Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 12:56І що ж тупого Ви зауважили, шановний абабагаламага? Чи поганого володіння українською?
Процитуйте будь ласка - щоб не мати вигляду остервенілого брехла :-)


Ви, шановний пасивний кретине, не зрозуміли те, що я написав, отже є підозра, що або дійсно Ви повний кретин, або не знаєте мови і є таки  з-за порєбріка, або і перше і друге разом, і мені особисто глибоко насрати на такі деталі.

абабагаламага

#81
Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 14:30Він в принципі хороший оповідач і в його історіях немає хейту українців взагалі, а просто історії.

Як це немає, коли він відкритим текстом проголошує це?
А ті його історії є висмоктаними з пальця після відвідання ним туалету.
Фабула кожного його оповідання це як він нібито поїхав за кордон на заробітки і там когось зустрів, певних персонажів. Так ось, всі негативні персонажі у нього - українці, в крайньому випадку поляки чи литовці, а москаля негативного в його оповіданнях не знайдеш. Тупе кацапське україножерство/нацнігілізм і т.д. навіть шкода часу на аналіз "творів" цих.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 14:30Мудведка - один із моїх найулюбленіших дописувачів і персонажів, ЛОЛ! але сприймати його "аналітику" серйозно - come on, man!

Менше з тим.
До речі, а цей новий персонаж, Франчук, з якої країни пише і чи з реального АйПі чи через впни/проксі? Сподіваюся це не буде порушенням правил таке запитати?  Просто чи серйозно його сприймати чи повністю в ігнор пхати?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 16:04Менше з тим.
До речі, а цей новий персонаж, Франчук, з якої країни пише і чи з реального АйПі чи через впни/проксі? Сподіваюся це не буде порушенням правил таке запитати?  Просто чи серйозно його сприймати чи повністю в ігнор пхати?

Абсолютно з реального айпі з України, інакше я б його не зареєструвала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 16:16Абсолютно з реального айпі з України, інакше я б його не зареєструвала.

Сенкс, хотів впевнитися.  )))

Отже, таки графоманчик, аналітєг, ще й навуковець, бідося.
Але, все одно, пальму, як кажуть, першості проіпав. В очєрєдь,с... (С)     ;D

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 15:47Ви, шановний пасивний кретине, не зрозуміли те, що я написав, отже є підозра, що або дійсно Ви повний кретин, або не знаєте мови і є таки  з-за порєбріка, або і перше і друге разом, і мені особисто глибоко насрати на такі деталі.

Коли людина щось стверджує, особливо щось негативне щодо іншої людини, без жодного навіть і найменшого доказу свого твердження, то значить єдине, що схоже в цьому на правду, це що вона таким чином, з допомогою брехні, лайки, обзивань, і всього такого іншого, показує свої постійно негативні почуття. Тобто що Ви - глибоко бідолашна, нещасна людина. Може розкажіть, в чому Ваші проблеми? І тоді ми тут спільними зусиллями зможемо знайти, як Вам допомогти?

абабагаламага

#86
Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 21:33Коли людина щось стверджує, особливо щось негативне щодо іншої людини, без жодного навіть і найменшого доказу свого твердження, то значить єдине, що схоже в цьому на правду, це що вона таким чином, з допомогою брехні, лайки, обзивань, і всього такого іншого, показує свої постійно негативні почуття. Тобто що Ви - глибоко бідолашна, нещасна людина. Може розкажіть, в чому Ваші проблеми? І тоді ми тут спільними зусиллями зможемо знайти, як Вам допомогти?

Ну, так, я тепер винен, що не аплодую нудоті старих маразматиків,  значить зі мною якісь проблеми.
Тобі, діду, нагадати, що тебе послали всі 6-ро співрозмовників на хвупі? Причому, - хором і зразу.   ;D
То якої ви навуки кандидат, діду, акушерства чи гінекології? 


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 14:30Ці "припущення" будуються в основному істотами, що не здатні допустити право інших на самовираження легальними методами, або задрісливі злостиві потвори типу білоколготочної і Трололо, які ненавидять мене особисто і готові на все, щоб мене знищити. Про що я неодноразово писала і що ми спостерігали буквально два дні назад.

Та це без сумніву, виразно проглядалося і проглядається,
я просто підколоти хотів, тебе ж ніби в списках мудведкиних нєту?    ;)

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 21:54Ну, так, я тепер винен, що не аплодую нудоті старих маразматиків,  значить зі мною якісь проблеми.
Тобі, діду, нагадати, що тебе послали всі 6-ро співрозмовників на хвупі? Причому, - хором і зразу.  ;D
То якої ви навуки кандидат, діду, акушерства чи гінекології? 



То Ви значить не просто анонімне боягузливе створіння, а ще й щенятко малолітнє, в якого його малолітність, це єдине, чим воно вважає, що може тішитись. Все решту в якого, суцільна підстава для злоби, лайки і брехні на нормальних людей.
І що, невже крім акушерства і гінекології Вам ні про що інше думати не виходить?

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:59А пан Франчук може приєднуватися і до інших дискусій.

Звичайно, як тільки буде що сказати по темі, дякую.

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 21:54Тобі, діду, нагадати, що тебе послали всі 6-ро співрозмовників на хвупі? Причому, - хором і зразу.   ;D


Це ж легко перевірити Ваші слова - в темі "Невзоров" на ФУП було не 6, а 7 співрозмовників. Репліки 5 з них (Слав, Chock_Keks, T.Blair, alex_kyiv, Islander) можна розцінити, як негативні, один нейтральний (Strangeways), і один від GetMan: "Вау. Нарешті. Пам'ятаю вас з часів задонбасу. Я тоді там "Май...м" дискутував з баклажанами та з вами ПНН добряче тролив" - позитивний.
Перед написанням своєї репліки Ви не перевірили фактів, а просто написали те, що Вам хотілося б, що воно так було, замість того, що було насправді.

От чому є сенс говорити від свого справжнього імені - тоді тобі не байдуже, чи факти, які ти наводиш, відповідають дійсності, чи ні. А коли ти брехливий боягузливий анонім, то пофіг.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 23:08Хто такий антік, якщо не секрет?

Перепрошую, я пропустила Ваш пост. Це відомий дописувач з Фупу:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=1088
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 11:32А чи можна глянути на те щось погане, як на Вашу шановну думку, від того антіка?

Посилання у пості вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 12:45Відповідь Вам від Трегубова:


В проджект-менеджменті є такі поняття, як Done and Won. Done - це що проект конкретно зробив. Побудував стадіон, створив звіт, імплементував нову систему.

Won - це до чого приведе зроблене. Наприклад, місто отримає більше прибутку, бо будуть проводитися змагання вищого рівня, будуть оптимізовані процеси, що у свою чергу збереже гроші, будуть нові послуги для клієнтів.

То оце, що вище - то більше в районі Won, але Done - перемоги - ще нема.
 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 15:58Як це немає, коли він відкритим текстом проголошує це?
А ті його історії є висмоктаними з пальця після відвідання ним туалету.
Фабула кожного його оповідання це як він нібито поїхав за кордон на заробітки і там когось зустрів, певних персонажів. Так ось, всі негативні персонажі у нього - українці, в крайньому випадку поляки чи литовці, а москаля негативного в його оповіданнях не знайдеш. Тупе кацапське україножерство/нацнігілізм і т.д. навіть шкода часу на аналіз "творів" цих.

Ви знаєте, я в Канаді і можу таких самих історій нарозповідати на канадському матеріалі. Он у мене тема про КУАЕТ, там є певні приклади. Хоча моє коло спілкування тут включає роботу, родичів чоловіка і моїх друзів та знайомих, які інтернаціональні - і канадці, і китайці, і іранці, і хто завгодно, а українців є, але небагато. Я дуже далека від "емігрантської громади", якщо така взагалі існує, бо українці дуже інтегровані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 22:12Та це без сумніву, виразно проглядалося і проглядається,
я просто підколоти хотів, тебе ж ніби в списках мудведкиних нєту?    ;)

Звичайно, що є. Як BFW - Big Fat Woman і т.д. Щось у цьому роді. В нього раніше картинка з бегемотом на аватарці була - я навіть погуглила і то якийсь витвір мистецтва чи ілюстрація до чогось, вже забула. Зараз у нього фотка якоїсь дами з козою - я поняття не маю, що то за reference.

А раніше була сценка з Arrested Development - which describes mudvedka to a T. У тілі цього 53-річного чоловіка (публічна інфа, яку сам виклав, посилання є) теж живе тінейджер.

Щоб не сказати гірше.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мені подобається ваша динаміка  ;D Ще поки не регочу до сліз, але декілька раз посміхнулася.

Що для дня, як сьогодні, a big win.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 03:11то більше в районі Won, але Done - перемоги - ще нема.

І чим мала би бути перемога?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 02, 2023, 03:15можу таких самих історій нарозповідати на канадському матеріалі.

Але цього не робите. Так?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 02, 2023, 05:05І чим мала би бути перемога?

З моєї точки зору, вихід на стан 2022-02-23. В ідеалі звільнення Криму, але це нереально в найближчий час.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.