Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Медведылло——

Вот до той "жабы" вообще тебя не видел нигде))
Да и сейчас——единственная твоя "заслуга"—— это та "жаба"))
Как по мне сидит худосочный престарелый чёрт где—то в ебенях—— и пыжиться из себя выдавить "эксперта" хоть в чем—то))

В отличие от вас всех——
Я никогда не строил из себя того кем не являюсь, я никогда не выбирал какие—то там фоточки чтобы вышли поприличнее, я никогда не расставлял тарелки на столе для того чтоб получилась "картинка успешности"))——
Я такой как я есть))——
Обычный проллетарий——и так как я——живут такие же обычные проллетарии))
С чего вы вдруг поналепили на себя образ "интеллигенции"?))
Единственный персонаж на фупе я бы даже сказал с "аристократическими" замашками——это какой—то там олег из Киева——лечащийся постоянно((——
Но он никогда не был мне интересен( ввиду возраста)—— да и я ему))
А так—то——
Поднасрать на всю эту вашу показушную "интеллигентность"и "аристократизм")))

абабагаламага

#801
Цитата: білий хорват від Лютий 23, 2023, 14:37Вітаю Букашку на цьому форумі.

Помаленьку збирається стара команда.

Ага.
Тут вже і Марсер-некомпозітор, пардон,-немодератор намалювався, буде 1 з 4-х модерських вакансій заповнена.

;D

білий хорват

Розізлили Сєрьогу

 ;D

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 23, 2023, 15:18Розізлили Сєрьогу

 ;D

Та нє))
Незрозумів з якого хєра хтось мені має щось "пробачати"?))

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:20
Цитата: білий хорват від Лютий 23, 2023, 15:18Розізлили Сєрьогу

 ;D

Та нє))
Незрозумів з якого хєра хтось мені має щось "пробачати"?))

Ну, ти ж попросив пробачення чи це був стьоб?   :o

Betelgeuse

Учасникам дискусії:

Двоє вже отримали попередження за образи зовнішності дописувача. Зовнішність не вибирають. Далі буде бан.

Сергій Чернівці

Цитата: Betelgeuse від Лютий 23, 2023, 15:29Учасникам дискусії:

Двоє вже отримали попередження за образи зовнішності дописувача. Зовнішність не вибирають. Далі буде бан.

Блін((
Випадково влучив з "образами" в "любімчика"((

Ребе Моше

Бачу #33 підняв крила і взмахнув ними. Сірожа, хочеш проса???

Сергій Чернівці

А другий з попередженням——це мудилло напевно?
За те що написав про моі "криві" зуби?)))
пс. Зуби в мене можливо не найкращі))—— але всі 32, і всі своі))
Тільки 2 пломби вже маю((

абабагаламага

Цитата: Betelgeuse від Лютий 23, 2023, 15:29Учасникам дискусії:

Двоє вже отримали попередження за образи зовнішності дописувача. Зовнішність не вибирають. Далі буде бан.

Дозвольте запитати уклінно, чи часом Ваша Честь не помітила ознак "булінгу" в діях мудведила?
І ще, про зовнішність, косметика і пластика кажуть дають добрі ехвекти, ну, там губи можна збільшити, цицьки. З власного вибору. Кхе-кхе.

Wednesday

Доброго ранку (за моїм часом). Хоча не дуже доброго.

Шокована поведінкою декого.

Якщо ви думаєте, що будете тут займатися тим, що було на фупі, я краще закрию цей форум (я і так про це почала замислюватись), ніж дозволю це.

Ніяких кривих зубів, дрищів, ботанів, №33 і прос. Якщо вам таке подобається, то ви знаєте, на який форум звернутися.

Можете називати один одного ідіотами, але образи зовнішності - це булінг and will be handled accordingly.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Згадалося про "інтелегентів" та "успішних программерів"))——
Я часом працюю біля організаціі, яка роздає наркоманам уколи метадону( здається)—— і спостерігаю там всілякі "баталіі" між бомжами та наркоманами))——
І розмірковую собі——це якби я спробував вмішатися в іхні тьорки та намагався би когось привести до тями——це десь так ті "успішні люди" хотіли мене заставити припинити писати на форумі?))
Не уявляю собі успішну людину, яка щось би доказувала якомусь персонажеві таким чином((

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:40я і так про це почала замислюватись
А я казав про це одразу.

У нашого друга з Чернівців заграли гормони на свіжому повітрі.  Доречі, було чи ще не було???

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:34Блін((
Випадково влучив з "образами" в "любімчика"((

Тре було більш тонко, лоханувся ти і сам винен.

;D

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:40Доброго ранку (за моїм часом). Хоча не дуже доброго.

Шокована поведінкою декого.

Якщо ви думаєте, що будете тут займатися тим, що було на фупі, я краще закрию цей форум (я і так про це почала замислюватись), ніж дозволю це.

Ніяких кривих зубів, дрищів, ботанів, №33 і прос. Якщо вам таке подобається, то ви знаєте, на який форум звернутися.

Можете називати один одного ідіотами, але образи зовнішності - це булінг and will be handled accordingly.

Я чесно скажу——я не вважаю декого "ідіотами"—— тому і змісту в таких назвиськах не бачу((
А написав як написав—— те що насправді думаю((
( хоча і не думаю давно за те)

Wednesday

Цитата: Ребе Моше від Лютий 23, 2023, 15:44
Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:40я і так про це почала замислюватись
А я казав про це одразу.

У нашого друга з Чернівців заграли гормони на свіжому повітрі.  Доречі, було чи ще не було???

Ну давай вже про бегемота, чому три місяці себе стримувати?

Було чи ще не було?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

До речі друг в мене поцікавився—— а з "баном" тут як відбувається?——
Зразу "навічно"?
Чи якісь попередження та бани на якийсь строк?

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 23, 2023, 15:42І розмірковую собі——це якби я спробував вмішатися в іхні тьорки та намагався би когось привести до тями——це десь так ті "успішні люди" хотіли мене заставити припинити писати на форумі?))
Не уявляю собі успішну людину, яка щось би доказувала якомусь персонажеві таким чином((

Кожен вибирає, що робити і де писати. Але якщо ви думаєте, що я дозволю цьому форуму скотитися в клоаку, як це було "тоді", то тоді це буду не я.

Мені здавалося, що всі вивчили уроки з того експірієнсу, але бачу, що це не так. Wake the hell up.

Ще раз - якщо вам подобається таким займатися, йдіть до Плєшивого and enjoy yourselves.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:48Ну давай вже про бегемота, чому три місяці себе стримувати?
facepalm.jpg

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:48Було чи ще не було?
Оце ж і питаю, було чи ні? Бо вже схоже час!

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 23, 2023, 15:40Доброго ранку (за моїм часом). Хоча не дуже доброго.

Шокована поведінкою декого.

Якщо ви думаєте, що будете тут займатися тим, що було на фупі, я краще закрию цей форум (я і так про це почала замислюватись), ніж дозволю це.

Саме цього дехто і добивається.