Вакцинація від ковіду - шлях у майбутнє!

Попередня тема - Наступна тема

DiDUS

Найкраща профілактика ковіда .
Вітаміни C,D, Цинк, бромгексин, хоча б місяць.
Кожен несе свою функцію..  ;)

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 16, 2023, 22:51
Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 20:51Відмова вакцинуватися ковідним шмурдяком типу пфайзера - одне із найважливіших і найкращих рішень у моєму житті. Тепер я та моя донька - члени елітного клубу purebloods. Ми можемо здавати чисту кров для потреб інших людей. А на таку кров попит буде лише зростати. На жаль, чоловік не послухав (він зробив це, бо вимагали на роботі), але він ніколи не прийме бустер.
У мене теж кров чиста. ;)


Лайк! Приємно бачити людей з критичним мисленням!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 16, 2023, 22:54Найкраща профілактика ковіда .
Вітаміни C,D, Цинк, бромгексин, хоча б місяць.
Кожен несе свою функцію..  ;)

Саме так. Я пізніше допишу, які я ще фармацевтичні заходи застосувала про всяк випадок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

DiDUS

Цитата: Wednesday від Січень 17, 2023, 02:23
Цитата: DiDUS від Січень 16, 2023, 22:51
Цитата: Wednesday від Січень 07, 2023, 20:51Відмова вакцинуватися ковідним шмурдяком типу пфайзера - одне із найважливіших і найкращих рішень у моєму житті. Тепер я та моя донька - члени елітного клубу purebloods. Ми можемо здавати чисту кров для потреб інших людей. А на таку кров попит буде лише зростати. На жаль, чоловік не послухав (він зробив це, бо вимагали на роботі), але він ніколи не прийме бустер.
У мене теж кров чиста. ;)


Лайк! Приємно бачити людей з критичним мисленням!

Дякую.  :)


DiDUS

theepochtimes.com
Omicron Subvariant XBB.1.5 Could Be More Likely to Infect Vaccinated: NYC Health Officials

Ребе Моше


DiDUS

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 15:51Чиста кров, жесть. Масонська туса!

Чиста кров, це кров без вакцини.

 :)

Ти знаєш, що відбувається, коли вакцинують тим же Пфайзером?

Твої клітини починають виробляти с білки віруса, який атакують твої імунні клітини.

І це постійно.

Якщо ти навіть прихопив ковіда, твої імунні клітини його вбили і все.

А після вакцинації, білки віруса виробляються постійно і імунним клітинам доводиться постійно з ними боротися. І справа в тому, що вони не можуть це робити завжди. Вони виснажуються. І твій імунітет сходить до нуля...

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 15:51Чиста кров, жесть. Масонська туса!

У тебе процес осягнення та прийняття чогось займає довгенько, я знаю.

Нічого, і ти рано чи пізно досягнеш когнітивного рівня Дідуся і moi в цьому плані  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатажесть

Жерсть

ЦитатаЖерді

Жердини

You are welcome  8) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 10:24theepochtimes.com
Omicron Subvariant XBB.1.5 Could Be More Likely to Infect Vaccinated: NYC Health Officials

Це ж було і з омікроном. Переважна кількість госпіталізованих з омікроном були повністю вакциновані.

Зараз в наших лікарнях повно дітей, в яких знівельована імунна система, бо вони роками були у масках і їх організми не виробили відносний імунітет на різні простудні віруси. Зазвичай діти, особливо коли йдуть в садочок, з соплів не вилазять. Вони граються з іншими дітьми, облизують собак та котів, пхають в рота брудні ручки, погравшись у пісочку, і це абсолютно нормальний здоровий процес.

А тут ціле покоління дітей практично з народження - у масках.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

DiDUS

Ще цікавий факт, який не дуже афішуєтья але є в наукових роботах по ковіду.

У людини є ACE2 білок, який захищає клітини від проникнення вірусів. Звичайних, але не ковіда.

З ковідом він співробітничає. Навпаки, працює, як відкриті двері.

Так от. У тих, хто довго курить, цього білка ACE2 менше. І двері не є відкритими. І вірогідність захворювання менша... ;) 

Ребе Моше

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 16:20І справа в тому, що вони не можуть це робити завжди. Вони виснажуються. І твій імунітет сходить до нуля...
Діду це тобі де таку дурню сказали? Я після щеплення хворів, доречі.

Ребе Моше

Цитата: DiDUS від Січень 17, 2023, 16:36Ще цікавий факт, який не дуже афішуєтья але є в наукових роботах по ковіду.

У людини є ACE2 білок, який захищає клітини від проникнення вірусів. Звичайних, але не ковіда.

З ковідом він співробітничає. Навпаки, працює, як відкриті двері.

Так от. У тих, хто довго курить, цього білка ACE2 менше. І двері не є відкритими. І вірогідність захворювання менша... ;) 
А ще ті хто юзають опіати не хворіють. Діду, вперед!

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 17:02Діду це тобі де таку дурню сказали? Я після щеплення хворів, доречі.

Що й треба було довести. Вакцина до одного місця, бо це неефективний, і як ми вже тепер точно знаємо, небезпечний шмурдяк.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

То що, і знову ми, кляті антиваксери, мали рацію, коли казали, що смертність від ковіду завищена?

Ну ти подивись.

https://www.msn.com/en-us/news/us/doctor-tells-skeptical-cnn-hosts-that-covid-deaths-are-being-overcounted-people-need-accurate-reporting/ar-AA16rUri

CNN medical analyst Dr. Leana Wen told somewhat skeptical network hosts on Tuesday that the U.S. has been "overcounting" the deaths and hospitalizations of patients due to COVID-19 and stressed the importance of "transparent reporting" on the actual numbers.

The interview followed Wen's bombshell Washington Post column from last week in which she cited epidemiologists who told her the amount of deaths and hospitalizations primarily caused by the virus may be only 30% of what's been reported.

Я десь прочитала таку сентенцію, що біозброєю був не ковід. Біозброєю була ковідна вакцина.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Січень 18, 2023, 02:12
Цитата: Ребе Моше від Січень 17, 2023, 17:02Діду це тобі де таку дурню сказали? Я після щеплення хворів, доречі.

Що й треба було довести. Вакцина до одного місця, бо це неефективний, і як ми вже тепер точно знаємо, небезпечний шмурдяк.
Чим небезпечний? Нічого не відросло і не відпало.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Січень 18, 2023, 20:43Чим небезпечний? Нічого не відросло і не відпало.

Перечитай вище. Купа даних по запаленню серцевого м"яза, тромбах, інсультах, інфарктах, швидкоплинних онкологічних захворюваннях. Багато хто вже заплатив найвищу ціну.

У довготривалій перспективі даних взагалі нема, тому що ця вакцина стільки не випробовувалася і в таких масштабах.

З двома пфайзерами, може, ще якось можна пропетляти, а ось бустер і особливо ще один бустер різко підвищують шанси раптово померти від кардіосудинних івентс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кожного дня поступають все гірші і гірші новини про шмурдяк.

Із сьогоднішнього найсвіжішого:



Бустери треба зупинити негайно.

ЗУПИНИТИ.

НЕГАЙНО.

Є нова праця.

Це погано.

Наскільки погано?

Я показав статтю поки двом лікарям.

Один сказав, що в нього був "припадок", поки він її читав.

А інший сказав щось набагато гірше.



Китайські вчені встановили, що чотири ковідних вакцини спричиняють майже повний колапс імунної системи у мишей.

Беренштейн опублікував свої міркування та лінк на статтю тут.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

DiDUS

Цитата: Wednesday від Січень 19, 2023, 06:09Кожного дня поступають все гірші і гірші новини про шмурдяк.

Із сьогоднішнього найсвіжішого:



Бустери треба зупинити негайно.

ЗУПИНИТИ.

НЕГАЙНО.

Є нова праця.

Це погано.

Наскільки погано?

Я показав статтю поки двом лікарям.

Один сказав, що в нього був "припадок", поки він її читав.

А інший сказав щось набагато гірше.



Китайські вчені встановили, що чотири ковідних вакцини спричиняють майже повний колапс імунної системи у мишей.

Беренштейн опублікував свої міркування та лінк на статтю тут.



Те що я вище писав.


"А після вакцинації, білки віруса виробляються постійно і імунним клітинам доводиться постійно з ними боротися. І справа в тому, що вони не можуть це робити завжди. Вони виснажуються. І твій імунітет сходить до нуля..."