Невзоров

Попередня тема - Наступна тема

Franchuk

Не хоче Невзоров рятувати Росію, але рецепт порятунку Росії існує. Про нього можна дізнатись в розділі "Врятувати Росію!" вільно доступної кн. (Франчук "Три слова" https://chtyvo.org.ua/authors/Franchuk_Oleksandr/Try_slova/).

Було:  🔥Тест «на вату» или как распознать «имперскость»- 100%. Интервью Алене Цинтила -канал "Мы-Украина».

Turing Machine

А навіщо взаалі рятувати Росію? Врятована Росія щоразу доволі швидко реставрує тоталітарну імперію і розпочинає нову експансію. Може, вже час розірвати цей порочний цикл реінкарнації монстра і назавжди розділити Росію на кілька десятків національних держав? 8)

Wednesday

Я колись любила послухати Невзорова, а зараз якось руки не доходять і втратився інтерес :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

#3
Цитата: Turing Machine від Лютий 26, 2023, 23:48А навіщо взаалі рятувати Росію? Врятована Росія щоразу доволі швидко реставрує тоталітарну імперію і розпочинає нову експансію. Може, вже час розірвати цей порочний цикл реінкарнації монстра і назавжди розділити Росію на кілька десятків національних держав? 8)

Рятувати і відновити, це різні речі. Врятувати, це значить Росія не загрожуватиме нікому, і це без знищення її жителів. А от щодо розділення, то це добра думка, тільки вона повинна бути ПРАВДИВО обґрунтована, що у "Врятувати Росію!" і робиться.

Wednesday

Статтю не читала, але бачу, що Ви добряче lit the fire у російськомовної у побуті новоспеченої "патрійотки" Чок Кекс, яка роками пасеться на кацапських бабських сайтах і при цьому встигає міряти черепи на "українство" та  безстрашно чморити "русню" на фупі.

Мо', вона десь фоточку Вашу побачила? я давно не бачила її so excited.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#5
Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 00:35Рятувати і відновити, це різні речі. Врятувати, це значить Росія не загрожуватиме нікому, і це без знищення її жителів. А от щодо розділення, то це добра думка, тільки вона повинна бути ПРАВДИВО обґрунтована, що у "Врятувати Росію!" і робиться.

То тут форум українських патріотів чи форум рятівників расєї?
Га?

  :o

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 09:02То тут форум українських патріотів чи форум рятівників расєї?
Га?

  :o

Якщо Ви проти того, щоб зробити Росію безпечною для нас і для всього світу, то Вам скоріше в форум прихильників Гіркіна, а не українських патріотів.

Franchuk

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 04:47Статтю не читала, але бачу, що Ви добряче lit the fire у російськомовної у побуті новоспеченої "патрійотки" Чок Кекс, яка роками пасеться на кацапських бабських сайтах і при цьому встигає міряти черепи на "українство" та  безстрашно чморити "русню" на фупі.
Мо', вона десь фоточку Вашу побачила? я давно не бачила її so excited.

Ту москалиху Чок Кекс так образила негативна щодо її рідної російської мови думка з ст. "Рецепт щастя" (в кн. "Три слова"), що вона аж процитувала її: "Існує інформація також і про навпаки, позитивний вплив на дитину спостережень вагітної жінки за наприклад регулярним штурмом її чоловіком не там пиво-алкогольних напоїв, а гранітів університетського курсу лінійної алгебри, функціонального аналізу та інтегралу Лебега. Інакше кажучи, вплив переживань жінки, як позитивних, так і негативних, на шляхи розвитку її дитини, протягом всього часу вагітності, не підлягає жодному сумніву."

Її нищівний комент до цієї цитати на жаль навести не можу, оскільки той чат-форум ФУП, як виявилося, є слухняним лайном від його власниці Олени Притули - вони видалили пост, все його обговорення, і забанили його автора тільки за те, що я нагадав там:
/* відмова власниці "Української Правди" Олени Притули (уроджена Алёна Юрьевна Чистова) від публікації в УП статті "Убивства українських політичних і культурних діячів", яка тоді, в 2006 році, здавалося б ну так безпосередньо була стосовна до першого з двох убитих коханців Олени Притули, до засновника і автора УП Георгія Гонгадзе, додала ясності стосовно поширеності на українській землі московської редакційної політики
*/ (цит. з передмови до кн. "Три слова")

абабагаламага

Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 11:08Якщо Ви проти того, щоб зробити Росію безпечною для нас і для всього світу, то Вам скоріше в форум прихильників Гіркіна, а не українських патріотів.

Це що за вивих мозку?
Якщо я проти?
А якщо я проти посилальщиків з однією маячливою ідеєю?
Мама дарагая.

Wednesday

#9
Цитата: Franchuk від Лютий 27, 2023, 11:53Ту москалиху Чок Кекс так образила негативна щодо її рідної російської мови думка з ст. "Рецепт щастя" (в кн. "Три слова"), що вона аж процитувала її: "Існує інформація також і про навпаки, позитивний вплив на дитину спостережень вагітної жінки за наприклад регулярним штурмом її чоловіком не там пиво-алкогольних напоїв, а гранітів університетського курсу лінійної алгебри, функціонального аналізу та інтегралу Лебега. Інакше кажучи, вплив переживань жінки, як позитивних, так і негативних, на шляхи розвитку її дитини, протягом всього часу вагітності, не підлягає жодному сумніву." 

Там дуже специфічний персонаж. Тому і тригерувалася.

ЦитатаЇї нищівний комент до цієї цитати на жаль навести не можу, оскільки той чат-форум ФУП, як виявилося, є слухняним лайном від його власниці Олени Притули - вони видалили пост, все його обговорення, і забанили його автора тільки за те, що я нагадав там:
/* відмова власниці "Української Правди" Олени Притули (уроджена Алёна Юрьевна Чистова) від публікації в УП статті "Убивства українських політичних і культурних діячів", яка тоді, в 2006 році, здавалося б ну так безпосередньо була стосовна до першого з двох убитих коханців Олени Притули, до засновника і автора УП Георгія Гонгадзе, додала ясності стосовно поширеності на українській землі московської редакційної політики
*/ (цит. з передмови до кн. "Три слова")

Так, там за таке банять. Але Олена Притула вже давно не є власницею Української Правди. Цей ресурс належить соросячому олігарху Томашу Фіалі з усіма витікаючими. У нас тема є про це, як соросяче-глобалістичний кагал руйнував Україну, якщо Вам цікаво.

А щодо перефарбованих ізичних, то таких на Єрмачці (як я називаю УП, зневажливо упячку) переважна більшість. Етнічних українців у класичному плані (розмовляють українською у побуті з дитинства) там можна на пальцях перерахувати.  Навіть ті, що, може, і розмовляли, дописували там роками російською і перейшли на українську відносно недавно.

Особисто для мене це не є проблемою наразі, тому що я виходжу із концепту патріотизму (що описано у Правилах форуму).

Але це надає відповідний контекст для розуміння, з ким маєш справу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 12:19Це що за вивих мозку?
Якщо я проти?
А якщо я проти посилальщиків з однією маячливою ідеєю?
Мама дарагая.

Взагалі-то це досить цікава тема, яка, на мою думку, має право на дослідження та обговорення. Адже статус того, що ми називаємо кацапстаном, завжди буде мати стратегічне значення для України.

Просто наразі саме виживання України, перемога у війні - більш пріоритетні чинники.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Тобто таки рятування рузкіх вас цікавить.
Мене ні,не цікавить абсолютно.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 16:28Тобто таки рятування рузкіх вас цікавить.
Мене ні,не цікавить абсолютно.


Кого? Я якраз і написала, що мене більше цікавить Україна.

Але звичайно, що краще ослабити кацапстан будь-якими доступними способами на користь тій же Україні, аніж залишити таким, як є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 16:30Кого? Я якраз і написала, що мене більше цікавить Україна.

Але звичайно, що краще ослабити кацапстан будь-якими доступними способами на користь тій же Україні, аніж залишити таким, як є.

Вже ослабляли і посилювали.
Це веде тільки до меншовартісного плазування, що ми й бачимо.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 16:42Вже ослабляли і посилювали.
Це веде тільки до меншовартісного плазування, що ми й бачимо.

Я за свого життя не бачила, щоб ослабляли.

  • Коли кацапи винищували українців під час голодомору, Америка (Демократична партія США, до речі, тоді була при владі) робила вигляд, що голоду немає, і що можна було купувати українське зерно.
  • Коли СРСР воював з Гітлером, Америка дала лендліз, що дозволило одному монстру перемогти іншого.
  • Коли під час совка у ліхіє 90-є народ практично голодував, пішли ніжки Буша.
  • Коли кацапи напали на Грузію, їм помахали пальчиком біля носа і приперли червону кнопку перезавантаження (Демократична партія США)
  • Коли кацапи віджали Крим і напали на Донбас, Демократична партія США зробила вигляд, що нічого не відбулося.
  • Тільки при Трампі кацапи почали отримувати атвєтку - я про це писала.
  • Повернулась Демократична партія США - почали торгувати (до цього часу, до речі, з ними торгують) і дозволили зайти та ограбити Україну.

То коли рашку хтось ослабляв, на Вашу думку?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 16:49То коли рашку хтось ослабляв, на Вашу думку?

Вступали до КПСС, для того, щоб "розвалювати її зсередини".   ::)
А треба було просто "пєрєстать стрєлять" перестати боятися і думати не про них, а про нас.
Є тільки один спосіб перемоги - знищення ворога. Спочатку перемогти, знищити його в собі, знищити страх, а вже потім прийде перемога.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 17:39Вступали до КПСС, для того, щоб "розвалювати її зсередини".   ::)

Це ви про Фаріон?

ЦитатаА треба було просто "пєрєстать стрєлять" перестати боятися і думати не про них, а про нас.
Є тільки один спосіб перемоги - знищення ворога. Спочатку перемогти, знищити його в собі, знищити страх, а вже потім прийде перемога.

Теоретично правильно, а практично що робити з кацапстаном?

Я не вірю, що Україна в найближчому майбутньому може знищити кацапстан мілітарно. То до дрімерів Єрмачки, там вони палять Москву кожних два тижні.

Спочатку Донбас звільніть, потім Крим, потім вже Кремль будете брати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 27, 2023, 18:57Спочатку Донбас звільніть, потім Крим, потім вже Кремль будете брати.

Знов неправильно.   :(

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 19:40Знов неправильно.   :(

А як правильно? Конкретизуйте  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Franchuk

Цитата: абабагаламага від Лютий 27, 2023, 17:39Є тільки один спосіб перемоги - знищення ворога. Спочатку перемогти, знищити його в собі, знищити страх, а вже потім прийде перемога.

Це правильно, але якщо Ви проти того, щоб думати над тим, "А що далі?", то хтось подумає замість Вас.
Чи це Ви тут хочете, щоб ніхто про такі речі не думав? раз у Вас чи то не виходить, чи то ще щось.