Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#40
Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 11:37На жаль щось говорити з шановним абабагаламага, з надією на розуміння, наскільки тут можна бачити, нема сенсу. Корисний ідіотизм і активний кретинізм, це з давніх давен один з найбільш ефективних московських засобів проти українського народу. Саме тому ну ніяк не обійтися без називання речей своїми справжніми іменами, щирі ці корисні ідіоти і активні кретини, чи це робота ворога під прикриттям, керуючись чи то старими московськими інструкціями для засланчиків від Троцького, чи їх новою редакцією, в існуванні якої нема жодного сумніву.


Ну, вітаю всіх присутніх з черговим серуном франчуком.
Ти, до речі, довідку від медкомісії вже отримав про непридатність до військової служби? 
А тирада про ворога це для того, щоб тебе не запідозрили?

Лол

абабагаламага

#41
ЦитатаЦю тему переглядають: Franchuk, Chock_Keks, Дилигара, Islander і 13 гостей
 

Вибачте, Ви забанені і не можете залишати повідомлення на форумі.
Незрозуміла реклама блогу.
Ваш бан завершиться 6 березня 2023 09:01:22.


Пипець.
Цей бан підтримую.    ;D

Венсді, можеш банити назавжди, це антік 2.0 графоман.

Франчук, з 1 листопада 2009 по 1 січня 2022 де ти перебував, на Кульпаркові?
А з 2 січня 2022 по 26 лютого 2023 21:51:39 теж там?
А ще раніше де був?
Тебе навіщо чи чому випустили?  :o

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=7222

абабагаламага

#42
Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 11:21Усі коменти перед баном вдалося відновити, тому можна при бажанні самостійно оцінити за що:
https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post.html



ЦитатаНевзоров - Форум - Українська правда
2 days ago · 40 posts · 7 authors
Не хоче Невзоров рятувати Росію

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 12:49Пипець.
Цей бан підтримую.    ;D

Венсді, можеш банити назавжди, це антік 2.0 графоман.


Не пройшло і 24 годин, як мені казали, що треба, щоб цей форум не став Єрмачкою.

Його за це там і забанили, то чому Ви вимагаєте з ним зробити те ж саме??

Я вся пратіварєчівая такая (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 08:56Є результат - перекошені пики ворогів і вирячені очі "доброзичливців".
Є результат - звільнені міста і села, визволені земляки.
Є результат - серйозні візити на високому рівні, допомога всім світом

Тому повага справжня.

Це не об"єктивний, а суб"єктивний результат. Насправді сприйняття України і рівень підтримки, зокрема, у Пічнічній Америці дуже неоднозначний, і це не тільки завдяки кацапській пропаганді, а і тому, що дуже багато усвідомлює, хто такий Зеленський і його кодло.

І до перемоги - результату, про який я кажу, дуже далеко, хай там сто замовних статейок у Воуг натиснуть. Поки українська армія не має хоча б паритету, нічого не буде (а до паритету як до неба  рачки).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 12:32Ну, вітаю всіх присутніх з черговим серуном франчуком.
Ти, до речі, довідку від медкомісії вже отримав про непридатність до військової служби? 
А тирада про ворога це для того, щоб тебе не запідозрили?

Лол

Взагалі-то, ad hominem attacks в принципі тут дозволяються, бо правила достатньо вільні.

Але нагадую, що якщо щось не подобається, можна поставити людину в ігнор і не читати її пости.

Хоче - хай пише все, що хоче, у рамках правил. Правил про графоманію тут нема, а  злісного флуду (який забороняється) - тим більше.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Franchuk від Лютий 28, 2023, 11:21Усі коменти перед баном вдалося відновити, тому можна при бажанні самостійно оцінити за що:
https://olexlviv.blogspot.com/2023/02/blog-post.html

Дякую - цікаво, увечері перегляну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 14:27Не пройшло і 24 годин, як мені казали, що треба, щоб цей форум не став Єрмачкою.

Його за це там і забанили, то чому Ви вимагаєте з ним зробити те ж саме??

Я вся пратіварєчівая такая (С)

Це той випадок, коли можна.   ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 14:30Це не об"єктивний, а суб"єктивний результат. Насправді сприйняття України і рівень підтримки, зокрема, у Пічнічній Америці дуже неоднозначний, і це не тільки завдяки кацапській пропаганді, а і тому, що дуже багато усвідомлює, хто такий Зеленський і його кодло.

І до перемоги - результату, про який я кажу, дуже далеко, хай там сто замовних статейок у Воуг натиснуть. Поки українська армія не має хоча б паритету, нічого не буде (а до паритету як до неба  рачки).

Та який паритет може бути з монстром?
Перемога самої України без союзу з сильними партнерами є неможливою.
Це абсурд.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:18Це той випадок, коли можна.   ;D

Це є волюнтаризм і класична Єрмачка.

Славом таки я бути не хочу і не буду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:22Та який паритет може бути з монстром?
Перемога самої України без союзу з сильними партнерами є неможливою.
Це абсурд.

Ну то я й кажу, що нема перемог і нема результатів (хіба що проміжкові, але це може змінитися).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#51
Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 14:33Взагалі-то, ad hominem attacks в принципі тут дозволяються, бо правила достатньо вільні.

Але нагадую, що якщо щось не подобається, можна поставити людину в ігнор і не читати її пости.

Хоче - хай пише все, що хоче, у рамках правил. Правил про графоманію тут нема, а  злісного флуду (який забороняється) - тим більше.


Та нехай пише... Правда тоді хворум ризикує перетворитися на те, що я вище написав - на рятівників расєї... або на ідіотів, що те саме.
Але то таке. Ніхто не змушує нікого тут затримуватися.   ???

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:27Та нехай пише... Правда тоді хворум ризикує перетворитися на те, що я вище написав - на рятівників расєї.
Але то таке. Ніхто не змушує нікого тут затримуватися.

Форум балансується контентом. Творіть такий, що заперечує посили опонента. Можна і подискутувати, чому опонент не має рації - але так, щоб було без особистих образ і по суті.

Може, і досягнем істини.

А я в душ (С) і на жердини. Побачимося вечером за місцевим часом  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:30Форум балансується контентом. Творіть такий, що заперечує посили опонента. Можна і подискутувати, чому опонент не має рації - але так, щоб було без особистих образ і по суті.

І як дискутувати з графоманом з маніакальною ідеєю, який тебе обзиває кретином?
Це не до мене, дискутуйте з такими самі, інші відмовилися вже, долучаюся до ігнору.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:25Це є волюнтаризм і класична Єрмачка.

Славом таки я бути не хочу і не буду.


Ну, в таких елементарних випадках навіть слави доганяють. Хоча, судячи зі стилю, банив не він, а хтось інший.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:25Ну то я й кажу, що нема перемог і нема результатів (хіба що проміжкові, але це може змінитися).

За ті "проміжкові" віддали власні життя наші побратими, сини і дочки.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:38Ну, в таких елементарних випадках навіть слави доганяють. Хоча, судячи зі стилю, банив не він, а хтось інший.

В цьому не знаю, але Слав банить виключно на основі своїх власних уподобань, а не на основі правил.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:41За ті "проміжкові" віддали власні життя наші побратими, сини і дочки.

Ну це зрозуміло, і без проміжкових не може бути кінцевого результату, але поки що кінцевого результату - перемоги - нема. Все ще в процесі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 28, 2023, 15:33І як дискутувати з графоманом з маніакальною ідеєю, який тебе обзиває кретином?
Це не до мене, дискутуйте з такими самі, інші відмовилися вже, долучаюся до ігнору.

Не знаю, чи буду дискутувати, але всі пости почитаю - увечері :)

А пан Франчук може приєднуватися і до інших дискусій.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 28, 2023, 15:59Не знаю, чи буду дискутувати, але всі пости почитаю - увечері :)

А пан Франчук може приєднуватися і до інших дискусій.

Інші йому мало цікаві, переважає одна маніакальна ідея і все затьмарює.   :(