Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Ребе Моше

І ніхто не знав що буде далі. Може треба було б їхати в Європу. Ви знімали житло в Європі із собакою? Чи так, потриндіти?

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 17:40Тысячи беженцев перевезли с собой тысячи животных((
А сотні тисяч - не перевезли. От і все. Тому зав'язуй моральствувати, ти взагалі ковбасник жердєносєц.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 17:26А стареньких віддали у санаторій для стареньких. Вона ще щось про свою бабусю писала, яка померла без відсутності лікування, де там вони її кинули.

Хома поважає таке!

Це тидищ?
Запам'ятаємо нік.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:40Ти путаєш туризм з еміграцією.  Коли наближалась війна, на заході житла ВЖЕ не було. І знайти житло з собакою нереально. Після початку війни окремого житла не було ВЗАГАЛІ. Мої родичі і знайомі спали просто десь у кімнаті яку їм здали добрі люди (з грудним дитям). Якби у них була собака, то вони б спали на вулиці. От і все.

Я не зміг знайти родичам окремого житла ні за яке бабло навіть на місяць десь у селі на заході.  Тому не треба тут розказувати байки про пет френдлі готелі. Коли періодично літають ракети, біля тебе горить Буча а виїзд з Києва займає 6 годин залишити собаку у готелі - це благо і для собаки і для родини.

Особисто в мене--в Шикарній квартирі(с) в певний час перебувало 12 здається людей((--3 родини з дітьми і 2 коти.
В мого батька в той же час зупинялася родина з Бучі з собакою.( в батька правда двір є)

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:40Ти путаєш туризм з еміграцією.  Коли наближалась війна, на заході житла ВЖЕ не було. І знайти житло з собакою нереально. Після початку війни окремого житла не було ВЗАГАЛІ. Мої родичі і знайомі спали просто десь у кімнаті яку їм здали добрі люди (з грудним дитям). Якби у них була собака, то вони б спали на вулиці. От і все.

Я не зміг знайти родичам окремого житла ні за яке бабло навіть на місяць десь у селі на заході.  Тому не треба тут розказувати байки про пет френдлі готелі. Коли періодично літають ракети, біля тебе горить Буча а виїзд з Києва займає 6 годин залишити собаку у готелі - це благо і для собаки і для родини.

Я розказую про свою ситуацію і що ми жертвуємо власними інтересами заради нашого кота. Я не казала, що у біженців були пет френдлі готелі. Біженці виїздили з одною сумкою, дітьми, котами та собаками у НІКУДИ.

Тидищ відмовилася виїхати із собакою у ... Чернівці.

По решті - папери, щеплення і так далі - всі вже написали. У перші дні війни сотні тисяч біженців виїхали із сотнями, якщо не тисячами, собак і котів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:42А сотні тисяч - не перевезли. От і все. Тому зав'язуй моральствувати, ти взагалі ковбасник жердєносєц.

А я не моралізаторствую((
Я висказав своє відношення до цього і здивувався що в когось воно інакше((

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 17:44Особисто в мене--в Шикарній квартирі(с) в певний час перебувало 12 здається людей((--3 родини з дітьми і 2 коти.
В мого батька в той же час зупинялася родина з Бучі з собакою.( в батька правда двір є)
Певний час і два коти. А чого не 3 родини і 3 собаки?

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 17:45Я розказую про свою ситуацію і що ми жертвуємо власними інтересами заради нашого кота. Я не казала, що у біженців були пет френдлі готелі. Біженці виїздили з одною сумкою, дітьми, котами та собаками у НІКУДИ.

Тидищ відмовилася виїхати із собакою у ... Чернівці.

По решті - папери, щеплення і так далі - всі вже написали. У перші дні війни сотні тисяч біженців виїхали із сотнями, якщо не тисячами, собак і котів.

Ти не розумієш досі. Ти не можеш винайняти житло із твариною. Його нема. Тому було прийняте вірне рішення і не нам, ковбасникам, гнути пальці.

Сергій Чернівці

В перші тиждні війни я на прохання Лампогазу здається( і він був в альянсі здається)-- я відвіз в Дюсік родині з Харкова свій лептоп.
В людей було 4 коти на двох іх --пенсів((

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 17:42Це тидищ?
Запам'ятаємо нік.

Здається, це вона писала, що бабуся померла, бо не було хіміотерапії там, де вона жила. А забрати бабусю до себе було некомільфо? Я бачила ці слова на фупі недавно. Якщо я помиляюсь, то я заберу свої слова назад.

Тидищ, яку поважає Хома - це авторка мему про кінську за***пу, який народився в її голові у стані алкогольного сп"яніння в результаті споживання ПРОТЕРМІНОВАНОГО божоле. Це інший варіант "білих колгот", коли людина хотіла показати свою крутість, а насправді показала свою неосвіченість and low class - бо була не в курсі, що після певного терміну те божоле споживати не можна, ЛОЛ!

Ще й, певно, таким же лохам впарювала у своєму магазині.

Про це є окремий пост у цьому треді, де це було ідентифіковано в результаті лінгвістичного і іншого аналізу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:48Ти не розумієш досі. Ти не можеш винайняти житло із твариною. Його нема. Тому було прийняте вірне рішення і не нам, ковбасникам, гнути пальці.

А можна було в друзів залишити собачку до кращих часів--а не доводити до того що в неі з"явився новий власник?
пс.Хоча я за собачку радий((

Ребе Моше

#1211
Доречі, кьольнський вскукарєк, а чого ти до себе не взяв пожити родину якусь українську? Я не вірю що родичів нема. Поспали б на дивані у вітальні. І собаку із собою б забрали. Одна в тебе вже є, було б дві. Чи кота замість собаки.

Розкажи, чого ти узяв нікого? Якщо нема родичів, то ми зараз знайдемо бажаючих пожити.

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 17:53А можна було в друзів залишити собачку до кращих часів--а не доводити до того що в неі з"явився новий власник?
Це ти там говнякаєш, бо не чув як вибухає ракета. Якби ти почув, то є чуйка що дременув би так, що навіть футболочку айсбєкг не узяв би.

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 17:52А забрати бабусю до себе було некомільфо?
Я не хочу влазити у це, але ти забрала до себе бабусю?

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:48Ти не розумієш досі. Ти не можеш винайняти житло із твариною. Його нема. Тому було прийняте вірне рішення і не нам, ковбасникам, гнути пальці.

Я все розумію, чому ти так вивертаєшся.

Не має значення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 17:50В перші тиждні війни я на прохання Лампогазу здається( і він був в альянсі здається)-- я відвіз в Дюсік родині з Харкова свій лептоп.
В людей було 4 коти на двох іх --пенсів((
О, а я також на прохання Лампогаза знайшов його родині житло.
Але він потім відмовився, сказав, що поїхали десь далі.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:53Доречі, кьольнський вскукарєк, а чого ти до себе не взяв пожити родину якусь українську? Я не вірю що родичів нема. Поспали б на дивані у вітальні. І собаку із собою б забрали. Одна в тебе вже є, було б дві. Чи кота замість собаки.

Розкажи, чого ти узяв нікого? Якщо нема родичів, то ми зараз знайдемо бажаючих пожити.

А ти чого не взяв?

В його квартирі жила і живе купа біженців, і ти це знаєш. А в Кельні його квартира малесенька, хто туди ще може поселитися?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 25, 2023, 17:54О, а я також на прохання Лампогаза знайшов його родині житло.
Але він потім відмовився, сказав, що поїхали десь далі.

Цей Лампогаз - падаль. Він, скориставшись всім цим, ржав над Сергієм і вилизував у Плєшивого.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 17:55А ти чого не взяв?

В його квартирі жила і живе купа біженців, і ти це знаєш. А в Кельні його квартира малесенька, хто туди ще може поселитися?

Я узяв 7 людей. Ще питання є? І коли почалась війна, ми кабінети віддали біженцям, а самі працювали на кухні.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 17:53Я не хочу влазити у це, але ти забрала до себе бабусю?

Так, мій тато забрав до себе мою бабусю, а його маму, коли побудував будинок у місті. Вона жила з нами, мала окрему кімнату і все, що треба, і померла на початку 90-х.

Ми ні своїх собак, ні своїх старих не кидаємо.

Поважай СВОЇХ, Хома.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Ишь уродов колбасных налетело. Вскрылись наконец все!  ;D  Да пшли вы все на хуй! Съебались — и сидите там не учите, что делать людям, по которым летят ракеты и снаряды. Колготки плять не такие и на десять страниц они не такие и не такие йоб вашу за ногу! Прямо блять какая-то детская травма с этими колготками. Залупу везде где можно обкладывают хуями — вместо того, чтоб задуматься, что что-то все таки с залупой не так, он блять теперь «союзник» ебать его врот, потому как есть же общий враг — Асти, которая посмела усомниться в непревзойденности самой плодовитой писательницы фупа в то время.

А помощь свою эмигрантскую можете засунуть себе в жопу. Я тут недавно приводил порядок цифр вашей помощи — курям на смех. Что касается помощи правительств тех стран, в которых вы пригрелись, то это не вашего ума вообще дело. Та помощь не зависит слава богу от степени ущемленности вашего эго.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 17:57Так, мій тато забрав до себе мою бабусю, а його маму, коли побудував будинок у місті. Вона жила з нами, мала окрему кімнату і все, що треба, і померла на початку 90-х.

Ми ні своїх собак, ні своїх старих не кидаємо.

Поважай СВОЇХ, Хома.
Тато забрав. А я про тебе питав. Скільки стареньких ти забрала у Канаду?