Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:50Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.

Я не думаю це мурзік. Ваґіна якась нмхд.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:51Мені тільки цікаво хто оця падла дред. З якої соросяцької клоаки.
та вони всі по черзі під ним модерують. То технічний модерський нік. Ніки Слав-Марсік-Йожа не є модерськими. Як ти собі уявляєш, щоб форум розсилав скарги усім чотирьом нікам? Шле на ЮдеДреда. Хто заступає на зміну - той логіниться в нього і читає наші стуки і банить по них.

Букашка

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:53
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:50Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.

Я не думаю це мурзік. Ваґіна якась нмхд.
та ну.. то їхнє колективне рішення.

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:55
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 23, 2023, 23:51Мені тільки цікаво хто оця падла дред. З якої соросяцької клоаки.
та вони всі по черзі під ним модерують. То технічний модерський нік. Ніки Слав-Марсік-Йожа не є модерськими. Як ти собі уявляєш, щоб форум розсилав скарги усім чотирьом нікам? Шле на ЮдеДреда. Хто заступає на зміну - той логіниться в нього і читає наші стуки і банить по них.

То шо там рагуль та узбєчка як дєльфін та русалка?  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Петро Шаблезуб

Цуко все повернулося на кругі своя. Як рагулили пару років тому, то зараз вопше з катушок з'їхали.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 00:02Цуко все повернулося на кругі своя. Як рагулили пару років тому, то зараз вопше з катушок з'їхали.
кстацє, да, шось таки дивне там з модерацією відбувається. Я чомусь думала, що модер - це такий невидимий технічний  нік, що незалежно від своєї шкірки робить форум чистим, а виявляється, що, навпаки, модер - це пуп землі, навколо якого всі повинні ходити строєм і співати славні. Тільки недостатньо добросовісно жопу йому вилизав, або взагалі відмовився це робити - так і бан... І попробуй угадай, чию жопу в даний момент треба тойво..

Marser

Карофка, ти Каріна :)
Хома дуже дешевий провокатор, але я не бачу жодного сенсу довго розписувати очевидне — що ти тупа, самозакохана, недолюблена імпульсивна тварина, типу курви з відео, яка про себе занадто високої думки, як і про власне красномовство — воно ще во врем'я оно на ДД було ніачьом, а за ті надцять років не додалося.
Я взагалі не розумію, про що з таким типажем можна говорити. Боятися? Ти точно того Марсера пам'ятаєш, чи у вас шизофреніків, бажане в дежавю завжди витісняє дійсне? :)
Мені перед тобою, свинею, метати перли, пояснюючи щось там? Та йди ти нахер.
Я б тебе теж спитав, як можна з юридичним дипломом жити в гавні і думати, що інші живуть в ньому ж, але ж то риторичне питання :)

Wednesday

Марсер, вітаємо на форумі  :)

Раз Ви зайшли, то може, поясните, чому мій нік протон був забанений назавжди на початку його каденції і за що забанили нік Інанна? Адже він не вважався другим ніком.

Дякую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 00:09
Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 00:02Цуко все повернулося на кругі своя. Як рагулили пару років тому, то зараз вопше з катушок з'їхали.
кстацє, да, шось таки дивне там з модерацією відбувається. Я чомусь думала, що модер - це такий невидимий технічний  нік, що незалежно від своєї шкірки робить форум чистим, а виявляється, що, навпаки, модер - це пуп землі, навколо якого всі повинні ходити строєм і співати славні. Тільки недостатньо добросовісно жопу йому вилизав, або взагалі відмовився це робити - так і бан... І попробуй угадай, чию жопу в даний момент треба тойво..

Тут таке - все стандартно. По іншому бути не може.

А мене запідараила на місяць їжиха. Он зараз генерить контент бо вже нікого не залишилося.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Marser

#889
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:50Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.
А ще я в тебе під ліжком і слідкую за тобою...
Боже, яке кончене, вона реально думає, що ФУП це самоцінність :)
Значить, розповідаю :)
Під Дредом фупчик, і класний. Хто — вам знати не треба.
Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.

Marser

#890
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 01:02Марсер, вітаємо на форумі  :)

Раз Ви зайшли, то може, поясните, чому мій нік протон був забанений назавжди на початку його каденції і за що забанили нік Інанна? Адже він не вважався другим ніком.

Дякую.
Добрий вечір :)
То Слав і ваші з ними розборки.
Я тут ненадовго. В мене ні часу ні бажання на форуми дійсно немає, хоч як це не важко уявити форумним наркоманам.
ФБ + ТГ вистачає з головою. Трохи ДОУ.

Wednesday

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.

Як таке, як Слав, може мати кнопку в принципі? Воно ж таке фраджайл, що там можна дисертації по психіатрії по ньому захищати.

За бабло дали? Так це ж корупція в чистому вигляді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:00Карофка, ти Каріна :)
Хома дуже дешевий провокатор, але я не бачу жодного сенсу довго розписувати очевидне — що ти тупа, самозакохана, недолюблена імпульсивна тварина, типу курви з відео, яка про себе занадто високої думки, як і про власне красномовство — воно ще во врем'я оно на ДД було ніачьом, а за ті надцять років не додалося.
Я взагалі не розумію, про що з таким типажем можна говорити. Боятися? Ти точно того Марсера пам'ятаєш, чи у вас шизофреніків, бажане в дежавю завжди витісняє дійсне? :)
Мені перед тобою, свинею, метати перли, пояснюючи щось там? Та йди ти нахер.
Я б тебе теж спитав, як можна з юридичним дипломом жити в гавні і думати, що інші живуть в ньому ж, але ж то риторичне питання :)
ти так ніхуя і не зрозумів своїм скудним  самозакоханим умішком. До тебе із самого початку були претензії лише стосовно того, що ти дозволив собі сратись із тьоткою, до того ж не на політичні теми, що в нормальном обчєствє - моветон. Я тобі зробила зауваження, щоб ти відїбався від Мирослави. Але ти настільки тупе бидло, шо тільки з тьотками і можеш сратися. Скільки тобі треба ще дипломів, щоб ти перестав сратися з тьотками? Бо з мужиками ж тобі сратися слабО? І да, мудаком ти був, мудаком ти і остався і твої срані дипломи тут ні до чого, тут вже лише евтаназія...

То коли повертаєшся? Чи ти так сцишся кароффки, шо навіть через неї змушений собі статус біженця оформлювати?

Wednesday

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:11Слав і ваші з ними розборки.

Тобто бан несправедливий. То чому така істота все ще має доступ до кнопки?

ЦитатаЯ тут ненадовго. В мене ні часу ні бажання на форуми дійсно немає, хоч як це не важко уявити форумним наркоманам.
ФБ + ТГ вистачає з головою.

Ми не зводимо рахунки (принаймі намагаємося не). Якщо матимете бажання, то пишіть. Фейсбук - таке собі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Букашка

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:50Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.
А ще я в тебе під ліжком і слідкую за тобою...
Боже, яке кончене, вона реально думає, що ФУП це самоцінність :)
Значить, розповідаю :)
Під Дредом фупчик, і класний. Хто — вам знати не треба.
Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.
ну, то як сидиш у мене під ліжком то поцілуй мене в сраку, якщо я тобі ще цього не казала.

Петро Шаблезуб

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Під Дредом фупчик, і класний. Хто — вам знати не треба.

Воно хоч дописує чи тіко всіх підарасить? Ваґіна?
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Букашка

#896

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09
Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 23:50Ну, мурзіку нічого не заважає продовжувати ганятися за юзерами під ЮдеДредом.
А ще я в тебе під ліжком і слідкую за тобою...
Боже, яке кончене, вона реально думає, що ФУП це самоцінність :)
Значить, розповідаю :)
Під Дредом фупчик, і класний. Хто — вам знати не треба.
Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.
ну, то як сидиш у мене під ліжком то поцілуй мене в сраку, якщо я тобі ще цього не казала. Піхуй, хто там у вас на ком стоял.

Петро Шаблезуб

Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.

Щодо совісті - треба було головою думати, а не комуною прикриватися.

А тепер ти такий же підарас як і вони. Не відмиєшся.
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Marser

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 01:16
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Під Дредом фупчик, і класний. Хто — вам знати не треба.

Воно хоч дописує чи тіко всіх підарасить? Ваґіна?
Ви з Карофкою формуєте забавну пару. Та сука щиро вважає, що з жінкою конфліктувати не можна, бо вона вишеетава, а ти називаєш жінок вагінами.
Вагіна в тебе замість рота, якщо ти таке допускаєш.

Marser

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 01:18
Цитата: Marser від Лютий 24, 2023, 01:09Більшість контраверсійних банів на совісті Аміда і Слава.

Щодо совісті - треба було головою думати, а не комуною прикриватися.

А тепер ти такий же підарас як і вони. Не відмиєшся.
Я розстібаю ширинку і сцю тобі в харю. Тепер за твоїми поняттями ти пітух.
Закрийся.