Про Шахи))

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Від "вертушок" до Шахів))——
Хтось грає в Шахи?))
Який маєте рейтинг на чес.ком?))

пс.Пам"ятаю на фупі був Вовчик——позитивний незлобливий персонаж—— казали про нього що він гросмейстер навіть))
А виглядав як боксер якийсь на фоточках))
От і вір після цього людям))

абабагаламага

На днях взув їхній енджін на максимальних оборотах.

 :D

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 13:06На днях взув їхній енджін на максимальних оборотах.

 :D

Саме там?
На чес.ком?
То який рейтинг маєте?

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 20:23Саме там?
На чес.ком?
То який рейтинг маєте?

Ні, я в додатку.
Та який там рейтинг, я не реєструвався, просто деколи з енджіном змагаюся. )))

Wednesday

Я затупа для шахів, так і не навчилася грати у них  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 20:42Ні, я в додатку.
Та який там рейтинг, я не реєструвався, просто деколи з енджіном змагаюся. )))

Ну то спробуйте зареєструватися?—
Цікаво ж помірятися з людьми з усього світу практично?

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 21:49Ну то спробуйте зареєструватися?—
Цікаво ж помірятися з людьми з усього світу практично?

Та ні, мені це вже не цікаво. Так, просто відволіктися від всієї цієї шизофренії, забава.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 21:31Я затупа для шахів, так і не навчилася грати у них  :)

Це не ти тупа, це шашки-шахмати затупі для тебе, дитяча іграшка. )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 02:35Це не ти тупа, це шашки-шахмати затупі для тебе, дитяча іграшка. )))

Ні, я реально в деяких речах тупа і когнітивно.

В картах теж, до речі  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:00Ні, я реально в деяких речах тупа і когнітивно.

В картах теж, до речі  ;D

Не переймайся, ці всі дитячі ігри це страта часу. Виняток - професійний інтерес.
Якщо ти маєш інші інтереси, то в тебе ніколи не буде часу і нервів  на вникання в ігри, на вивчення того, що тобі не потрібне.
Інакше тобі треба перестати бути собою, а це вже буде шизуха натуральна.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:51Інакше тобі треба перестати бути собою, а це вже буде шизуха натуральна.  )))

Це точно  ;D

А Ви що любите? Розкажіть трошки про себе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:55Це точно  ;D

А взагалі, шахмати це не жіноче зовсім, це протиприродно.
Жінки-шахістки - рідкість, бо це не жіноче, жінка це синтез, а чоловік - аналіз.
Ну, навіщо жінці аналізувати, "що буде як я посуну короля сюди, а коня - туди"? Що зміниться для неї крім страти часу, який важливіше потратити на щось інше - створення домашнього затишку чи професійно зрости? Та нічого!
Це чоловіки страждають таким самовираженням - ось я його поб'ю в шахи і доведу, що я - альфа.
А жінка і так альфа і центр всесвіту.   :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:55А Ви що любите? Розкажіть трошки про себе.

Нічого цікавого, нудний як Кадра+Мирослава в квадраті.

 ;D

Wednesday

#13
Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 05:26А взагалі, шахмати це не жіноче зовсім, це протиприродно.
Жінки-шахістки - рідкість, бо це не жіноче, жінка це синтез, а чоловік - аналіз.
Ну, навіщо жінці аналізувати, "що буде як я посуну короля сюди, а коня - туди"? Що зміниться для неї крім страти часу, який важливіше потратити на щось інше - створення домашнього затишку чи професійно зрости? Та нічого!
Це чоловіки страждають таким самовираженням - ось я його поб'ю в шахи і доведу, що я - альфа.
А жінка і так альфа і центр всесвіту.  :D

Якщо в жінки є інтелект, то будь-який інтелектуальний виклик (челендж, як у нас кажуть) - стимулює.

Звісно ж, у кожної жінки свої інтелектуальні уподобання. Хто малює, хто читає, хто у шахи грає, а хто на форумах дописує, як я :)

Деякі жінки теж люблять змагатися. Я з жінками не змагаюсь - інтелектуальнішими чи харизматичнішими за мене я захоплююсь і намагаюсь щось від них почерпнути.

I like beautiful women (втім, як красивих людей в цілому) - люблю спостерігати за ними, їх манеризмами, одягом, манерою спілкування, стилем (якщо він є). Хоча у мене більш класичний підхід до вроди - наприклад, я вважаю зірок старого Голівуду дійсно вродливими, а те, що зараз в інстаграмі - abomination.

Суто з естетичної точки зору, бо естетична привабливість і сексуальна привабливість - це різні речі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 05:29Нічого цікавого, нудний як Кадра+Мирослава в квадраті.

 ;D

Ви ще і скромний  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 06:39Ви ще і скромний  :)

Я грубий і багато утрирую, тому нецікавий. Який вже є, не переймаюся цим вже давно і з дистанції зійшов. Тому в темах "как нє виглядєть" участі не беру, на альфу не претендую, хоча потролити альф спокусу не втратив.  )))
Я дідусь прекрасних онуків, які є альфами для мене і своїх батьків, цього мені вистачає повністю для сатисфакції.
А успішними жінками, як ти, і чоловіками щиро тішуся, без заздрості.   :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 09:19Я грубий і багато утрирую, тому нецікавий. Який вже є, не переймаюся цим вже давно і з дистанції зійшов. Тому в темах "как нє виглядєть" участі не беру, на альфу не претендую, хоча потролити альф спокусу не втратив.  )))
Я дідусь прекрасних онуків, які є альфами для мене і своїх батьків, цього мені вистачає повністю для сатисфакції.
А успішними жінками, як ти, і чоловіками щиро тішуся, без заздрості.   :D

Мені багато подобається з того, що Ви написали  :) .

Одна з особливостей альфи - вони не кидають понтів. І у них є не слова, а результати.

У декого із моїх однокласниць теж є внуки. Правда, вони і заміж вийшли набагато раніше.

А Ви пишіть побільше - мені подобається Вас читати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 06:38Якщо в жінки є інтелект, то будь-який інтелектуальний виклик (челендж, як у нас кажуть) - стимулює.

Та безперечно, але ж треба ще й час на все знайти. А в таких перфекціоністів як ти час йде напевно на досконалість в головному, а на другорядне його вже може й не вистачити.

І шахи це не такий вже й інтелектуальний вид спорту, недарма недавно Маск потролив цим Каспарова. І я з ним повністю згідний.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 09:28Та безперечно, але ж треба ще й час на все знайти. А в таких перфекціоністів як ти час йде напевно на досконалість в головному, а на другорядне його вже може й не вистачити.


Якості у Ваших постах мені вистачає  ;D  А відносно до самої себе я перфекціоніст, але не у всьому.

Гарного дня за українським часом!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Дякую.  )))

Ті вчені і інженери, ті математики і програмісти, що створюють машини і математичні моделі, інтелектуально б'ють всіх шахістів, як птушників.  Так що шахи це позавчорашній день, а шахісти - динозаври.

 ;D