Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27000251#msg27000251

ЦитатаRe: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
Гарматник
cьогодні в 19:06
IP/Host: ---.frntdeu1.pop.starlinkisp.net
Drake, cьогодні в 18:41
T.Blair., cьогодні в 18:38
все вирішиться в 2023р.
Ну, звісно, для підтримки бойового духу я теж буду казати, що цього року.

https://t.me/RBC_ua_news/22966----------------------------------------------------


Чергова ковбасня намагається бути "корисною", ви з+++ли зрадойобить, від вашого аналізу телеграм каналів ні холодно ні жарко, так дратує як сморід з кацапського сральника. Для підтримки бойового духу відправ гроші на ЗСУ. Довбойоба кусок.

Ця ковбасня тобі каже: в Слава попросиш, в нього ще є.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, реєструйтесь і приєднуйтесь до нас  :)  чого в бані ще місяць сидіти?

Хома все одно соромиться тут писати. Хоча, може, коли побачить, що Ви тут, то теж прийде  :)  :)  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 20:16https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27000251#msg27000251

ЦитатаRe: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
Гарматник
cьогодні в 19:06
IP/Host: ---.frntdeu1.pop.starlinkisp.net
Drake, cьогодні в 18:41
T.Blair., cьогодні в 18:38
все вирішиться в 2023р.
Ну, звісно, для підтримки бойового духу я теж буду казати, що цього року.

https://t.me/RBC_ua_news/22966----------------------------------------------------


Чергова ковбасня намагається бути "корисною", ви з+++ли зрадойобить, від вашого аналізу телеграм каналів ні холодно ні жарко, так дратує як сморід з кацапського сральника. Для підтримки бойового духу відправ гроші на ЗСУ. Довбойоба кусок.

Ця ковбасня тобі каже: в Слава попросиш, в нього ще є.

ЛОЛ, Гарматника на зльоті відправили в бан :)) Хоча така ментальність насправді у 99 відсотків фупівців-неемігрантів.  Суміш entitlement і заздрощів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27000474#msg27000474

ЦитатаRe: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
Rambler
cьогодні в 21:54
IP/Host: 2a02:2378:108e:38ca:52b3:5bfc:851f:---
Не хочеться нарватись на бан, але.
Я звик довіряти офіційним повідомленням офіційних представників ЗСУ. Це так, без найменшої іронії.
Сьогодні вперше інформація про с300 на Київщині мені здається недостовірною.
Сподіваюсь, є дуже вагомі причини трактувати події саме так, і в ці хвилини йдуть інтенсивні консультації з англосаксонськими братьями про те, як реагувати і що діяти.
Це було зроблено кацапами не просто так, важливо грати свою гру, а не приймати їх ход.

То це не зрада? А за що тоді забанили нік тув?



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

То, що, Марсер і ко видалили пост Мирослави про нього?

Боже ... і це під час війни. Які жалюгідні особи.

Так це все на доу хіба лінивий не прочитав.

Мені найбільше сподобалася частина, як марсику зробили операцію на пальчику ноги і через це він не здатний служити в ЗСУ.

Це при тому, що в ЗСУ забирають з простреленими легенями і зламаними кінцівками по другому разу тих, хто вижив в перший раз.

Ну реально огидно :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 19:43Ну і це більше у тему про політику США, але коли дурепи типу Фоксик скачуть від радощів, як вам пощастило з Байденом, Вам нічого не хочеться ЇЙ сказати? До цього часу не зкорелювали вашу реальність з тим фактом, хто приймає рішення у Білому Домі і все це дозволяє?

обережно так спитаюся - невже крашений (Трамп)  ;D

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 20:48Сергій, реєструйтесь і приєднуйтесь до нас  :)  чого в бані ще місяць сидіти?

Хома все одно соромиться тут писати. Хоча, може, коли побачить, що Ви тут, то теж прийде  :)  :)  :)

Сергієві потрібен розмах. аудиторія.
тут йому нецікаво постити свої фото. побачить три каліки. ніякого фідбеку. ;D

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:01
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 19:43Ну і це більше у тему про політику США, але коли дурепи типу Фоксик скачуть від радощів, як вам пощастило з Байденом, Вам нічого не хочеться ЇЙ сказати? До цього часу не зкорелювали вашу реальність з тим фактом, хто приймає рішення у Білому Домі і все це дозволяє?


обережно так спитаюся - невже крашений (Трамп)  ;D

Коли Трамп щось вирішував, то втрати України на Донбасі постійно знижувались, в Україні постійно проводились тренування амерами військових, літали літачки спостереження. А найголовніше - при кацапському агенті Трампі пуйло сиділо рівно на дупі і боялося рипнутися, після того, як його ВПЕРШЕ В ІСТОРІІ амери покришили на шматки в Сирії.

ПС. Чому обережно? У нас за політичні погляди не банять, це тобі не фуп.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#148
Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:06
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 20:48Сергій, реєструйтесь і приєднуйтесь до нас  :)  чого в бані ще місяць сидіти?

Хома все одно соромиться тут писати. Хоча, може, коли побачить, що Ви тут, то теж прийде  :)  :)  :)

Сергієві потрібен розмах. аудиторія.
тут йому нецікаво постити свої фото. побачить три каліки. ніякого фідбеку. ;D

Взагалі-то відвідування досить високе як для форуму, якому всього 2 тижні від роду. Я сама трохи здивована.

А щодо розмаху, то можливо, ти маєш рацію. Коментувати його відео тут поки мало кому.

ПС: З Василем  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 23:11
Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:01
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 19:43Ну і це більше у тему про політику США, але коли дурепи типу Фоксик скачуть від радощів, як вам пощастило з Байденом, Вам нічого не хочеться ЇЙ сказати? До цього часу не зкорелювали вашу реальність з тим фактом, хто приймає рішення у Білому Домі і все це дозволяє?


обережно так спитаюся - невже крашений (Трамп)  ;D

Коли Трамп щось вирішував, то втрати України на Донбасі постійно знижувались, в Україні постійно проводились тренування амерами військових, літали літачки спостереження.


скажи Трампу шоб подзвонив хуйлу. може хуйло здасться  ;D

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 23:14ПС: З Василем  :)

з Новим Роком ! нехай рік новий принесе Україні перемогу.
Амінь.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:30
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 23:11
Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:01
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 19:43Ну і це більше у тему про політику США, але коли дурепи типу Фоксик скачуть від радощів, як вам пощастило з Байденом, Вам нічого не хочеться ЇЙ сказати? До цього часу не зкорелювали вашу реальність з тим фактом, хто приймає рішення у Білому Домі і все це дозволяє?


обережно так спитаюся - невже крашений (Трамп)  ;D

Коли Трамп щось вирішував, то втрати України на Донбасі постійно знижувались, в Україні постійно проводились тренування амерами військових, літали літачки спостереження.


скажи Трампу шоб подзвонив хуйлу. може хуйло здасться  ;D

Too late now.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 14, 2023, 23:31
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 23:14ПС: З Василем  :)

з Новим Роком ! нехай рік новий принесе Україні перемогу.
Амінь.

1000%!! Дай Боже, щоб так і було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2023, 22:05https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1125845.msg27000474#msg27000474

ЦитатаRe: ** 40 крилатих ракет! **(Ракетний терор в містах України)
Rambler
cьогодні в 21:54
IP/Host: 2a02:2378:108e:38ca:52b3:5bfc:851f:---
Не хочеться нарватись на бан, але.
Я звик довіряти офіційним повідомленням офіційних представників ЗСУ. Це так, без найменшої іронії.
Сьогодні вперше інформація про с300 на Київщині мені здається недостовірною.
Сподіваюсь, є дуже вагомі причини трактувати події саме так, і в ці хвилини йдуть інтенсивні консультації з англосаксонськими братьями про те, як реагувати і що діяти.
Це було зроблено кацапами не просто так, важливо грати свою гру, а не приймати їх ход.

То це не зрада? А за що тоді забанили нік тув?


Що, Льоха Арєстович теж каже, що збита ракета впала?

Ну і треш ... розбаньте тува тоді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130422.msg27000972#msg27000972

ЦитатаRe: Где боевая авиация, где средства поражения на 2000км.?
Vovchik
cьогодні в 01:17
IP/Host: ---.try.wideopenwest.com
Я не хочу ні з ким сваритись, сратись, щось з'ясовувати, зокрема і з тобою, SlavRedko.
Але давайте будемо відвертими хоча б самі з собою. З такою військовою допомогою від США буде проблематично вийти хоча б на межу 23.02.22, не кажучи вже про щось більше.
Пані Інанна була права

Дякую, пан Вовчик! І не тільки за те, що гідно і мужньо відстоюєте свою позицію по зброї, за що Вас час від часу банять.

А і за сміливість сказати виділене, бо визнати таке на фупі takes balls.

Визнати, що Інанна була права - то borderline бан назавжди  :).

PS. The invitation is still standing.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#155
.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2023, 01:39https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130422.msg27000972#msg27000972

ЦитатаRe: Где боевая авиация, где средства поражения на 2000км.?
Vovchik
cьогодні в 01:17
IP/Host: ---.try.wideopenwest.com
Я не хочу ні з ким сваритись, сратись, щось з'ясовувати, зокрема і з тобою, SlavRedko.
Але давайте будемо відвертими хоча б самі з собою. З такою військовою допомогою від США буде проблематично вийти хоча б на межу 23.02.22, не кажучи вже про щось більше.
Пані Інанна була права

Дякую, пан Вовчик! І не тільки за те, що гідно і мужньо відстоюєте свою позицію по зброї, за що Вас час від часу банять.

А і за сміливість сказати виділене, бо визнати таке на фупі takes balls.

Визнати, що Інанна була права - то borderline бан назавжди  :).

PS. The invitation is still standing.
пані Четвер, вам треба медаль дати певне.  ;D
а тепер питання : чи США змінить свою допомогу чи і далі буде ось так як є ?

Wednesday

#157
Цитатапані Четвер,

Середа

Цитатаа тепер питання : чи США змінить свою допомогу чи і далі буде ось так як є ?

Я сподіваюсь, що респи змінять у кращу сторону.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Січень 16, 2023, 22:01пані Четвер,

Середа

Цитатаа тепер питання : чи США змінить свою допомогу чи і далі буде ось так як є ?

Я сподіваюсь, що респи змінять у кращу сторону.
[/quote]

я хлопець з села. зпід кордону біля Польщі. мені шо респи шо деми - це як дві башти кремля. я у тому ніц не розуміюся. тому питання :
хто такі респи ?
коли вони виграють вибори в гАмеричі ?
і коли те на що ви, пані Четвер, сподіваєтесь, відбудеться ?
дякую за пояснення, бо хлоп простий , маю 4 кляси усвіти у школі при церкві. щиро дякую.

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 16, 2023, 22:05я хлопець з села. зпід кордону біля Польщі. мені шо респи шо деми - це як дві башти кремля. я у тому ніц не розуміюся. тому питання :
хто такі респи ?
коли вони виграють вибори в гАмеричі ?
і коли те на що ви, пані Четвер, сподіваєтесь, відбудеться ?
дякую за пояснення, бо хлоп простий , маю 4 кляси усвіти у школі при церкві. щиро дякую.


Да ладна, Банді. Ти досить розумний і ти це знаєш. Респи взяли більшість в House of Representatives і починають наводити порядок. Нагадую, що саме респ був ініціатором закону про лендліз.

Україні потрібна зброя, багато зброї, багато потужної наступальної зброї. Без цього війну не виграти. Сподіваюсь на краще у цьому плані. Але для цього є окрема тема.

А я відключаюсь - Іксель кличе.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.