Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Медведылло

Серега, если ты не будешь бесноваться тут, как тогда на фупе, если твои фоточки будут только в той загорожке, которую тебе тут выделили, я обещаю о тебе вообще не думать :)))

Давай лучше обсуждать политические события. Вот что ты например думаешь по поводу того, будет ли Китай поставлять Хуйлу оружие? Когда закончится война и с каким счетом? Применит ли Путин ЯО? Каково будущее электрических машин, в конце концов?!  ;D  ;D  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 20:00Серега, если ты не будешь бесноваться тут, как тогда на фупе, если твои фоточки будут только в той загорожке, которую тебе тут выделили, я обещаю о тебе вообще не думать :)))

Давай лучше обсуждать политические события. Вот что ты например думаешь по поводу того, будет ли Китай поставлять Хуйлу оружие? Когда закончится война и с каким счетом? Применит ли Путин ЯО? Каково будущее электрических машин, в конце концов?!  ;D  ;D  ;D

Типове кацапське лайно(((
Ти ж розумієш що " с какім счотом закончится война"—— це ти мову ведеш про загиблих під бомбами украінських жінках і дітях в тому числі?((

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 20:00Та я навіть радий що в Сергія з його бойфрендом усе ок. Але ж він постійно інших зачіпає.

Це ще невідомо, у кого бойфренд.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 20:00Давай лучше обсуждать политические события.

От так буде набагато краще. Але у відповідних темах, бо ця про фуп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 20:03
Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 20:00Серега, если ты не будешь бесноваться тут, как тогда на фупе, если твои фоточки будут только в той загорожке, которую тебе тут выделили, я обещаю о тебе вообще не думать :)))

Давай лучше обсуждать политические события. Вот что ты например думаешь по поводу того, будет ли Китай поставлять Хуйлу оружие? Когда закончится война и с каким счетом? Применит ли Путин ЯО? Каково будущее электрических машин, в конце концов?!  ;D  ;D  ;D

Типове кацапське лайно(((
Ти ж розумієш що " с какім счотом закончится война"—— це ти мову ведеш про загиблих під бомбами украінських жінках і дітях в тому числі?((


да блять, я именно про этот счет, хочу спустить тебя на землю с высот твоей успешности. Сказать тебе, что есть вещи поважнее, чем твое ущемленное эго.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 20:08
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 20:00Та я навіть радий що в Сергія з його бойфрендом усе ок. Але ж він постійно інших зачіпає.

Це ще невідомо, у кого бойфренд.
Ми повинні толерантно відноситись до носія XY хромосоми, навіть якщо він полюбляє шопінг і парфюмерію.

Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 23, 2023, 20:09да блять, я именно про этот счет, хочу спустить тебя на землю с высот твоей успешности. Сказать тебе, что есть вещи поважнее, чем твое ущемленное эго.

Моё "ущемленное эго" исключительно в твоей тупой башке((
пс. Я уже надеялся что мы закончили((—— а оно все лезет и лезет(((

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 20:11Ми повинні толерантно відноситись до носія XY хромосоми, навіть якщо він полюбляє шопінг і парфюмерію.

Я б сказала з цього приводу, але я буду чемною і промовчу (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 20:13
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 20:11Ми повинні толерантно відноситись до носія XY хромосоми, навіть якщо він полюбляє шопінг і парфюмерію.

Я б сказала з цього приводу, але я буду чемною і промовчу (С).

Блін((
А мені заборонили вживати слова "дрищ" і "ботан"(((——
Тоді і я промовчу((

Ребе Моше

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 20:15
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 20:13
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 20:11Ми повинні толерантно відноситись до носія XY хромосоми, навіть якщо він полюбляє шопінг і парфюмерію.

Я б сказала з цього приводу, але я буду чемною і промовчу (С).

Блін((
А мені заборонили вживати слова "дрищ" і "ботан"(((——
Тоді і я промовчу((
Не стримуй себе, бо потім зверху на жердині можеш когось обісрати

Букашка

#850
Мндаааа....

Постараюся пояснити так, щоб ніхто не обісрався...

Мальовниче українське містечко десь в центральній частині України.. До єдиного уцілілого, ще не закритого і не перепрофільованого на усілякі штундівські богомольні чи банківські установи міського кінотеатру прийшли містяни на сеанс новенького блокбастеру. Погасло в залі світло, почалася прем'єра.. Через кілька хвилин почувся шурхіт і перед першими рядами пробігла якась гола чоловіча фігура. В залі почувся поодинокий регіт. Наступного разу на сеанс до кінотеатру прийшло набагато більше глядачів, бо по містечку вже розійшовся слух, що по залу бігає якийсь голий єбанат... Через 10 хв після початку сеансу цього разу теж все повторилося. Цього разу вже реготало півзалу. Проте деякі глядачі почали потроху обурюватися, що не можуть нормально додивитися фільм, бо вони прийшли сюди не собачьку голую пасматрєть...   Завсігдатаї і далі продовжували відвідувати кінотеатр, бо не було вибору - це єдина установа такого рівня і комфорту..  Ще через тиждень вже інший фільм показували. Через 10-15 хв після початку сеансу та ж сама гола чоловіча фігура сіла і висралася на сцені. В зал потягнуло сморідом. Глядачі вже майже всі почали фукати і обурюватися такою зухвалою поведінкою того пришелепкуватого і почали прохати білетера, за сумісництвом і адміністратора, щоб прибрали те навалене лайно і вивели того хворого із залу. На це адміністратор заявив, що купи прибирати він не буде, бо йому не за це гроші платять, і виводити поганця із залу він не буде, бо він так само купував квиток, як і інші. А кому не подобається - двері відчинені... На наступні перегляди фільмів все менше і менше стало ходити людей, а в іншому кінці містечка відкрився невеличкий приватний кінотеатр, до якого згодом теж унадився бігати і влаштовувати свої вистави психічнохворий.. Йому було начхати, що люди ходять до кінотеатру не на його голу сраку чи купи лайна дивитися та нюхати...

Десь так я бачу ситуацію навколо Сергія. Не даремно я казала, що посиджу у куточку послухаю. Та бомба сповільненої дії повинна була обовязково вибухнути, інакше б це був не Сергій.
Не даремно він сьогодні першим почав Хому зачіпати - йому потрібно було якомога смачніше насрати...

Не думала я, що тут так швидко все зійде на пси..

Ребе Моше

Марсер обіцяв зайти і обкласти усіх матюками. Чекаємо.

Сергій Чернівці

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 21:49Мндаааа....

Постараюся пояснити так, щоб ніхто не обісрався...

Мальовниче українське містечко десь в центральній частині України.. До єдиного уцілілого, ще не закритого і не перепрофільованого на усілякі штундівські богомольні чи банківські установи міського кінотеатру прийшли містяни на сеанс новенького блокбастеру. Погасло в залі світло, почалася прем'єра.. Через кілька хвилин почувся шурхіт і перед першими рядами пробігла якась гола чоловіча фігура. В залі почувся поодинокий регіт. Наступного разу на сеанс до кінотеатру прийшло набагато більше глядачів, бо по містечку вже розійшовся слух, що по залу бігає якийсь голий єбанат... Через 10 хв після початку сеансу цього разу теж все повторилося. Цього разу вже реготало півзалу. Проте деякі глядачі почали потроху обурюватися, що не можуть нормально додивитися фільм, бо вони прийшли сюди не собачьку голую пасматрєть...   Завсігдатаї і далі продовжували відвідувати кінотеатр, бо не було вибору - це єдина установа такого рівня і комфорту..  Ще через тиждень вже інший фільм показували. Через 10-15 хв після початку сеансу та ж сама гола чоловіча фігура сіла і висралася на сцені. В зал потягнуло сморідом. Глядачі вже майже всі почали фукати і обурюватися такою зухвалою поведінкою того пришелепкуватого і почали прохати білетера, за сумісництвом і адміністратора, щоб прибрали те навалене лайно і вивели того хворого із залу. На це адміністратор заявив, що купи прибирати він не буде, бо йому не за це гроші платять, і виводити поганця із залу він не буде, бо він так само купував квиток, як і інші. А кому не подобається - двері відчинені... На наступні перегляди фільмів все менше і менше стало ходити людей, а в іншому кінці містечка відкрився невеличкий приватний кінотеатр, до якого згодом теж унадився бігати і влаштовувати свої вистави психічнохворий.. Йому було начхати, що люди ходять до кінотеатру не на його голу сраку чи купи лайна дивитися та нюхати...

Десь так я бачу ситуацію навколо Сергія. Не даремно я казала, що посиджу у куточку послухаю. Та бомба сповільненої дії повинна була обовязково вибухнути, інакше б це був не Сергій.
Не даремно він сьогодні першим почав Хому зачіпати - йому потрібно було якомога смачніше насрати...

Не думала я, що тут так швидко все зійде на пси..

Пише воно ніби—то про мене))—— а все не пропадає відчуття що в тому серлинні і іі доля є((

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 21:49Мндаааа....

Постараюся пояснити так, щоб ніхто не обісрався...

Мальовниче українське містечко десь в центральній частині України.. До єдиного уцілілого, ще не закритого і не перепрофільованого на усілякі штундівські богомольні чи банківські установи міського кінотеатру прийшли містяни на сеанс новенького блокбастеру. Погасло в залі світло, почалася прем'єра.. Через кілька хвилин почувся шурхіт і перед першими рядами пробігла якась гола чоловіча фігура. В залі почувся поодинокий регіт. Наступного разу на сеанс до кінотеатру прийшло набагато більше глядачів, бо по містечку вже розійшовся слух, що по залу бігає якийсь голий єбанат... Через 10 хв після початку сеансу цього разу теж все повторилося. Цього разу вже реготало півзалу. Проте деякі глядачі почали потроху обурюватися, що не можуть нормально додивитися фільм, бо вони прийшли сюди не собачьку голую пасматрєть...   Завсігдатаї і далі продовжували відвідувати кінотеатр, бо не було вибору - це єдина установа такого рівня і комфорту..  Ще через тиждень вже інший фільм показували. Через 10-15 хв після початку сеансу та ж сама гола чоловіча фігура сіла і висралася на сцені. В зал потягнуло сморідом. Глядачі вже майже всі почали фукати і обурюватися такою зухвалою поведінкою того пришелепкуватого і почали прохати білетера, за сумісництвом і адміністратора, щоб прибрали те навалене лайно і вивели того хворого із залу. На це адміністратор заявив, що купи прибирати він не буде, бо йому не за це гроші платять, і виводити поганця із залу він не буде, бо він так само купував квиток, як і інші. А кому не подобається - двері відчинені... На наступні перегляди фільмів все менше і менше стало ходити людей, а в іншому кінці містечка відкрився невеличкий приватний кінотеатр, до якого згодом теж унадився бігати і влаштовувати свої вистави психічнохворий.. Йому було начхати, що люди ходять до кінотеатру не на його голу сраку чи купи лайна дивитися та нюхати...

Десь так я бачу ситуацію навколо Сергія. Не даремно я казала, що посиджу у куточку послухаю. Та бомба сповільненої дії повинна була обовязково вибухнути, інакше б це був не Сергій.
Не даремно він сьогодні першим почав Хому зачіпати - йому потрібно було якомога смачніше насрати...

Не думала я, що тут так швидко все зійде на пси..

Взагалі-то, з моменту створення форуму, було трохи навпаки. Сергій приєднався набагато пізніше, але спроби його образити були раніше (навіть коли його тут не було).

Я, якщо чесно, не розумію, нащо це все обговорювати у тисячний раз. Здається, вже все сто раз сказано і аргументи всі вже були, як і контраргументи.

Я не бачу нічого нового у цій дискусії. Тим більше зараз, коли йде війна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 21:50Марсер обіцяв зайти і обкласти усіх матюками. Чекаємо.

Буде цікаво! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 23, 2023, 21:49Мндаааа....

Постараюся пояснити так, щоб ніхто не обісрався...

Мальовниче українське містечко десь в центральній частині України.

А як називаєцця те містечко?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 21:57Я, якщо чесно, не розумію, нащо це все обговорювати у тисячний раз.

Я розумію нащо.
Сергій є настільки цікавим, неординарним дописувачем, що кожному хочеться відчути себе поряд з ним і якось покращити цим  власне буття.

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 23, 2023, 22:06Я розумію нащо.
Сергій є настільки цікавим, неординарним дописувачем, що кожному хочеться відчути себе поряд з ним і якось покращити цим  власне буття.

 :D

Тут кожен у чомусь неординарний. Сірих мишей нема  ;D

Може, у цьому і проблема - харизмат на харизматі сидить і харизматом поганяє  8)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 21:58
Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 21:50Марсер обіцяв зайти і обкласти усіх матюками. Чекаємо.

Буде цікаво! (С)

Його нудить, будьте обережними на всяк випадок.

Wednesday

Щось притихли - що, сидите і чекаєте Марсіка?

В мене лептоп зламався, працювати не можу, десксайд суппорт все не телефонує.

Тому я і тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.