Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 10:03Де гарантія, шо тебе не отой шмат сцикливого лайна заїбенив в ніколи?

Гарантії нема, але швидше за все це тернопільського уїбана робота, бо я його дебілом обізвав, то воно мені кацапізм приписало, уйобище.

білий хорват

Про кінотеатр

В цьому кінотеатрі було багато залів.
І в кожному залі було інше кіно.

І "голий чоловік" бігав тільки в одному залі, ну може в двох.  ;D

А в решта залів ніхто не бігав і там можна було спокійно собі дивитись своє кіно.

Але ж людям було цікаво подивитися на "пробігаюче голе тіло", тому в цьому конкретному залі був завжди повний аншлаг.

Медведылло

Цитата: білий хорват від Лютий 24, 2023, 10:43Про кінотеатр

В цьому кінотеатрі було багато залів.
І в кожному залі було інше кіно.

І "голий чоловік" бігав тільки в одному залі, ну може в двох.  ;D

А в решта залів ніхто не бігав і там можна було спокійно собі дивитись своє кіно.

Але ж людям було цікаво подивитися на "пробігаюче голе тіло", тому в цьому конкретному залі був завжди повний аншлаг.

Потому что на дверях в остальные залы висели приглашения посетить именно тот самый зал с голой жопой. А точнее — на главной ФУПа часто висело сразу несколько тем, где была коронная фраза "Я, СехгейНомерной и...". Вот это постоянное "Я" его и сгубило. Потому что "Я" — это головка от хуЯ (детский стишок).

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Лютий 24, 2023, 10:43Про кінотеатр

В цьому кінотеатрі було багато залів.
І в кожному залі було інше кіно.

І "голий чоловік" бігав тільки в одному залі, ну може в двох.  ;D

А в решта залів ніхто не бігав і там можна було спокійно собі дивитись своє кіно.

Але ж людям було цікаво подивитися на "пробігаюче голе тіло", тому в цьому конкретному залі був завжди повний аншлаг.

Зачод!

Вопшем так.

Конкурсна комісія посовіщалась і я рєшив, що перше місце на конкурсі кращого стішка про кінотеатр прісуждаєцця Хорвату Білому за його ессе, як найбільш реалістичне і логічєскі обосноване.

 :)



Букашка

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 14:11Зачод!

Вопшем так.

Конкурсна комісія посовіщалась і я рєшив, що перше місце на конкурсі кращого стішка про кінотеатр прісуждаєцця Хорвату Білому за його ессе, як найбільш реалістичне і логічєскі обосноване.

 :)



ніх не зачод. В інших залах ішли фільми різних специфічних тематик - в одному  докфільми історичного спрямування, іншому - мастєр-шеф, третьому - про природу, четвертому - мультики.. А саме в тому, де було найбільш людно, і де пробігала гола жопа, демонструвався найкасовіший фільмець, і гола жопа про це знала, тому і вирішила попертися саме туди, шоб висратися на голову якомога більшій аудиторії. Інакше - не було б сенсу сотрясати воздух геніталіями перед напівпорожнім залом.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 14:32ніх не зачод. В інших залах ішли фільми різних специфічних тематик - в одному  докфільми історичного спрямування, іншому - мастєр-шеф, третьому - про природу, четвертому - мультики.. А саме в тому, де було найбільш людно, і де пробігала гола жопа, демонструвався найкасовіший фільмець, і гола жопа про це знала, тому і вирішила попертися саме туди, шоб висратися на голову якомога більшій аудиторії. Інакше - не було б сенсу сотрясати воздух геніталіями перед напівпорожнім залом.

Ну, так нєфік на найкасовіші фільмеці ходити, бо відомо, що де каса то там і тлумно, а йдіть хоч трохи просвітіться докфільмами і природою. А то пхаються всі своїми жопами в один кінозал, бо вже знають, що там жопа буде пробігати, вже й фабула фільмеца їх не цікавить і склад виконавців, головне їм на жопу глянути.
 Збоченці йопані.

Букашка

#946
Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 15:02Ну, так нєфік на найкасовіші фільмеці ходити, бо відомо, що де каса то там і тлумно, а йдіть хоч трохи просвітіться докфільмами і природою. А то пхаються всі своїми жопами в один кінозал, бо вже знають, що там жопа буде пробігати, вже й фабула фільмеца їх не цікавить і склад виконавців, головне їм на жопу глянути.
 Збоченці йопані.
знову мимо.. шось Льогіка сьогодні до тебе в гості не приходила ще.. збоченці були понабігали на другий голожопин забєг, а далі вже ходили на фільми суто поціновувачі блокбастерів, а не психічнохворих голих жоп. Раз подивилися, щоб переконатися, шо плітки таки не є плітками, і баста. Гола жопа не така вже й цікава, щоб на неї бігати дивитися щодня. Тому, то ще велике питання, хто в тій ситуації є збоченцем.
А далі пішов відток відвідувачів, бо голу жопу можна і забезплатно на нудпляжі побачити, а не ще платити за те гроші і врешті решт не побачити до пуття ні одного, ні другого...

Медведылло

Давайте договоримся уже оставить Серожу в покое, если он не будет больше злоупотреблять нарциссизмом и ексгибиционизмом  ;D

Wednesday

#948
Ок, розповідаю, як НАСПРАВДІ було у тому кінотеатрі.

Там дійсно було багато залів і йшли фільми на різноманітну тематику. Але у чотирьох (на той час) залах йшли авторські фільми з певними популярними акторами та актрисами.

Якщо більшість глядачів відносилася до тих акторів як до всіх інших (комусь вони подобалися, комусь ні), купка глядачів під назвою "альянс", замість того, щоб просто не ходити на ті сеанси, влаштовувала організовані перформанси під час їх фільмів. Особливо коли кінотеатр вирішив з метою економії коштів позбавитися від секюріті.

Користуючись цим моментом, "альянс" приходив на ці сеанси і буянив - напивався, жбурляв попкорном та колою у екран, накладав купки на шкіряних сидіннях, як бомжі на асфальті Сан-Франциско, чубився один з одним і по-різному свинячив. Доходило навіть до того, що "альянс" намагався нашкодити акторам у реальному житті. Намагався вишукати, де вони живуть, погрожувати звільненням, викласти адресу школи їх дітей і навіть спалити їх бунгало.

Інші відвідувачі кінотеатру теж приходили на ці сеанси - але не заради авторських фільмів, а як на свого роду фрік-шоу, щоб почудуватися свинству та деградації "альянсу". Тому ці кінозали були постійно переповненими.

Нарешті, після численних outcries, керівництво кінотеатру знову найняло секюріті і "альянс" розпався, бо не міг більше функціонувати у нових умовах. А декому керівництво кінотеатру взагалі заборонило вхід.

Тим часом фільми декого з цих акторів стали показувати у інших кінотеатрах з більш адекватними аудиторіями.

Один член "альянсу" теж заснував свій кінотеатр, де цілодобово крутять "чорнуху", яку залюбки творять та споживають обгризки їх ганебної компанії. Так їм і треба.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 15:12Давайте договоримся уже оставить Серожу в покое, если он не будет больше злоупотреблять нарциссизмом и ексгибиционизмом  ;D

Підтримую, хоча виділене - суто суб"єктивно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 15:09знову мимо.. шось Льогіка сьогодні до тебе в гості не приходила ще.. збоченці були понабігали на другий голожопин забєг, а далі вже ходили на фільми суто поціновувачі блокбастерів, а не психічнохворих голих жоп.

А вони нічого не сплутали, часом?
Я, звичайно, відомий балабол прогульщик інтернетів і багато чого пропустив, але крім жопи в шортах і торсу без цицьок нічого аж такого збоченого не бачив. Це просто, мені кажецця, що основна маса збоченців завжди така збуджена, що готова здерти шорти з кожного пробігаючого, щоб помилуватися спортивною жопою. Просто збоченці такі збоченці.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 15:44А вони нічого не сплутали, часом?
Я, звичайно, відомий балабол прогульщик інтернетів і багато чого пропустив, але крім жопи в шортах і торсу без цицьок нічого аж такого збоченого не бачив. Це просто, мені кажецця, що основна маса збоченців завжди така збуджена, що готова здерти шорти з кожного пробігаючого, щоб помилуватися спортивною жопою. Просто збоченці такі збоченці.

Так, в даному контексті це дійсно цікавий феномен.

Наприклад, коли я бачу всі ці фотки, у мене абсолютно ніяких думок не виникає.

Іноді банан - це просто банан шорти - просто шорти (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 15:44А вони нічого не сплутали, часом?
Я, звичайно, відомий балабол прогульщик інтернетів і багато чого пропустив, але крім жопи в шортах і торсу без цицьок нічого аж такого збоченого не бачив. Це просто, мені кажецця, що основна маса збоченців завжди така збуджена, що готова здерти шорти з кожного пробігаючого, щоб помилуватися спортивною жопою. Просто збоченці такі збоченці.

У тебя просто проблемы с абстрактным мышлением, ты все воспринимаешь буквально. "Голая жопа" означает, что Серега выставлял напоказ с умным видом то, что нормальный выставить бы постеснялся. А Серега выставлял и гордился этим всем, давал понять, что в его разумении это все очень круто и "гозкошно". Типичные замашки нарцисса, эксгибициониста и далее по списку (см. выше). Неумно и вызывающе себя вел короче. За что и получал пиздюлей.

Но он же больше так не будет?

Серега, можешь не отвечать! Просто не будь!  ;D

Wednesday

#953
Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:09У тебя просто проблемы с абстрактным мышлением, ты все воспринимаешь буквально. "Голая жопа" означает, что Серега выставлял напоказ с умным видом то, что нормальный выставить бы постеснялся.

І що він такого страшного виставляв?

На фупі і не таке було. Одні білі дитячі колготи чого варті у тухлях для стриптизу. Або a close up того, що називається кацапським словом "промежность". Або фотки голяком на фоні водопаду (от там була мощщна дупа так дупа - в хорошому розумінні, if you know what I mean). Або всі без виключення світлини Плєшивої Радосці.

Та наш Сергій просто Аполон та зразок елегантності у порівнянні!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 16:12І що він такого страшного виставляв?

На фупі і не таке було. Одні білі дитячі колготи чого варті у тухлях для стриптизу. Або a close up того, що називається кацапським словом "промежность". Або фотки голяком на фоні водопаду. Або всі без виключення світлини Плєшивої Радосці. Ну наш Сергій просто Аполон у порівнянні!

а че, нормальные колготки!  ;D  Не надо завидовать ебабельным девкам!

ЦитатаАбо a close up того, що називається кацапським словом "промежность". Або фотки голяком на фоні водопаду.

Это вообще про что? Я не видел такого.

ЦитатаАбо всі без виключення світлини Плєшивої Радосці.

Турчинов выставлял не себя, а те места, про которые он рассказывал. И чаще всего это все было интересно, потому что сопровождалось обычно текстом. А Серега выставлял себя. Не важно на фоне чего, но себя!  Чувствуешь разницу?

абабагаламага

#955
Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:09У тебя просто проблемы с абстрактным мышлением, ты все воспринимаешь буквально. "Голая жопа" означает, что


Гола жопа в шортах означає, що Сірожа тролив старих і не дуже пердунів і пердуниць з їхніми фітнесами і темами "как нє виглядєть" показуючи їм те, чого вони ніколи мати не будуть - здорове тіло здорового "пролетарія".
Так тонко тролив, що ти, абстрактний мислитель кацап, всрався, але не врубився.

:o  8)  ???  ::)  ;D

... а вони, ті пердуни і пердуниці зі злості аж тріскали.  Бо добре розуміли без абстрактного мишлєнія, що таки ніколи є ніколи.

 ;D

білий хорват

ЦитатаОдні білі дитячі колготи чого варті у тухлях для стриптизу.
;D

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 16:24Гола жопа в шортах означає, що Сірожа тролив старих і не дуже пердунів і пердуниць з їхніми фітнесами і темами "как нє виглядєть" показуючи їм те, чого вони ніколи мати не будуть - здорове тіло здорового "пролетарія".
Так тонко тролив, що ти, абстрактний мислитель кацап, всрався, але не врубився.

:o  8)  ???  ::)  ;D


Из всего тобой написанного я понял, что тебе нравится тело Сереги... Ну что ж, бывает и такое  ;D  ;D  ;D

білий хорват

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:19а че, нормальные колготки!  ;D  Не надо завидовать ебабельным девкам!

Это вообще про что? Я не видел такого.

Турчинов выставлял не себя, а те места, про которые он рассказывал. И чаще всего это все было интересно, потому что сопровождалось обычно текстом. А Серега выставлял себя. Не важно на фоне чего, но себя!  Чувствуешь разницу?
Особливо запам'яталася фотка з його перекошеною рожою біля моря. Це шедевр був. Я аж перестрашився.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 16:19а че, нормальные колготки!  ;D  Не надо завидовать ебабельным девкам!

Ні, це ненормальні колготки для дорослої жінки. Це дитячі колготки у тухлях для стриптизу, що свідчить про відсутність смаку і непрофесіоналізм. У нас в такому просто б не пропустили у двері банку.

Безвідносно суб"єкта обговорення, я оцінюю успішність і сексуальну бажаність жінки за дещо іншими параметрами - не популярністю у форумних алканоїдів, а наприклад, відсутністю рогів і наявністю діамантового перстня (if you know what I mean). Тому що трахнути тебе може кожен, а назвати своєю назавжди і сказати на увесь світ - це МОЯ жінка - not so much. І тому що якщо ти для когось бажана, то інших просто в світі не існує.

ЦитатаЭто вообще про что? Я не видел такого.

А я не тільки бачила, а і могла б фоточки викласти. Але я не буду цього робити (С).

ЦитатаТурчинов выставлял не себя, а те места, про которые он рассказывал. И чаще всего это все было интересно, потому что сопровождалось обычно текстом. А Серега выставлял себя. Не важно на фоне чего, но себя!  Чувствуешь разницу?

Та плєшиве якраз і виставляло не тільки дофіга себе, а і дофіга досить бридких деталей свого спитого фейсу, пом"ятої негрумленої тушки, п"ят, колін і навіть голої дупи (оце дійсно ексгібіціонізм). І при цьому прославляв русскій мір і тріпи в мордор у той час, коли на Майдані гинули патріоти.

Так що не треба ляля.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.