Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Радує, що вже не "наша Інанна", а просто "Інанна". Молодець, нарешті!

Тінейджер у тілі 40-річного чоловіка три рази відсилав ріфанд. А чоловік у тілі 40-річного чоловіка скрутив би свої емоції у трубочку і поклав би на поличку у своєму мозку, обробив би переказ і сказав "дякую".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Після того, як прочитав мій аналіз, звісно. "Цікаві досліди", май есс. На оригінал сільонок не знайшось послатися, Авіатора б ще два дні демонізував ні за що.



Чи матиме честь і совість Хома вибачитися перед Авіатором за немотивований наклеп та образи? Хто живе у його 40-річному тілі - чоловік чи тінейджер?

Може, я неправа??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 15:01

Радує, що вже не "наша Інанна", а просто "Інанна". Молодець, нарешті!

Тінейджер у тілі 40-річного чоловіка три рази відсилав ріфанд. А чоловік у тілі 40-річного чоловіка скрутив би свої емоції у трубочку і поклав би на поличку у своєму мозку, обробив би переказ і сказав "дякую".


Може він в тобі закохався?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 15:05

Після того, як прочитав мій аналіз, звісно. "Цікаві досліди", май есс. На оригінал сільонок не знайшось послатися, Авіатора б ще два дні демонізував ні за що.



Чи матиме честь і совість Хома вибачитися перед Авіатором за немотивований наклеп та образи? Хто живе у його 40-річному тілі - чоловік чи тінейджер?

Може, я неправа??
Сміявсі ©

Бідному Авіатору дісталось ні за що.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 01, 2023, 15:38Може він в тобі закохався?

Я вже розлогінилась, але мусила зайти.

Ні, ні, ні, we won't go there. Хома чудовий сім"янин, він любить і поважає свою дружину. Також, нагадую всім, я підстаркуватий (С) потворний бегемот, який, до речі, теж у щасливому шлюбі. В цьому аспекті ми Хому коментувати не будемо і я нікому не дозволю.

Але конструктивно критикувати будемо. В мене це заплановано, але спочатку треба закінчити аналіз інших даних (окремий проект, до Хоми як такого відношення не має).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 01, 2023, 15:39Сміявсі ©

Бідному Авіатору дісталось ні за що.

А ось за ЦЕ ми Хому критикувати будемо і ще як.

Stay tuned.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки не вибачився Хома перед Авіатором  >:( .

Але цей кейс - ну просто повний і тотальний триндець! Якщо у Хоми є до кого почуття, то це до Ганса. Це ж треба так вміти бачити тих авіаторів у кожному кутку, і під ліжком, і в клозеті, і в laundry room, you get my drift!

А Авітор, вже, напевно, і забув про Хомине існування. Що Хому, навевно, дратує ще більше  ;D

Сиджу на роботі, побачила оце і офігіла - невже Хома хоче, щоб мій останній нік випиляли назавжди, і головне, за що? How can one be so mean??



А потім почитала і зрозуміла, що він просто навів мій кейс як приклад, щоб випиляли другий нік Мура.

Зітхнула з полегшенням  :D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Хорват, дивися, на кого Хома нас проміняв:



Я ніколи не розуміла, чому Хома вважає Авіатора ватою, а сам цьомкається із справжніми кацапами Плєшивим і Унилим.

У мене на цих відраза на генетичному рівні - навіть читаючи їх ніки  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 06:48Я ніколи не розуміла, чому Хома вважає Авіатора ватою, а сам цьомкається із справжніми кацапами Плєшивим і Унилим.

Бо воно само напевно якийсь кацап чи напівкацап, меншовартісне, птушне?   ::)

Wednesday

#1531
А взагалі я в повному шоці від цього. Хто що думає з цього приводу - "кохання" не пропонувати, це табу.

Мені ця тактика of scorched earth нагадала історію з мого життя, де теж відбулося спалення  ;D

У мене була одногрупниця, а у неї брат, молодший від неї десь на рік чи два. Тобто мені було умовних 20, а йому 18-19.

Ми проводили багато часу разом, ходили то в кіно, то на різні вечірки, і він завжди був з нами і часто проводив мене додому. Мені подобалося, як він casually брав мою руку і так ми, тримаючись за руки, чимчикували як малеча без ніяких задніх думок. Я завжди думала, що ми друзі, і мені було приємно проводити час разом з ним.

І ось одного разу ми всі пішли чи то в кіно, чи на якісь танці і він заплатив за мене і ще за одну дівчину (і за свою сестру, звісно ж).

Ну, оскільки він не був моїм хлопцем, то я не вважала правильним, щоб він за мене платив. І запропонувала йому віддати ті гроші, а він категорично відмовився. Тоді я нишком поклала їх у кишеню його пальто.

Як же він розізлився, коли знайшов ті гроші! Почав мені тикати їх назад, а коли я їх відмовилася взяти, то дістав запальничку і підпалив ті купюри і просто спалив їх просто переді мною!

Quite a statement, I'd say.

Ще із споминів про нього - вже пізніше, він вчергове проводив мене додому і ми щось заговорили, чому у мене нікого немає, а він каже - В., ти як гора Еверест - багато хочуть піднятися на неї, але не кожний може  ;D  ;D  ;D

Those days of innocence.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 07:01Бо воно само напевно якийсь кацап чи напівкацап, меншовартісне, птушне?  ::)

Ніби українець, з Полісся (хоча каже, що народився в Києві). Але в побуті ізичний. Пише, що був, але колишніх ізичних не буває.

Оті всі тидищі, дмхз, шуші, асті, і так далі, з якими він тусується - вони всі у побуті ізичні. На форумах пишуть українською лише останні роки. Я не кажу, що вони не проукраїнські і не патріоти.

Але вони не етнічні українці. Я, наприклад, не вважаю їх культурно ідентичними собі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:13Ну, оскільки він не був моїм хлопцем, то я не вважала правильним, щоб він за мене платив. І запропонувала йому віддати ті гроші, а він категорично відмовився. Тоді я нишком поклала їх у кишеню його пальто.

Як же він розізлився, коли знайшов ті гроші! Почав мені тикати їх назад, а коли я їх відмовилася взяти, то дістав запальничку і підпалив ті купюри і просто спалив їх просто переді мною!

Одним словом познущалася над закоханим хлопчиною, безсердечна ти снігова королева!

 >:(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 07:58Одним словом познущалася над закоханим хлопчиною, безсердечна ти снігова королева!

 >:(


У мене на той час були поняття, що декларувати закоханість треба формально. Тобто хлопець повинен в очі сказати - я хочу, щоб ти була моєю дівчиною.

А оскільки такого не ставалось, то default setup was 'just friends'. Звідки я могла знати, що в них в голові?

І взагалі бути друзями з чоловіками - це найкращий експеріенс у моєму житті, тоді, коли він був. Мені цього дуже не вистачає :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:21Ніби українець, з Полісся (хоча каже, що народився в Києві). Але в побуті ізичний. Пише, що був, але колишніх ізичних не буває.

Оті всі тидищі, дмхз, шуші, асті, і так далі, з якими він тусується - вони всі у побуті ізичні. На форумах пишуть українською лише останні роки.

Це в'язні концтабору савєцкого, яких звільнили недавно, виходить.
Тому їм потрібен час на реабілітацію...

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 07:21Я не кажу, що вони не проукраїнські і не патріоти.

Але вони не етнічні українці. Я, наприклад, не вважаю їх культурно ідентичними собі.

Таки холодна снігова королева, з крижаним серцем.   :(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 08:13Це в'язні концтабору савєцкого, яких звільнили недавно, виходить.
Тому їм потрібен час на реабілітацію...


Хома, безперечно, патріот, впевнена, що і вся його родина. А говорять нехай хоч на суахілі, то їх власна справа.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 08:15Таки холодна снігова королева, з крижаним серцем.   :(

Не люблю, коли такі обзивають нормальних людей конячими статевими членами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1539
Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 08:10У мене на той час були поняття, що декларувати закоханість треба формально. Тобто хлопець повинен в очі сказати - я хочу, щоб ти була моєю дівчиною.

А оскільки такого не ставалось, то default setup was 'just friends'. Звідки я могла знати, що в них в голові?

::)

Звідки могла знати?
Подумати власною макітрою, порадитися з кимось, хто розуміється краще на шури-мурах.  ;D