість і ненависть галамаги до нього, це не що інше, як московська суть, адже вона знаходиться якраз в правилах ставлення московських холуїв, холопів і посіпак до нормальних людей, якщо Ви звісно не проти.

Ми з галамагою теж сварились :) Зі мною він теж обзивався, але це не відміняє його інтелекту.

Емоції, інтелект і харизма не тотожні. Антика як людину я не знаю, якогось криміналу у його постах не бачу, але галамага не один у своїх оцінках по відношенню до його творчості і це нормально, коли різні люди мають різне бачення, я вважаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2023, 23:37Ми з галамагою теж сварились :) Зі мною він теж обзивався, але це не відміняє його інтелекту.
Емоції, інтелект і харизма не тотожні. Антика як людину я не знаю, якогось криміналу у його постах не бачу, але галамага не один у своїх оцінках по відношенню до його творчості і це нормально, коли різні люди мають різне бачення, я вважаю.

Це добре, що Ви сказали "це не відміняє його інтелекту", оскільки розум та інтелект, це різні речі. І оскільки я вірю Вашому судженню, то в його світлі ще раз перечитав початок цього топіку. І зауважив, що з першого свого слова цей галамага застосував свій інтелект зовсім не для того, щоб прояснити, що саме означає, в авторському розумінні, заголовок "Врятувати Росію!", а для того, щоб з допомогою флейму, флуду і офтопіку заглушити обговорення цієї теми.
Іншими словами кажучи, якщо звісно не сперечатись з Вашим визначенням, що у цієї людини є інтелект, галамага на самому початку цього обговорення ясно розумів, що він робить і для чого. Тому слід зазначити, що мої слова щодо присутнього тут корисного ідіотизму і активного кретинізму, це помилка.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 06, 2023, 20:45Це добре, що Ви сказали "це не відміняє його інтелекту", оскільки розум та інтелект, це різні речі. І оскільки я вірю Вашому судженню, то в його світлі ще раз перечитав початок цього топіку. І зауважив, що з першого свого слова цей галамага застосував свій інтелект зовсім не для того, щоб прояснити, що саме означає, в авторському розумінні, заголовок "Врятувати Росію!", а для того, щоб з допомогою флейму, флуду і офтопіку заглушити обговорення цієї теми.
Іншими словами кажучи, якщо звісно не сперечатись з Вашим визначенням, що у цієї людини є інтелект, галамага на самому початку цього обговорення ясно розумів, що він робить і для чого. Тому слід зазначити, що мої слова щодо присутнього тут корисного ідіотизму і активного кретинізму, це помилка.

Ну я погоджуюсь, що він був з Вами не дуже чемним. Але мені тут пояснили, що є речі, які жінки просто не розуміють.

Може, то він Вам кинув такий челендж молодецький і що між чоловіками це типу нормально займатися подібним вербальним фехтуванням :)

А так, я сподіваюся, ви обоє рано чи пізно зможете оцінити один в одному, що ви обидва є інтелектуальні, цікаві дописувачі, і може, коли-небудь навіть зможете стати друзями :). Адже ви - українці.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#123
Цитата: Franchuk від Березень 06, 2023, 20:45щоб прояснити, що саме означає, в авторському розумінні, заголовок "Врятувати Росію!", а для того, щоб з допомогою флейму, флуду і офтопіку заглушити обговорення цієї теми.

Я нічого не заглушував, окодєміку брехливий, а навпаки, - чітко сказав, що жодні "рятування расєй" українців не повинні цікавити, бо наша справа - порятунок України, а не расєї.
І свої викрутаси, фантазії, марення і маніпуляції "авторські" залиши для себе і всіх інших нєвзорових з солженіциними кгбістськими.
Отже, як вже вище було сказано, такі хитрі кацапи як ти йдуть нахуй, іншої мови ви не розумієте.

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 21:11і може, коли-небудь навіть зможете стати друзями :). Адже ви - українці.

Це дуже і дуже наївно бачити в тому хитрому кацапі українця.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 21:11Ну я погоджуюсь, що він був з Вами не дуже чемним. Але мені тут пояснили, що є речі, які жінки просто не розуміють.
Може, то він Вам кинув такий челендж молодецький і що між чоловіками це типу нормально займатися подібним вербальним фехтуванням :)
А так, я сподіваюся, ви обоє рано чи пізно зможете оцінити один в одному, що ви обидва є інтелектуальні, цікаві дописувачі, і може, коли-небудь навіть зможете стати друзями :). Адже ви - українці.

Нема потреби дуже довго вичитувати розділ "Врятувати Росію!" книги "Три слова", щоб - навіть і без дуже розвинутого інтелекту, дістати повну ясність, що це означає врятувати Росію від скверни, тобто звільнити її від тої причини, яка спонукає її ставити ненависть до України і потребу ліквідувати український народ вище від навіть найперших життєвих інтересів народів, з обрусілих вихідців з яких складається псевдоетнос "русскіє".
При бажанні можна бачити, що саме якраз це розуміння швидко перетворюється сьогодні в реальні дії, в Україні і поза нею, метою яких є НАЗАВЖДИ покінчити, після нашої перемоги, з московською бандою убивць. Хоч не доводиться сумніватися, що вона пручатиметься дуже некволо.
І коли галамага оце тут не втримався від чергової порції прекрасно йому зрозумілої (після ознайомлення з усіма наданими мною джерелами інформації про себе) його ну дуже тупої брехні на мою скромну адресу типу:
"брехливий, ... викрутаси, фантазії, марення і маніпуляції "авторські" залиши для себе і всіх інших нєвзорових з солженіциними кгбістськими ... такі хитрі кацапи як ти",
то це тому, що ця людина значно більш точно, аніж Ви, зрозуміла, що саме конкретно означають слова:
"галамага на самому початку цього обговорення ясно розумів, що він робить і для чого. Тому слід зазначити, що мої слова щодо присутнього тут корисного ідіотизму і активного кретинізму, це помилка".

Turing Machine

#125
На жаль "перемога над московською бандою вбивць" абсолютно неможлива без фізичного знищення Росії, бо ви зараз воюєте не з "путінською бандою", а з російським народом. Це не Путін змусив росіян ненавидіти українців. Це не путінська пропаганда роздмухує ненавість до всього іноземного. Російська пропаганда лише спрямовує глибинні почуття російського народу на конкретний об'єкт. Путін просто скористався природньою ненавистю росіян до навколишнього світу, зокрема до України, щоб підтримати свою популярність в народі і якнайдовше протриматись при владі. Сучасна Росія - це одне з злоякісних новоутворень людської цивілізації.Який сенс рятувати ракову пухлину? Вона має бути знищена! Дякувати Богові, я не гуманітарій. Мені не має потреби вигадувати якісь гарні нісенітниці і тішитись солодкими ілюзіями. Як людина з природничою освітою я звик вірити виключно фактам, навіть якщо вони суперечать усім теоріям і лякають слабкодухих до втрати свідомості. Війна в Україні - це лише попередня фаза глобальної війни. Перша проба сил перед безпосереднім зіткненням КНР з Західним Світом. В Китаї щойно остаточно переміг звичайнісінький фашизм, і РФ це маленьке цуценя якого кинули у бійку щоб подивитись, що з цього буде, і хто на що здатний, та зробити для себе певні висновки. Подальше загострення неминуче! Відвернути цю загрозу зараз можливо виключно консолідованою агресивно-наступальною позицією Заходу.! А це майже неможливо, бо всі стали дуже розумними і толерантними... З чим я вас усіх і вітаю! 8)

Wednesday

Цитата: Turing Machine від Березень 09, 2023, 23:57На жаль "перемога над московською бандою вбивць" абсолютно неможлива без фізичного знищення Росії, бо ви зараз воюєте не з "путінською бандою", а з російським народом. Це не Путін змусив росіян ненавидіти українців. Це не путінська пропаганда роздмухує ненавість до всього іноземного. Російська пропаганда лише спрямовує глибинні почуття російського народу на конкретний об'єкт. Путін просто скористався природньою ненавистю росіян до навколишнього світу, зокрема до України, щоб підтримати свою популярність в народі і якнайдовше протриматись при владі. Сучасна Росія - це одне з злоякісних новоутворень людської цивілізації.Який сенс рятувати ракову пухлину? Вона має бути знищена! Дякувати Богові, я не гуманітарій. Мені не має потреби вигадувати якісь гарні нісенітниці і тішитись солодкими ілюзіями. Як людина з природничою освітою я звик вірити виключно фактам, навіть якщо вони суперечать усім теоріям і лякають слабкодухих до втрати свідомості. Війна в Україні - це лише попередня фаза глобальної війни. Перша проба сил перед безпосереднім зіткненням КНР з Західним Світом. В Китаї щойно остаточно переміг звичайнісінький фашизм, і РФ це маленьке цуценя якого кинули у бійку щоб подивитись, що з цього буде, і хто на що здатний, та зробити для себе певні висновки. Подальше загострення неминуче! Відвернути цю загрозу зараз можливо виключно консолідованою агресивно-наступальною позицією Заходу.! А це майже неможливо, бо всі стали дуже розумними і толерантними... З чим я вас усіх і вітаю! 8)

Як завжди, чудова аналітика. Давно такого рівня не читала.

Коли матимете можливість, зайдіть, будь ласка, у тему про Трампа - цікава Ваша думка. Дякую!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#127
Цитата: Turing Machine від Березень 09, 2023, 23:57На жаль "перемога над московською бандою вбивць" абсолютно неможлива без фізичного знищення Росії, бо ви зараз воюєте не з "путінською бандою", а з російським народом.

Саме так.
І той "російський народ"="савєцкій народ" це не є жодна фікція, він існує, він був успішно утворений з тих "національних" племен і народностей, які колись населяли територію РІ-СССР, складовою частиною якого був в значній мірі і український народ, і  "національні" держави тому на території тієї РФ-ії є неможливими, націй нема, не існує вже просто, їх знищили в зародку. Це - дика територія, яку треба поділити штучно і примусово "прямими лініями" на карті і управляти окупаційними адміністраціями.
Ось тільки хто це зробить в ХХІ столітті?
Який умовний Захід, якщо він йде туди ж - до глобального океану безнаціонального?

абабагаламага

#128
Цитата: Turing Machine від Березень 09, 2023, 23:57Війна в Україні - це лише попередня фаза глобальної війни. Перша проба сил перед безпосереднім зіткненням КНР з Західним Світом. В Китаї щойно остаточно переміг звичайнісінький фашизм, і РФ це маленьке цуценя якого кинули у бійку щоб подивитись, що з цього буде, і хто на що здатний, та зробити для себе певні висновки. Подальше загострення неминуче! Відвернути цю загрозу зараз можливо виключно консолідованою агресивно-наступальною позицією Заходу.! А це майже неможливо, бо всі стали дуже розумними і толерантними... З чим я вас усіх і вітаю! 8)

Це можливо тільки за умови протверезіння і оздоровлення того Заходу і тест на можливість чи неможливість цього - Україна сьогодні.
Тест і центр.

абабагаламага

П.С.
Тему треба перейменувати.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 10, 2023, 06:21П.С.
Тему треба перейменувати.

Як? І треба спитати у топік-стартера, чи він не буде проти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#131
Цитата: Turing Machine від Березень 09, 2023, 23:57На жаль "перемога над московською бандою вбивць" абсолютно неможлива без фізичного знищення Росії, бо ви зараз воюєте не з "путінською бандою", а з російським народом. Це не Путін змусив росіян ненавидіти українців. Це не путінська пропаганда роздмухує ненавість до всього іноземного. Російська пропаганда лише спрямовує глибинні почуття російського народу на конкретний об'єкт. Путін просто скористався природньою ненавистю росіян до навколишнього світу, зокрема до України, щоб підтримати свою популярність в народі і якнайдовше протриматись при владі. Сучасна Росія - це одне з злоякісних новоутворень людської цивілізації.Який сенс рятувати ракову пухлину? Вона має бути знищена!

Невзоров не хоче, а що ж ми?

Ваша позиція м'яко кажучи нулевої толерантності до Росії має надзвичайно привабливий вигляд, з чим Вас слід привітати. І як усякий вияв емоцій, така позиція мусить стати фундаментом - і трампліном - для подальшого розвитку думки з урахуванням реалій.
Я маю на увазі, що тут у нас в Україні має місце не якась безневинна забавка, а абсолютно воєнні дії з обоюдною метою знищення ворога. При цьому помилкове бачення поля битви і ворога на ньому не просто небезпечне, а смертельно небезпечне.
Наприклад візьмемо Ваше запальне перше речення, в якому Ви кажете, що ""перемога над московською бандою вбивць" абсолютно неможлива без фізичного знищення Росії".
Елементарний висновок з цього речення, це що справжня перемога над московською бандою вбивць, тобто така перемога, яка усуває російську небезпеку для українського народу, НЕМОЖЛИВА, оскільки фізичне знищення Росії, навіть при найбільшому бажанні, ніяк не вийде, і то ні з яких навіть найемоційніших міркувань. Хіба що Ви тут захочете трішки конкретніше поділитися з читачами цього форуму, яким чином Ви бачите можливість фізичного знищення Росії.
І це при тому, що (якщо подумати) навіть така здавалося б радикальна річ, як просте перетворення сучасної Росії після її поразки в теперішній війні в кілька, чи в кільканадцять незалежних держав, насправді не усуває назавжди небезпеки з північного сходу ні для України, ні для решти світу, оскільки, як Ви слушно зауважуєте, ця небезпека ґрунтується не на путінській пропаганді, а на віковічній ненависті людей, які живуть там, до всіх навколо, а перш за все до України і до українського народу, і ця ненависть надалі з величезною імовірністю послужить двигуном їхнього нового об'єднання і нового нападу, хай які високі стіни ми не вибудуємо і рови з крокодилами не викопаємо, щоб вони там варилися у власному соку.
Іншими словами кажучи, Ваша альтернатива запропонованому в розділі "Врятувати Росію!" книги "Три слова" грунту для спільної роботи по звільненню Росії від тої причини, яка спонукає її ставити ненависть до України і потребу ліквідувати український народ вище від навіть найперших життєвих інтересів народів, з обрусілих вихідців з яких складається псевдоетнос "русскіє", тобто розумінні, звідки росте коріння російської ненависті, на жаль не проходить, хоч її простота ну дуже приваблива.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 11, 2023, 04:48Як? І треба спитати у топік-стартера, чи він не буде проти.

Це вже деталі, на розсуд санітарів.   ;D