Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 12:49Пипець.
Цей бан підтримую.    ;D
Венсді, можеш банити назавжди, це антік 2.0 графоман.
Франчук, з 1 листопада 2009 по 1 січня 2022 де ти перебував, на Кульпаркові?
А з 2 січня 2022 по 26 лютого 2023 21:51:39 теж там?
А ще раніше де був?
Тебе навіщо чи чому випустили?  :o
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=7222

Не ображайтеся аж так, шановний абабагаламага, на правду не можна ображатися.
З усією повагою до Вашої шановної персони, але Ваші дії тут, і більше не знаю де, точно підпадають під визначення "активний кретинізм", Ви ж не проти того, щоб речі називати своїми іменами?
Більше того, я дуже сподіваюся, що Ви заспокоїтеся, а по тому почнете думати. А якщо ні, то так і буде.
Що ж до розмаїтих обзивань з боку московських холуїв на адресу моєї скромної особи, то Ви тільки не початку цієї плідної дороги. Мені з останніх таких, ще пам'ятаю, тут пошукав і знайшов:
"Применительно к олексу револьвер предпочтительнее. Причем крупнокалиберный.
Чтобы мозги на панель брызнули. Или на паперть?
НЕ... Лучше на панель. Там самое место."
Бан Ви вже як бачимо підтримали, а як щодо даної пропозиції? ЇЇ висловив в обговоренні статті "Рецепт щастя" на форумі харківського букклубу такий собі EvilCat.

абабагаламага

#61
Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 21:54Не ображайтеся аж так, шановний абабагаламага, на правду не можна ображатися.

Та хто на тебе ображається?
Навпаки, такого рідкісного психа і диверсанта я ще в тирнетах не бачив, цікавий екземпляр.
Рідний брат антіка, той графоманить, що українці всі погані тільки, а Франчук за порятунок москалів маячить.
Ви з одного відділу ФСБ чи з сусідніх?  ;D
Чи на Кульпаркові лікувався, признавайся?    :o  ;D

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 22:04Рідний брат антіка,

Хто такий антік, якщо не секрет?

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 00:55Ну це лише аналіз, а я про імплементацію. Можна визначити суть правильно, але реально нічого не змогти з цим зробити.

Ось будь ласка, сама суть правильного розуміння проблеми, вона ВЖЕ дає плоди.
Щира правда, і фундамент майбутнього:

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 23:08Хто такий антік, якщо не секрет?

Графоман #1, ти під 2-м номером йдеш, так історично склалося, вибач.  )))

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 00:06Ось будь ласка, сама суть правильного розуміння проблеми, вона ВЖЕ дає плоди.
Щира правда, і фундамент майбутнього:


Ну, і де Айдер про якесь завдання українцям врятовування расєї каже?
Муждабаєв, розумна людина, каже: спочатку розплатитеся, негідники, за те, що натворили, а вже потім можете собі розбігатися на частини.
Він манькою не страждає, на відміну від тебе, переляканого графоманчика. Зрозумів, кретине шановний, пасивний?    ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 22:04Рідний брат антіка, той графоманить, що українці всі погані тільки

А мені антик подобається як дописувач. У нього унікальний стиль, цікаві, хоч і контроверсійні, дописи. На жаль, у них багато неприємної правди.

Все ж краще, ніж примітивне перепощування ботів з фейсбучика чи унилий копіпаст новин з головної УП.

Контент антика - авторський, а це багато значить.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 00:06Ось будь ласка, сама суть правильного розуміння проблеми, вона ВЖЕ дає плоди.
Щира правда, і фундамент майбутнього:


Не сприйміть як наїзд на Вас особисто, але Мудж - брехливий пропагандон на соросячій зарплаті. Ця свиня брехала про Трампа і вилизувала Бідона.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 02:32Контент антика - авторський, а це багато значить.

Ну, та кожен шиз є автором власної маячні.
Тільки мудвед його чомусь діючим агентом ФСБ називає.
Може це тому, що виглядає це все так ніби весь авторський стиль антіка затверджується на Луб'янці? Легенда, так звана.   >:(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 02:43Ну, та кожен шиз є автором власної маячні.
Тільки мудвед його чомусь діючим агентом ФСБ називає.
Може це тому, що виглядає це все так ніби весь авторський стиль антіка затверджується на Луб'янці? Легенда, так звана.   >:(


А Ви вірите всьому, що пише мудведка? Знайшли авторитета. Він же Вас Кадрою на супі називав  ;D  ;D  ;D

Інтелект мудведки іноді дає збій. Він мене обвинуватив у тому, що за мною стоїть ціла команда ФСБ, коли я за 5 секунд нарила інфу про нього на фупі  8). То там був конкретний мелтдаун і істерика - каже, не може бути, щоб одна людина нарила, там, каже, ціла група працювала  ;D  ;D  ;D

Мега-лулз! ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#70
Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 03:17А Ви вірите всьому, що пише мудведка? Знайшли авторитета. Він же Вас Кадрою на супі називав 

Якусь "подібність" зауважив, але потім "виправився".  ;D
Тому я й кажу, що так виглядає що...
Вся "творчість" антіків це шизуха, манія...
І твоїй енергії таки можна позаздрити і теж будувати різні "припущення"...  ;)

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 02:33Мудж - брехливий пропагандон на соросячій зарплаті. Ця свиня брехала про Трампа і вилизувала Бідона.

Як на мене, то жоден з президентів США не буде для українців ідеалом просто тому, що вони - прези США, а не України. І інтереси США це інтереси США, а не інтереси України і українців.
Муждабаєв має право на власну думку, власний погляд, як всі інші.

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 01:49Графоман #1, ти під 2-м номером йдеш, так історично склалося, вибач.  )))

А чи можна глянути на те щось погане, як на Вашу шановну думку, від того антіка?

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 02:33Не сприйміть як наїзд на Вас особисто, але Мудж - брехливий пропагандон на соросячій зарплаті. Ця свиня брехала про Трампа і вилизувала Бідона.

Я сюди показав цей виступ не від захоплення Муждабаєвим, а тому, що цілком і повністю згоден з основною його тут в цьому відео ФУНДАМЕНТАЛЬНОЮ тезою, показаною в заголовку: "Русскіх как етноса нє сущєствуєт".

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 02:01Ну, і де Айдер про якесь завдання українцям врятовування расєї каже?
Муждабаєв, розумна людина, каже: спочатку розплатитеся, негідники, за те, що натворили, а вже потім можете собі розбігатися на частини.
Він манькою не страждає, на відміну від тебе, переляканого графоманчика. Зрозумів, кретине шановний, пасивний?    ;D

Дивно, що Ви не помітили головної в цьому відео речі: "Русскіх как етноса нє сущєствуєт". А може й не дивно.

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Березень 01, 2023, 11:44Дивно, що Ви не помітили головної в цьому відео речі: "Русскіх как етноса нє сущєствуєт". А може й не дивно.

Ти бот?
Українською взагалі володієш без перекладача?
Скільки платять таким тупим ботам?

абабагаламага

#76
Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:58Ну це зрозуміло, і без проміжкових не може бути кінцевого результату, але поки що кінцевого результату - перемоги - нема. Все ще в процесі.


Відповідь Вам від Трегубова:

Цитатаhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02SJTMxkD3QBsYh55yzCZfoJdsvwpUUFquYsUEzL1CNMSpJhgmGS5bgKjr9UNAKShZl&id=100000306321536


На Бі-Бі-Сі вийшла програма про російську експансію впродовж історії. Причому історія Росії там починається від 1340-х, від Московського князівства як васала Золотої Орди. Це прямо монументальне зрушення в західному сприйнятті. До цього завжди починали з Київської Русі. Вже ні. Ми живемо в унікальні часи, коли ми забираємо в Росії образ та бренд середньовічного Києва. Коли ми – раптово, але дуже наочно – довели істинність нашого бачення розвитку Східної Європи. Що ми і є та сама Київська Русь, жива та дуже обурена.

Як на мене, це наш головний здобуток. Ми перевідкрили Україну для Європи, що не вдавалося зробити буквально вісімсот років. Ми не просто довели власну суб'єктність, але й протягнули її на тисячу років назад. Довели, що ми – європейський народ не просто тут і зараз, і не з 1991 року, а що були ним завжди. А я вам казав, що ми крутіші за покоління пращурів.

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 11:50Ти бот?
Українською взагалі володієш без перекладача?
Скільки платять таким тупим ботам?


І що ж тупого Ви зауважили, шановний абабагаламага? Чи поганого володіння українською?
Процитуйте будь ласка - щоб не мати вигляду остервенілого брехла :-)

Franchuk

Цитата: Wednesday від Березень 01, 2023, 02:32А мені антик подобається як дописувач. У нього унікальний стиль, цікаві, хоч і контроверсійні, дописи. На жаль, у них багато неприємної правди.

Все ж краще, ніж примітивне перепощування ботів з фейсбучика чи унилий копіпаст новин з головної УП.

Контент антика - авторський, а це багато значить.

покажіть, будь ласка, де можна побачити щось від антіка? Хотілося б, раз тут він так часто згадується, глянути.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 01, 2023, 07:36Якусь "подібність" зауважив, але потім "виправився".  ;D

Мудведка - один із моїх найулюбленіших дописувачів і персонажів, ЛОЛ! але сприймати його "аналітику" серйозно - come on, man!

Йому легше написати, кого нема у його списку, ніж оте що там у нього на більш ніж 200 сторінок. Хоча він недавно відкрив для себе нову царину "креативу", але про це пізніше і не сьогодні  ;D

Тому я й кажу, що так виглядає що... Вся "творчість" антіків це шизуха, манія... [/quote]

Він в принципі хороший оповідач і в його історіях немає хейту українців взагалі, а просто історії. Я майже всі ті історії пережила на своїй шкурці, можливо, не у буквальному сенсі, але у сенсі мотивації учасників тих ситуацій, їх цінностей і так далі.

ЦитатаІ твоїй енергії таки можна позаздрити і теж будувати різні "припущення"...  ;) 

Ці "припущення" будуються в основному істотами, що не здатні допустити право інших на самовираження легальними методами, або задрісливі злостиві потвори типу білоколготочної і Трололо, які ненавидять мене особисто і готові на все, щоб мене знищити. Про що я неодноразово писала і що ми спостерігали буквально два дні назад.

А моя так звана енергія - це просто вияв того, що називається англійським словом "commitment". Якщо я все це замутила, я повинна перша прикласти всі зусилля.

На відміну від декого, ми своїх не кидаєм.

Плюс коли у мене є що сказати, то набити декілька постів не проблема. Мене цим докоряли на фупі, а я просто продуктивна ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.